• ۱۴۰۱/۰۵/۱۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت مدیریت تولید برق شریعتی مشهد - سال ۱۴۰۱

استخدام شرکت مدیریت تولید برق شریعتی مشهد - سال ۱۴۰۱

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت مدیریت تولید برق شریعتی مشهد

جهت ورود به صفحه جامع استخدام شرکت مدیریت تولید برق شریعتی مشهد کلیک نمایید

دریافت کارت آزمون

خبر 1 شهریور 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت مدیریت تولید برق شریعتی مشهد فعال گردید.

جهت دریافت کارت آزمون کلیک نمایید

تمدید مهلت ثبت نام

خبر 24 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت مدیریت تولید برق شریعتی مشهد تا 30 مرداد 1401 تمدید گردید.

دفترچه شرایط آزمون استخدام مدیریت تولید برق شریعتی مشهد

خبر 11 مرداد 1401: شرکت مدیریت تولید برق شریعتی مشهد در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود، در رشته های شغلی مندرج در جدول شماره 1 از بین آقایان (بومی و غیر بومی) استان خراسان رضوی و از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه، به ترتیب از بالاترین نمره با اولویت بومی بودن و به صورت قراردادی با شرایط به شرح ذیل جذب می نماید. مهلت ثبت نام تا 23 مرداد تا 30 مرداد 1401 می باشد.

شرایط عمومی
1- داشتن تابعیت ایران
2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم که مانع عملکرد مورد انتظار نباشد. (ملاک عمل برای محاسبه تاریخ کارت پایان خدمت، زمان برگزاری آزمون به تاریخ 1401/05/28 می باشند)
4- عدم اعتیاد به مواد مخدر، روانگردان ها، دخانیات و مشروبات الکلی
5- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی.
6- نداشتن سابقه محکومیت کیفری موثر و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه.
7- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی وظایف محوله.
8- دارا بودن شرایط احراز شغل بر اساس آگهی
9- عدم عضویت در هیات مدیره با مدیریت عامل شرکت های پیمانکاری دیگر.
10- نداشتن منع قانونی برای جذب و عدم تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها و شرکت های دولتی یا خصوصی
11- احراز صلاحیت مورد نظر و تأیید گزینش شرکت، پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه
شرایط اختصاصی
1- داشتن مدرک تحصیلی متناسب با شغل های مندرج در جدول نیاز های شرکت .
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، زمان برگزاری آزمون (به تاریخ 1401/05/28 بوده و ملاک فراغت از تحصیل، تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
2- داشتن شرایط سنی در هنگام برگزاری آزمون مورخ 1401/05/28 به شرح ذیل:
1-2- حداکثر 28 سال تمام برای تمامی متقاضیان لیسانس (متولدین 1373/05/28 به بعد)و حداکثر 26 سال برای متقاضیان فوق دیپلم (متولدین 1375/05/28 به بعد)
2-1- برای متقاضیان آزمون در صورت داشتن سابقه تامین اجتماعی مرتبط با رشته انتخابی، به مدت حداکثر 5 سال به حداکثر سن فوق الذکر اضافه می گردد.
2- وزن متناسب و برخورداری از سلامت جسمانی و روانی، قدرت تحرک و توانایی انجام وظیفه
3- افراد بومی شهرستان مشهد در اولویت بکارگیری نیازهای شرکت خواهند بود. بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد
1-3- محل تولد داوطلب یا همسر وی، شهرستان مشهد باشد. 
2-3- حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی داوطلب ( ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان ) به صورت متوالی یا متناوب در مشهد طی شده باشد.
4- انتخاب پذیرفته شدگان آزمون برای انجام مصاحبه تخصصی، از میان افراد حائز شرایط که به ترتیب بالاترین نمره آزمون کتبی را کسب کرده باشند، انجام خواهد شد.
5- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون از طریق مصاحبه و گزینش میسر خواهد بود، لذا قبولی در آزمون کتبی، به منزله پذیرش قطعی فرد تلقی نخواهد شد.
6- از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر خدمت در محل مورد نظر و با بکارگیری در دیگر نقاط اخذ خواهد گردید.
7- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا اعلام مدارک به صورت ناقص، بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از جذب نیرو (شامل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت عقد قراداد، قراداد مزبور لغو و خسارات مربوطه اخذ خواهد گردید.
مواد آزمون
1- سؤالات آزمون در یک دفترچه شامل سؤالات عمومی و سؤالات تخصصی طراحی گردیده و مواد (دروس) رشته شغلی و جزئیات مربوط در جدول نیاز های جذب نیرو در جدول مواد آزمون درج شده است.
2- آزمون دارای نمره منفی بوده، هر پاسخ صحیح یک نمره و به هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی تعلق می گیرد.
چگونگی ثبت نام
- داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این دفترچه می توانند از ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 1401/05/11 حداکثر تا ساعت 24 مورخ 1401/05/30 از طریق سایت اینترنتی (مجتمع عالی آموزش و پژوهشی خراسان) اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.
2 -داوطلبان می بایست مبلغ1/800/000 ریال (یک میلیون هشتصد هزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد CVV2 پرداخت نمایند. مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
راهنمای ثبت نام
1- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
2-هنگام درج اطلاعات، کلید ( Caps Lock )صفحه کلید خاموش باشد.
3-از زدن کلید ( Enter) در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله ( Space) استفاده نمایید.
4-تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
5--کد ملی خود را به صورت کامل (با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
6-برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی 3*4 (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)، با فرمت JPG و با حجم حداکثر 70 کیلوبایت استفاده نمایید.
7در انتهای فرم ثبت نام، فیلد مربوط به شماره بازیابی که از نوع عددی و 5رقمی می باشد را به دلخواه تکمیل و آن را یادداشت نمایید. در صورت فراموش کردن شماره رهگیری ثبت نام، با استفاده از این شماره به همراه کد ملی و شماره شناسنامه می توانید شماره رهگیری خود را بازیابی نمایید لذا تا پایان مراحل آزمون از این شماره کاملا مراقبت نمایید.
8- پس از تکمیل نمودن اطلاعات، شماره رهگیری ارائه شده را یادداشت نمایید. ضمنا امکان چاپ اطلاعات وجود دارد.
توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون
1- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام اعلامی از تاریخ 1401/05/25 لغایت 1401/05/27 از تاریخ 1401/06/01 لغایت 1401/06/03
انجام خواهد پذیرفت.
2- آزمون در روز جمعه مورخ 1401/05/28 1401/06/04 برگزار خواهد شد ساعت و آدرس حوزه آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج خواهد شد
3- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ و کارت شناسایی معتبر هنگام ورود به حوزه الزامیست.
بدیهی است در غیر اینصورت از ورود داوطلب به حوزه آزمون جلوگیری بعمل خواهد آمد.
4- به داوطلبان محترم توصیه می شود که رأسا اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی،
"جدول نیازها"، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملا مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده آماده نمایند. ضمنا پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد
5- ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود. تذکر: داوطلبان محترم در صورت درج اشتباه اطلاعات شخصی در مرحله ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن مجری آزمون، مندرج در بند «ز» تماس حاصل نمایند. متذکر می شود که ویرایش اطلاعات، فقط در زمان مقرر امکان پذیر خواهد بود.
سایر نکات
1- آزمون مذکور مختص آقایان می باشد
2- پذیرفته شدگان نهایی با تشخیص شرکت، ملزم به گذراندن دوره های آموزشی مورد نیاز و با هزینه شرکت خواهند بود، بدیهی است هزینه های مربوط در صورت انصراف پذیرفته شده پس از حضور در دوره های آموزشی عینا اخذ خواهد شد.
3- در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول) صرفا فارغ التحصیلان همان مقطع و رشته می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا رشته های غیر مرتبط امکان پذیر نمی باشد. در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هر گونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی خواهد شد. 
4- پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع و رشته تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. صحت و سقم این موارد و ارئه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا بر عهده داوطلب است.
5- دارندگان مدرک تحصیلی معادل، تحت هیچ شرایطی مجاز به ثبت نام در آزمون نمی باشند. 
6- در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفا برای یک کد شغلی ثبت نام نمایند.
7- قبولی در آزمون کتبی به منزله پذیرش و جذب نبوده، بلکه موکول به موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح می باشد و با پذیرفته شدگان نهایی، پس از ارائه مدارک در مهلت مقرر، قرار داد مطابق قانون کار و مقررات ذیربط منعقد خواهد شد.
8- عدم ارائه مدارک توسط پذیرفته شدگان نهایی در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی و شرکت نسبت به جایگزینی آن ها از محل نیروهای ذخیره اقدام نموده و اعتراضات بعدی پذیرفته نخواهد شد. 
مشخصات مجری آزمون
نام شرکت پژوهشگاه نیرو-مجتمع اموزشی صنعت آب و برق
تلفن تماس فقط در ساعات اداری 09159135366
مواد آزمون

جدول شماره یک
منابعی که دارای علامت ستاره در آدرس اینترتی "سایت مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان" در دسترس هستند.

ردیف رشته شغلی مواد آزمون ضریب
1 کارشناس مکانیک سوالات آزمون تخصصی زبان-استاتیک و مقاومت مصالح-مکانیک سیالات و ماشینهای دوار-ترمودینامیک-انتقال حرارت-دینامیک و ارتعاشات 2
توانمندی های عمومی هوش و استعداد تحصیلی - ICDL 1
2 تکنسین مکانیک سوالات آزمون تخصصی زبان-استاتیک و مقاومت مصالح-انتقال حرارت و ترمودینامیک 2
توانمندی های عمومی هوش و استعداد تحصیلی- ICDL 1
3 کارشناس برق قدرت سوالات آزمون تخصصی زبان-مدارهای الکتریکی-بررسی سیستم های قدرت 1- رله و حفاظت- اندازه گیری الکتریکی-ترانسفورماتور 2
توانمندی های عمومی هوش و استعداد تحصیلی- ICDL 1
4 کارشناس برق کنترل و ابزار دقیق سوالات آزمون تخصصی زبان- ابزار دقیق-کنترل خطی-مدار الکتریکی 1 و 2- الکترونیک 1 و 2 2
توانمندی های عمومی هوش و استعداد تحصیلی- ICDL 1
5 کارشناس مالی سوالات آزمون تخصصی زبان-حسابداری مالی-حسابداری صنعتی- حسابداری دولتی و حسابرسی 2
توانمندی های عمومی ریاضیات و آمار- هوش و استعداد تحصیلی- ICDL 1
6 کارشناس اداری سوالات آزمون تخصصی زبان-جامعه شناسی عمومی-حقوق اداری-مدیریت منابع انسانی- قانون کار و تامین اجتماعی 2
توانمندی های عمومی ریاضیات و آمار-ادبیات فارسی- هوش و استعداد تحصیلی- ICDL 1
جدول نیازها

جدول نیازها

ردیف رشته شغلی شرایط جنسیت
حداقل مدرک تحصیلی فیزیکی و آموزشی
1 کارشناس مکانیک لیسانس مکانیک
همه گرایشها
قد حداقل 160 سانتیمتر
سلامت کامل جسمی و روحی با ارائه  گواهی سلامت از مراکز طب کار
مرد
2 تکنسین مکانیک فوق دیپلم مکانیک
همه گرایشها
قد حداقل 160 سانتیمتر
برخورداری از سلامت کامل روحی و جسمی با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار
مرد
3 کارشناس برق لیسانس برق قدرت قد حداقل 160 سانتیمتر
سلامت کامل روحی و جسمی با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار
مرد
4 کارشناس مالی لیسانس حسابداری
همه گرایشها
سلامت کامل روحی و جسمی با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار مرد
5 کارشناس اداری لیسانس اداری
همه گرایشها
سلامت کامل روحی و جسمی با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار مرد
6 کارشناس برق لیسانس برق کنترل و ابزار دقیق قد حداقل 160 سانتیمتر
سلامت کامل روحی و جسمی با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار
مرد

دعوت شدگان به مصاحبه باید گواهی سلامت از مراکز سلامت از مراکز طب کار در خصوص سلامت کامل روحی و جسمی را در روز مصاحبه ارائه نمایند.

ظرفیت مورد نیاز رشته های شغلی

ظرفیت مورد نیاز رشته های شغلی

ردیف رشته تحصیلی تعداد مورد نیاز توضیحات
1 کارشناس مکانیک 7 همه گرایشها
2 تکنسین مکانیک 5 همه گرایشها
3 کارشناس برق قدرت 1 گرایش قدرت
4 کارشناس  کنترل و ابزار دقیق 2 همه گرایشها
5 کارشناس اداری 1 همه گرایشها
6 کارشناس حسابداری 1 همه گرایشها

اطلاعات آزمون 

 

+ دانلود دفترچه راهنمای شرکت در آزمون استخدام شرکت مدیریت تولید برق شریعتی مشهد 
تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 23 مرداد تا 30 مرداد 1401
دریافت کارت آزمون: 25 الی 27 مرداد 1 الی 3 شهریور 1401
زمان برگزاری آزمون: 28 مرداد 4 شهریور 1401

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی مجتمع آموزشی و پژوهشی خوزستان کلیک نمایید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2618355
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد