• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۶/۱۶
  • 25k نظر «نمایش»

استخدام شرکت نفت

استخدام شرکت نفت (خبر جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۴,۵۰۵ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آزمون استخدام وزارت نفت (شرکت نفت)


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید


آگهی استخدام سایر شرکت های نفت

استخدام شرکت پالایش نفت اصفهان ⌛️(مهلت ثبت نام: تا تاریخ 1401/05/31)
استخدام شرکت پالایش نفت آفتاب ⌛️(مهلت ثبت نام: تا تاریخ 1401/04/16)
استخدام پالایشگاه نفت کاویان ⌛️(مهلت ثبت نام: پایان پذیرفته است)

احتمال برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت در آذر ماه

خبر 16 شهریور 1401: مدیرکل آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری وزارت نفت از احتمال برگزاری آزمون عمومی برای جذب نیرو در سراسر کشور برای وزارت نفت خبر داد. برگزاری آزمون سراسری برای جذب نیرو در این وزارتخانه از ابتدای دولت سیزدهم در دستور کار بوده و اقدام‌های اولیه برای برگزاری چنین آزمونی در حال اجراست. بر این اساس با دریافت مجوز از سازمان‌های مرتبط و انجام اقدام‌های مربوطه، این آزمون آذرماه امسال برگزار می‌شود. ادامه خبر...

برگزاری آزمون استخدام صنعت نفت تا سه ماه آینده

خبر 2 شهریور 1401: علی مددی معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی بیان کرد: حداکثر جذب نیروی بومی را در دستور کار داریم و تا سه ماه آینده آزمون جذب را برگزار خواهیم کرد. ادامه خبر...

تشکیل کارگروه جهت برگزاری آزمون استخدامی نفت

خبر 20 مرداد 1401: بر اساس اطلاعات دریافتی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت کارگروه برگزاری آزمون استخدامی نفت را تشکیل و اولین جلسه این کارگروه با حضور نمایندگان منابع انسانی شرکت های اصلی وزارت نفت در هفته اول مردادماه ۱۴۰۱ برگزار شد؛ در این جلسه در خصوص برنامه ها و کلیات فرآیند برگزاری آزمون بحث و تبادل نظر شد. ادامه خبر...

خبر جذب نیروی جدید در وزارت نفت

خبر 14 فروردین 1401: مدیرعامل شرکت ملی نفت: مولفه مهم افزایش ظرفیت تولید نفت، استفاده از ظرفیت نیروی انسانی است؛ با دستور وزیر نفت، با هزار و ۵۰۰ نفر از فارغ التحصیلان رتبه الف دانشگاه صنعت نفت مصاحبه شده و کار‌های استخدامی آن‌ها تقریبا در مراحل انتهایی است. حدود ۵۰ درصد این نیرو‌ها متعلق به شرکت ملی نفت ایران خواهد بود و امسال از سایر دانشگاه‌های برتر کشور نیز جذب نیرو خواهیم داشت. ادامه خبر...

اعلام نتایج مصاحبه گروه الف

خبر 6 فروردین 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج مصاحبه های استخدامی فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت اعلام گردید. شایان ذکر است به منظور مشاهده نتیجه مصاحبه خود، با استفاده از کد ملی و کد دسترسی پیامک شده، وارد سامانه شويد.

جهت مشاهده نتایج کلیک نمایید

از سرگیری آزمونهای استخدام وزارت نفت

خبر 6 دی 1400: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر نفت درباره تصمیم این معاونت برای برگزاری آزمون سراسری برای جذب نیرو در صنعت نفت در سال‌های آینده توضیح داد و گفت: برای نیازهای سازمانی و همسو با تعهدهای اشتغال‌زایی، آزمون برگزار می‌کنیم. ادامه خبر...

ثبت نام سامانه اطلاعاتی وزارت نفت

آگهی 6 خرداد 1400: فراخوان سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی وزارت نفت برای ثبت نام رشته‌های مورد نیاز عملیات دریا و دریانوردی منتشر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، اداره تامین نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد:‌ به منظور تأمین بخشی از نیازمندی‌های این شرکت در بخش‌های عملیات دریا و دریانوردی از میان نیروی انسانی متخصص و شایسته، ایجاد بانک اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالی در دستور كار وزارت نفت قرار گرفته است.
بدین منظور از دانش‌آموختگان واجد شرایط و علاقه‌مند دعوت می‌شود جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط عمومی، ‌اختصاصی و رشته گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز به پایگاه اینترنتی سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی مراجعه و در صورت تمایل نسبت به درج مشخصات و اطلاعات درخواستی در سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی اقدام کنند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

دفترچه شرایط استخدام وزارت نفت سیستان و بلوچستان

آگهی 5 شهریور 99: به منظور تأمین بخشی از نیازمندیهای شركت های ملی گاز و پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران مستقر در استان سیستان و بلوچستان از میان نیروی انسانی متخصص و شایسته، ایجاد بانك اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی در دستور كار این وزارتخانه قرار گرفته است. بدین منظور از كلیه دانش آموختگان واجد شرایط و علاقه مند دعوت می شود نسبت به درج مشخصات و اطلاعات درخواستی در «سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی» اقدام نمایند. مهلت ثبت نام تا 5 آذر 99 می باشد.
شایان ذكر است، تأمین نیازهای نیروی انسانی به صورت غیر دائم برای سمت/وظایف خاص تخصصی در فرایند عملیات و یا طرحهای توسعه ای در استان سیستان و بلوچستان (از جمله شهرهای زابل، نیك شهر، چابهار و زاهدان) از میان داوطلبان موجود در بانك اطلاعاتی مذكور و از طریق انجام و ارزیابی روانشناختی و مصاحبه های فنی- تخصصی براساس نوع مشاغل مورد نیاز و نیز طی سایر مراحل و تشریفات بكارگیری نیروی انسانی طبق مقررات و ضوابط مجری در صنعت نفت انجام می شود.
نكته مهم: ثبت نام متقاضیان در بانك اطلاعاتی اشاره شده صرفاً جنبه جمع آوری اطلاعات داشته و هیچ تعهدی برای وزارت نفت جهت جذب ثبت نام كنندگان ایجاد نمی کند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه استخدام شرکت نفت

منابع آزمون استخدام شرکت نفت

سوالات متداول استخدام وزارت نفت

بطور معمول استخدام در شرکت نفت از طریق برگزاری آزمون و یا تکمیل بانک اطلاعاتی انجام می گیرد. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته، مشاغل، حداقل، جنسیت، شرایط سنی و شهرهای مورد نیاز استخدام شرکت نفت میباشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی شرکت نفت (اینجا کلیک نمایید)

آخرین دعوت به همکاری شرکت نفت مربوط به سراسر کشور می باشد که مهلت ثبت نام تا 10 آذر 98 بوده است. جهت دانلود دفترچه آخرین استخدام وزارت نفت (اینجا کلیک نمایید)

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی شرکت نفت (اینجا کلیک نمایید)

مشاهده ادامه سوالات متداول >

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=14570
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi