• ۱۴۰۱/۱۲/۱۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شركت نسیم سحر باد سیر سهند

استخدام شركت نسیم سحر باد سیر سهند (مشورتی)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت حمل و نقل نسیم سحر باد سیر سهند


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه اعلام زمان تطبیق مدارک

خبر 11 اسفند 1401: اطلاعیه اعلام زمان تطبیق مدارک آزمون شرکت توزیع نیروی برق تبریز
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه اعلام زمان تطبیق مدارک آزمون جذب نیروی حجمی سیمبان راننده دارای خودرو شرکت حمل و نقل نسیم سحر باد سیر سهند اعلام گردید. مشاهده اطلاعیه

استخدام شرکت حمل و نقل نسیم سحر باد سیر سهند

آگهی 25 بهمن 1401: استخدام شرکت توزیع نیروی برق تبریز
شرکت حمل و نقل نسیم سحر باد سیر سهند در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود در قرارداد خدمات خودرویی در محدوده فعالیت شرکت توزیع نیروی برق تبریز، تعداد 19 نفر سیمبان راننده دارای خودرو از آقایان، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه به ترتیب از بالاترین نمره به صورت قرارداد موقت کارگری (حجمی) با شرایط به شرح ذیل جذب می نماید.
مهلت ثبت نام تا 4 اسفند 1401 می باشد.

شرایط عمومی
1- داشتن تابعیت ایران.
2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم.
4- تبصره:تحت هیچ شرایطی کارت معافیت پزشکی مورد قبول نمی باشد.
5- عدم اعتیاد به مواد مخدر، روانگردان ها، دخانیات و مشروبات الکلی.
6- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی.
7- نداشتن سابقه محکومیت کیفری موثر و ارائه گواهی عدم سوءپیشینه.
8- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی وظایف محوله.
9- دارا بودن شرایط احراز شغل بر اساس آگهی.
10- عدم عضویت در هیات مدیره یا مدیریت عامل شرکت های پیمانکاری دیگر.
11- نداشتن منع قانونی برای جذب و عدم تعهد خدمتی به دیگر سازمان هاو شرکت های دولتی یا خصوصی.
12- احراز صلاحیت مورد نظر پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه
شرایط اختصاصی
1- داشتن مدرک تحصیلی دیپلم برق یا ریاضی یا فوق دیپلم برق و کارشناسی برق.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، زمان برگزاری آزمون بوده و ملاک فراغت از
تحصیل، تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
2- وزن متناسب و برخورداری از سلامت جسمانی و روانی، قدرت تحرک و توانایی انجام وظیفه 
3 -نداشتن مشکل بینایی، شنوایی، لکنت زبان، بیماری های خاص و یا حوادثی که منجر به استفاده از پلاتین در اعضای بدن شده باشد
4- داشتن شرایط سنی در هنگام برگزاری آزمون به شرح ذیل:
4-1- حداکثر 25 سال تمام برای تمامی متقاضیان دیپلم و فوق دیپلم (متولدین12/12/1376به بعد) و حداکثر 27 سال برای متقاضیان کارشناسی و بالاتر (متولدین12/12/1374 به بعد).
4-2- مدت انجام خدمت سربازی، تا 24 ماه به حداکثر سن فوق الذکر اضافه خواهد شد.
4-3- پذیرفته شدگان دارای سابقه کار مرتبط در حوزه سیمبانی ، در شرایط برابردارای اولویت می باشند.
4-4- برای متقاضیان در صورت داشتن سابقه تامین اجتماعی مرتبط با صنعت توزیع برق(سیمبانی) به مدت حداکثر 5 سال اضافه می گردد.
5-4- درراستای تکریم وارج نهادن به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران مطابق مفاد ماده 21 قانون خدمات رسانی، حداکثر تا بیست و پنج در صد جذب شرکت ، به خانواده های شاهد ، جانبازان و آزادگان ، فرزندان شهدا و جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، فرزندان آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت ، اسرا و برادر شاهد تخصیص می یابد . همچنین حداکثر تا پنج درصد سهمیه ی جذب نیز به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد و آزادگان کمتر از یک سال اسارت اختصاص می یابد.
6-4- کلیه افراد واجد شرایط مذکور می بایست در آزمون شرکت نموده و انتخاب این داوطلبان در سقف سهمیه قانونی ، به ترتیب نمره اکتسابی و مصاحبه(به شرح تبصره زیر) انجام خواهد شد.
تبصره: متقاضیان ایثارگران مشمول بند5- 4بایستی حد نصاب 85 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده(آزمون کتبی و مصاحبه حضوری) در سهمیه آزاد را کسب نماید.کسب این حد نصاب حتی با وجود خالی بودن ظرفیت الزامی می باشد.
7-4- گواهی های مربوط به بند5- 4صرفا" از سوی سازمان ها و ارگانهای متولی و مجاز مورد پذیرش می باشد .
5- در صورت احراز شرایط ایثارگری مطابق تبصره بند 6-4 پس از کسر سهمیه های فوق الذکر ، باقیمانده ظرفیت استخدامی به داوطلبان آزاد اختصاص می یابد.در صورتی که متقاضیانی از این سهمیه پذیرفته نشوند یا به تعداد سهمیه نباشند، باقیمانده ظرفیت استخدامی به داوطلبان آزاد اختصاص می یابد.
6- انتخاب پذیرفته شدگان آزمون برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 2 برابر ظرفیت مورد نیاز، از میان افراد حائز شرایط که به ترتیب بالاترین نمره آزمون کتبی را کسب کرده باشند، انجام خواهد شد.
7- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون از طریق مصاحبه و گزینش میسر خواهد بود، لذا قبولی در آزمون کتبی، به منزله پذیرش قطعی فرد تلقی نخواهد شد.
8- از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر خدمت در محل مورد نظر و یا بکارگیری در یکی از حوزه های مدیریت توزیع برق شهرستان های تبریز،اسکو و آذرشهر اخذ خواهد گردید.
9- پذیرفته شدگان این آزمون هیچگونه ارتباط استخدامی، قراردادی، پیمانی و ... با شرکتهای تابعه و وابسته وزارت نیرو نباید داشته باشند.
ج: شرایط اختصاصی سیمبان راننده با خودرو
1- سیمبان راننده: به شخصی گفته می شود که دارای شرایط احراز و مهارت لازم در امور سیمبانی بوده و با داشتن دوره های آموزشی تخصصی و ایمنی مرتبط با نوع شغل ، صلاحیت انجام کار با شبکه های برق را کسب نموده و علاوه بر آن در حیطه راهنمایی و رانندگی ، دارای گواهینامه رانندگی مختص خودرو مطابق قوانین راهنمایی و رانندگی بوده و از نظر فن رانندگی مهارت و صلاحیت آن مورد تایید واحد نقلیه شرکت توزیع نیروی برق تبریز قرار گرفته باشد.
2- سیمبان راننده بایستی از نظر دانش سیمبانی و همچنین قدرت بدنی توانایی انجام امور محوله را داشته باشد. مهارت و آمادگی جسمانی سیمبان راننده ها با انجام آزمون های علمی و عملی مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت قبولی برای گذراندن دوره آموزشی با هزینه شرکت اعزام و پس از دریافت گواهینامه و کسب مهارت لازم مشغول بکار می گردند.
3- در صورتی که متقاضی پس از طی دوره های آموزشی تعیین شده در شغل سیمبان راننده (دوره های آموزشی مورد نیاز در شغل سیمبانی)از آزمون برگزارشده در مراکز ذیصلاح (اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ) موفق به اخذ گواهینامه های دوره های آموزشی مورد نیاز شغل نگردد، شرکت پیمانکاری نسبت به معرفی جایگزین بر اساس ضوابط اقدام خواهد کرد.
4- متقاضیانی که دارای گواهینامه های آموزشی مورد تایید دفتر آموزش شرکت توزیع نیروی برق تبریز در شغل سیمبانی از قبیل فن ورز شبکه های هوایی و رعایت ایمنی در شبکه های توزیع برق را دارند با سنجش مهارت و آمادگی جسمانی در شغل مورد نیاز در اولویت می باشند.
5- سیمبان رانندگانی که بکارگیری می شوند بایستی حداقل دارای خودروی مناسب شامل وانت دوکابین، سمند ، پژو405 ،پارس تندر، پژو پارس داشته باشند.
6  اولویت با سیمبان رانندگان با خودروی وانت دوکابین می باشد.
7- در زمان بکارگیری سیمبان راننده از تاریخ تولید خودرو مورد نیاز بیش از 5 سال نگذشته باشد.
8-  بومی بودن در حوزه فعالیت شرکت توزیع نیروی برق تبریز(شهرستان های تبریز،اسکو و آذرشهر) الزامی می باشد.
توضیح: بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد :
8-1- محل تولد داوطلب یا همسر وی درشهرستان محل درخواستی باشد.
8-2- حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی ویا دبیرستان) به صورت متوالی یا متناوب در محل درخواستی طی شده باشد.
8-3- داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در محل درخواستی برای استخدام را داشته باشند.
9 -از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر خدمت در محل مورد نظر و یا بکارگیری در دیگر نقاط تحت پوشش حوزه عملیاتی شرکت(در شهرستان های تبریز ،اسکو و آذرشهر) با اختیارات شرکت،اخذ خواهد گردید.
10 -مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا اعلام مـدارک بـه صـورت ناقص، بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از جذب نیرو (شامل آزمون ، مصاحبه و جذب ) محرز شود کـه داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد ، از انجام مراحـل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت عقد قرارداد ، قرارداد مزبور لغو خواهد گردید. 

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمائید

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2704139
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد