آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت ایران خودرو – سال 99

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
  • ارسال کننده: (پشتیبان 4 (نصیرلو))
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت ایران خودرو 

جهت ورود به صفحه جامع استخدام شرکت ایران خودرو اینا کلیک نمایید


خبر 18 آبان 99: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام گروه صنعتی ایران خودرو (منبع: سایت سازمان سنجش)

یرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدام قراردادي گروه صنعتی ایران خودرو در سال 1399 در تاريخ 99/08/08 بدينوسيله به اطلاع همه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در آزمون مذکور مي‌رساند كه به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از متقاضيانی كه در بازه زماني (99/08/08 لغايت 99/08/18) براي ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده است كه تا روز چهارشنبه مورخ 99/08/21 نيز بتوانند نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون اقدام نمايند.

همچنین با توجه به اعلام گروه صنعتی ایران خودرو و توضيحات مندرج در صفحه 4 دفترچه راهنماي ثبت نام، چنانچه متقاضیان ثبت نام تمايل به استفاده از سهمیه ایثارگران را دارند می‌توانند با انتخاب گزینه مربوطه علاوه براستفاده از تسهیلات سنی، از سهمیه ایثارگران نیز بهره مند گردند.

لذا تمامي متقاضيان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام به درگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام نمايند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، مي‌توانند در صورت تمايل تا تاريخ فوق، نسبت به مشاهده و يا ويرايش اطلاعات ثبت نامي خود اقدام نمايند.

آزمون استخدام گروه صنعتی ایران خودرو – 6 آبان 99

گروه صنعتی ایران خودرو در سال جهش تولید و به منظور تقویت توان علمی و مهارتی خود در نظر دارد مجموعاً تعداد 400 نفر از جوانان فارغ التحصیل متعهد و متخصص واجد شرایط بومی استان های تهران و البرز را در مشاغل کارشناسی و تکنسین بخش های مختلف سایت مرکزی تهران، ازطریق برگزاری آزمون علمی و مصاحبه های فنی و تخصصی، شناسائی، جذب و به صورت قراردادی جایگزین همکارانی نماید که در شرف بازنشستگی هستند. مهلت ثبت نام تا 18 آبان 99 تا 21 آبان 99 می باشد.

> شرایط عمومی

1 -داشتن تابعیت نظام جمهوري اسلامی ایران
2 -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوري اسلامی ایران
3 -التزام به قانون اساسی جمهوري اسلامی ایران
4 -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم براي داوطلبان مرد
5 -عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
6 -نداشتن سابقه محکومیت جزایی
7 -داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی انجام امور کاري مرتبط
8 -دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جداول نیازهاي استخدامی
9 -احراز صلاحیت هاي عمومی به تأیید واجد جذب شرکت ایران خودرو
10 -عدم وجود هرگونه ممنوعیت قانونی استخدام توسط آراء مراجع قضایی و ذي صلاح

> شرایط اختصاصی

1 -شرایط سنی داوطلبان با احتساب سوابق کاري مرتبط مطابق با جدول ذیل میباشد:

مقطع تحصیلی حداکثر شرایط سنی حداکثر شرایط سنی با احتساب سابقه کار
کاردانی 25 30 سال
کارشناسی 26 33 سال
کارشناسی ارشد 29 34 سال

تبصره1 :داوطلبان توجه نمایند، حداکثر سن در مقاطع کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد با احتساب سوابق کار و ارائه مستندات مربوط تا سقف تعیین شده در جدول بالا قابل افزایش می باشد و در صورت عدم ارائه مستندات لازم در مراحل گزینش و جذب، از استخدام ایشان خودداري خواهد شد. سوابق و مستندات مدت سابقه کار قبلی مفید و مرتبط با شغل، با ارائه گواهی معتبر از محل خدمت قبلی و گواهی سوابق تلفیقی پرداخت حق بیمه مربوطه لحاظ خواهد شد.
تبصره 2 :مبناي محاسبه حداکثر سن، اولین روز ثبت نام (تاریخ: 08/ 08/ 99) میباشد.
تبصره 3 :با عنایت به کار در شیفت برخی از مشاغل کارشناسی فنی تولید با رشته و گرایش هاي عمدتا فنی و مهندسی، پذیرش داوطلبان زن در این دسته از مشاغل کارشناسی امکان پذیر نمی باشد و شرکت ایران خودرو بر حسب نیاز خود صرفا از داوطلبان مرد در این رده هاي شغلی استفاده مینماید.
تبصره 4 :پذیرش داوطلبان زن با توجه به سخت و زیان آور بودن مشاغل مهارت محور این شرکت، امکان پذیر نبوده و صرفا داوطلبان مرد مجاز به ثبت نام در رده شغلی کاردانی میباشند.
2 -دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه ها امکان ثبت نام ندارند.
3 -موفقیت در مراحل استخدامی (آزمون، مصاحبه، معاینات پزشکی و…)
4 -نداشتن تعهد خدمتی یا استخدامی به دستگاه هاي دولتی و بخش خصوصی براي داوطلبان استخدام.
5 -عدم اشتغال بستگان درجه 1 در شرکت ایران خودرو (بستگان درجه 1 شامل: پدر، مادر، همسر، خواهر و برادر می باشد.)
6 -داوطلبان بومی (استان تهران و استان البرز) مجاز به ثبت نام خواهند بود.
داوطلبانی که حداقل داراي یکی از شرایط ذیل باشند به عنوان داوطلب بومی استان تهران و البرز تلقی میگردند:
− استان محل تولد متقاضی تهران و البرز باشد.
− محل خدمت فعلی یا بازنشستگی همسر، پدر و مادر متقاضی در استان تهران و البرز باشد.
− محل سکونت داوطلب بر ا ساس سند معتبر ملکی یا اجاره نامه کد رهگیري دار به نام خود، هم سر، پدر یا مادر در استان هاي تهران و البرز باشد (تاریخ اسناد مربوطه براي حداقل 3 ماه قبل از تاریخ شروع ثبت نام باشد).
تبصـره1 :مبناي تائید اسـناد اجاره نامه محل سـکونت داوطلب بر اسـاس ارائه اسـتشـهاد محلی (ممهور به مهر نیروي انتظامی) پاسگاه یا کلانتري محل (در شهرستان مورد تقاضا در دو استان تهران و البرز) خواهد بود.
7 -شاغلین در شرکت هاي زیر مجموعه گروه صنعتی ایران خودرو، به منظور حفظ سرمایه هاي انسانی گروه صنعتی امکان ثبت نام نداشته، ولیکن کارکنان پیمانکار می توانند نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان سنجش اقدام نمایند.

> تسهیلات سنی براي ایثارگران، بسیجیان فعال و فرزندان بازنشسته

تبصره1 :بر اساس هماهنگی هاي بعمل آمده، متقاضیان گرامی مشمول اولویت اول امتیازات ویژه ایثارگران به میزان 4 سال به سابقه سنی آنان افزوده می شود و متقاضیان اولویت دوم به میزان 2 سال به سابقه سنی ایشان افزوده میگردد. لازم به ذکر است براي این دسته از متقاضیان هیچگونه سهمیهاي درنظر گرفته نمیشود و فقط تخفیف سنی لحاظ میگردد.

مشمولین اولویت اول امتیازات ویژه ایثارگران:

•جانباز
•آزاده
•فرزندان شاهد
•فرزندان جانبازان (25درصدوبالاتر ) براساس درصد جانبازی
•فرزندان آزادگان با یک سال اسارت وبیشتر
•همسر شهید
•همسرجانبازان 25 درصد و بالاتر
•همسرآزادگان بایک سال اسارت و بیشتر
•خواهر و برادر شهید

مشمولین اولویت دوم امتیازات ویژه ایثارگران:

•فرزندان جانبازان زیر 25 درصد
•فرزندان آزادگان کمتر ازیک سال اسارت
•همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها

تبصره 2: متقاضیان گرامی بسیجی فعال به ازای هر دو سال سابقه فعال، شش ماه به سابقه سنی ایشان افزوده می شود و حداکثر سابقه سنی بر اساس سوابق بسیجی فعال تا 3 سال امکان پذیر می باشد . ( با احتساب 12 سال سابقه بسیجی فعال به میزان 3 سال به سابقه سنی متقاضیان افزوده می شود.)

تبصره 3: متقاضیان فرزند بازنشستگان سایت مرکزی شرکت ایران خودرو، به میزان 3 سال به سابقه سنی آنان افزوده می شود.

تبصره 4: متقاضیان توجه نمایند تسهیلات سنی در نظر گرفته شده برای مشمولین ایثار گر، بسیجان فعال و یا فرزندان بازنشسته به حداکثر شرایط سنی ایشان با احتساب سابقه کار افزده می شود.

> مراحل ثبت نام

1- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی
2- فایل عکس اسکن شده
داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
-عکس 4*3 که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
-اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300*200 پیکسل و حداکثر 400*300 باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
-حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
-حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حدالامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره 1: اسکن  عکس از روی کارت های شناسایی ( کارت ملی، شناسنامه و ..) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.

تبصره 2: عکس خواهران باید با حجاب و صورت آنان کامل مشخص باشد.

تبصره 3: در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.

یاد آوری مهم: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثرا برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود رخ داده است. تاکید می گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباها عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما الصاق نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقرارات با وی رفتار خواهد شد.

داوطلبان می بایستی تصاویر مرتبط با مدارک الزامی خود را در محل مورد نظر بارگذاری نمایند. شایان ذکر است به مدارک ناقص به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد. داوطلبان دقت نمایند برای بارگذاری مدارک با رعایت ترتیب ذیل، تصاویر و فایل های هر مدرک را به صورت جداگانه در محل مورد نظر بارگذاری نمایند:
-تصویر کارت ملی
– تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران)
-تصویر آخرین مدرک تحصیلی مندرج در جدول رشته های شغلی دفترچه راهنما

پرداخت وجه ثبت نام:
-ثبت نام به صورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ 1399/08/08 لغایت روز یکشنبه مورخ 1399/08/18 انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 900/000 (نهصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند. لازم به توضیح است هزینه ثبت نام به حساب مشخص شده در گروه صنعتی ایران خودرو واریز خواهد شد.

-متقاضیان شرکت در آزمون باید پس ازپایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
-به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

> مدارک و مستندات لازم

– با توجه به اینکه مدارک متقاضیان حسب نیازهای تخصصی گروه صنعتی ایران خودرو پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان چند برابر مجوز های استخدامی اخذ و بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچ گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

> تکمیل تقاضانامه ثبت نام

– در ردیف های 2،1 و 3 داوطلب باید در محل مورد نظر نام خانوادگی (فامیلی)، نام و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطور کامل وارد نماید (از بکار بردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود)
– در ردیف 4، داوطلب باید بر حسب اینکه زن یا مرد می باشد منحصراً مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
– در ردیف 5، داوطلب باید برحسب اینکه مجرد یا متاهل می باشد مربع مربوطه را علامتگذاری نماید.
– در ردیف 6، داوطلب باید تاریخ تولد خود را به صورت سال، ماه و روز در محل مربوط درج نماید.
– در ردیف 7، داوطلب باید کد ملی خود را که ده رقم می باشد از چپ به راست در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید. ضمناً داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذ کارت ملی نشده اند برای اطلاع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای 66707131-021 تماس حاصل نمایند.
– در ردیف 8، داوطلب باید از سمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و از درج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.
در ردیف 9 و 10، داوطلب باید کد استان و شهرستان محل تولد خود را با توجه به جدول استان و شهرستان مندرج در صفحه 16 مشخص و در این محل درج نماید.
– در ردیف 11، داوطلب باید با علامتگذاری در یکی از مربع ها، دین خود را مشخص نماید.
– در ردیف 12، داوطلبان چپ دست باید این مربع را علامتگذاری نمایند.
– در ردیف 13، داوطلبان مرد باید وضعیت نظام وظیفه خود را در این قسمت مشخص نمایند.
– در ردیف 14 و 15، داوطلب متقاضی استفاده از تسهیلات سنی در این بند یکی از موارد را علامتگذاری نماید.
– در ردیف 16، داوطلب باید آخرین مقطع تحصیلی خود را در این بند علامتگذاری نماید (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)
– در ردیف 17، داوطلب باید کد  عنوان رشته تحصیلی خود را مشخص و در این محل درج نماید.
– در ردیف 18، داوطلب باید معدل آخرین مدرک تحصیلی خود را درج نماید.
– در ردیف 19، داوطلب باید تاریخ فارغ التحصیلی آخرین مقطع تحصیلی خود را به سال و ماه و روز در این قسمت درج نماید.
– در ردیف 20، داوطلب باید دانشگاه یا موسسه محل اخذ آخرین مدرک تحصیلی خود را درج نماید.
– در ردیف 21، چنانچه داوطلب دارای سابقه اشتغال می باشد بند مربوطه را تکمیل نماید.
– در ردیف 22، داوطلب چنانچه سابقه اشتغال در شرکت ایران خودروو سازمان های وابسته به آن (در گذشته) را دارد بند مربوطه را تکمیل نماید.
– در ردیف 23، داوطلب چنانچه دارای افراد تحت تکفل می باشد می بایست این بند را تکمیل نماید.
– در ردیف 24، داوطلب باید کد و عنوان گروه امتحانی خود را در این قسمت مشخص نماید.(بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه)
– در ردیف 25، داوطلب بومی می بایستی بند مربوطه را تکمیل نماید.
– در ردیف 26، داوطلب باید کد و نام استان و شهرستان محل اقامت خود را جهت تعیین حوزه امتحانی باتوجه به جداول استان و شهرستان مندرج در صفحه 16 مشخص و در این محل درج نماید.
– در ردیف 27، داوطلب باید ضمن مشخص نمودن استان و شهرستان محل سکونت آدرس دقیق محل سکونت خود را درج نماید.
– در ردیف 28، داوطلب شماره تلفن بستگان خود را در محل مربوط درج نماید.
– در ردیف 29، داوطلب متقاضی آدرس پست الکترونیکی خود را درج نماید.

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ  99/10/02 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 99/10/05 در شهر تهران و کرج برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی بر اساس انتخاب داوطلب در تقاضانامه به هنگام ثبت نام خواهد بود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون بررسی خواهد شد.

> مواد آزمون

به هریک از داوطلبان یک دفترچه عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی حسب مورد داده خواهد شد.

آزمون عمومی:

1 – فنّاوری اطلاعات (مهارت هفتگانه I.C.D.L) (ضریب1)

2 – معارف اسلامی (ضریب1)

3- زبان انگلیسی – عمومی (ضریب 2)

4 – هوش و توانمندی های عمومی (ضریب 3)

آزمون اختصاصی:

* علاوه بر آزمون عمومی، آزمون اختصاصی حسب مورد در عنوان گروه امتحانی مربوطه به شرح مندرج در این آگهی انجام خواهد شد.
* سوالات ازمون اختصاصی بر اساس گروه امتحانی طراحی می گردد و مواد (دروس) هر یک از عناوین گروه امتحانی و جزئیات مربوطه در بخش ششم و هفتم درج گردیده است. در آزمون های اختصاصی ضرایب مواد آزمون متفاوت می باشد.
* آزمون نمره منفی (با احتساب یک سوم نمره) دارد.

> مراحل و نحوه اعلام نتیجه

نتایج اولیه آزمون استخدامی، به طریق مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین برای داوطلبانی که پس آزمون استخدامی حد نصاب لازم برای ورود به مرحله مصاحبه را کسب می نمایند از طریق پیامک نیز اطلاع رسانی خواهد شد.
پس از احراز شرایط داوطلبان، ضمن هماهنگی و تعیین وقت حضوری با ایشان، جهت برگزاری آزمون ها و مصاحبه فنی و تخصصی به کانون های جذب تخصصی شرکت معرفی میگردند.
فرد متقاضی پس از موفقیت در آزمون های ورودی سازمان سنجش و آزمون های فنی و تخصصی گروه صنعتی ایران خودرو، آزمایشات پزشکی و استعلامات مربوطه پذیرفته شده و بصورت آزمایشی و قرارداد 3 ماهه جذب سازمان خواهد شد.
موفقیت در دوره آزمایشی مربوطه ملاک انتخاب فرد جهت انعقاد قراردادهای آتی فرد با سازمان خواهد بود.
بخش پنجم: تذکرات مهم1-داوطلبانی که با رعایت شرط حد نصاب لازم، بالاترین نمرات را از مجموع نمرات آزمون های عمومی و اختصاصی هر گروه امتحانی کسب نموده اند، تا چند برابر تعدادی مورد نیاز برای انجام مصاحبه ها و آزمون های تخصصی به شرکت ایران خودرو معرفی می گردند.داوطلبان توجه نمایند، نمره کل آزمون (مجموع نمره آزمون عمومی 40% و اختصاصی 60%) ملاک می باشد.
2-داوطلبان معرفی شده چند برابر برای انجام مرحله مصاحبه ، از مراجعه و ارائه مدارک و پیگیری حضوری خودداری نموده و صرفا از طریق درگاه وبسایت گروه صنعتی ایران خودرو و تکمیل فرم های ثبت نام و بارگذاری مدارک خواسته شده اقدام به ثبت نام نمایند.

3-قرار گرفتن در ردیف چند برابر برای انجام مرحله مصاحبه در آزمون استخدامی، هیچ تعهدی برای شرکت ایران خودرو به منظور استخدام ایشان ایجاد ننموده و شرکت ایران خودرو برای پذیرش و استخدام داوطلبان بر اساس الویت و ظرفیت های جذب تخصصی خود، نتایج و امتیازات آزمون ها و مصاحبه های فنی و تخصصی از داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی را ملاک گزینش نهایی قرار داده و اقدام می نماید.

4-کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه (داوطلبان مرد) و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان بایستی تا تاریخ 99/08/08 آماده و صادر شده باشد.

5-چنانچه در هر مرحله از فرایند استخدام مشخص شود داوطلبی در زمان ثبت نام دانشجو بوده و تاریخ فارغ التحصیلی وی پس از موعد مقرر شده در آگهی است، استخدام وی منتفی خواهد شد.

-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از طی مراحل مصاحبه های فنی و تخصصی و گزینش میسر می باشد.ضمنا اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تائید طی مراحل لازم از طریق تماس تلفنی به اطلاع ایشان خواهد رسید.

7-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال (اعلام) مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر یک از مراحل، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.

8- مهلت ثبت نام داوطلبان در آزمون استخدامی به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.

9- پسوابق و تجارب شغلی، تحصیلی، تخصصی و رزومه علمی و پژوهشی معرفی شدگان چند برابر برای انجام مصاحبه نظیر برندگان جشنواره ها و المپیادها، گواهینامه ها و مهارت های فنی و تخصصی و …در صورت ارائه مدارک و مستندات معتبر و مرتبط در زمان ثبت نام در وبسایت گروه صنعتی ایران خودرو، به عنوان امتیاز برای داوطلبان در مراحل آزمون ها و مصاحبه های فنی و تخصصی لحاظ خواهد شد و آن دسته از داوطلبانی که رزومه و سوابق شغلی، علمی و تخصصی بهتری داشته باشند در الویت جذب قرار خواهند گرفت.

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام گروه صنعتی ایران خودرو میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید

برچسب ها:


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی