• ۱۴۰۱/۰۱/۱۸
  • 5k نظر «نمایش»

استخدام شرکت پتروشیمی خارک

استخدام شرکت پتروشیمی خارک

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۴,۹۲۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت پتروشیمی خارگ

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام شرکت پتروشیمی خارک - سال 1400

آگهی 30 آذر 1400: استخدام شرکت پتروشیمی خارک
یک شرکت معتبر و بزرگ پتروشیمی در جنوب کشور (جزیره خارک) به منظور تکمیل کادر خود، از بین متقاضیان مرد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی و معاینات پزشکی)، مطابق جدول زیر و با انعقاد قرارداد مدت معین و مطابق با قوانین کار و تأمین اجتماعی به صورت اقماری دعوت به همکاری می نماید. مهلت ثبت نام تا 15 دی 1400 می باشد.

جدول نیازها و شرایط تحصیلی
ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی و گرایش سایر شرایط جنسیت
1 کارشناسی / کارشناسی ارشد * مهندسی شیمی – کلیه گرایش ها به جز صنایع غذایی و HSE و محیط زیست / بدون گرایش آشنایی با نرم افزارهای مهندسی شیمی و طراحی، آشنایی با زبان انگلیسی، افراد با تجربه و دارای سابقه کار در صنایع پتروشیمی در اولویت خواهند بود. مرد
* مهندسی پلیمر
* مهندسی نفت – بهره برداری / بدون گرایش
2 * مهندسی مکانیک - جامدات/ طراحی کاربردی/سیالات/ تبدیل انرژی / بدون گرایش آشنایی با نرم افزارهای مرتبط، آشنایی با زبان انگلیسی، افراد با تجربه و دارای سابقه کار در پروژه های فنی و مهندسی در اولویت خواهند بود. مرد
3 * مهندسی صنایع مرد
4 * مهندسی برق - قدرت مرد
5 * مهندسی مواد و متالورژی آشنایی با نرم افزارهای مرتبط، آشنایی با زبان انگلیسی، افراد با تجربه و دارای سابقه کار در زمینه های بازرسی جوش، رنگ، ظروف و لوله های تحت فشار و NT.PT.UT.RT در اولویت خواهند بود. مرد
* مهندسی بازرسی فنی
6 * مهندسی ایمنی صنعتی افراد دارای سابقه کار در مشاغل مرتبط با HSE، ایمنی صنعتی و تدریس در این زمینه ها در اولویت خواهند بود. مرد
7 * مهندسی شیمی – HSE مرد
8 * مدیریت دولتی / مدیریت صنعتی / علوم اداری / منابع انسانی / مدیریت اجرایی ------ مرد
9 کارشناسی ارشد * شیمی آزمایشگاه – تجزیه/شیمی فیزیک مسلط به سیستم تضمین کیفیت در استاندارد ISO/IEC17025، آشنایی با نرم افزارهای آزمایشگاه های صنعتی، آشنایی با زبان انگلیسی، افراد باتجربه و دارای سابقه کار در آزمایشگاه های صنعتی در اولویت خواهند بود. مرد
10 کارشناسی * شیمی آزمایشگاه – کاربردی/محض مرد
11 کارشناسی حسابداری - مدیریت مالی   مرد
12 کاردانی * مکانیک – تراشکاری / ساخت و تولید حداقل 3 سال سابقه کار تراشکاری مرد
شرایط عمومی
1- تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3- متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور، مصرح در قانون اساسی
4- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانشناختی با تأیید طب کار بهداشت و درمان
5- عدم تعهد خدمت در دستگاه های دولتی و غیر دولتی
6- دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم
7- نداشتن سوء پیشینه کیفری به تأیید مراجع ذیصلاح و عدم اشتهار به فساد اخلاقی
8- عدم اعتیاد به مواد مخدر با تائید مراجع ذیصلاح
شرایط اختصاصی
1- دارا بودن کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم قانونی تا قبل از تاریخ برگزاری آزمون کتبی
تبصره 1: براي دارندگان كارت معافيت پزشكي، درصورت قبولي در مراحل آزمونی، تأييد پزشك معتمد شركت در مورد توانايي انجام كار مزبور، الزامي است.
2‏- دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.
تبصره 2: مدارک تحصیلی معادل، مشروط و غیر مرتبط قابل پذیرش نمی¬باشد و تاریخ فراغت از تحصیل می بایست قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.
3‏- مدرک تحصیلی افرادی برای شرکت در آزمون قابل قبول خواهد بود که در مقاطع تحصیلی دانشگاهی از طریق آزمون های سراسری موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده باشند و مدارک یاد شده، مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری قرار گرفته باشد.
4‏- تأیید مدارک فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، الزامی است.
5- حداقل معدل برای کلیه داوطلبان مقاطع تحصیلی مختلف 14می باشد.
تبصره 3: دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه های تهران، صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، دانشگاه شیراز، صنعتی اصفهان، اصفهان، علم و صنعت ایران، خواجه نصیر الدین طوسی، علامه طباطبائی، فردوسی مشهد، صنعتی سهند تبریز، چمران اهواز و صنعت نفت آبادان دارای اولویت بوده و جهت فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی،یک نمره تقلیل در حداقل معدل کل برای آنها منظور خواهد شد.
6- حداکثر سن برای داوطلبان با مقطع تحصیلی فوق لیسانس 32 سال، لیسانس 30 سال، فوق دیپلم 28 سال در تاریخ برگزاری آزمون کتبی می باشد.
تبصره 4: مدت زمان خدمت نظام وظیفه (حداکثر 2 سال) به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود.
تبصره 5: متقاضیان مرد دارای کسر خدمت سربازی می بایست هنگام ورود اطلاعات، طول مدت خدمت سربازی را بدون در نظر گرفتن مدت هر گونه کسر خدمت درج نمایند.
تبصره 6: مدت سابقه کار قبلی مرتبط با رشته و شغل، با ارائه گواهی معتبر از محل خدمت قبلی و گواهی پرداخت حق بیمه مربوطه، تا سقف 7 سال به حداکثر سن اعلام شده اضافه خواهد شد.
جدول زمانبندی و تاریخ های مهم اجرایی
تاریخ شرح
از تاریخ1400/09/24تاساعت 24 مورخ 1400/10/15 ثبت نام در سامانه الکترونیکی و اخذ کد رهگیری
از ساعت 15 تاریخ 1400/10/20 الی ساعت 24 روز 1400/10/22 مراجعه به وب سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و برگ راهنمای آزمون
تاریخ1400/10/23 یا 1400/10/24 برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل بعدی و تشریفات اداری متعاقباً اعلام خوهد شد.
مدارک مورد نیاز
1- تکمیل فرم الکترونیکی تقاضای ثبت نام در سایت
2- اسکن و بارگذاری عکس 4*3 جدید و عدم استفاده از عکس خویش¬انداز (طبق مشخصات اعلامی در سایت)
3- پرداخت الکترونیکی مبلغ 500000 ریال (پانصد هزار ریال) بابت ثبت نام و شرکت در آزمون از طریق سامانه ثبت نام. لازم به ذکر است هزینه ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نخواهد داشت.
تذکر های بسیار مهم
1- داوطلبان گرامی می‌بایست برای آگاهی از تمام مراحل جذب و زمانبندی اجرای آزمون، به صورت مستمر به سایت آزمون مراجعه نمایند.
2- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده خود شخص متقاضی می‌باشد و در هر مرحله از جذب چنانچه محرز گردد، داوطلب اطلاعات نادرست ثبت نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
3- فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پایین تر، نخواهند بود و در صورت مشاهده، به عنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
تذکر: مدارک داوطلبانی که فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا تاریخ صدور معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد، مورد پذیرش قرار نخواهند گرفت.
4- ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
5- جذب نیروی انسانی بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی (مشتمل بر آزمون کتبی- مصاحبه تخصصی و روان شناختی و معاینات پزشکی) خواهد بود و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
6- آزمون کتبی در تاریخ 23 یا 24 دیماه 1400، در شهرهای تهران و بوشهر برگزار خواهد گردید که انتخاب محل برگزاری برعهده داوطلب درهنگام ثبت نام می باشد. لازم به ذکر است، ساعت و آدرس محل برگزاری آزمون در زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام می‌گردد.
7- جذب نیروها صرفاً جهت بکارگیری در کارخانه شرکت واقع در استان بوشهر می‌باشد.
8- از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری خدمت به میزان 5 سال اخذ خواهد شد.
مواد آزمون
عنوان رشته مواد آزمون
مهندسی شیمی / پلیمر / نفت انتقال حرارت - ترمودینامیک - انتقال جرم و عملیات واحد - سیالات - راکتور – کنترل – کاربرد ریاضیات
مهندسی مکانیک ترمودینامیک - سیالات - انتقال حرارت - استاتیک - مقاومت مصالح - دینامیک و ارتعاشات
مهندس صنایع مبانی سازمان و مدیریت - کنترل پروژه - تحقیق در عملیات - آمار و احتمال - اقتصاد مهندسی - کنترل موجودی
مهندسی برق - قدرت مدارهای الکتریکی – ماشین های الکتریکی – تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی - اندازه گیری الکتریکی – رله و حفاظت
مهندسی مواد و متالورژی/ مهندسی بازرسی فنی خواص فیزیکی - خواص مکانیکی - شیمی فیزیک و ترمودینامیک - خوردگی والکتروشیمی
حسابداري حسابداری مالیاتی – حسابرسی – حسابداری صنعتی – اصول تنظیم و کنترل بودجه – مدیریت مالی – ریاضی و آمار
شیمی آزمایشگاه شیمی فیزیک- شیمی تجزیه- شیمی معدنی- شیمی آلی
مدیریت تئوری های مدیریت – مدیریت منابع انسانی – تحقیق در عملیات – اقتصاد خرد و کلان – ریاضی و آمار– قانون کار و تأمین اجتماعی
مهندسی ایمنی / مهندسی شیمی- HSE عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار- حریق و روشهای مبارزه با آن- اصول بهداشت محیط- دفع مواد زاید صنعتی- آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن- HSE
کاردانی مکانیک – تراشکاری / ساخت و تولید ترمودینامیک - سیالات - انتقال حرارت - استاتیک - مقاومت مصالح – علم مواد – نقشه کشی صنعتی
دروس عمومی برای مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد - مبانی کامپیوتر - زبان انگلیسی

استخدام شرکت پتروشیمی خارک - سال 93 

آگهی سال 93: استخدام شرکت پتروشیمی خارک
شرکت پتروشیمی خارگ (سهامی عام) به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود، واجدشرایط زیر را با انجام آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی به صورت قراردادی استخدام می نماید.

عناوین و شرایط شغلی

عناوین و شرایط شغلی مورد نیاز پتروشیمی خارگ:

ردیف

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی و گرایش

سایر شرایط

محل خدمت

جنسیت

۱

لیسانس / فوق لیسانس

مهندسی شیمی – پتروشیمی

آشنایی با نرم افزارهای مهندسی شیمی و طراحی، آشنایی با زبان انگلیسی. افراد با تجربه و دارای سابقه کار در صنایع پتروشیمی در اولویت خواهند بود.

جزیره خارگ

مرد

۲

لیسانس / فوق لیسانس

مهندسی عمران – عمران

آشنایی با نرم افزارهای مرتبط. آشنایی با زبان انگلیسی. افراد با تجربه و دارای سابقه کار در پروژه های فنی و مهندسی در اولویت خواهند بود.

جزیره خارگ

مرد

مهندسی مکانیک – جامدات / طراحی/ سیالات

مهندسی برق / الکترونیک

۳

لیسانس

مهندسی متالورژی

آشنایی با نرم افزارهای مرتبط. آشنایی با زبان انگلیسی. افراد با تجربه و دارای سابقه کار در زمینه های بازرسی جوش، رنگ، ظروف و لوله های تحت فشار و PT.UT.RT.NT در اولویت خواهند بود.

جزیره خارگ

مرد

۴

لیسانس

مهندسی شیمی – پتروشیمی / گاز

———–

جزیره خارگ

مرد

۵

لیسانس

شیمی – محض

آشنایی با نرم افزارهای آزمایشگاه های صنعتی، آشنایی با زبان انگلیسی. افراد با تجربه و دارای سابقه کار در آزمایشگاه های صنعتی در اولویت خواهند بود.

جزیره خارگ

مرد

۶

فوق دیپلم

شیمی

جزیره خارگ

مرد

۷

لیسانس

ایمنی صنعتی

افراد دارای سابقه کار در مشاغل مرتبط با HSE، ایمنی صنعتی و تدریس در این زمینه ها در اولویت خواهند بود.

جزیره خارگ

مرد

بهداشت حرفه ای

علوم تغذیه / غذایی

۸

لیسانس / فوق لیسانس

مهندسی برق

داشتن حداقل ۱۰ سال سابقه نظارت در نصب تجهیزات برقی

جزیره خارگ

مرد

مهندسی مکانیک

داشتن حداقل ۱۰ سال سابقه نظارت در نصب تجهیزات مکانیکی

مهندسی عمران – عمران

داشتن حداقل ۸ سال سابقه مرتبط

۹

لیسانس / فوق لیسانس

تکنولوژی آموزشی / برنامه ریزی آموزشی

———–

جزیره خارگ

مرد

۱۰

لیسانس

روانشناسی

———–

جزیره خارگ

مرد

مدیریت دولتی / علوم اداری

مهندسی صنایع

۱۱

فوق دیپلم

مکانیک / تعمیرات خودرو

———–

جزیره خارگ

مرد

شرایط عمومی
– تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران. اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور.
– نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردیده باشد.
– عدم اعتیاد به موادمخدر با تأیید مراجع ذیصلاح
– عدم اشتغال و تعهد خدمت به دستگاههای دولتی و نهادها
– داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم
– داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی برای انجام فعالیتهای شغلی طبق تأیید مراکز بهداشت حرفه ای موردنظر شرکت.
شرایط اختصاصی

– داشتن مدرک تحصیلی منطبق بر مفاد مندرج در این آگهی
– داشتن دیپلم متوسطه ریاضی- فیزیک برای ردیف ۱ تا ۴ الزامی می باشد.
– حداقل معدل قابل قبول جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری ۱۴ و آزاد ۱۶ می باشد.
– حداکثر سن برای دارندگان مدرک کاردانی ۲۶، کارشناسی ۳۰ و کارشناسی ارشد ۳۲ می باشد.
– برای ردیف ۸، حداکثر سن جهت دارندگان مدرک کارشناسی ۳۸ و کارشناسی ارشد ۴۰ می باشد.

مدارک مورد نیاز

– تصویر آخرین مدرک تحصیلی منطبق بر شرایط آگهی بهمراه تصویر دیپلم متوسطه.
– تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه توضیحات پیوست باشد)
– تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم.
– یک قطعه عکس پرسنلی جدید.
توضیح:
داوطلبان باید اطلاعات موردنیاز ذیل را به ترتیب ذکر شده به طور کامل در یک برگ A4 تایپ نموده و پس از امضاء همراه با سایر مدارک ارسال نمایند. اطلاعات موردنیاز: نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رونوشت دیپلم متوسطه، آخرین مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی، نام دانشگاه، معدل کل، وضعیت نظام وظیفه، وضعیت تأهل، نشانی دقیق محل سکونت، شماره تلفن با ذکر کد شهر، کدپستی، تاریخ ارسال مدارک، امضاء.

نحوه ارسال مدارک
۱- متقاضیان واجد شرایط می بایست مدارک و اطلاعات موردنیاز را در پاکت A4 قرار داده و حداکثر تا ۱۰ روز پس از انتشار این آگهی با پست سفارشی پیشتاز به نشانی تهران- صندوق پستی ۳۱۷-۱۹۶۱۵ شرکت پتروشیمی خارگ واحد امور اداری ارسال نمایند.
۲- بدیهی است به مدارک ناقص یا مدارکی که بعد از مهلت مقرر به پست تحویل شده و یا از هر طریق دیگری ارسال گردیده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳- شرکت در رد یا قبول هر یک از متقاضیان بدون ذکر دلیل مختار می باشد.
۴- در صورت داشتن شرایط یکسان متقاضیان کار در جزیره خارگ، اولویت جذب با افراد بومی استان بوشهر می باشد.
روابط عمومی شرکت پتروشیمی خارگ (سهامی عام)

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=53629
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 5k