• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  • 41k نظر «نمایش»

استخدام شرکت کار و تامین

استخدام شرکت کار و تامین (کارت آزمون)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۴۰,۰۳۶ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

  آزمون استخدامی شرکت کار و تامین

شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی می باشد. عمده فعالیت های این شرکت خدمات رسانی و همچنین تامین نیروی انسانی مورد نیاز در اجرای قراردادهای شرکت با مراکز بهداشتی و درمانی، ادارات، موسسات و ... می باشد. این شرکت بطور معمول نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش استخدام می نماید.


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

کارت آزمون کار و تامین خراسان رضوی و گیلان

خبر 4 مهر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت کار و تامین خراسان رضوی و گیلان فعال گردید. زمان برگزاری آزمون 7 مهر 1401 می باشد.

جهت دریافت کارت آزمون کلیک نمایید

دفترچه شرایط استخدام کار و تامین خراسان رضوی و گیلان

آگهی 26 شهریور 1401: شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان های خراسان رضوی و گیلان به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید. علاقمندان واجد شرایط می توانند جهت اطلاع از شرایط ثبت نام و برگزاری آزمون به سایت شرکت کار و تامین مراجعه نمایند. مهلت ثبت نام تا 2 مهر 1401 می باشد.

مراحل شرکت در آزمون

1 - مراحل شرکت در آزمون:
الف- ثبت نام آزمون کتبی از روز یکشنبه: 1401/06/27 ساعت 16 عصرلغایت ساعت 24 روز شنبه مورخه : 1401/07/02
ب- تاریخ برگزاری آزمون کتبی استان خراسان رضوی، ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 1401/07/07 در شهر مشهد
ج - تاریخ برگزاری آزمون کتبی استان گیالن، ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 1401/07/07 در شهر لنگرود
د– تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 1401/07/03 تا ساعت 24 روز سه شنبه 1401/07/05
تذکر: آدرس محل برگزاری آزمون در شهر های مشهد و لنگرود در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد گردید .
کلیه متقاضیان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند بدیهی است آزمون مذکور در روز پنجشنبه 1401/07/07 برگزار می گردد.

 اقدامات قبل از ثبت نام
2 - اقدامات مورد نیاز قبل از ثبت نام اینترنتی:
الف- واریز مبلغ: (یکصد و هفتاد هزارتومان) از طریق درگاه اینترنتی شرکت کار و تامین
ب- تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت هنگام ثبت نام (عکس پرسنلی و زمینه سفید و سه در چهار باشد)
ج- ثبت نام در سایت کار و تامین انجام میشود.
توجه: لطفا در هنگام ثبت نام، (به ویژه افرادی که در کافی نت ها ثبت نام می کنند) در انتخاب عنوان شغل، محل و شهر مورد تقاضا، دقت لازم را مبذول فرمایید. 
کلیات
3- کلیات:
1- جذب نیرو صرفا بصورت قرارداد موقت شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی می باشد.
2- وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.
3- درهرمرحله از آزمون یا پس از جذب، چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده و یا اطلاعات موجود در دفترچه راهنمای آزمون محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
4- کلیه متقاضیان از هر شهر استان های خراسان رضوی،گیلان حق ثبت نام (در استان محل تولد یا محل زندگی خود) و شرکت در آزمون را دارند، لیکن پذیرش بر اساس ظرفیت هر شهر با لحاظ کردن شرط بومی، بر اساس بالاترین نمره مکتسبه کتبی و مصاحبه و (آزمون عملی جهت آشپز و کمک آشپز) صورت می پذیرد. 
تذکر 1 :با عنایت به ماده 24 بخشنامه شماره 24510 مورخه 1400/05/10 سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلب بومی شهرستان، به داوطلبی اطلاق می گردد که متولد یا ساکن با سابقه 10 سال سکونت در همان شهرستان محل تقاضا باشد. نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستان در آزمون کتبی با ضریب 1.4 (باستثناء مراکز استانها) محاسبه و مالک عمل قرار خواهد گرفت. 
تذکر بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد:
داوطلب بومی به داوطلبی اطالق می گردد که متولد یا ساکن با سابقه ده سال سکونت در همان شهرستان مورد تقاضا باشد
الف- شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد
ب- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تائید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی پاسگاه یا کالنتری محل، در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود .
تبصره: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تائید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی بر تائید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مالک محاسبه قرار گیرد . 
5 - در مرحله اول آزمون کتبی به میزان حداکثر سه برابر ظرفیت و با توجه به ظرفیت هر شغل شهرستان پذیرش اولیه انجام خواهد شد و سپس بر اساس نتایج مصاحبه و نمره آزمون کتبی، گزینش نهایی انجام خواهد شد. (لازم به توضیح است وزن نمره آزمون کتبی 50 درصد و وزن نمره مصاحبه50 درصد می باشد.)
توجه: برای مشاغل آشپز وزن نمره کتبی: 30 درصد، وزن نمره مصاحبه: 30 درصد و وزن نمره آزمون عملی: 40 درصد می باشد. 
مشاغل مورد نیاز
الف - استان خراسان رضوی، آشپز، کمک آشپز، خدمه آشپزخانه و توزیع
ب - استان گیلان، خدمتگزار (نیروی خدماتی)
سوالات آزمون

سوالات آزمون از مجموعه های:
الف- جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی، ب- معارف اسلامی، ج- ایمنی و بهداشت، د- قانون کار، ه- کتابچه آموزشی خدمات خواهد بود .
تبصره 1: سوالات بصورت چهار گزینه ای و آزمون نمره منفی دارد. به این صورت که به ازای هر 3 پاسخ غلط یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.
تبصره 2: منابع آزمون در سایت شرکت کار و تامین قابل دسترس داوطلبان محترم می باشد.

شرایط عمومی 
1- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 - اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای مردان (دارندگان کارت معافیت پزشکی لازم است توسط طب کار جهت شغل مربوطه مورد تائید قرار گیرند).
5- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر (فاقد معلولیت جسمی با تایید مراکز معتبر طب کار)
6- دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغلی
7- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
8- عدم وجود هر گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
9- داوطلبان نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و بازنشسته باشند.
10- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع به کار
تذکر 1: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دایم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان آخرین روز ثبت نام می باشد.
تذکر 2: ملاک زمان فراغت از تحصیل تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
شرایط سنی
11- شرایط سنی داوطلبان :
الف- استان خراسان رضوی، خدمه آشپزخانه و توزیع، حداقل سن 20 و حداکثر 26سال می باشد. (آشپز و سرآشپز حداکثر 20 سال)
ب- استان گیلان، خدمتگزار (نیروی خدماتی)، حداقل سن 20 و حداکثر 26 سال می باشد.
تذکر: برای آقایان با توجه به مدت خدمت نظام وظیفه، به سن اضافه نخواهد شد .
معافیت سنی سهمیه های آزمون به شرح زیر است :
الف - جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
تذکر 2: با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به ازای تاهل یکسال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یکسال و حداکثر تا سقف 5 سال به سقف سن داوطلبان اضافه خواهد شد .
12- موارد ذیل نیز به حداکثر سن داوطلبان اضافه خواهد شد:
مستفاد از قانون اصلاح حداکثر سن مصوب 1371 و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 1400، موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند؛ و نهاد های عمومی غیر دولتی و شرکت های وابسته، به میزان مدت خدمت غیررسمی آن ها

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون

 

+ دانلود دفترچه شرایط (کامل)
تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 2 مهر 1401
دریافت کارت آزمون: 3 الی 5 مهر 1401
زمان برگزاری آزمون: 7 مهر 1401
منابع آزمون:
+ دانلود جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی
+ دانلود جزوه ایمنی و بهداشت
+ دانلود جزوه قانون کار
+ دانلود کتابچه آموزشی آزمون خدمات

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی کار و تامین کلیک نمایید

نتایج آزمون کتبی کار و تامین اصفهان و فارس

خبر 20 شهریور 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی شرکت کار و تامین استان اصفهان و فارس اعلام گردید.
زمان و محل مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد گردید.

جهت مشاهده نتایج کتبی کلیک نمایید

نتایج نهایی آزمون کار و تامین خوزستان 

خبر 20 شهریور 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت کار و تامین استان خوزستان اعلام گردید.
مراحل تشکیل پرونده و شروع بکار پذیرفته شدگان نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

تشریح روند برگزاری آزمون های کار و تامین

خبر 15 شهریور 1401: به گزارش ایران استخدام و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت کار و تامین، آقای امیر موسوی مدیر عامل شرکت کار و تامین به تشریح جزئیات و روند برگزاری آزمون های شرکت کار و تامین در نیمه اول سال 1401 پرداخت. ادامه خبر...

اطلاعیه زمان اعلام نتایج مرکز گیلان

خبر 15 شهریور 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی شرکت کار و تامین مرکز گیلان از ساعت 16 سه شنبه 15 شهریور در دسترس خواهد بود.

اطلاعیه اعلام نتایج مرکز گیلان

خبر 9 شهریور 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، باتوجه به گزارشات واصله درخصوص کیفیت برگزاری آزمون در مرکز گیلان، موارد دردست بررسی بوده و نتایج آزمون درآن مرکز متعاقبا اعلام خواهد گردید.

نتایج آزمون 21 تیر 1401

خبر 9 شهریور 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی شرکت کار و تامین (جذب نیروی محلی 21 تیر ماه) اعلام گردید.
زمان و محل مصاحبه متعاقبا اعلام می گردد.

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

دفترچه شرایط استخدام شرکت کار و تامین

آگهی 6 شهریور 1401: شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی در سراسر کشور به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید. از علاقمندان واجد شرایط خواهشمندیم جهت اطلاع از شرایط ثبت نام به سایت شرکت کار و تامین و یا درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایند. مهلت ثبت نام تا 12 شهریور تا 14 شهریور تا 15 شهریور 1401 می باشد.

کلیات
1 -جذب نیرو صرفا بصورت قرارداد موقت شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی میباشد.
2 -وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.
3 -در هر مرحله از آزمون یا پس از جذب، چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
4 -کلیه متقاضیان از هر استان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را دارند، لیکن پذیرش بر اساس ظرفیت هر شهرستان وبا لحاظ کردن شرط بومی و اعمال سهمیه های قانونی، بر اساس بالاترین نمره مکتسبه کتبی و مصاحبه صورت میپذیرد.
تذکر1 :با عنایت به ماده 24 بخشنامه شماره 24510 مورخه 1400/05/01 سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و شهرستان های مراکز استان ها)، به داوطلبی اطلاق میگردد که متولد یا ساکن با سابقه 10 سال سکونت در همان شهرستان محل تقاضا باشد. نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستان در آزمون کتبی با ضریب 1/4 محاسبه و ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
تذکر بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز میگردد:
داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق میگردد که متولد یا ساکن با سابقه ده سال سکونت در همان شهرستان مورد تقاضا باشد.
الف- شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
تبصره: با توجه به تغییرات تقسیمات کشوری در سال های مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد، ملاک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود.
ب- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تائید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)، در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
تبصره: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تائید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه میتواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی بر تائید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرارگیرد.
مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در آخرین روز ثبت نام برای آزمون میباشد.
5 -در مرحله اول آزمون کتبی به میزان سه برابر ظرفیت و با توجه به ظرفیت هر شهرستان، پذیرش اولیه انجام خواهدشد و سپس بر اساس نتایج نمره آزمون کتبی و مصاحبه، گزینش نهایی انجام خواهد شد. (لازم به توضیح است وزن آزمون کتبی 50 درصد و وزن نمره مصاحبه 50 درصد می باشد.)
6 -شغل های مورد نیاز عبارتند از: انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی، متصدی خدمات اداری، دارویار، منشی پزشکی، بهدار، بهیار، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) و راننده آمبولانس
7 -سوالات آزمون شغل های انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی، متصدی خدمات اداری، دارویار، منشی پزشکی، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) و راننده آمبولانس از دروس عمومی و در سطح دیپلم خواهد بود. (منابع آزمون شناخت تامین اجتماعی، هوش و توانمندی های عمومی، معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی، زبان انگلیسی عمومی، ریاضی و آمار مقدماتی، فناوری اطلاعات (Word ،PowerPoint ،Excel و Internet) میباشد.
داوطلبین شغل های بهیاری و بهداری علاوه بر سوالات عمومی، لازم است به سوالات تخصصی الف- اصول پایه کمک پرستاری، ب- اخلاق، ارتباط و رعایت حقوق بیمار، ج- کنترل علایم حیاتی، د- کمک های اولیه و فوریت های پزشکی پاسخ دهند.
تذکر: اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف بوده و در محاسبه نمره کل عمومی (که حیطه عمومی نامیده می شود)، این درس لحاظ نخواهد شد، ولی چنانچه داوطلب اقلیت دینی به سؤالات معارف اسلامی پاسخ دهد، این درس با تأثیر مثبت در محاسبه نمره کل عمومی لحاظ خواهد شد. در واقع دو نمره کل عمومی، یک نمره کل با لحاظ نمره خام درس مذکور و یک نمره کل بدون لحاظ نمره خام درس مذکور، محاسبه و نمره کل بالاتر ملاک قرار خواهد گرفت.
9 -کلیه سوالات آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهار گزینه ای با ضریب 1 (یک) میباشد، ضمنا به ازای هر پاسخ اشتباه به سوال، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهدشد.
10 -متقاضیان محترم می توانند جهت دریافت کارت شرکت در آزمون در تاریخ اعلام شده به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه و کارت شرکت در جلسه آزمون را دریافت نمایند.
11 -محل شرکت در آزمون در کارت شرکت در جلسه آزمون درج شده است.
12 -زمان برگزاری آزمون: ساعت و محل برگزاری آزمون درکارت ورود به جلسه درج شده و به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
شرایط عمومی

1 -داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4 -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم برای مردان (دارندگان کارت معافیت پزشکی لازم است توسط طبکار جهت شغل مربوطه مورد تائید قرارگیرند).
5 -داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر (فاقد معلولیت جسمی با تایید مراکز معتبر طبکار)
6 -دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغلی
7 -نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
8 -عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی صلاح
9 -داوطلبان نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و بازنشسته باشند.
10 -عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع به کار.
تذکر1 :ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دایم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان آخرین روز ثبت نام میباشد.
تذکر2 :ملاک زمان فراغت از تحصیل تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه میباشد.

شرایط سنی
الف- برای مشاغل انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی، دارویار، راننده آمبولانس، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) حداقل 18 و حداکثر 26 سال سن
ب- برای مشاغل بهیار، بهدار، متصدی خدمات اداری، منشی پزشک/بخش، حداقل 18 سال و حداکثر برای فوق دیپلم 28 سال و برای لیسانس 30 سال.
توضیحات: مشاغل دیپلم حداکثر سن 26 سال، بهیار و بهدار 30 سال، (برای شغل متصدی خدمات اداری، منشی پزشک/بخش، چنانچه فرد فوق دیپلم باشد حداکثر 28 سال، و چنانچه لیسانس باشد حداکثر 30 سال).
تذکر1 :برای آقایان مدت خدمت نظام وظیفه، به سن اضافه نخواهد شد.
معافیت سنی سهمیه های آزمون به شرح زیر است:
الف- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (25 %) و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
ب- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
تذکر2: با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به ازای تاهل یکسال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یکسال و حداکثر تا سقف 5 سال به سقف سن داوطلبان اضافه خواهدشد.
الحاق یک تبصره به این بند به شرح ذیل: امتیازات مربوط به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری آزمون میباشد.
12 –موارد ذیل نیز به حداکثر سن داوطلبان اضافه خواهد شد:
مستفاد از قانون اصلاح حداکثر سن مصوب 1371 و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 1400، موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط قبل از مرحله مصاحبه، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و مؤسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و مؤسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، مؤسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها؛
- به ازای تأهل به میزان یک (1) سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک (1) سال و حداکثر تا سقف (5) سال (موضوع قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت).
مراحل ثبت نام
1- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی.
2- فایل عکس اسکن شده.
داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
- عکس 4*3 که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
- اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300 × 200 پیکسل و حداکثر 400 × 300 باشد.
- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلوبایت بیشتر باشد.
- حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
- حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره 1 :اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و...) قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره 2 :عکس خواهران باید با حجاب و صورت آنان کامل مشخص باشد.
تبصره 3 :درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.
یادآوری مهم: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود رخ داده است. تاکید می گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما الصاق نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

پرداخت وجه ثبت نام
ثبت نام به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 1401/06/06 لغایت روز شنبه مورخ 1401/06/12 روز دوشنبه مورخ 1401/06/14 روز سه شنبه مورخ 1401/06/15  انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط میبایست به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی مراجعه و پس از پرداخت مبلغ1/800/000 ریال به عنوان هزینه ثبت نام به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند. لازم به توضیح است هزینه ثبت نام به حساب مشخص شده در سازمان تامین اجتماعی واریز خواهد شد.
- متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
- به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.
نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام
- در ردیف های1 ،2 و3: داوطلب باید در محل مورد نظر نام خانوادگی ،نام و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطورکامل و خوانا وارد نماید. (از به کار بردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود).
- در ردیف 4: داوطلب باید کد ملی خود را که ده رقم می باشد از چپ به راست در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید. ضمناً داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذ کارت ملی نشده اند، برای اطلاع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای 66707131-021 تماس حاصل نمایند.
- در ردیف 5: داوطلب باید برحسب اینکه زن یا مرد می باشد منحصراً مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
- در ردیف 6: داوطلب باید ازسمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و از درج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.
- در ردیف 7: داوطلب باید تاریخ تولد خود را به صورت سال، ماه و روز (ملاک عمل آخرین روز ثبت نام 1401/06/12) در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف 8: داوطلب باید بر حسب اینکه مجرد یا متاهل می باشد مربع مربوط را علامتگذاری نماید. داوطلب متاهل باید تعداد فرزندان خود را درج نماید.
- در ردیف 9: داوطلب باید کد استان و شهرستان محل تولد خود را در این محل درج نماید.
- در ردیف 10: داوطلبان مرد باید وضعیت نظام وظیفه خود را با علامتگذاری در مربع مربوطه مشخص نمایند.
- در ردیف 11: داوطلب باید با علامتگذاری در یکی از مربع ها، دین خود را مشخص نماید.
- در ردیف 12: داوطلبان چپ دست می بایست این مربع را علامتگذاری نمایند.
- در ردیف 13: داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران وضعیت ایثارگری خود را بر اساس 13-1 و 13-2 باید مشخص نماید.
- در ردیف 13-1: داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران 25 درصد می بایست این بند را علامت گذاری نماید.
- در ردیف 13-2: داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران 5 درصد باید فقط یکی از گزینه ها را علامت گذاری نماید.
- در ردیف 14: داوطلبان دارای سابقه مطابق بند 12 شرایط عمومی داوطلبان آزمون میبایست موارد خواسته شده در این بند را با درج سابقه خدمت تکمیل نمایند. (نام سازمان به صورت تایپی باشد) 
- در ردیف 26: داوطلب می بایست کد و نام استان و شهرستان محل اقامت خود را درج ادرس دقیق خود را مشخص نماید.
- در ردیف 27: داوطلب می بایست کد و عنوان شغلی و اولویت انتخابی خود را در این محل درج نماید.
- در ردیف 28: داوطلب می بایست بومی بودن یا غیر بومی بودن خود را برای شغل محل انتخابی مشخص نمایند.
در صورت بومی بودن استان و شهرستان بومی و نوع بومی بودن خود را بر اساس موارد درج شده مشخص نماید.
تذکر: لطفا در هنگام ثبت نام، در انتخاب عنوان شغل مورد تقاضا، استان و شهرستان، بومی بودن یا نبودن، سهمیه های قانونی تخصیص یافته در آزمون دقت لازم را مبذول فرمایید.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت
- کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ 1401/07/12 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 1401/07/15 در تهران و برخی از مراکز استانها (با توجه به آمار داوطلبان ثبت نام کننده) برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی بر اساس انتخاب داوطلب در تقاضانامه به هنگام ثبت نام خواهد بود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون بررسی خواهد شد.

مواد آزمون
آزمون عمومی:
1- شناخت تأمین اجتماعی،
2- هوش و توانمندیهای عمومی،
3- معارف اسلامی
4- زبان و ادبیات فارسی،
5- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی،
6- زبان انگلیسی ـ عمومی،
7- ریاضی و آمار مقدماتی،
8- فناوری اطلاعات (Internet و Excel ،PowerPoint ،Word)
* اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف بوده و در محاسبه نمره کل عمومی (که حیطه عمومی نامیده میشود)، این درس لحاظ نخواهد شد، ولی چنانچه داوطلب اقلیت دینی به سؤالات معارف اسلامی پاسخ دهد، این درس با تأثیر مثبت در محاسبه نمره کل عمومی لحاظ خواهد شد. در واقع دو نمره کل عمومی، یک نمره کل با لحاظ نمره خام درس مذکور و یک نمره کل بدون لحاظ نمره خام درس مذکور، محاسبه و نمره کل بالاتر ملاک قرار خواهد گرفت.
** آزمون عمومی نمره منفی دارد.
*** داوطلبان تمامی عناوین شغلی به جز بهیار (کد شغلی 102) و بهدار (کد شغلی 103) فقط به سؤالات دفترچه آزمون عمومی پاسخ میدهند. داوطلبان دو عنوان شغلی بهیار (کد شغلی 102) و بهدار (کد شغلی 103)  علاوه بر پاسخگویی به سؤال های دفترچه عمومی، باید به سؤال های دفترچه اختصاصی خود نیز پاسخ دهند.
آزمون تخصصی:
علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح مفاد مندرج در این دفترچه انجام خواهد شد. منابع آزمون تخصصی متناسب با عنوان شغلی مورد نظر مندرج در همین دفترچه صورت میپذیرد.
تذکر: کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای و دارای ضریب یکسان میباشند.
ضمنا به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

دفترچه شرایط استخدام شرکت کار و تامین اصفهان و فارس

آگهی 29 مرداد 1401: شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان و فارس به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید. علاقمندان واجد شرایط می توانند جهت اطلاع از شرایط ثبت نام و برگزاری آزمون به سایت شرکت کار و تامین مراجعه نمایند. مهلت ثبت نام تا 5 شهریور 1401 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

منابع آزمون استخدام شرکت کار و تامین

سوالات متدوال استخدام شرکت کار و تامین

آخرین آگهی استخدام شرکت کار و تامین در 6 شهریور 1401 منتشر شده و مهلت ثبت نام تا 12 شهریور می باشد.

بله. شرکت کاروتأمین ( سهامی خاص) در تاریخ 1371/6/17 تحت شماره 2439 درشهرستان کرج ثبت شده و طبق تبصره 6 ماده 12 اساسنامه در همان تاریخ نسبت به ایجاد شعبه در تهران اقدام نموده و براساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1373/4/18 تحت شماره 108747 مورخ 1373/8/14 به اداره ثبت شرکتهای تهران منتقل شده است. شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی می باشد.

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته، مشاغل، حداقل معدل، جنسیت، شرایط سنی و شهرهای مورد نیاز استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی میباشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی (اینجا کلیک نمایید)

بطور معمول از طریق برگزاری آزمون استخدام طی هر سال و یا هر از چند سال اقدام به جذب نیرو می نماید. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از ثبت نام آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی (اینجا کلیک نمایید)

مشاهده ادامه سوالات متداول >

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=160057
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi