• ۱۴۰۳/۰۳/۱۶
  • 64k نظر «نمایش»

اخبار استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

اخبار استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۶۳,۱۰۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

شرایط استخدام سپاه پاسداران

 

ورود به صفحه استخدام دانشگاه امام حسین (ع)

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

آگهی‌های استخدام در جریان نیروهای مسلح

استخدام نیروی دریایی ارتش
(مشاهده)

مهلت: تا 15 تیر 1403

استخدام نیروی انتظامی
(مشاهده)

مهلت: تا 31 مرداد 1403

استخدام نیروی زمینی ارتش
(مشاهده)

مهلت: نامشخص

استخدام نیروی پدافند هوایی ارتش
(مشاهده)

مهلت: تا 30 تیر 1403

دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه امام حسین

آگهی 9 دی 1400: دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه امام حسین (ع)
دانشگاه جامع امام حسین(ع) در زمستان سال 1400 درصدد جذب هدفمند فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر دکتری تخصصی (PhD) مستعد، توانمند، متعهد و انقلابی دانشگاه های معتبر ملی و بین المللی، جهت تکمیل کادر هیئت علمی و پژوهشگر در کرسی های تخصصی دانشکده ها و پژوهشکده ها و مراکز علم و فناوری خود می باشد. 
در همین راستا از متقاضیان فرهیخته در کلیه رشته های علوم پایه، علوم انسانی و علوم فنی و مهندسی دعوت می شود حداکثر تا چهارشنبه 15 دی ماه تاریخ چهارشنبه 22 دی ماه 1400 با مراجعه به سایت دانشگاه نسبت به کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام در این فراخوان اقدام نمایند. 
لازم به ذکر است با عنایت به اینکه در محیط دانشگاه ها، اعضای هیئت علمی و اساتید به عنوان محور اصلی تحول دانشگاه عمل می کنند، لذا به منظور تحقق اهداف و ماموریت های این دانشگاه در اعتلای علمی و فناورانه کشور و انقلاب اسلامی، دانشگاه جامع امام حسین(ع) مبادرت به تغییر منطق آیین نامه ترفیع و ارتقای اعضای هیئت علمی خود از مقاله محوری بدون ماموریت، به منطق احصاء و حل مساله ماموریت گرا نموده است. این آیین نامه جدید به تصویب وزارت علوم تحقیقات و فناوری و شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور رسیده و هم اکنون در حال اجرا می باشد و مبنای جذب هیئت علمی این دانشگاه نیز قرار گرفته است.
متقاضیان محترم می توانند سوالات خود را از طریق پست الکترونیک دانشگاه به آدرس ckm@ihu.ac.ir مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایید.

شرایط اختصاصی

1- کلیه متقاضیان بایستی دارای سوابق همکاری موثر در بسیج بوده و شرایط استخدام در سپاه پاسداران را داشته باشند.
2- فرایند جذب عبارتست از: الف) بررسی رزومه های ارسالی و انتخاب متقاضیان برگزیده توسط دانشکده های مربوطه از طریق تماس تلفنی (حدوداً تا نیمه بهمن ماه 1400) / ب) انجام مصاحبه علمی و بررسی مستندات توسط دانشکده مربوطه (تا پایان اسفندماه 1400) / ج) انجام فرایند گزینش استخدامی سپاه برای متقاضیان برگزیده (حدوداً به مدت شش ماه) / د) صدور کد استخدامی و گذراندن دوره عمومی پاسداری / هـ) فعالیت به عنوان پژوهشگر در دانشگاه (پژوهشگران دانشگاه منبع جذب هیئت علمی بوده و در صورت احراز شرایط علمی و اجرایی پس از حداقل 2 سال، در صورت تمایل به عضویت هیئت علمی آموزشی در خواهند آمد).
3- این دانشگاه در فراخوان عمومی جذب وزارت علوم تحقیقات و فناوری شرکت نمی نماید و اعضای هیئت علمی و پژوهشگران خود را به صورت جذب هدفمند و متناسب با کرسی های تخصصی موردنیاز ارزیابی و گزینش می کند. پرونده اعضای هیئت علمی این دانشگاه نیز پس از طی مراحل علمی مطابق آیین نامه جدید ترفیع و ارتقاء دانشگاه، به مرکز جذب وزارت علوم تحقیقات و فناوری ارسال می شود.
4- داوطلبانی که دارای حداقل یکی از شرایط ویژه باشند (شامل رتبه های 1 تا 5 کنکور سراسری دکتری، پذیرش استعداد درخشان دکتری در 5 دانشگاه دولتی برتر کشور، کسب رتبه برتر در جشنواره های معتبر ملی و بین المللی و...) مستقیما به هیئت اجرایی جذب دانشگاه معرفی می شوند و درصورت تایید، بدون نیاز به گذراندن دوره پژوهشگری، به عضویت هیئت علمی در خواهند آمد.

5- رزومه های ارسال مبنای بررسی اولیه تایید و یا عدم اولویت متقاضیان می باشد لذا لازم است کلیه سوابق علمی آموزشی و پژوهشی (رشته، دانشگاه، سال فارغ التحصیلی و معدل کلیه مقاطع تحصیلی، مقالات، کتاب ها، پروژه ها، اختراع ها، کسب رتبه ها، تدریس ها، توانمندی های نرم افزاری، میزان آشنایی با زبانهای خارجی و...) و سوابق اجرایی و فرهنگی (فعالیت در بسیج، تشکل های دانشجویی، کانون های قرآنی، اردوهای جهادی و...) سوابق شخصی (عکس، مشخصات شناسنامه ای، تلفن، ایمیل و...) در یک فایل رزومه (با فرمت docx و یا pdf) ثبت شده باشد. مستندات مربوطه به رزومه در زمان مصاحبه علمی بررسی خواهد شد. متقاضیان می توانند حداکثر برای دو دانشکده، با دوبار ثبت نام تقاضای جذب خود را ارسال نمایند.

جهت آشنایی بیشتر با دانشکده های دانشگاه می توانید به سایت آنها مراجعه نمایید. رشته های موردنیاز دانشکده ها نیز به شرح زیر می باشد:
- دانشکده و پژوهشکده فنی و مهندسی: مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا، مهندسی صنایع، مهندسی شیمی، مهندسی مواد، مهندسی نانوفناوری و سایر رشته های مرتبط

- دانشکده و پژوهشکده برق و الکترونیک: مهندسی برق و الکترونیک و سایر رشته های مرتبط

- دانشکده و پژوهشکده کامپیوتر و ارتباطات: مهندسی کامپیوتر، علوم و مهندسی اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی برق (گرایش مخابرات سیستم و میدان) و سایر رشته های مرتبط

- دانشکده و پژوهشکده مهندسی و پدافند غیرعامل: مهندسی معدن، مهندسی عمران، شهرسازی، مهندسی ایمنی، آکوستیک، ژئوفیزیک، مکانیک، محیط زیست، مهندسی انرژی

- دانشکده و پژوهشکده علوم پایه: فیزیک، شیمی، ریاضی، زیست شناسی و سایر رشته های مرتبط

- دانشکده و پژوهشکده علوم اجتماعی و فرهنگی: علوم سیاسی، ارتباطات، مدیریت رسانه، جامعه شناسی، حقوق، تاریخ، مدیریت آموزشی، مهندسی فرهنگی و سایر رشته های مرتبط

- دانشکده و پژوهشکده مدیریت و اقتصاد: کلیه رشته های مدیریت، اقتصاد، حسابداری، آینده پژوهی و سایر رشته های مرتبط

- دانشکده و پژوهشکده مطالعات بین الملل: روابط بین الملل، مطالعات جهان، مطالعات منطقه ای، علوم سیاسی، مدیریت دولتی، علم ااطلاعات و دانش شناسی، علوم ارتباطات

- دانشکده و پژوهشکده پیامبر اعظم(ص): علوم سیاسی، مطالعات منطقه ای، سنجش از راه دور GIS ، ادبیات عربی، ادبیات انگلیسی و سایر رشته های مرتبط

- پژوهشکده دانش و هوش شناختی: مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، علوم شناختی، مهندسی سیستها و سایر رشته های مرتبط

- مرکز مستقل علم و فناوری آینده پژوهی: آینده پژوهی و سایر رشته های مرتبط

- مرکز مستقل علم و فناوری اسلامی: معارف اسلامی، فقه و حقوق، علوم قرآن و حدیث و سایر رشته های مرتبط

اطلاعات آگهی

+ مشاهده متن کامل آگهی مورخ 9 دی 1400
متقاضیان محترم می توانند سوالات خود را از طریق پست الکترونیک دانشگاه به آدرس ckm@ihu.ac.ir مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایید.


تقویم آگهی:
مهلت ثبت نام: تا 22 دی 1400


توجه: مهلت ثبت نام پایان به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

خبر اصلاح مقررات استخدامی سپاه

خبر 15 تیر 93: خبر اصلاح مقررات استخدامی سپاه توسط مجلس
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس طرق الحاق یک تبصره به ماده ۱۹۰ قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را برای جلب نظر شورای نگهبان اصلاح کردند. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به موجب این اصلاحیه مقرر شد آیین نامه اجرایی ماده واحده این طرح توسط وزارت دفاع با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ظرف سه ماه از تاریخ تصویب این قانون تهیه شود و به تصویب هیات وزیران برسد. این اصلاح با ۱۵۹ رای موافق، ۶ رای مخالف و ۱۰ رای ممتنع از مجموع ۲۳۰ نماینده حاضر به تصویب مجلس رسید تا ایرادی که پیش از این موجب اعاده این طرح از شورای نگهبان شده بود، رفع شود.

دانلود متن کامل قوانین

عملکرد و نحوه جذب سپاه پاسداران

راهنما و توضیحاتی در خصوص عملکرد و نحوه جذب سپاه پاسداران
استخدام در سپاه عبارت است از گزینش افراد واجد صلاحیت برای انجام خدمت موظف در یكی از مشاغل پیش بینی شده در قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران
+ مشاهده متن قانون استخدامی سپاه
مشاغل سپاه، ستاد كل و وزارت از نظر ماهیت شغل، به سه گروه تقسیم می شوند، 1) شغل نظامی 2) شغل كارمندی و شغل مشترک
پرسنل سپاه كسانی هستند كه برابر شرایط و مقررات و یا قانون خدمت وظیفه عمومی به خدمت پذیرفته می شوند و عبارتند از:
الف) پرسنل كادر ثابت: به پرسنلی اطلاق می گردد كه برای انجام خدمت مستمر در سپاه استخدام می شوند و عبارتند از: (پاسداران رسمی "نظامیان"، كارمندان و محصلین)
ب) پرسنل وظیفه: كسانی هستند كه مطابق قانون خدمت وظیفه عمومی در یكی از دوره های ضرورت احتیاط یا ذخیره مشغول خدمت می باشند.
ج) پرسنل پیمانی: به كسانی اطلاق می گردد كه خدمت پیمانی را به صورت نظامی یا كارمند برابر مقررات مندرج در این قانون انجام می دهند.
د) پرسنل بسیجی: به افرادی اطلاق می شود كه جهت تحقق ارتش بیست میلیونی تحت پوشش سپاه در می آیند و عبارتند از:
1- بسیجی عادی . عموم اقشار معتقد به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اهداف انقلاب اسلامی هستند كه پس از گذراندن دوره آموزش عمومی به خدمت ارتش بیست میلیونی در آمده و سازماندهی می شوند.
2- بسیجی فعال . آن دسته از بسیجیان عادی داوطلب هستند كه واجد شرایط لازم بوده و پس از گذراندن دوره های آموزشی، سازماندهی شده و ضمن شركت در برنامه های حفظ انسجام در انجام ماموریتهای محوله با سپاه همكاری می كنند.
دوره‌های آموزشی پرسنل بسیجی عادی و فعال به شرح زیر می‌باشد: ‌الف - دوره عمومی مقدماتی ب - دوره عمومی تکمیلی ج - دوره تخصصی بسیج د - دوره یادآوری و حفظ انسجام
3- بسیجی ویژه (پاسداران افتخاری) . پرسنلی هستند كه صلاحیتهای یک پاسدار را دارا می باشند و پس از گذراندن آموزشهای مطروحه در این قانون سازماندهی گردیده و متعهد می گردند تا به هنگام نیاز به طور تمام وقت در اختیار سپاه قرار گیرند.
مراکز آموزشی سپاه به شرح زیر می‌باشد:
‌الف- دبیرستانها و هنرستانهای سپاه
ب- آموزشگاه نظامی
ج- دانشکده‌های علوم و فنون نیروها
‌د- دانشکده فرماندهی و ستاد
ه- دانشکده علوم استراتژیک
‌و- دانشگاه امام حسین (ع) شامل دانشکده علوم پایه نظامی و دانشکده‌های علمی و تخصصی

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=75808
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 64k