• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۱/۱۶
  • 58k نظر «نمایش»

استخدام شرکت کار و تامین

استخدام شرکت کار و تامین (زمانبندی مصاحبه)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۵۷,۸۷۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۹ دیدگاه

  آزمون استخدامی شرکت کار و تامین

شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی می باشد. عمده فعالیت های این شرکت خدمات رسانی و همچنین تامین نیروی انسانی مورد نیاز در اجرای قراردادهای شرکت با مراکز بهداشتی و درمانی، ادارات، موسسات و ... می باشد. این شرکت بطور معمول نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش استخدام می نماید.


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندید!
فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام اصفهان و چهارمحال و بختیاری

خبر 12 بهمن 1401: اعلام زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام شرکت کار و تامین استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون جذب استان های اصفهان و چهار محال بختیاری در رشته های دارویار، بهدار، بهیار، متصدی امور اداری، منشی پزشکی، راننده آمبولانس، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۲ و ۱۳ بهمن ماه در مرکز آموزش و پژوهش فردوسی در چهار تیم مجزا باحضور نمایندگان شرکت کاروتامین آقایان سیدحسن پالار، امیرافضل صادقی محمد صداقت نیا و حسین عطاردی و همچنین نمایندگان درمان استان، حراست و گزینش برگزار خواهد شد.

زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد

خبر 11 بهمن 1401: اعلام زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام شرکت کار و تامین در دو استان
مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون جذب استان های اصفهان و چهار محال بختیاری در رشته های دارویار، بهدار، بهیار، متصدی امور اداری، منشی پزشکی، راننده آمبولانس، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۲ و ۱۳ بهمن ماه در مرکز آموزش و پژوهش فردوسی در چهار تیم مجزا باحضور نمایندگان شرکت کاروتامین آقایان سیدحسن پالار، امیرافضل صادقی محمد صداقت نیا و حسین عطاردی و همچنین نمایندگان درمان استان، حراست و گزینش برگزار خواهد شد.

زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام فارس و بوشهر

خبر 9 بهمن 1401: اعلام زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام شرکت کار و تامین در فارس و بوشهر
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون 15 مهر استان های فارس و بوشهر در روز دوشنبه 10 بهمن ماه در محل پلی کلینیک حافظ شهر شیراز برگزار خواهد شد.

زمان بندی مصاحبه آزمون استخدام لرستان

خبر 2 بهمن 1401: اعلام زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام شرکت کار و تامین
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون کتبی استان لرستان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 4 و 5 بهمن ماه در ساختمان مدیریت درمان استان لرستان برگزار خواهد شد.

زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام همدان، کرمانشاه و کردستان

خبر 2 بهمن 1401: اعلام زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام شرکت کار و تامین
 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون کتبی استان های همدان، کرمانشاه، کردستان در روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه وجمعه 5،6 و 7 بهمن ماه در محل مدیریت درمان بیمارستان آتیه همدان برگزار خواهد شد.

اطلاعیه آزمون استخدام آذربایجان غربی، زنجان و تهران

خبر 19 دی 1401: اطلاعیه آزمون استخدام شرکت کار و تامین در استان­های آذربایجان غربی، زنجان و تهران
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ آزمون دوشنبه 26 دی ماه بصورت مجازی برگزار خواهد شد.
آموزش ورود به سامانه و رمزعبور در روز آزمون ازطریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام 15 مهر

خبر 19 دی 1401: اعلام زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام شرکت کار و تامین
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون 15 مهر شرکت کار و تامین در برخی استان ها به شرح زیر اعلام گردید:
مصاحبه استانهای خراسان شمالی، گلستان و مازندران در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 21 و 22 دی ماه در شهر گرگان برگزار خواهد شد.
مصاحبه استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 21 و 22 دی ماه در شهر تبریز برگزار خواهد شد.
ضمنا زمان و محل کنترل مدارک و مصاحبه سایر استانها از طریق همین سایت متعاقباً به اطلاع معرفی شدگان خواهد رسید.

استخدام شرکت کار و تامین آذربایجان غربی، تهران و زنجان

آگهی 12 دی 1401: استخدام شرکت کار و تامین آذربایجان غربی، تهران و زنجان
شرکت کاروتامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مدیریت های درمان تامین اجتماعی استان های (آذربایجان غربی، زنجان و تهران) به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید.
مهلت ثبت نام تا 16 دی 1401 می باشد.
1– مدیریت درمان استان آذربایجان غربی (نقده، بوکان، ارومیه)
الف- شهر نقده، امور خدماتی و نظافتی، 1نفر مرد
ب- شهر بوکان، امور خدماتی و نظافتی،1نفر مرد
ج- شهر ارومیه، کمک آشپز، 1نفر مرد
2- مدیریت درمان استان زنجان
الف- شهر زنجان، باغبانی و فضای سبز، 1نفر مرد
ب-شهر ابهر ،امور خدماتی و نظافتی، 1نفر مرد
3- مدیریت درمان استان تهران
الف- شهرتهران، اداره کل شهرستان ها، امورخدماتی و نظافتی، 2 نفر مرد
ب- شهر تهران، آزمایشگاه رفرانس، امورخدماتی و نظافتی، 1نفر مرد
نکته مهم: با توجه به اینکه ثبت نام داوطلبان شغل باغبانی و متصدی توزیع غذا در استان سمنان و همچنین شغل متصدی توزیع غذا در استان کردستان قبال انجام شده است، برگزاری آزمون مجازی این دسته از داوطلبان، همزمان با این آزمون (ساعت 14 عصر روز دوشنبه 1401/10/19) خواهد بود.
شیوه برگزاری آزمون: مجازی

مراحل ثبت نام اینترنتی آزمون
واریز مبلغ 1800000 ریال (یکصد و هشتاد هزار تومان) از طریق درگاه اینترنتی شرکت کاروتامین
تکمیل فرم ثبت نام
توجه: لطفا در هنگام ثبت نام، در انتخاب عنوان شغل و محل مورد تقاضا، دقت لازم را مبذول فرمایید.
تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت
شرایط عمومی

1 - داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 - اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3 – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4 – انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان ( دارندگان کارت معافیت پزشکی لازم است توسط طب کار جهت شغل مربوطه مورد تائید قرار گیرند ) .
5 - داشتن سلامتی روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
6 - دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغلی
7 - نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
8 – عدم وجود هر گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و دی صلاح
9 – داوطلبان نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و بازنشسته باشند .
10 – عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع به کار
تذکر1: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل ، معافیت دایم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان آخرین روز ثبت نام می باشد .
تذکر 2 : ملاک زمان فراغت از تحصیل تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد .
11 - شرایط سنی داوطلبان :
کمک آشپز، حداقل سن 20 و حداکثر 30 سال می باشد
مشاغل امور خدماتی و نظافتی و باغبانی حداقل 20 و حداکثر 28 سال می باشد.
با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ، به ازای تاهل یکسال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یکسال و حداکثر تا سقف 5 سال به سقف سن داوطلبان اضافه خواهد شد .
12 - معافیت سنی سهمیه های آزمون به شرح زیر است :
الف - جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد(25%) و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب - پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال

با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ، به ازای تاهل 2 % و نیز داشتن هر فرزند به میزان 2 % و حداکثر تا سقف 10 % به نمره کتبی اینگونه داوطلبان در زمان مصاحبه اضافه خواهد شد .
تذکر3: مدت خدمت نظام وظیفه، به سن اضافه نخواهد شد.

شرایط سنی
تبصره 1: مشاغل امور خدماتی و نظافتی ، باغبانی، متصدی توزیع غذا حداقل سن 20 و حداکثر 28 سال میباشد.
تبصره 2: کمک آشپز، حداقل سن 20 و حداکثر 30 سال میباشد.
تذکر1: برای آقایان با توجه به مدت خدمت نظام وظیفه، به سن اضافه نخواهد شد.
معافیت سنی سهمیه های آزمون به شرح زیر است:
الف- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
تذکر 2: با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به ازای تاهل یکسال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یکسال و حداکثر تا سقف (4 فرزند) 5 سال به سقف سن داوطلبان اضافه خواهد شد.
12-4- موارد ذیل نیز به حداکثر سن داوطلبان اضافه خواهد شد:
مستفاد از قانون اصالح حداکثر سن مصوب 1371 و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 1400 ،موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات الزم از مراجع ذیربط به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند؛ و نهادهای عمومی غیر دولتی و شرکتهای وابسته، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها 
کلیات
1 - جذب نیرو صرفا بصورت قرارداد موقت شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی می باشد .
2 - وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد .
3 - مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در مفاد دفترچه آزمون و یا هرگونه مغایرت بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان تکمیل تقاضانامه ثبت نام اعلام می نماید برعهده وی خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از جذب، محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف واقع اظهار نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه باشد و یا در صورت بروز هرگونه اشتباه در فرآیند آزمون که منجر به ورود داوطلب به مرحله بعدی شده باشد، هیچ گونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت انعقاد قرارداد انجام کار معین، قرارداد مذکور لغو و بلااثر بوده و داوطلب حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.
4 - کلیه متقاضیان از هر شهر حق ثبت نام و شرکت در آزمون را دارند، لیکن پذیرش بر اساس ظرفیت هر شهر و با اولویت بومی بر اساس بالاترین نمره مکتسبه کتبی و مصاحبه صورت می پذیرد .
کلیه متقاضیان از هر شهر استان های (آذربایجان غربی، زنجان و تهران) حق ثبت نام (در استان محل تولد یا محل زندگی خود) و شرکت در آزمون را دارند، لیکن پذیرش بر اساس ظرفیت هر شهر با لحاظ کردن شرط بومی، بر اساس بالاترین نمره مکتسبه کتبی و مصاحبه و (آزمون عملی جهت سرآشپز و کمک آشپز) صورت می پذیرد.
بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد :
داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می گردد که متولد یا ساکن با سابقه ده سال سکونت در همان شهرستان مورد تقاضا باشد .
الف – شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد .
ب – استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تائید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی ( پاسگاه یا کلانتری محل )، در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود .
تبصره : داشتن گواهی تحصیل در مقاطع ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تائید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی بر تائید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد .
5 - در مرحله اول پس از آزمون کتبی به میزان پنج برابر ظرفیت (با توجه به ظرفیت شغل محل) دعوت به مصاحبه انجام خواهد شد و پس از انجام مصاحبه به میزان سه برابر ظرفیت جهت آزمون عملی معرفی خواهند شد، سپس بر اساس نتایج آزمون عملی، مصاحبه و نمره آزمون کتبی، گزینش نهایی انجام خواهد شد. برای مشاغل سرآشپز و کمک آشپز وزن نمره کتبی 30 درصد، وزن نمره مصاحبه 30 درصد و وزن نمره آزمون عملی 40 درصد می باشد.
مشاغل مورد نیاز
استان آذربایجان غربی-نقده - امور خدماتی و نظافتی (1 نفر مرد)
استان آذربایجان غربی-بوکان - امور خدماتی و نظافتی (1 نفر مرد)
استان آذربایجان غربی-ارومیه - کمک آشپز (1 نفر مرد)
استان گیلان آشپز (2 نفر مرد)
استان زنجان-زنجان - باغبانی و فضای سبز (1 نفر مرد)
استان زنجان-ابهر - امور خدماتی و نظافتی (1 نفر مرد)
استان تهران-تهران - امور خدماتی و نظافتی (3 نفر مرد)
مواد آزمون
سوالات آزمون ازمجموعه های زیر خواهد بود. سوالات عمومی (الف- معارف اسلامی، ب- ادبیات فارسی، ج- اطلاعات عمومی، د- هوش و استعداد) سوالات تخصصی (الف- آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی و قانون کار، ب- بهداشت کار، ج- فرآيندهاي مديريت خدمات غذايي در بيمارستان هاي كشور)
مراحل شرکت در آزمون
1-1- ثبت نام آزمون از روز یکشنبه: 1401/10/11 ساعت 16:00 عصرلغایت ساعت 24:00 روز جمعه مورخه: 1401/10/16
1-2- تاریخ برگزاری آزمون مجازی، ساعت 14 عصر روز دوشنبه 1401/10/19
کلیه متقاضیان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
جدول عناوین شغلی
جدول فهرست عناوین شغلی و مدارک تحصیلی مورد نیاز – آزمون جذب مدیریت درمان استان سمنان 
عنوان شغلی  مدرک و رشته تحصیلی مورد نیاز نوع آزمون
کمک آشپز، متصدی توزیع غذا، باغبان و فضای سبز و امور خدماتی و نظافتی  دیپلم (گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه در یکی از
شاخه های " نظری مشتمل بر رشته های ریاضی
فیزیک، علوم تجربی، علوم و معارف اسلامی، ادبیات علوم انسانی"، "فنی و حرفه ای " و " کار و دانش "
یک دفترچه شامل سوالات عمومی و تخصصی مطابق بند 3 -7
محل های مورد نیاز
1- مدیریت درمان استان آذربایجان غربی (نقده، بوکان ، ارومیه)
الف- شهر نقده، امور خدماتی و نظافتی، 1 نفر مرد
ب- شهر بوکان، امور خدماتی و نظافتی، 1 نفر مرد
ج- شهر ارومیه، کمک آشپز، 1 نفر مرد
2- مدیریت درمان استان زنجان
الف- شهر زنجان، باغبانی و فضای سبز، 1 نفر مرد
ب- شهر ابهر، امور خدماتی و نظافتی، 1 نفر مرد
3- مدیریت درمان استان تهران
الف- شهر تهران، اداره کل شهرستان ها، امورخدماتی و نظافتی، 2 نفر مرد
ب- شهر تهران، ازمایشگاه رفرانس، امورخدماتی و نظافتی، 1 نفر مرد

اطلاعات آزمون

 

+ مشاهده متن کامل آگهی
+
دانلود دفترچه شرایط (PDF)
تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 16 دی 1401
زمان برگزاری آزمون: 26 دی 1401 


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده آگهی در سایت شرکت کار و تامین کلیک نمایید

استخدام گیلان و چهارمحال و بختیاری

آگهی 19 آذر 1401: استخدام شرکت کار و تامین در گیلان و چهارمحال و بختیاری
شركت كار و تامين متعلق به سازمان تامين اجتماعي در نظر دارد به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز مديريتهاي درمان تامين اجتماعي استانهاي (چهارمحال بختياري و گيلان) به صورت قرارداد موقت شركتي، نيرو جذب نمايد. علاقمندان واجد شرايط ميتوانند جهت اطلاع از شرايط ثبت نام و برگزاري آزمون به سايت شركت كار و تامين مراجعه نمایند. 
مهلت ثبت نام تا 22 آذر 1401 می باشد.

شرایط عمومی
1-4- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2-4- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3-4- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4-4- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای مردان (دارندگان کارت معافیت پزشکی لازم است توسط طب کار جهت شغل مربوطه مورد تائید قرار گیرند).
5-4- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر (فاقد معلولیت جسمی با تایید مراکز معتبر طب کار)
6-4- دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغلی
7-4- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
8-4- عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
9-4- داوطلبان نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و بازنشسته باشند. 
10-4- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع به کار
تذکر 1: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دایم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان آخرین روز ثبت نام می باشد.
تذکر 2: ملاک زمان فراغت از تحصیل تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
11-4- شرایط سنی داوطلبان:
سر آشپز و آشپز، حداقل سن 22 و حداکثر 35 سال می باشد.
تذکر 3: مدت خدمت نظام وظیفه، به سن اضافه نخواهد شد.
معافیت سنی سهمیه های آزمون به شرح زیر است:
الف- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد(25%) و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
تذکر 2: با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به ازای تاهل یکسال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یکسال و حداکثر تا سقف (4 فرزند) 5 سال به سقف سن داوطلبان اضافه خواهد شد.
12-4- موارد ذیل نیز به حداکثر سن داوطلبان اضافه خواهد شد:
مستفاد از قانون اصلاح حداکثر سن مصوب 1371 و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 1400، موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند؛ و نهادهای عمومی غیر دولتی و شرکت های وابسته، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها
مراحل شرکت در آزمون
١-١ - ثبت نام آزمون ازروز پنج شنبه 1401/09/17 ساعت 22:00 عصرلغايت ساعت 24:00 روز سه شنبه مورخه 1401/09/22
١-٢ -تاريخ برگزاري آزمون كتبي استانهاي چهارمحال بختياري و گيلان، در شهر تهران، ساعت ١٠ صبح روز جمعه 1401/09/25
تذكر: آدرس محل برگزاري آزمون در كارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد گرديد.
كليه متقاضيان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمايند. 
اقدامات مورد نیاز قبل از ثبت نام اینترنتی
1-2- واریز مبلغ: 1/800/000 ریال (یکصد و هشتاد هزار تومان) از طریق درگاه اینترنتی شرکت کار و تامین.
2-2- تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت هنگام ثبت نام (عکس پرسنلی با زمینه سفید و سه در چهار باشد)
3-2- ثبت نام در سایت شرکت کار و تامین
توجه: لطفا در هنگام ثبت نام، (به ویژه افرادی که در کافی نت ها ثبت نام می کنند) در انتخاب عنوان شغل، محل و شهر مورد تقاضا، دقت لازم را مبذول فرمایید.
مشاغل مورد نیاز
استان چهارمحال بختیاری، سرآشپز
سرآشپز (1 نفر مرد)
استان گیلان، آشپز
آشپز (2 نفر مرد)
مواد آزمون

7-3- سوالات آزمون از مجموعه های زیر خواهد بود.
سوالات عمومی (الف- معارف اسلامی، ب- ادبیات فارسی، ج- اطلاعات عمومی، د- هوش و استعداد)
سوالات تخصصی (الف- آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی و قانون کار، ب- بهداشت کار، ج- فرآیندهای مدیریت خدمات غذایی در بیمارستان های کشور)
تبصره 1: سوالات بصورت چهارگزینه ای و آزمون نمره منفی دارد. به این صورت که به ازای هر 3 پاسخ غلط یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.
تبصره 2: منابع آزمون در سایت شرکت کار و تامین قابل دسترس داوطلبان محترم می باشد.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

نتایج آزمون استخدام سراسری کار و تامین

خبر 9 آذر 1401: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت کار و تامین 1401
به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون جذب نیروی شرکت که در عصر روز جمعه مورخ 1401/07/15 برگزار شد، می‌رساندکه کارنامه نتایج متقاضیان آزمون از امروز چهارشنبه مورخ 1401/09/09 در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی قرار گرفت.
متعاقباً از آن دسته از داوطلبانی که براساس کارنامه دارای نمره حدنصاب آزمون کتبی بوده و جزء حداکثر سه برابر ظرفیت پذیرش معرفی می گردند به منظور ارائه مدارک و مستندات و تطبیق آن با اظهارات مندرج در فرم ثبت نام دعوت به عمل خواهد آمد، داوطلبان مذکور درصورت تطبیق و صحت مدارک، به مرحله مصاحبه راه یافته و در غیر این صورت یا عدم مراجعه، به عنوان مردود تلقی خواهند گردید.
زمان و محل کنترل مدارک و مصاحبه ازطریق همین سایت متعاقباً به اطلاع معرفی شدگان خواهد رسید.

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

تمدید مجدد ثبت نام کردستان، ایلام و همدان

خبر 05 آذر 1401: تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت کار و تامین در کردستان، ایلام و همدان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت کار و تامین در کردستان، ایلام و همدان تا 7 آذرماه 1401 تمدید گردید.
زمان و محل آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

شرایط آگهی استخدام سمنان

آگهی 5 آذر 1401: استخدام شرکت کار و تامین در استان سمنان
شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان (سمنان) به صورت قرارداد موقت شرکتی ، نیرو جذب نماید. علاقمندان واجد شرایط میتوانند جهت اطلاع از شرایط ثبت نام و برگزاری آزمون به سایت شرکت کار و تامین مراجعه نمایند. 
مهلت ثبت نام تا 7 آذر 1401 می باشد.

مراحل شرکت در آزمون
١-١ - ثبت نام آزمون از روز پنج شنبه 1401/09/03 ساعت 14:00 عصرلغایت ساعت 24:00 روز دوشنبه مورخه 1401/09/07
١-٢ -تاریخ برگزاری آزمون کتبی استان سمنان در شهر سمنان، ساعت ١٠ صبح روز جمعه 1401/09/11
تذکر: آدرس محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد گردید.
کلیه متقاضیان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
اقدامات مورد نیاز
٢-١-واریز مبلغ: 1.800/000 ریال (یکصد و هشتاد هزار تومان) از طریق درگاه اینترنتی شرکت کار و تامین.
٢-٢ -تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت هنگام ثبت نام (عکس پرسنلی با زمینه سفید و سه در چهار باشد)
٢-٣ -ثبت نام در سایت شرکت کار و تامین
توجه: لطفا در هنگام ثبت نام، (به ویژه افرادی که در کافی نت ها ثبت نام میکنند) در انتخاب عنوان شغل، محل و شهر مورد تقاضا، دقت لازم را مبذول فرمایید. 

کلیات
٣-١ -جذب نیرو صرفا بصورت قرارداد موقت شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی میباشد.
٣-٢ -وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.
٣-٣ -در هر مرحله از آزمون یا پس از جذب، چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده و یا اطلاعات موجود در دفترچه راهنمای آزمون محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد. 

شرایط عمومی

٤-١ -داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
٤-٢ -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
٤-٣ -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
٤-٤ -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای مردان (دارندگان کارت معافیت پزشکی لازم است توسط طب کار جهت شغل مربوطه مورد تائید قرار گیرند).
٤-٥ -داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر (فاقد معلولیت جسمی با تایید مراکز معتبر طب کار)
٤-٦ -دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغلی
٤-٧ -نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
٤-٨ -عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
٤-٩ -داوطلبان نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و بازنشسته باشند.
٤-١٠-عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع به کار
تذکر١: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دایم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان آخرین روز ثبت نام میباشد.
تذکر ٢: ملاک زمان فراغت از تحصیل تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه میباشد.
٤-١١ -شرایط سنی داوطلبان:
تبصره١: متصدی توزیع غذا و باغبان، حداقل سن ٢٠ و حداکثر ٢٨ سال میباشد.
تبصره٢: سرآشپز، حداقل سن ٢٢ و حداکثر ٣٥ سال میباشد.
تذکر١: برای آقایان با توجه به مدت خدمت نظام وظیفه، به سن اضافه نخواهد شد.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

سوالات متدوال

آخرین آگهی استخدام شرکت کار و تامین در 19 آذر 1401 منتشر شده و مهلت ثبت نام تا 22 آذرماه می باشد.

بله. شرکت کاروتأمین ( سهامی خاص) در تاریخ 1371/6/17 تحت شماره 2439 درشهرستان کرج ثبت شده و طبق تبصره 6 ماده 12 اساسنامه در همان تاریخ نسبت به ایجاد شعبه در تهران اقدام نموده و براساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1373/4/18 تحت شماره 108747 مورخ 1373/8/14 به اداره ثبت شرکتهای تهران منتقل شده است. شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی می باشد.

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته، مشاغل، حداقل معدل، جنسیت، شرایط سنی و شهرهای مورد نیاز استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی میباشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی (اینجا کلیک نمایید)

بطور معمول از طریق برگزاری آزمون استخدام طی هر سال و یا هر از چند سال اقدام به جذب نیرو می نماید. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از ثبت نام آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی (اینجا کلیک نمایید)

مشاهده ادامه سوالات متداول >

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=160057
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi