• ۱۴۰۳/۰۱/۲۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا

استخدام شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا (تمدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

مهلت ثبت نام: ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ الی ۱۴۰۳/۰۲/۰۸

ارائه کارت آزمون: -

برگزاری آزمون: -

آخرین وضعیت: در حال ثبت نام

آگهی استخدام شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اصلاحیه و تمدید مهلت ثبت نام

خبر 21 فروردین 1403: اصلاحیه و تمدید مهلت ثبت نام استخدام شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام استخدام شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا تا ساعت 16 روز شنبه 8 اردیبهشت ماه 1403 تمدید گردید.
اصلاحیه شرایط آگهی:
داوطلبین گرامی شرط سنی مقطع لیسانس از متولد 73/01/01 به 71/01/01 (و بعد از آن) و مقطع فوق لیسانس از 71/01/01 به 69/01/01 (و بعد از آن) تغییر یافته است.
ضمنا سابقه خدمت حداکثر تا 2 سال به سن اضافه می گردد.
سابقه کار بیمه حداکثر تا 5 سال به سن اضافه می گردد.
توجه: (موارد فوق به شرطی می باشد که سن داوطلب از 40 سال بیشتر نباشد)

استخدام شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا

آگهی 24 اسفند 1402: استخدام شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا
شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود  به منظور انجام خدمات در معدن مس جانجا واقع در منطقه نیمروز، از بین نیروهای بومی استان سیستان و بلوچستان از طریق برگزاری آزمون استخدامی  کتبی و کسب نمره حدنصاب لازم و مصاحبه حضوری و روانشناختی در قالب قانون کار دعوت به همکاری نماید. افرادیکه متقاضی شرکت در آزمون می باشند به آدرس اینترنتی کارآزمون مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظر با توجه به شرایط ذکر شده، از تاریخ 1402/12/23 لغایت 1403/01/20 1403/02/08 اقدام نمایند. لازم به ذکر است کلیه مراحل آزمون تا مرحله معرفی به شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا، توسط مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف  انجام می پذیرد.

شرایط آزمون

1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی
3- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم 
4- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذی‌صلاح(
5- فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ­ التحصیلی) در مقطع مورد نیاز به هنگام ثبت نام (توضیح اینکه مدارک معادل شامل مورد فوق نمی باشد)
6- عدم تعهد اشتغال در دستگاه ها، مؤسسات و شرکت ها و کلیه نهادها و ارگان­های دولتی به هر شکل ممکن
7-  داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید واحدهای ایمنی و بهداشت و طب كار مورد تأیید این شرکت
8- داشتن حداقل معدل کل تحصیلی 14 برای متقاضیان کارشناسی و بالاتر

شرایط سنی

1- حداكثر سن قابل قبول 
- داوطلبین دارای مدرک تحصیلی لیسانس: متولدین 1373/1/1و بعد از آن
- داوطلبین دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس: متولدین 1371/1/1و بعد از آن می باشد. (بدیهی است داشتن شرایط جسمانی و تندرستی مناسب از اولویت های  جذب می باشد.)
تبصره 1: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی ، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه پایان روز ثبت نام می باشد.
تبصره 2: سوابق کار تامین اجتماعی فرد مورد نظر برای ردیف 8 به حداکثر سن مجاز داوطلب اضافه می شود.
تبصره 3: خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثار گران بالای 25٪ به سن مجاز تاسقف 5 سال افزوده می شود.

شرایط بومی

متقاضیان از لحاظ بومی بودن صرفاً می بایست دارای شرایط قید شده در جدول رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز  باشند، بدیهی است متقاضیان صرفاً می توانند در یكی از نیازها بر اساس جدول ثبت نام نمایند.
توضیح: بومی به افرادی اطلاق می گردد كه دارای حداقل یكی از شرایط ذیل باشند:  
الف) محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب در استان سیستان و بلوچستان باشد.
ب) حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی ( ابتدایی ، متوسطه اول (راهنمایی)، متوسطه دوم (دبیرستان)) فرد متقاضی در استان سیستان و بلوچستان باشد.
ج) همسر و فرزندان كاركنان نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته) که در 10 سال اخیر حداقل به مدت 3 سال ساکن استان سیستان و بلوچستان باشد.

شرایط اختصاصی

شرایط آزمون (مقاطع لیسانس و فوق لیسانس)
توضیحات اختصاصی آزمون:
1- پذیرفته شدگان نهایی بر اساس ضوابط و مقررات قانون كار و تامین اجتماعی و به صورت قرارداد تامین نیرو جذب می گردند.
2- تایید سلامت و توانایی كامل جسمی و روانی پذیرفته شدگان بر عهده واحدهای ایمنی و بهداشت و طب كار مورد تأیید این شركت می باشد.

سایر توضیحات

1- شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت و در خصوص ایاب ذهاب صرفاً به شهر زابل  بر اساس قوانین و مقررات شرکت عمل خواهد شد. 
2- متقاضیان بر اساس ضوابط و مقررات قانون كار به صورت قرارداد تامین نیرو جذب می گردند. 
3- چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضی به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد از انجام مراحل بعدی بر اساس صلاحدید شرکت حتی پس از اشتغال محروم و از روند جذب حذف خواهد شد. ضمناً مدارک ارائه شده در زمان ثبت نام ملاک عمل و ارزیابی می باشد و پس از اتمام زمان ثبت نام هرگونه مدرک قابل ارائه و بررسی نمی باشد
4- ملاک ارائه مدارک صرفا از طریق سایت کارآزمون و تا پایان مدت ثبت نام می باشد . بدیهی است ارائه هر گونه مدرکی بعد از پایان مدت ثبت نام بلا اثر و قابل رسیدگی نمی باشد. 
5- لازم به ذکر است محل جغرافیایی خدمت، معدن مس جانجا می باشد. 
6- بدیهی است قبولی آزمون به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی، معاینات پزشکی، تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان پس از مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن حداكثر تا پایان روز 1403/01/20 1403/02/08 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شركت در آزمون ثبت نام نمایند. 
داوطلب می بایست موارد زیر را اسكن و فایل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:
1- عكس داوطلب (سایز 4*3)
2- گواهی فراغت از تحصیل
3- كارت ملی متقاضی
4- شناسنامه (صفحه اول و دوم شناسنامه)
5- كارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت  قانونی دائم (کارت خدمت های قدیمی پشت و رو اسکن گردد)
6- مدارك بومی بودن
7- مدارك سوابق پرداخت حق بیمه و مرتبط كه به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد. نام شعبه و  کارگاه و جزییات سوابق کار به طورکامل  قید شده باشد) فایل به صورت pdf بارگذاری شود)
8- مدرک ایثارگری جهت تعدیل سن (در صورت داشتن مدرک)
توجه: حجم عكس نباید بیشتر از 40 كیلوبایت و سایر موارد اسكن شده نیز نباید بیشتر از 200 كیلوبایت باشد.

توضیحات نحوه ثبت نام:
1- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت كد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد . (دریافت كد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)
2- داوطلبان باید حداقل 3 روز پس از ثبت نام به سایت مذكور مراجعه كرده و با ورود كد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند .
3- لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تكمیل اطلاعات دقت نمایند . مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارك خواسته شده و كپی آنها را به همراه داشته باشند . بدیهی است در هر یك از مراحل آزمون ، مصاحبه و اعلام نتایج و حتی پس از بكارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارك مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه كار ، اقدام قانونی و قضایی لازم صورت خواهد پذیرفت .
4- داوطلبان برای آگاهی از همه مراحل(ساعت ، تاریخ و محل آزمون ) به دلیل تغییرات احتمالی به صورت مستمر به آدرس اینترنتی سایت کارآزمون مراجعه نمایند.
5- متقاضیان بر اساس ضوابط و مقررات قانون كار به صورت قرارداد تامین نیرو جذب می گردند. 
6- چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضی به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد از انجام مراحل بعدی محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.
7- جذب افراد دارای معافیت پزشكی در صورت قبولی پس از تائید مركز طب صنعتی و در صورت انطباق با شرایط شغل امكان پذیر می باشد.
توجه: در کلیه مراحل ممکن است در صورت نیاز به صورت پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی صورت پذیرد لذا لازم است در اعلام اطلاعات و شماره تلفن تماس دقت کافی مبذول گردد. 

کارت آزمون

1- دریافت كارت از طریق سایت کارآزمون طبق كد رهگیری ارائه شده، امكان پذیر است.
2- محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت كارت در سایت قابل مشاهده است.
توجه: صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب شرایط مندرج در آگهی را دارا نبوده از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
3- ضروری است داوطلبان به هنگام حضور و شرکت در جلسه آزمون علاوه بر کارت ورود به جلسه، مدرک شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) خود را نیز همراه داشته باشند.

زمان آزمون

1- آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
2- آزمون مقاطع  لیسانس و بالاتر شامل 50 سوال عمومی و 50 سوال تخصصی می باشد. سوالات عمومی شامل معارف اسلامی، علوم اجتماعی، زبان و ادبیات فارسی و زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود. (منابع تخصصی در بخش ثبت نام موجود می باشد)
تبصره 1: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود.

نتایج آزمون

در کلیه مقاطع آزمون دو برابر ظرفیت مورد نیاز در هر رشته از بین افرادی كه حائز بیشترین امتیاز در آزمون گردیده اند جهت بررسی نهایی معرفی خواهند گردید و پس از آن مصاحبه حضوری و روانشناختی صورت می پذیرد و در صورتیکه فرد حد نصاب قبولی در مصاحبه حضوری و روانشناختی را کسب ننماید، فرد مذکور حذف و مجددا در همان سهمیه جایگزین اعلام می گردد.
داوطلبان در صورت نیاز به كسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 021-66560465-66530043 تماس حاصل نمایند.

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2846112
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد