• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۹/۰۷
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام شرکت سایپا

استخدام شرکت سایپا

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت سایپا


معرفی شرکت:

شرکت سایپا، یک شرکت خودروسازی ایرانی است که در تهران قرار دارد و در سال 1344 پایه گذاری شده است. تا قبل از سال 1364 نام مورد استفاده سایپا، آرم رنو و سیتروئن بود که با توجه به تغییر سیاست های تولیدی شرکت و ایجاد تنوع در تولید ضروری بود که نشان مستقل برای شرکت تهیه شود. نشان سایپا با الهام از كاشی كاری های سنتی برجی در دوره ایلخانی که دارای توازن هندسی مثال ­زدنی در طراحی و اجراست، خلق شده است. پس از انقلاب و در سال 1358 شرکت سایپا زیر نظر سازمان گسترش و نوسازی ایران قرار گرفت. در دهه 80 شرکت سایپا پیشرفت بسیاری کرد و توانست نخستین خودروی طراحی اختصاصی خود را نیز در همین دهه بسازد به گونه ای که در سال 1384 نخستین خط تولید کارخانه خودروهای دوگانه سوز در ایران توسط سایپا ایجاد گردید.

آرشیو آگهی های استخدام شرکت سایپا

۱۱ آذر ۱۴۰۱
دعوت به همکاری چند ردیف شغلی برای نمایندگی سایپا در کرمان

نمایندگی سایپا در کرمان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی 1 حسابدار حرفه ای با سابقه کار 2 برقکار خودرو 3 اپشن کار 4 انباردار متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی لینک تکمیل فرم استخدام، با انتخاب شغل مورد نظرشان رزومه خود را ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۷ آذر ۱۴۰۱
استخدام انباردار آقا برای نمایندگی سایپا در کرمان

نمایندگی سایپا در کرمان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی 1 انباردار متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی لینک تکمیل فرم استخدام، با انتخاب شغل مورد نظرشان رزومه خود را ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۷ آذر ۱۴۰۱
استخدام برقکار خودرو و نیروی اپشن کار در نمایندگی سایپا

نمایندگی سایپا در کرمان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی 1 برقکار خودرو 2 اپشن کار متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی لینک تکمیل فرم استخدام، با انتخاب شغل مورد نظرشان رزومه خود را ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۷ آذر ۱۴۰۱
استخدام حسابدار حرفه ای آقا در نمایندگی سایپا

نمایندگی سایپا در کرمان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی 1 حسابدار حرفه ای با سابقه کار متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی لینک تکمیل فرم استخدام، با انتخاب شغل مورد نظرشان رزومه خود را ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۴ آبان ۱۴۰۱
استخدام حسابدار و کمک حسابدار در نمایندگی سایپا یدک صادقیان

نمایندگی سایپا یدک صادقیان جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری مینماید: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار و کمک حسابدار سابقه: حداقل 6 ماه آشنایی کامل به نرم افزار دشت همکاران سیستم اشنایی کامل به word , excel حقوق 3.000.000 تا 6.000.000 تومان پورسانت در صورت مهارت در فروش کالا به صورت جداگانه تا سقف 5.000.000 تومان متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند

مشاهده بیشتر
۱۱ آبان ۱۴۰۱
استخدام چهار ردیف شغلی برای نمایندگی تخصصی و مرکزی زامیاد و سایپا در تهران

نمایندگی تخصصی و مرکزی زامیاد و سایپا در تهران (محدوده فتح) برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مکانیک نیسان آقا 2 سال سابقه کار 2 حسابدار آقا و خانم 2 سال سابقه کار 3 برقکار 2 سال سابقه کار 4 خدمات و نظافت چی آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۳ مهر ۱۴۰۱
استخدام نیروی خدماتی و نظافتچی برای نمایندگی تخصصی و مرکزی زامیاد و سایپا در تهران

نمایندگی تخصصی و مرکزی زامیاد و سایپا در تهران (محدوده فتح) برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی خدماتی و نظافتچی آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۳ مهر ۱۴۰۱
استخدام برقکار باسابقه آقا در نمایندگی تخصصی و مرکزی زامیاد و سایپا

نمایندگی تخصصی و مرکزی زامیاد و سایپا در تهران (محدوده فتح) برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: عنوان شغلی شرایط احراز برقکار آقا 2 سال سابقه کار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۳ مهر ۱۴۰۱
استخدام حسابدار آقا و خانم در نمایندگی تخصصی و مرکزی زامیاد و سایپا

نمایندگی تخصصی و مرکزی زامیاد و سایپا در تهران (محدوده فتح) برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار آقا و خانم 2 سال سابقه کار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۳ مهر ۱۴۰۱
استخدام مکانیک نیسان باسابقه در نمایندگی تخصصی و مرکزی زامیاد و سایپا

نمایندگی تخصصی و مرکزی زامیاد و سایپا در تهران (محدوده فتح) برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: عنوان شغلی شرایط احراز مکانیک نیسان آقا 2 سال سابقه کار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=197775
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi