دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور


خبر 16 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری (منبع: سایت سازملان جنگل ها و مراتع)

آن دسته از افرادی که در مرحله نخست ششمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی شرکت کرده و اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده است جهت ارائه و بررسی مدارک به ادارات منابع طبیعی استان های مربوطه مراجعه نمایند.

آن دسته از افرادی که در مرحله نخست ششمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی شرکت کرده و اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده است جهت ارائه و بررسی مدارک به ادارات منابع طبیعی استان های مربوطه مراجعه نمایند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، پذیرفته شدگان موظفند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ 21/ 02/ 98 تا روز چهارشنبه مورخ 1/ 3/ 98 با به همراه داشتن مدارک ذیل به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان (اداره امور اداری رفاه و پشتیبانی) مراجعه نموده و پس از تحویل آنها، رسید دریافت نمایند.
1- 6 قطعه عکس 4*3 که در سال جاری گرفته شده باشد
2- اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی (در زمان ثبت نام) ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن
3- اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن
4- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
5- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان
6- اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین
7- اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران 25 درصد
8- اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه 5 درصد
مراجع ذیصلاح برای تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:
• معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
• معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
• معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
9- ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکتهای تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند.
10- ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن( طبق مصوبه جلسه 573 شورای انقلاب فرهنگی، تبصره سه، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر می باشد)
با توجه به اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور، این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خود اظهاری داوطلبان و مدارک آن ها بوده و افراد واجد شرایط بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور که مدارک آنها توسط دستگاه مربوطه تایید می گردد، جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقباً معرفی خواهند شد.
این گزارش می افزاید: عدم مراجعه و تحویل مدارک در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

جهت مشاهده محل مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 98 اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 28 فروردین 98: زمان اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از انتشار نتایج ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در اردیبهشت ماه خبر داد. سید عزیز آشنا روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا اعلام کرد: در حال حاضر اطلاعات مربوط به پاسخنامه ها قرائت شده است و نتایج آزمون ماه آینده اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 اسفند 97: زمان اعلام نتایج نهایی ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در بهار 98 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه منتظر برگردانده شدن پاسخ‌نامه‌های آزمون به قرنطینه مرکزی هستیم، گفت: زمان و مکان مصاحبه حضوری برای پذیرفته‌شدگان در حساب کاربری آن‌ها اعلام شده و با توجه به آن که فرآیند انجام مصاحبه‌های حضوری زمان‌بر است، نتایج نهایی بهار ۹۸ اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 بهمن 97: اصلاحات و اضافات ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)
پیرو اطلاعیه شماره 1 و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال 97 بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون مذکور می رساند، با توجه به اعلام سازمان اداری استخدامی کشور اصلاحات و اضافات جدید در سامانه ثبت نام صورت گرفته است.
کلیه داوطلبان می توانند در مهلت باقی مانده ثبت نام، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین مندرجات این اصلاحیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به سامانه ثبت نام مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اند ضمن مراجعه به پروفایل خود در صورت تمایل نسبت به ویرایش آن اقدام کنند.
لازم به ذکر است که مهلت تعیین شده برای ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات تا تاریخ 1397/11/9 می باشد و تمدید نخواهد شد.

جهت مشاهده اصلاحات دفترچه اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی – 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام سازمان جنگلها و مراتع در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود فایل شغل محل های سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


  لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی      راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
      درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی   دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید    معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:31

  کد دیدگاه : 2311558

  سلام ادمین محترم یه بار برا خلاصه بگین رونده استخدامی رو گیچ شدیم از بس هر جا یه چیز نوشتین!!!!
  الان بعده مرحله تحویل مدارک >بررسی مدارک >مصاحبه روانشناسی و تخصصی برای سه نفر>گزینش که همون مصاحبه عقیدتی و سیاسی و تحقیقات محلی برای یه نفر>آزمایش این درسته یا نه مصاحبه روانشناسی و تخصصی و عقیدتی و سیاسی با همه؟!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:10

  کد دیدگاه : 2310634

  سلام خدمت دوستان کارشناس حقوقی سازمان جنگلها و مراتع ضمن عرض تبریک قبولی، برای مصاحبه آیا قوانین منابع طبیعی هم میپرسن؟!
  ایا قوانین آ.د.م ، آ.د.ک و جزا هم میپرسن؟!
  ودیگه چی باید بخونیم؟!!! (:shout:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم ن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:47

  کد دیدگاه : 2304857

  دوستان کارشناسی جنگل و مرتع برای مصاحبه تخصص چه چیزایی میخونید? من میخوام شروع کنم ولی نمیدونم چی بخونم.
  بنظرتون ممکنه تو مصاحبه سوال عقیدتی هم بپرسن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سحر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:43

   کد دیدگاه : 2309961

   سلام لازم به خوندن کتاب نیست اطلاعات کلی
   اگه کتاب مقاله یا طرح دارین درموردشون توضیح میدی و….
   بیشتر روی اعتماد به نفس و روانشناسی مانور میدن
   درسی که امتحان کتبی دادیم دیگه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مریم ن

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:10

    کد دیدگاه : 2310260

    ممنونم سحر عزیز

    پاسخ دهید
 • نویسنده : شیما

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:36

  کد دیدگاه : 2304655

  سلام دوستان
  من من آزمون قضاوت هم امتحان دادم مرحله عقیدتیم الان کارشناس حقوقی مراتع هم قبول شدم بنظرتون اگه برم واسه مصاحبه کارسناس حقوقی بفرض مصاحبه هم قبول شم بعدا اگه بخوام انصراف بدم برم قضاوت مشکلی پیش نمیا؟راحت با انصرافی موافقت میکنن؟
  آخه قضاوت خیلی طولش میده خیلیم ریزش هر مرحلیش داره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : توکل بر خدا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:41

   کد دیدگاه : 2308072

   سلام کجا قبول شدی شیما جون؟کدوم محل تقاضا

   پاسخ دهید
 • نویسنده : در شرف استخدام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:36

  کد دیدگاه : 2303462

  سلام ادمین محترم،من یه سوالی پرسیدم اما صفحه سوالم رو گم کردم،سوالم اینه:اگه نمره آزمون کتبی من حتی یه درصد بیشتر از رقبام باشه احتمال واسه مرحله مصاحبه اولویت قبولی دارم؟؟؟؟ یا حتما باید نمره اختلافی زیاد باشه؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:45

   کد دیدگاه : 2304670

   در نهایت 70 درصد نمره مصاحبه با 30 درصد نمره آزمون جمع شده و از 100 نمره نهایی بر اساس برترین امتیاز افراد به مرحله بعدی محرفی میشوند، بنابراین جمع نمرات نهایی مهم هست و نه رتبه شما در آزمون صرفاً.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : كارشناس حقوقى

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:53

  کد دیدگاه : 2297239

  بچه ها براى مصاحبه تخصصى كارشناس حقوق چي ميخونيد؟!دروس جزا و اين چيزا رو

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Ali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:17

  کد دیدگاه : 2294623

  سلام دوستان کسی مدارک تحویل داد چطور بود درمورد زمان مصاحبه چیزی گفتن؟؟؟ (:unknw:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:25

   کد دیدگاه : 2296837

   سلام تحویل مدارک انجام شد مصاحبه بعد ماه رمضان

   پاسخ دهید
 • نویسنده : در شرف استخدام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:32

  کد دیدگاه : 2291308

  سلام دوستان،از کجا متوجه بشیم که بین چند نفر دعوت شده به مصاحبه رتبه مون چند؟یعنی کی نمره بالاتر کسب کرده؟؟
  ادمین جان اگه در این زمینه اطلاعاتی داری راهنمایی کن،ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:02

   کد دیدگاه : 2291401

   متاسفانه چنین اطلاعاتی منتشر نشده است

   پاسخ دهید
 • نویسنده : منابع طبیعی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:09

  کد دیدگاه : 2291276

  ادمین محترم از کجا مطمئن شیم حد نصاب کشوری بوده یا نه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:02

   کد دیدگاه : 2291402

   فکر نمیکنم کشوری بوده باشه دوست عزیز. چنین سابقه نداشته

   پاسخ دهید
 • نویسنده : منابع طبیعی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:01

  کد دیدگاه : 2290894

  مدیر محترم
  حد نصاب یک رشته مگه کشوری نیست
  خیلی از دوستان نمرشون از من کمتر شده ولی قبول شدن؟ چرا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:05

   کد دیدگاه : 2290985

   کشوری فکر نمیکنم باشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:51

  کد دیدگاه : 2288054

  سلام از دوستان کسی خبر داره حقوق کارشناس حقوقی با مدرک لیسانس چقدره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:30

  کد دیدگاه : 2287611

  قراردادی ها اولویت دارن؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم ن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:45

   کد دیدگاه : 2287954

   متاسفانه بله

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سحر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 03:30

    کد دیدگاه : 2288215

    خیلی بی انصافیه
    منی که فقط تلاش کردم و درس خوندم …. حیف عمری که رفت
    خب از اول قراردادی ها رو بگیرن چه کار یه ازمون میگیرن
    خداااااا

    پاسخ دهید
   • نویسنده : سحر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:11

    کد دیدگاه : 2288318

    قرار دادی بریم چیه
    خدااااااااا

    پاسخ دهید
 • نویسنده : SD

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:18

  کد دیدگاه : 2287600

  چرا من نمی تونم نتیجه روببینم اطلاعات ورودی نامعتبر است

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی&&

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:04

  کد دیدگاه : 2285136

  سلام بچهای کارشناس حقوق سازمان جنگلها، مراتع و ابخیزداری کشور نمرهاتون چندشد؟ (:bravo:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مصطفی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:31

   کد دیدگاه : 2285653

   29

   پاسخ دهید
   • نویسنده : توکل بر خدا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:05

    کد دیدگاه : 2286576

    همسرم گیلان شفت قبول شدن با 39 دیگه کی قبول شده؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سارا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:21

     کد دیدگاه : 2290843

     من بانمره 49 گیلان قبول شدم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : توکل بر خدا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 12:08

      کد دیدگاه : 2293246

      چه رشته ای قبول شدید؟ مبارک باشه (:yes:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : سارا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:38

       کد دیدگاه : 2303904

       رشته کارشناس حقوقی قبول شدم

  • نویسنده : حسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:29

   کد دیدگاه : 2289257

   ۳۶قبول شدم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:18

    کد دیدگاه : 2290838

    49 قبول شدم گیلان

    پاسخ دهید
    • نویسنده : در شرف استخدام

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:34

     کد دیدگاه : 2291317

     کدوم شهر؟؟!!

     پاسخ دهید
    • نویسنده : توکل بر خدا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:20

     کد دیدگاه : 2295976

     چی قبول شدید؟

     پاسخ دهید
    • نویسنده : سارا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:34

     کد دیدگاه : 2304389

     رشته کارشناس حقوقی قبول شدم

     پاسخ دهید
   • نویسنده : منابع طبیعی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:58

    کد دیدگاه : 2290889

    من با سی و شش و خورده ای قبول نشدم چرا؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:30

  کد دیدگاه : 2284656

  کارنامه من حد نصاب چیزی ننوشته فقط برا بررسی مدارک هس

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم ن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:56

  کد دیدگاه : 2284585

  وبسایت سازمان جنگل ها رو هم بذارید لطفا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شیم شیم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:49

  کد دیدگاه : 2284554

  کارشناس اراضی قصرشیرین کسی هست؟ بنده با نمره مکتسبه 29.03 قبول شدم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم ن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:25

  کد دیدگاه : 2284487

  دوستان سازمان جنگل ها تحویل مدارک نزده?

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:32

   کد دیدگاه : 2284660

   کارنامه من حد نصاب چیزی ننوشته فقط برا بررسی مدارک هس

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مریم ن

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:10

    کد دیدگاه : 2285012

    برای مردودی ها نوشته

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...