آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت نفت

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۰,۵۱۳ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام وزارت نفت (شرکت نفت)


 دعوت به همکاری وزارت نفت در سیستان و بلوچستان - 5 شهریور 99

به منظور تأمين بخشي از نيازمنديهاي شركت هاي ملي گاز و پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران مستقر در استان سيستان و بلوچستان از ميان نيروي انساني متخصص و شايسته، ايجاد بانك اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي در دستور كار اين وزارتخانه قرار گرفته است. بدين منظور از كليه دانش آموختگان واجد شرايط و علاقه مند دعوت مي شود نسبت به درج مشخصات و اطلاعات درخواستي در «سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي» اقدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 5 آذر 99 می باشد.

شايان ذكر است، تأمين نيازهاي نيروي انساني به صورت غير دائم براي سمت/وظايف خاص تخصصي در فرايند عمليات و يا طرحهاي توسعه اي در استان سيستان و بلوچستان (از جمله شهرهاي زابل، نيك شهر، چابهار و زاهدان) از ميان داوطلبان موجود در بانك اطلاعاتي مذكور و از طريق انجام و ارزيابي روانشناختي و مصاحبه هاي فني- تخصصي براساس نوع مشاغل مورد نياز و نيز طي ساير مراحل و تشريفات بكارگيري نيروي انساني طبق مقررات و ضوابط مجري در صنعت نفت انجام مي شود.

نكته مهم: ثبت نام متقاضيان در بانك اطلاعاتي اشاره شده صرفاً جنبه جمع آوري اطلاعات داشته و هيچ تعهدي براي وزارت نفت جهت جذب ثبت نام كنندگان ایجاد نمی کند.

> شرايط عمومی، سنی، تحصيلی و معدل و اختصاصی

شرايط عمومي، سني، تحصيلي و معدل و اختصاصي متقاضيان دقيقا مشابه شرايط ذكر شده در دفترچه راهنماي بانك اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي (بخش هاي 2 تا 6) و ساير اطلاعيه هاي درج شده در پايگاه JAD.mop.ir مي باشد.

> رشته های تحصيلی مورد نياز

كليه فارغ التحصیلان مقاطع تحصيلي كارشناسي و کارشناسی ارشد دانشگاههاي داخل و خارج از كشور در رشته و گرايش هاي تحصيلي مندرج در جدول ذيل كه حائز شرايط عمومي و اختصاصي مذكور باشند مجاز به ثبت نام در سامانه خواهند بود:

نام رشته / گرایش مقطع تحصیلی گرایش های مورد نیاز
مهندسی عمران کارشناسی صرفاً گرایش های ذکر شده در
بخش 4 دفترچه راهنما
(صفحات 8 تا 11)
مهندسی صنایع کارشناسی
مهندسی مکانیک کارشناسی
حسابداری کارشناسی و کارشناسی ارشد
مدیریت کارشناسی
مهندسی شیمی کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسی برق کارشناسی
مهندسی کامپوتر نرم افزار کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسی ایمنی کارشناسی

تذكر بسيار مهم:
از آنجايي كه تأمين نيازهاي نيروي انساني صرفاً براي استان سيستان و بلوچستان مي باشد، لذا افرادي كه براساس فرآيند ياد شده بصورت قرارداد مدت معين در مناطق مذكور بكارگيري مي شوند، به هيچ وجه امكان جابجايي يا انتقال به ساير استانها/ مناطق را درطول خدمت نخواهند داشت.

> نحوه ثبت نام

نحوه اعلام تمايل و علاقه مندي داوطلبان به ثبت اطلاعات خود در بانك اطلاعاتي جهت اشتغال در استان سيستان و بلوچستان به شرح ذيل مي باشد:
• براي داوطلباني كه قبلا در پايگاه ثبت نام نموده اند:
ورود به پرونده شخصي خود (از طريق صفحه ثبت نام/ويرايش مشخصات) و انتخاب گزينه علاقه مندي به اشتغال در استان سيستان و بلوچستان در قسمت انتهايي صفحه مدرك تحصيلي
• براي داوطلباني كه تاكنون در پايگاه ثبت نام ننموده اند:
آماده سازي مدارك مورد نياز سامانه و انجام مراحل ثبت نام و سپس انتخاب گزينه علاقه مندي به اشتغال در استان سيستان و بلوچستان در قسمت انتهايي صفحه مدرك تحصيلي
ضمنا مهلت ثبت نام، از تاریخ 99/6/5 لغايت 99/9/5 مي باشد.

جهت دانلود دفترچه راهنما اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 5 شهریور 99: ابلاغ اجرای جدول حقوق بدو استخدام کارمندان صنعت نفت (منبع: خبرگزاری ایلنا)

اجرای جدول حقوق بدو استخدام و دوره کارآموزی کارمندان صنعت نفت از سوی وزیر نفت به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 مرداد 99: تسهیل شرایط ثبت‌نام کارکنان پیمانکاری نفت در سامانه جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی (منبع: پایگاه خبری نفت و انرژی)

به گزارش نفت آنلاین به نقل از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، به دنبال درخواست تعداد کثیری از کارکنان پیمانکاری شاغل در فعالیت‌های مستمر و غیرپروژه‌ای درباره بهره‌مندی از شرایطی مشابه کارکنان قراردادی مدت‌موقت جهت ثبت‌نام در سامانه فارغ‌التحصیلان، بیژن زنگنه، وزیر نفت با این درخواست موافقت کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 فروردین 99: آخرین تغییرات و شرایط ثبت نام کارکنان قرارداد مدت موقت و پیمانکاری در سامانه جذب وزارت نفت (منبع: سایت وزارت نفت)

پيرو اطلاعيه قبلي به آگاهي مي رساند، با عنايت به تصميمات متخذه،حداكثرسن داوطلبان قراردادي مدت موقت شاغل در صنعت نفت در مقطع كارشناسي 40 سال و براي مقطع كارشناسي ارشد 43 در نظر گرفته شده است.
بر اين اساس كليه كاركنان شاغل به صورت قراردادي مدت موقت در زير مجموعه هاي صنعت نفت، در صورت دارا بودن حداقل 5 سال سابقه كاري به صورت قرارداد مدت موقت و مدرك كارشناسي با حداقل 14 و كارشناسي ارشد با حداقل معدل 15 مرتبط با رشته ها و نيازهاي سازماني اعلام شده در سامانه، با رعايت ساير شرايط عمومي و اختصاصي و بهره مندي از تسهيلات سني فوق، ميتوانند نسبت به ثبت نام در سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي اقدام نمايند.
حسب تصميمات متخذه تمامي كاركنان شاغل به صورت قرارداد مدت موقت در زيرمجموعه صنعت نفت درصورت دارا بودن حداقل 5 سال سابقه كاري به صورت قرارداد مدت موقت و مدرك تحصيلي كارشناسي با حداقل معدل 14 و كارشناسي ارشد با حداقل معدل 15 مرتبط با رشته ها و نيازهاي سازماني اعلام شده در سامانه با رعايت ساير شرايط عمومي و اختصاصي ثبت نام مي‌توانند نسبت به ثبت نام در سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي اقدام نمايند.
ضمناً درخصوص كاركناني كه قبلا نسبت به ثبت نام در سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي اقدام نموده بودند نيز امكان ويرايش اطلاعات جهت ثبت مشخصات اشتغال بكار به صورت قراردادي فراهم مي باشد.


شروع ثبت نام سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی در وزارت نفت - 10 تیر 98 (اتمام مهلت ثبت نام)

به منظور تأمين بخشي از نيازمندي‌هاي آتي شركتهاي اصلي و تابعه وزارت نفت مستقر در استان تهران از ميان نيروي انساني متخصص و شايسته، ايجاد بانك اطلاعاتي فارغ‌التحصيلان دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي در دستور كار اين وزارتخانه قرار گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


اخبار استخدام

. - سوالات متداول

بطور معمول استخدام در شرکت نفت از طریق برگزاری آزمون و یا تکمیل بانک اطلاعاتی انجام می گیرد. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته، مشاغل، حداقل، جنسیت، شرایط سنی و شهرهای مورد نیاز استخدام شرکت نفت میباشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی شرکت نفت (اینجا کلیک نمایید)

آخرین دعوت به همکاری شرکت نفت مربوط به سراسر کشور می باشد که مهلت ثبت نام تا 10 آذر 98 بوده است. جهت دانلود دفترچه آخرین استخدام وزارت نفت (اینجا کلیک نمایید)

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی شرکت نفت (اینجا کلیک نمایید)


لینک های مفید و مرتبط
زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت مشاهده پرسشهای متداول در خصوص آزمون استخدامی شرکت نفت اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد