آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام سازمان جنگلها و مراتع (نتایج آزمون)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: 364 (نمایش)
  • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
  • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور

جهت مشاهده صفحه تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی سازمان جنگلها و مراتع سال 97 اینجا کلیک نمایید


خبر 17 شهریور 98: اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 1397/12/17، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل :

– سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور

– سازمان امور اراضی کشور

– وزارت ورزش و جوانان

که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در سایت جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود روز شنبه ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۸ (دستگاه‌های سازمان امور اراضی کشور و وزارت ورزش و جوانان) و روز دوشنبه اول مهرماه ۱۳۹۸ (دستگاه سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری)، به آدرس اینترنتی دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. نتايج سایر دستگاه‌های اجرایی که فرایند بررسی مدارک و یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید  |  جهت دانلود اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به پروفایل کاربری اینجا کلیک نمایید

خبر 10 شهریور 98: آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سیدعزیز آشنا در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر آن که ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم، اظهار کرد: پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تأیید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 شهریور 98: بکارگیری 240 دیده‌بان در 14 شهرستان کرمانشاه (منبع: خبرگزاری مهر)

فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: ۲۴۰ دیده‌بان در ۱۴ شهرستان این استان به‌کارگیری شدند. به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی کرمی امروز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به نزول بارش های فراوان در اواخر سال گذشته در ابتدای امسال و افزایش پوشش گیاهی اظهار داشت: با توجه به این موضوع و احتمال افزایش حریق در عرصه های منابع طبیعی و جنگل های استان اقداماتی برنامه ریزی شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 تیر 98: خبر استخدام 544 نفر درسازمان جنگل ها (منبع: منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به حضور ۹ هزار و ۹۷۲ نفر نیروی فعال در منابع طبیعی سراسر کشور، گفت که در سال جاری ۵۴۴ نفر نیز به این نیروها اضافه می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 تیر 98: اطلاعیه زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور (منبع: سایت جنگلها و مراتع)

بدین وسیله از کلیه داوطلبان استخدامی معرفی شده در امتحان فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور که اسامی آنها در سایت سازمان جهاد دانشگاهی مورخ 98/3/26 اعلام گردیده و مدارک خود را به ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ها تحویل داده‌اند دعوت به عمل می آید که برابر جدول زمانبندی ذیل در محل برگزاری مصاحبه تخصصی حضور به هم رسانند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 27 خرداد 98: اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور (منبع: سایت جنگلها و مراتع)

ضمن گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند کلیه داوطلبانی که اسامی آنان برای مصاحبه تخصصی در سایت جهاد دانشگاهی(دستگاه مجری آزمون) اعلام گردیده است، حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 98/4/2 با در دست داشتن اصل و کپی مدارک ذیل به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان(قبول شده در آزمون کتبی) مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری (منبع: سایت سازملان جنگل ها و مراتع)

آن دسته از افرادی که در مرحله نخست ششمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی شرکت کرده و اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده است جهت ارائه و بررسی مدارک به ادارات منابع طبیعی استان های مربوطه مراجعه نمایند. به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، پذیرفته شدگان موظفند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ 21/ 02/ 98 تا روز چهارشنبه مورخ 1/ 3/ 98 با به همراه داشتن مدارک ذیل به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان (اداره امور اداری رفاه و پشتیبانی) مراجعه نموده و پس از تحویل آنها، رسید دریافت نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی – 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام سازمان جنگلها و مراتع در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود فایل شغل محل های سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظرانی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
  • نویسنده: علی
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۸:۱۲
  • کد دیدگاه: ۲۵۹۶۸۷۰

خبری از مصاحبه عقیدتی و بقیه مراحل نشد؟؟؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: داوطلب
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۳:۰۲
  • کد دیدگاه: ۲۵۹۹۹۳۸

فعلا که نه . تحقیق محلی هم اومدن اما هنوز نگفتن بیاید واسه گزینش

پاسخ دهید
  • نویسنده: علی
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۶:۰۲
  • کد دیدگاه: ۲۶۰۳۶۴۹

برای شما تحقیق محلی اومدن؟ شما کدوم استان هستین؟ چه رشته ای؟ من که کارشناس جنگل و مرتع استان خراسان رضوی شهر فریمان هستم هنوز خبری نیست.

پاسخ دهید
  • نویسنده: داوطلب
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۸:۳۷
  • کد دیدگاه: ۲۶۱۷۴۶۳

هر استانی روند کاراش یه جوره دیگه . من کارشناس حقوقیم .انشاالله به زودی کارهای شما هم انجام میشه

پاسخ دهید
  • نویسنده: داوطلب
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۰:۳۱
  • کد دیدگاه: ۲۶۲۸۹۴۹

چی شد خبری نشد ؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: مرادی
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۷:۵۷
  • کد دیدگاه: ۲۵۲۵۱۸۸

آدمین محترم اون آگهی که برای ارایه مدارک به سازمان جنگلها برای ادامه کارهای مصاحبه عقیدتی سازمان گفتن زدیم داخل سایت کجاست؟ ممنون میشم از راهنمایتون

پاسخ دهید
  • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۹:۴۰
  • کد دیدگاه: ۲۵۲۶۱۰۹

با سلام
کاربر گرامی، طبق اطلاعیه 17 شهریور ” جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود روز دوشنبه اول مهرماه ۱۳۹۸ (دستگاه سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری)، به آدرس اینترنتی دستگاه مربوطه مراجعه نمایند”.
موفق باشید

پاسخ دهید
  • نویسنده: علی
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۱:۳۸
  • کد دیدگاه: ۲۵۲۸۹۲۳

اطلاعيه پذيرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان جنگلها
سازمان جنگلها، مراتع و آبخيزداری کشور ضمن تبریک به پذیرف ته شدگان نهایی ششمين دوره آزمون استخدامی به اطلاع ميرساند، پذیرفته شدگان محترم جهت انجام مراحل اداری جذب
ميتوانند از تاریخ 1.7.98 لغایت 8.7.98 به مدت یک هفته با در دست داشتن مدارک ذیل به ادارات کل منابع طبيعی و آبخيزداری استان ( اداره امور اداری، رفاه و پشتيبانی) مربوطه مراجعه
نمایند.
1 ­اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
2 ­اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافيت
3 ­اصل و کپی مدرک تحصيلی
4 ­اصل و کپی مدرک سهميه 25 %یا 5 %ایثارگری – 3 %بهزیستی
5 ­چهار قطعه عکس 4*3
فایل آدرس ادارات کل منابعطبيعی و آبخيزداری و شماره تماس کارشناس تطبيق مدارک را از اینجا دانلود کنيد.
مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداری کشور ورود نيروهای جدید به خانواده منابع طبيعی را خير مقدم گفته و برای آنان آرزوی توفيق و خدمتگزاری دارد.

پاسخ دهید
  • نویسنده: مرادی
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۲۲:۳۵
  • کد دیدگاه: ۲۵۲۳۹۴۲

سلام آدمین محترم میشه آدرس اینترنتی سازمان جنگلهارو لطف کنید بگین ممنون

پاسخ دهید
  • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۲:۲۴
  • کد دیدگاه: ۲۵۲۴۱۸۵
  • نویسنده: توکل بر خدا
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۸:۴۸
  • کد دیدگاه: ۲۵۲۲۱۴۹

و با این وضعیت معلوم شد ک تکمیل ظرفیت یعنی چی، چون یک عده نمره کتبی آنها پایین اومد وبرای کسانی که نمره کتبی بالا اومد دعوت به مصاحبه شدند

پاسخ دهید
  • نویسنده: توکل بر خدا
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۸:۴۶
  • کد دیدگاه: ۲۵۲۲۱۴۷

بابت تغییر نمره کتبی دکتر طاهری مدیر کل اموراداری در جریان هستند و می توانید پیگیری کنید

پاسخ دهید
  • نویسنده: توکل بر خدا
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۸:۴۵
  • کد دیدگاه: ۲۵۱۵۳۳۵

بچه های حقوق کاری انجام نمی دهید؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: فاطمه
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۲۱:۴۸
  • کد دیدگاه: ۲۵۲۵۵۲۹

چکاری از دستمان بر میاد اونا سوارو ما پیاده ….به رقیبم زنگ میزنم پیام میدم که بفهمم قبول شده یا نه اصلا جواب نمیده …چرا یسریااااا اینجورین

پاسخ دهید
  • نویسنده: ........
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۲:۳۶
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۴۵۹۱

سلام دوستان . یه سوال دارم . اینایی که تو پروفایلشون زده پذیرفته شده اید ، ۱ نفر اصلی هستن یا هنوز معلوم نیست کارشون ؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: ......
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۹:۴۳
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۶۰۸۰

هیچ کسی نمیدونه یعنی ؟ 🙄

پاسخ دهید
  • نویسنده: .......
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۲۰:۴۴
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۷۳۴۰

ادمین های محترم اطلاع ندارن ؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: شهرزاد
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۰:۳۳
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۹۴۱۸

معلومه دوست عزیز . 1 نفر اصلی فقط معرفی میشه

پاسخ دهید
  • نویسنده: لیلا
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۴:۴۵
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۲۵۰

چرا نظر من رو درج نکردین؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: پشتیبان سه (امین احمدزاده)
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۵:۱۹
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۲۹۴

سلام
نظر شما تایید شده است!

پاسخ دهید
  • نویسنده: لیلا
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۳:۴۰
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۱۷۷

سلام، خدا رو شکر من قبول شدم، درآزمون کتبی نفر اول بودم و مصاحبه رو هم خیلی خوب و مسلط بودم، رقیبان من دکتر بودن اما من ارشد بودم ولی تمام زندگیم رو برای این آزمون گذاشتم، بخدا تمام زندگیم بود چون دیگر شرایط سنی برای شرکت در آزمون دیگر نداشتم، ممنون از تیم ایران استخدام و اطلاع رسانیشون

پاسخ دهید
  • نویسنده: علی
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۵:۴۰
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۱۷۶۵

سلام خدا رو شکر قبول شدم. واقعا خدا بهم رحم کرد با همسر و ۲ تا فرزند و با این بیکاری و گرونی داشتم به مرز جنون میرسیدم. خدایا شکرت.

پاسخ دهید
  • نویسنده: پشتیبان یک (مریم احمدی)
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۰:۳۰
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۱۹۲۵

با سلام
عرض تبریک بنده و همکارانم در تیم “ایران استخدام” خدمت شما دوست گرامی.
موفق باشید

پاسخ دهید
  • نویسنده: داوطلب
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۲:۵۳
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۳۲۰۳

از کجا مطمئنید که قبول شدید ؟ یعنی فقط به نفر اول گفتن واسه سیر سایر مراحل بیا ؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: علی
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۷:۰۰
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۷۸۶۰

منم مطمعن نیستم. شاید مرحله دیگه ای باشه که رد بشم. نمیدونم.توکل بر خدا.

پاسخ دهید
  • نویسنده: توکل بر خدا
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۲۳:۴۴
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۱۵۷۹

من دو نمره از نفر اول از نظر کتبی کم داشتم و مصاحبه اول شدم ولی یک نمره بالاتر بهم دادند و این باعث شد ک اونی ک نمره کتبی بالاتر داشت قبول شد، خوب وقتی مصاحبه اول شدم لااقل 10 نمره بالاتر می دادند می مردند

پاسخ دهید
  • نویسنده: وحید
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۸:۲۹
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۱۲۰۲

مدیر چرا نظر من تایید نشد؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: پشتیبان یک (مریم احمدی)
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۲۱:۱۰
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۱۳۷۵

نظر شما تایید شده است دوست عزیز.
لطفاً بررسی نمایید.

پاسخ دهید
  • نویسنده: ک.ح
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۲:۲۸
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۰۶۷

مدیرچرانظرمن تاییدنشد؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۸:۰۶
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۵۲۱

لطفاً مجدد بررسی نمایید، ممکن است نظر تایید شده باشد و شما متوجه نشده باشید، و یا با تأخیر زمانی غیر معمول از سمت ما تأیید شده است و الان قابل مشاهده باشد و در خصوص برخی از موارد جهت تایید لطفا صبورتر باشید. عدم تایید زودهنگام لزوماً به معنی حذف نیست گاها نیاز به بررسی در سطح بالاتر مدیریتی دارد.

در صورت اطمینان کامل از عدم تایید ممکن است:
1- یا از بابت رعایت قوانین ایران استخدام و رسانه ها مشکلی موجود بوده است.
2- و یا مشکلی در ارسال نظر از سمت سیستم شما و یا اینترنت بوده است که نظر به صورت کلی به دست ما نرسیده است.
لطفا در ابتدا قوانین سایت را بررسی نمایید و در صورتی که مطمئن هستید از رعایت قوانین و عدم تأیید نظر خود، لطفاً نظرتان را مجدداً برای ما ارسال بفرمایید.
جهت مطالعه قوانین ایران استخدام اینجا کلیک کنید

– به صورت کلی نظرات کاربران در صورت رعایت قوانین و نبود مشکل از نظر ما نکته قوت و امتیاز ویژه سایت ایران استخدام می باشند و خود ما از این موضوع استقبال میکنیم و تلاش بسیار زیادی داریم تا حد توان کمترین ویرایش و یا حذفی را داشته باشیم.
موفق باشید

پاسخ دهید
  • نویسنده: ناشناس 1
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۷:۳۸
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۱۱۵۷

سلام
آخه چجوری اعتراض کنیم
شما بگید ماهم باهاتیم
همه از راه دور واسه مصاحبه اودیم وبااین وضع بدمالی کلی هزینه بلیط هواپیما ومسافرخونه وغذا وکرایه دادیم آخر چی هیچی

پاسخ دهید
  • نویسنده: توکل بر خدا
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۴:۴۱
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۰۸۰۱

سلام ب بچه های حقوق بیایم همه باهم اعتراض کنیم، اصلاحاتی انجام دادند

پاسخ دهید
  • نویسنده: وحید
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۷:۳۲
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۱۱۴۹

من واسه شهر زنجان بودم دو نفر رفتیم مصاحبه که هیچکدوم قبول نشدیم زنگ زدم تهران گفتن که یه نفر دیگه هفته قبل مصاحبه داده جالبه که نمره کتبی ایشون از هر دوما بیشتر بوده
شما واسه کدوم شهر هستید مشکل شما چیه؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: ناشناس 1
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۲۲:۱۶
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۱۴۶۶

سلام
من هم ازاین میترسم
میترسم هردو نفری روکه براتکمیل ظرفیت دعوت کرده بودند هیچ کدوم رو قبول نکرده باشند
خدا به دادمان برسد

پاسخ دهید
  • نویسنده: ک.ح
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۲:۲۲
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۰۶۰

منم وضعیتم مثل شماس کسی که برااستان خراسان رضوی شهررشتخوارقبول شده بیادبگه

پاسخ دهید
  • نویسنده: ک.ح
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۳:۲۱
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۱۴۹

کسی که به عنوان کارشناس حقوقی استان خراسان رضوی شهرستان رشتخوارقبول شده بیادبگه

پاسخ دهید
  • نویسنده: وحید
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۴:۵۸
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۲۶۷

دوست عزیز من هفته آینده میخوام برم تهران سازمان جنگلها اگه جواب درستی بهم ندن میخوام به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کنم

پاسخ دهید
  • نویسنده: ناشناس
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۷:۳۸
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۱۱۵۲

سلام
آخه چجوری اعتراض کنیم
شما بگید ماهم باهاتیم
همه از راه دور واسه مصاحبه اودیم وبااین وضع بدمالی کلی هزینه بلیط هواپیما ومسافرخونه وغذا وکرایه دادیم آخر چی هیچی

پاسخ دهید
  • نویسنده: ک.ح
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۲:۲۴
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۰۶۲

چه طوری اعتراض کنیم کسی میدونه راهنمایی کنه روشی که موثرباشه

پاسخ دهید
  • نویسنده: ک.ح
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۳:۱۸
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۱۴۲

چه طوراعتراض کنیم کسی میدونه راهنمایی کنه روشی که موثرباشه؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: وحید
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۵:۳۴
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۲۳۱۹

سازمان بازرسی کل کشور

پاسخ دهید
  • نویسنده: فاطمه
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۵:۵۹
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۶۹۵۷

کجا باید اعتراض کنیم

پاسخ دهید
  • نویسنده: ناشناس
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۱:۱۴
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۰۲۳۶

خسته نباشیدادمین جان
اطلاع ندارید برای هفتمین امتحان مشترک فراگیررشته حقوق میخوان یانه
ودرچه سازمانهایی احتمالش هست
متشکرمیشم اگه کسی هست بدونه

پاسخ دهید
  • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۱:۳۹
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۰۳۰۰

با سلام
کاربر گرامی، فعلا آگهی اصلی استخدامی منتشر نشده است و رشته های شغلی مورد نیاز اعلام نشده است.

پاسخ دهید
  • نویسنده: ناشناس
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۹:۳۹
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۰۰۲۶

سلام
خواهشا اون کسی که تو شهر حمیدیه در سازمان جنگل ها به عنوان کارشناس حقوقی قبول شده بگه کیه؟تا بفهمیم واقعا ازبین این سه نفر یکی رو انتخاب کردند
متشکرم

پاسخ دهید
  • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۹:۳۵
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۰۰۱۱

خبر 17 شهریور 98: اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشو
داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 1397/12/17، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل: سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان امور اراضی کشور، وزارت ورزش و جوانان که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
جهت مشاهده نتایج آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
  • نویسنده: توکل بر خدا
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۵:۳۸
  • کد دیدگاه: ۲۴۹۹۸۹۱

مثل قوه قضاییه دوباره کسانی ک رد شدند دوباره مصاحبه کنند

پاسخ دهید
  • نویسنده: توکل بر خدا
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۰۵:۳۷
  • کد دیدگاه: ۲۴۹۹۸۹۰

سلام ادمین چطور میشه اعتراض کرد؟چرا تکمیل ظرفیت گرفتند ؟لااقل اونهایی رو که رد کردند دوباره دعوت به مصاحبه می کردند؟

پاسخ دهید
  • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۱۲:۵۸
  • کد دیدگاه: ۲۵۰۰۵۷۰

سلام در اين خصوص با پشتيبان آزمون در تماس باشيد

پاسخ دهید
  • نویسنده: توکل بر خدا
  • تاریخ ارسال:
  • ساعت ارسال: ۲۲:۵۹
  • کد دیدگاه: ۲۴۹۹۶۴۵

سازمان جنگل ها تکمیل ظرفیت گرفت یعنی چی؟ادمین لطفا توضیح دهید ک تکمیل ظرفیت یعنی چی؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی