• ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • 3k نظر «نمایش»

استخدام شرکت آذرفراز آیشین

استخدام شرکت آذرفراز آیشین

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲,۵۴۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت آذرفراز آیشین

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام شرکت آذرفراز آیشین - 7  تیر 1401

آگهی 7 تیر 1401: استخدام شرکت آذرفراز آیشين
شرکت آذرفراز آیشين، در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، جهت قراردادهای بهره برداری پستهای فشار قوی و فوق توزیع، تعداد 46 نفر از آقایان را از بین فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش، به ترتیب از بالاترین نمره به صورت قرارداد موقت کارگری با شرایط ذیل جذب می نماید. مهلت ثبت نام از 12 تا 25 تیر تا 28 تیر 1401 می باشد.

شرایط عمومی
۱ -داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران .
2 -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم.
تبصره : تحت هیچ شرایطی کارت معافیت پزشکی مورد قبول نمی باشد.
3 -عدم اعتیاد به مواد مخدر ، روان گردان ها ، دخانیات و مشروبات الکلی.
4 -نداشتن سابقه محکومیت کیفری وارائه گواهی عدم سو پیشینه .
۵ -داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که جذب می شوند.
6 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه.
7 -دارا بودن شرایط احراز شغل بر اساس آگهی.
8 -عدم عضویت در هیات مدیره یا مدیر عامل شرکت های پیمانکاری دیگر .
9 -نداشتن منع قانونی برای جذب و عدم تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها و شرکت های دولتی یا خصوصی.
10 -احراز صلاحیت های مورد نظر و تأیید گزینش شرکت، پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه.
شرایط اختصاصی
1-داشتن مدرک تحصیلی کاردانی برق در کلیه ی گرایش های مرتبط با برق برای مشاغل بهره برداری پستهای فوق توزیع (اپراتوری پست های 63 و 132 کیلو ولت)
2-داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی برق در کلیه ی گرایش های مرتبط با برق برای مشاغل بهره برداری پستهای فشار قوی (اپراتوری پست های 230 و 400کیلو ولت)
توضیح : داشتن مدرک تحصیلی بالاتر به هیچ وجه عنوان مزیت تلقی نخواهد شد.
3 -داشتن شرایط سنی در هنگام برگزاری آزمون به شرح ذیل :
1-3 -حداکثر 31سال برای دانش آموختگان مقطع کاردانی. (متولدین 1371/05/07 به بعد)
2-3 -حداکثر 32 سال برای دانش آموختگان مقطع کارشناسی. (متولدین 1369/05/07 به بعد)
3-3 -مدت انجام خدمت سربازی ، تا 24 ماه به حداکثر سن فوق الذکر اضافه خواهد شد.
4-3 -در صورت داشتن سابقه کار مرتبط ، مدت سابقه (حداکثر 5 سال) بر حسب سوابق پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی به سقف سنی افزوده خواهد شد.
5-3 -در مورد فرزندان شاهد ، جانبازان ، آزادگان و فرزندان آنها در صورت ارائه مدارک به میزان 5 سال به حداکثر سن فوق الذکر افزوده خواهد شد.
4 -در راستای تکریم وارج نهادن به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران مطابق مفاد ماده 21 قانون خدمات رسانی ، بیست و پنج در صد جذب شرکت ، به خانواده های شاهد ، جانبازان و آزادگان ، فرزندان شهدا و جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر ، فرزندان آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت ، اسرا و برادر شاهد تخصیص می یابد . همچنین پنج درصد سهمیه ی جذب نیز به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد و آزادگان کمتر از یک سال اسارت اختصاص می یابد.
1-4 -کلیه افراد واجد شرایط مذکور می بایست در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت بپردازند انتخاب این داوطلبان در سقف سهمیه قانونی ، به ترتیب نمره اکتسابی و مصاحبه انجام خواهد شد.
2-4 -سهمیه ایثارگران بر حسب نمره در سطح هر استان اعمال خواهد شد و ارتباطی با نفرات سهمیه های موجود در شهرستانهای هر استان ندارد.
3-4 -گواهی های مربوط به بندهای 5-3 و 4 صرفا" از سوی سازمان ها و ارگانهای متولی و مجاز مورد پذیرش می باشد .
5 - پس از کسر سهمیه های فوق الذکر ، باقیمانده ظرفیت استخدامی به داوطلبان آزاد اختصاص می یابد.
6 -بومی بودن داوطلبان در استان های محل خدمت (آذربایجان شرقی ،آذربایجان غربی و اردبیل) الزامی می باشد .
1-6 -متقاضیان بومی شهرستانی ( به استثنای مراکز استانها ) به شرح بند 3-6 در اولویت خواهند بود .
متقاضی بومی : به داوطلبی اطلاق می گردد که "متولد"یا "ساکن با سابقه ده سال سکونت "در همان شهرستان محل تقاضا باشد.
2-6 –بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد:
الف- استان و شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب یا همسر وی با استان و شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
تبصره: با توجه به تغییرات تقسیمات کشوری در سالهای مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص استان و شهرستان محل تولد ، مالک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوط خواهد بود.
ب- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت بموجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی (بر اساس فرم پیوست ) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل ) در استان و شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
تبصره: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در استان و شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مالک محاسبه قرارگیرد.
پ - مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن ،تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت نام 1401/04/12 برای آزمون می باشد.
تبصره: افراد بومی شهرستانی (به استثنای مراکز استانها) متقاضی بهره مندی از اولویت بومی ، می بایست در زمان ثبت نام ، گزینه((من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم)) را انتخاب نمایند.ارائه فرم استشهاد (مطابق فرم پیوست) محل سکونت برای برخورداری از اولویت بومی منحصرا" برای داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج آزمون برای ادامه فرآیند معرفی می شوند ، ضروری می باشد.
3-6 -داوطلبان متقاضی بومی شهرستانی (با استثنای مراکز استانها ) نسبت به سایر داوطلبان غیر بومی دارای اولویت می باشند.اولویت بومی با ضریب "یک و چهاردهم" (4/1 )محاسبه و مالک عمل قرار می گیرد.
7 -پذیرفته شدگان دارای سابقه کار مرتبط در صنعت برق ، در شرایط برابر ، دارای اولویت می باشند.
8 -انتخاب پذیرفته شدگان آزمون برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان دو برابر ظرفیت مورد نیاز ، از میان افراد حائز شرایط که به ترتیب بالاترین نمره آزمون کتبی را کسب کرده باشند، انجام خواهد شد.
9 -انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون از طریق مصاحبه و گزینش میسر خواهد بود لذا قبولی در آزمون کتبی ، به منزله پذیرش فرد تلقی نخواهد شد.
10-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا اعلام مدارک به صورت ناقص ، بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از جذب نیرو (شامل آزمون ، مصاحبه و جذب) محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت عقد قرارداد ،قرارداد مزبور لغو خواهد گردید.
مواد آزمون
1 -سوالات آزمون در سه دفترچه شامل آزمون عمومی 91 سوال با ضریب یک ، روانشناختی 61 سوال با ضریب یک و تخصصی بر اساس رشته های شغلی 100 سوال با ضریب سه ، جمعا" به مدت 190 دقیقه طراحی گردیده و مواد (دروس) هر یک از رشته های شغلی و جزئیات مربوط در جدول نیازهای جذب نیرو در پایان آگهی درج شده است.
2-آزمون دارای نمره ی منفی بوده ، هر پاسخ صحیح یک نمره و به هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی تلقی می گیرد .
3 -محاسبه نمرات پذیرفته شدگان نهایی با ماخذ 70 % آزمون کتبی و 30 % مصاحبه حضوری خواهد بود.
چگونگی ثبت نام
- داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این دفترچه می توانند از ساعت 8صبح روزیکشنبه مورخ 1401/04/12 حداکثر تا ساعت 24 روزشنبه مورخ 1401/04/25  از طریق سایت اینترنتی مجتمع آموزشی و پژوهشی آذربایجان- پژوهشگاه نیرو اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.
-داوطلبان میبایست مبلغ -/1/500/000 ریال معادل صد و پنجاه هزار تومان را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد cvv2 پرداخت نمایند. مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
راهنمای ثبت نام 
1 -از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
2 -هنگام درج اطلاعات ، کلید (Lock Caps )صفحه کلید خاموش باشد.
3 -از زدن کلید (Enter)در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(Space)استفاده نمایید.
4 -تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
5 -کد ملی خود را به صورت کامل (با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
6 -برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی 4×3(تمام رخ، زمینه روشن و جدید) ، با فرمت JPG و با حجم حداکثر70 کیلوبایت استفاده شود. عکس های غیر پرسنلی ارسالی به هیچ وجه مورد قبول نخواهد بود.
اندازه عکس‌ اسکن‌ شده باید حداقل‌ 300 *200 پیکسل‌ و حداکثر 400 *300 پیکسل‌ باشد.
تصویر داوطلب‌ باید واضح‌، مشخص‌ و فاقد اثر مهر، منگنه‌ و هر گونه‌ لکه‌ باشد.
حاشیه‌ های زاید عکس‌ اسکن‌ شده باید حذف شده باشد.
حتی‌ الامکان عکس‌ رنگی‌ و دارای زمینه‌ سفید باشد.
تبصره: اسکن‌ عکس‌ از روی کارت های شناسایی‌ (کارت ملی‌، شناسنامه‌ و ...) قابل‌ قبول نمی‌ باشد و داوطلبان لازم است‌ از اصـل‌ عکس‌ و مطابق‌ با توضیحات فوق، اقدام به‌ اسکن‌ نمایند.
تبصره : در صورت ارسال عکس‌ غیر معتبر، ثبت‌ نام داوطلب‌ باطل‌ شده و حق‌ شرکت‌ در آزمون از وی سلب‌ می‌ گردد.
تذکر مهم‌: با توجه‌ به‌ مشکلات به‌ وجود آمده در آزمون های قبلی‌، در خصوص اشتباه در ارسال عکس‌ داوطلبان، که‌ این‌ موضوع اکثرا برای داوطلبانی‌ که‌ ثبت‌ نام آنان توسط‌ دیگران انجام می‌ شود، رخ داده است‌، تاکید می‌ گردد که‌ علاوه بر کنترل اطلاعـات ثبت‌ نامی‌، حتما نسبت‌ به‌ کنترل عکس‌ ارسالی‌ دقت‌ نمایید تا اشتباهه‌ عکس‌ داوطلب‌ دیگری به‌ جای عکـس‌ شـما ارسـال نگـردد. بدیهی‌ است‌ که‌ در صورت ارسال عکس‌ اشتباهی‌ از طرف متقاضی‌، فرد بـه‌ عنـوان متخلـف‌ تلقـی‌ و مطـابق‌ مقـررات بـا وی رفتـار خواهد شد.
7- در انتهای فرم ثبت‌ نام، فیلد مربوط به‌ شماره بازیابی‌ که‌ از نوع عددی و 5 رقمی‌ می‌ باشد را به‌ دلخواه تکمیل‌ و آن را یادداشت‌ نمایید. در صورت فراموش کردن شماره رهگیری ثبت‌ نام، با استفاده از این‌ شماره به‌ همراه کد ملی‌ و شماره شناسنامه‌ می‌ توانید شماره رهگیری خود را بازیابی‌ نمایید لذا تا پایان مراحل‌ آزمون از این‌ شماره کاملاً مراقبت‌ نمایید.
8- پس‌ از تکمیل‌ نمودن اطلاعات، شماره رهگیری ارائه‌ شده را یادداشت‌ نمایید. ضمناً امکان چاپ اطلاعات وجود دارد.
توزیع‌ کارت ورود به‌ جلسه‌ و زمان برگزاری آزمون
1- ارائه‌ کارت ورود به‌ جلسه‌ آزمون به‌ صورت اینترنتی‌ و از طریق‌ سایت‌ (مجتمع عالی آموزشی پژوهشی آذربایجان) مجتمع‌ عالی‌ آموزشی‌ و پژوهشی‌ آذربایجان از تاریخ‌ 1401/05/03 لغایت‌ 1401/05/06 انجام خواهد پذیرفت‌.
2- آزمون در روز جمعه‌ مورخ 1401/05/07 برگزار خواهد شد، ساعت‌ و آدرس حوزه آزمون بر روی کارت ورود به‌ جلسه‌ آزمون درج خواهد گردید.
3- ارائه‌ کارت ورود به‌ جلسه‌ آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ) هنگام ورود به‌ حوزه الزامی‌ است‌. بدیهی‌ است‌ در غیر اینصورت از ورود داوطلب‌ به‌ حوزه آزمون جلوگیری بعمل‌ خواهد آمد.
سایر نکات
1- آزمون مذکور مختص‌ آقایان بومی‌ استانهای آذربایجان شرقی‌ ، آذربایجان غربی‌ و اردبیل‌ می‌ باشد.
2-پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ با تشخیص‌ شرکت‌ ، ملزم به‌ گذراندن دوره های آموزشی‌ مورد نیاز و با هزینه‌ شرکت‌ خواهند بود بدیهی‌ است‌ هزینه‌ های مربوطه‌ در صورت انصراف پذیرفته‌ شده پس‌ از حضوردر دوره ی آموزشی‌ عینا” اخذ خواهد شد.
3- نتایج‌ آزمون تا دو سال معتبر بوده و دعوت به‌ کار پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ بر اساس زمان بهره برداری پست‌ های برق خواهد بود.
4-ارائه تعهد ثبتی بر خدمت در هر محل دیگر مورد نیاز با صلاحدید شرکت
5- دارندگان مدرک تحصیلی معادل، تحت هیچ شرایطی مجاز به ثبت نام در آزمون نمی باشند.
6-در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفا برای یک رشته شغلی ثبت نام نمایند
7- قبولی در آزمون کتبی به منزله پذیرش و جذب نبوده بلکه موکول به موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح می باشد و با پذیرفته شدگان نهایی، پس از ارائه مدارک در مهلت مقرر، قرداد موقت کار توسط شرکت آذر فراز آیشین مطابق قانون کار و مقررات ذیربط منعقد خواهد شد
8-عدم ارائه  مدارک توسط پذیرفته شدگان نهایی در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی و شرکت نسبت به جایگزینی آنها از محل نیروهای ذخیره اقدام نموده و اعتراضات بعدی مسموع نخواهد بود.
9- در صورت وجود هر گونه ابهام با شماره ی 32893042-041 تماس حاصل نمایند.
جدول محل‌ نیازهای جذب نیرو 

جدول محل‌ نیازهای جذب نیرو (( شماره یک‌ ))

کد شغل

استان

محل‌ خدمت‌

عنوان شغل‌

تعداد مورد نیاز

1

 

آذربایجان شرقی

نواحی‌ ورزقان

اپراتور پست‌ 230 کیلو ولت‌

6

2

نواحی‌ صوفیان

اپراتور پست‌ 132 کیلو ولت‌

3

3

 

 

 

 

آذربایجان غربی

نواحی‌ ارومیه‌

اپراتور پست‌ 400 کیلو ولت‌

6

4

نواحی‌ ارومیه‌

اپراتور پست‌ 132 کیلو ولت‌

6

5

نواحی‌ خوی

اپراتور پست‌ 132 کیلو ولت‌

4

6

نواحی‌ ( نقده و پیرانشهر)

اپراتور پست‌ 132 کیلو ولت‌

4

7

نواحی‌ مهاباد

اپراتور پست‌ 132 کیلو ولت‌

3

8

 

 

 

اردبیل

نواحی‌ مشکین‌ شهر

اپراتور پست‌ 230 کیلو ولت‌

6

9

نواحی‌ مشکین‌ شهر

اپراتور پست‌ 63 کیلو ولت‌

3

10

نواحی‌ نمین‌

اپراتور پست‌ 63 کیلو ولت‌

3

11

سطح‌ استان اردبیل‌

اپراتور رزرو 132 کیلو ولت‌

2

جدول عناوین تحصیلی و مواد آزمون رشته های شغلی ((شماره دو))

ردیف رشته شغلی نام رشته تحصیلی و گرایش دروس عمومی تعداد سوال دروس اختصاصی تعداد سوال
1 اپراتور پست 230 کیلو ولت کارشناس برق در کلیه گرایشهای مرتبط با برق

1)هوش و استعداد تحصیلی

15 1) مدارهای الکتریکی 1 و 2 20
2) معارف اسلامی * 15 2) پست های فشار قوی و تجهیزات پست 20
3)مهارتهای هفتگانه 15 3)حفاظت سیستمهای قدرت 20
4)ریاضیات 15 4)ماشینهای الکتریکی (ترانسفورماتوهای قدرت) 20
5)آئین نگارش و مهارتهای نوشتاری 15 5) ایمنی در برق 20
6) زبان انگلیسی عمومی 15
2 اپراتور پست 63 و 132 کیلو ولت کاردانی برق در کلیه گرایشهای مرتبط با برق 1)هوش و استعداد تحصیلی 15 1)مبانی برق (مدارهای الکتریکی، الکترو مغناطیس و ماشین) 20
2) معارف اسلامی * 15 2)ترانسفورماتورهای قدرت 20
3)مهارتهای هفتگانه 15 3) پست های فشار قوی و تجهیزات پست 20
4)ریاضیات 15 4) حفاظت سیستم های قدرت 20
5)آئین نگارش و مهارتهای نوشتاری 15 6)ایمنی در برق 20
6) زبان انگلیسی عمومی 15
3

سوالات روانشناختی‌ بصورت مشترک ( برای هریک‌ از رشته‌ های شغلی‌ اپراتور پست‌ 230 کیلو ولت‌ واپراتور پست‌ 63و 132کیلو ولت‌ )

60
4

سوالات دروس عمومی‌ با ضریب‌ یک‌ و سوالات دروس اختصاصی‌ با ضریب‌ 3 محاسبه‌ خواهد شد

اقلیت‌ های دینی‌ مطرح در قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی‌ ایران از پاسخگویی‌ به‌ سوالات معارف اسلامی‌ معاف بوده و در این‌ صورت نمره مکتسبه‌ این‌ داوطلبان براساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون محاسبه‌ خواهد شد.
دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام شرکت آذرفراز آیشين

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2590212
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 3k