دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 4 تیر 98: خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری فارس)

آیت الله رئیسی بیان داشت: مراکز علمی و حوزوی و دانشگاهی و فرهیختگان حوزه تحقیق و پژوهش نیز باید برای ایجاد تحول قضایی به قوه قضاییه کمک کنند و همگام با دستگاه قضایی حرکت کنند. ما اعتقاد داریم که ارتباط بین حوزه و دانشگاه با دستگاه قضایی باید یک ارتباط معنا دار و قوی باشد. وی در خصوص جذب ۷۰۰۰ هزار نفری که آزمون استخدامی در سال ۹۶ پذیرفته شدند نیز گفت:کار جذب آغاز می شود اما یک مقدار زمان می برد و انشااله این تعداد به قوه قضاییه اضافه خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 98: آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار قضایی فارس آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضاییه در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با مردم که در محل یادمان شهدای هفتم تیر آغاز شد، همزمان با دومین روز هفته قوه قضاییه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله شهید دکتر بهشتی و یارانش به حادثه هفتم تیز اشاره و اظهار کرد: مرور جریان هفتم تیر و شناخت وقایعی که در روز‌های آغازین انقلاب اسلامی واقع شد، هم برای کسانی که آن دوران بودند و هم برای نسل جوان، ضروری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 98: تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

مشاور ارشد معاونت منابع انسانی قوه قضائیه گفت: تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه طی جلسات متعدد نهایی شد. به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مشاور ارشد معاونت منابع انسانی قوه‌قضائیه عنوان کرد: دستگاه قضایی در اجرای سیاست‌های کلان قضایی و اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و همچنین بند (ی) ماده 211 از فصل هشتم قانون برنامه پنجم توسعه کشور، اقدام به تهیه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضاییه کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 98: کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: بیش از یک سوم پست‌های مدیریتی دستگاه قضایی در خراسان رضوی فاقد نیروی انسانی است. وی تصریح کرد: قوه قضاییه مجوز استخدام ۳ هزار نفر را در دستگاه قضائی صادر کرده است که سهم خراسان رضوی از این تعداد حدود ۶۰۰ نفر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 تیر 98: شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون حقوقی قوه قضاییه از آغاز مرحله مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون مترجمان رسمی قوه قضاییه همزمان با هفته گرامیداشت هفته قوه قضاییه خبر داد. وی خاطرنشان کرد: مرحله مصاحبه، بر اساس برنامه تا پایان تیر ماه در اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه ادامه خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 خرداد 98: جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: 7 هزار نیرو در دستگاه قضایی آماده تایید قوه مجریه هستند که در مناسب قضایی مشغول به خدمت شوند. وی ادامه داد: 7 هزار نیرو در دستگاه قضایی آماده تایید قوه مجریه هستند که در مناسب قضایی مشغول به خدمت شوند و این در صورتی است که وزارت بهداشت ظرفیت پذیرش 12 هزار نیرو را به راحتی دارد و بنا به بودجه بسیاری از جوانان آماده خدمت در دستگاه قضایی امروز فقط در انتظارند و جوان‌گرایی در دستور کار است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 خرداد 98: احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در بحث استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 مشکل بودجه هست، گفت: احتمال دارد در یکی دو هفته آینده تعداد 2000 نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 جذب شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 خرداد 98: پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

وزیر دادگستری گفت: هفته آینده جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون استخدامی برگزار می شود. علیرضا آوایی وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوزه حقوقی و قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با پیگیری وضعیت استخدامی قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه در دولت اظهار کرد: واقعیت این است که در این رابطه هم دولت و هم قوه قضاییه حرف‌هایی برای گفتن دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 خرداد 98: لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (منبع: خبرگزاری آنا)

حسن نوروزی در گفتگو با خبرنگار حوزه قضائی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره بلاتکلیفی ۷ هزار و ۲۰۰ نیرویی که آزمون‌های استخدامی قوه قضائیه را پشت سر گذاشته و به دلیل نبود اعتبارات لازم هنوز وارد سیستم قضائی نشده‌اند اظهار کرد: طبق ماده ۱۱۳ قانون برنامه ششم توسعه، قوه قضائیه می‌تواند سالانه حداکثر ۸۰۰ قاضی و ۳ هزار و ۲۰۰ نیروی کارآمد و جدید را برای تکمیل پست‌های اداری خود از طریق آزمون استخدامی جذب کند و دستگاه قضائی نیز حدود دو سال پیش بود که آزمون مذکور را برگزار کرد و درحقیقت متولیان برگزاری این آزمون به قانون عمل کردند و بیش از ۷ هزار نیرویی که در این آزمون پذیرفته شدند باید هرچه سریع‌تر وارد سیستم قضائی شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 خرداد 98: عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تاکنون درخواستی از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که دو سال پیش برگزار شد به ما ارسال نشده است. جمشید انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: حدود دو سال پیش متولیان قوه قضائیه تصمیم گرفتند این آزمون را برگزار کنند بدون اینکه از ما درخواستی داشته باشند یا در مورد آزمون هماهنگی انجام دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 خرداد 98: جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان برنامه بودجه گفت: ما در پرداخت هزینه‌های جاری ۶۲ هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی خواهیم داشت که با اولویت‌بندی امکان‌پذیر است. وی ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه به نیابت از دولت مسئول شد که اولویت‌های دستگاه‌های ذیربط را انتخاب کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 خرداد 98: بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

اسماعیلی: اقدامی که قوه قضاییه مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی کارکنان انجام داد یک اقدام صد در صد قانونی و بر مبنای مجوز بود. در قانون برنامه و بودجه به قوه قضاییه اجازه داده شده است که سالیانه ۸۰۰ قاضی و هر قاضی سه کارمند (۲ هزار و ۴۰۰ کارمند) استخدام کند؛ این مصوبه قانونی مجلس شورای اسلامی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 خرداد 98: نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تعداد 75 نفر از نمایندگان در نامه‌ای به هیأت رئیسه خواستار رسیدگی به موضوع عدم جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در قالب ماده 234 آئین‌نامه داخلی مجلس شدند. وی افزود: در جریان این موضوع سازمان برنامه بودجه، سازمان اداری و استخدامی و وزارت دادگستری کوتاهی‌هایی را در اجرای مواد قانون برنامه ششم داشته‌اند که نمایندگان در این نامه خواستار رسیدگی به این موضوع هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 خرداد 98: بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

محمدعلی پورمختار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تلاش کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس برای تعیین تکلیف وضعیت جذب 7200 نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه، گفت: آزمون‌هایی که برای استخدام در قوه قضائیه برگزار می‌شود بر مبنای مجوز قانونی بوده که به آن داده شده است، اما مشکلی که در جذب این افراد ایجاد شده به تامین بودجه لازم برای این بخش برمی‌گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 خرداد 98: لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (منبع: خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر اینکه بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه بیش از این به مصحلت و صلاح نیست از دستگاه قضا خواستار جذب این افراد از طریق منابع در اختیار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی آزمون داده و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند امیدواریم قوه قضائیه و وزارت دادگستری تکلیف این عزیزان را مشخص کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در این جلسه من موضوع استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ قوه قضائیه را مطرح و بر حل مشکل آنها تأکید کردم و رئیس قوه قضائیه نیز بر حل این موضوع صحه گذاشت و آن را تأیید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون امید مجلس خواستار صدور اجازه بازدید از زندان‌ها و ندامتگاه‌های شهرستان‌ها به نمایندگان مجلس شد و گفت: نتیجه این بازدیدها به کاهش شایعات علیه قوه قضاییه کمک می‌کند. کاظمی ادامه داد: در حال حاضر 7 هزار نفر برای استخدام در قوه قضاییه مراحل آزمون را طی کرده و منتظر اجازه سازمان برنامه و بودجه هستند این در حالی است که قوه با کمبود کادر مواجه است و هر شعبه دادرسی 3 کارمند نیاز دارد تا به پرونده ها رسیدگی شود در حالی که در حال حاضر تنها یک کارمند در این شعب مشغول فعالیت هستند و همین امر باعث صدور احکام غیرمتقن می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بحران کمبود کارمند در دستگاه قضایی اثر منفی روی قضاوت قضات دارد، چرا که اگر آنها به تعداد کافی کارمند در اختیار نداشته باشند، نمی‌توانند به طور صحیح قضاوت کنند. وی تصریح کرد: دستگاه قضایی در حالی با کمبود شدید نیرو مواجه شده که از سال 96 بیش از هفت هزار نفر در پی قبولی در آزمون استخدامی قوه قضائیه گزینش شده‌اند، اما همچنان بلاتکلیف هستند و زندگی آنها مختل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری تسنیم، از رایزنی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه با دولت و سازمان برنامه و بودجه برای تأمین بودجه جذب 7200 قبول شده آزمون استخدامی سال 1396 قوه قضائیه خبر داد و گفت: معاونت راهبردی قوه‌قضاییه پیگیر این موضوع است که به محض اینکه بودجه لازم تأمین شود این افراد استخدام خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب ۶۴۰۰ سهمیه استخدامی در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار شد و تعداد ۷۲۲۸ نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 98: لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با بیان اینکه دولت و قوه قضائیه باید موانع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این قوه را رفع کنند تاکیدکردکه مجلس روند تعیین تکلیف این افراد را به طور جدی پیگیری خواهد کرد. رئیس قوه قضائیه دستور جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی 96 را صادر می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : خدایا شکر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:39

  کد دیدگاه : 2344878

  سلام دوستان
  قوه قضاییه ما رو باید در الویت قرار بده دوسال از عمرمون با انتظار و استرس گذشت .دیگه تحمل انتظار رو نداریم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امید به خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:29

  کد دیدگاه : 2344861

  کی جواب روح زخمی، اعتماد به نفس داغون، بلاتکلیفی، ناامیدی، شرمندگی، آرزوهای نابود شده، بی اعتمادی منو میده، ای کاش شرکت نمیکردم. نمیخوام انرژی منفی بدم ولی دیگه توان ندارم. منو ببخشید جایی ندارم حرفامو بزنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : fm

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:45

   کد دیدگاه : 2344951

   تقریبا اکثر ما مثل شماییم دوست عزیز
   نه جایی میتونیم بگیم کارمندیم نه میتونیم نگیم چون با اون حجم از تحقیقات همه فهمیدن خودشون
   دیگه حالم داره از این شرایط بهم میخوره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امید به خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:24

  کد دیدگاه : 2344850

  من دیگه بریدم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امید به خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:17

  کد دیدگاه : 2344839

  بچه ها دارم نابود میشم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حامد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:03

  کد دیدگاه : 2344818

  سلام دوستان خوبید,عزیزان فقط,دعا کنید خدا از باعث بانی این کارها نگذره باور کنید من دلم گرفته خدا خوشحالمون کنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : منجی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:45

  کد دیدگاه : 2344800

  سلام بچه ها باورتون نمیشه اگه بگم سال ۹۶ وقتی دوستم ازمون قوه قبول نشد چقدر به خودم مغرور شدم ولی الان همون دوستم خیلی خوشحاله چون در اموزش و پرورش قبول شد من همچنان سهمم بیکاری ………

  پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:39

  کد دیدگاه : 2344791

  به اقای نوبخت و انصاری پیامک بدیم؟به شمارشون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:45

  کد دیدگاه : 2344716

  بچه ها خدایی بیاین همگی همینجوری گریه کنیم (:cry:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پیگیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:27

   کد دیدگاه : 2344937

   درکنار گریه پیگیر هم باشیم…حالا خدا یا به خاطر گریه هامون یا به خاطر سماجتمون یه کاری میکنه واسمون..
   ان شاءا….

   پاسخ دهید
  • نویسنده : Lady متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:32

   کد دیدگاه : 2345413

   (:crazy:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:44

  کد دیدگاه : 2344711

  اگه مشکل بودجه هم حل شده باشه اینطوری نیست که همین امروز از سازمان برنامه و بودجه زنگ بزنن به معاونت منابع انسانی که مشکل حل شد ابلاغ ها رو بزنید !!
  اول باید هماهنگی ها بین دو سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی شکل بگیره
  بعد از اینکه این مراحل نهایی شد به معاونت راهبردی قوه قضاییه اعلام میشه
  معاونت راهبردی هم وقتی کارهای اداری رو به سرانجام رسوند به معاونت منابع انسانی مجوز صدور احکام رو میده
  همین پروسه حداقل دو ماه طول میکشه
  حالا بعضیا میگن فردا زنگ بزنیم معاونت منابع انسانی بپرسیم مشکل حل شد یا نه !! این معاونت آخرین حلقه ای هست که خبر دار میشه..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : کامی۱۹

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:04

   کد دیدگاه : 2344911

   حالا کسی تماس بگیره چیزی ازش کم میشه..شما تماس نگیر !کار تا اینجایی هم پیش رفته به خاطر همین تماسها بوده .قاعدتا کسانی که تا حالا زحمت پیگیری رو انجام دادن که زیاد هم نیستن بهتر از دیگران از روال کاری اطلاع دارند نمیدونم چر توی هر مرحله مدام بعضی دوستان تماشاچی بودن رو دوست دارند!! کوچکترین حرکت و تماس قطعا تاثیر گذار است لااقل ضرر نداره با تشکر از دوستان پیگیر

   پاسخ دهید
  • نویسنده : Saeed

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:19

   کد دیدگاه : 2344967

   سلام . نه دوست عزیز . باید یادآوری کنم که دو نوع ابلاغ داریم یه نوع ابلاغ انشایی که همین فردا میتونن بزنن یه نوع ابلاغ ریالی که پروسه اش یکی دوماه طول میکشه . قوه به این دلیل انشایی رو نمیزنه که مطمئن نشده بودجه مورد نیاز تامین میشه اگه مشکل بودجه حل بشه زدن حکم انشایی براشون کاری نداره . اگه یادت تون باشه قوه یه اطلاعیه زد که اسامی بچه ها در سامانه معاونت راهبردی قوه ثبت شده و منتظر بودجه هستیم . منظورش همین حکم انشایی بود که منتظریم بودجه تامین بشه بزنیم .

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:57

    کد دیدگاه : 2345193

    تا وقتی بودجه تامین نشه خبری از حکم انشایی هم نیست
    به خاطر اینکه از وقتی حکم انشایی ابلاغ بشه باید حقوقش بعد از ابلاغ ریالی پرداخت بشه
    اما منظور من کلا از این پیام چیز دیگه ای بود که شما برداشتش نکردی
    منظور من اینه باید بدونیم پیگیری ها از چه سازمانی صورت بگیره
    معاونت منابع انسانی آخرین جاییه که ما پیگیرش باید باشیم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:11

  کد دیدگاه : 2344657

  به مدد الهی دوباره به ۴۰ تا نماینده و آقای نوبخت پیام دادم و ۳۰۰۰۴۹۴۹
  شروع کنید بچه ها

  پاسخ دهید
 • نویسنده : اراکی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:26

  کد دیدگاه : 2344578

  من اخبار امروز رو کامل خوندم اقای نوبخت در مورد بودجه کلی و کم شدن وابستگی به درامدهای نفتی گفتن و دراخر گفتن به طور کل باید صرفه جویی کرد و اولویت بندی بودجه رو تا این دوران رک بگدرونیم ..دقیقا اینو گفتن …ربطی به استخدامی ما نداره صرفه جویی و اولویت بندی فقط

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهار*

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:22

  کد دیدگاه : 2344570

  وی ادامه داد: قوه قضائیه هم برای توسعه، استدلال‌هایی دارد و می‌خواهد اطاله دادرسی را کاهش دهد، آنجا که برای دولت امکان‌پذیر است این پرداخت‌ها انجام می‌شود، اما در شرایط سخت، برخی منابع کاهش می‌یابد، بنابراین سهمیه‌بندی و اولویت‌بندی مدنظر است.
  ___
  دوستان به نظر من در اینجا منظور آقای نوبخت این هستش که یا بودجه ای که دولت قراره به قوه بده بر اساس سهمیه بندی، بخشیش به موضوع استخدامی ما اختصاص پیدا کنه و بخش دیگرش به نیازهای دیگر قوه در سایر بخش ها.(که خب در این صورت احتمالا به طور کامل منابع استخدامی ما تامین نشه)
  یا اینکه بر اساس اولویت بندی تمام بودجه رو به یک موضوع خاص اختصاص بدن که از اهمیت بیشتری برای قوه قضاییه برخورداره.
  و قطعا این دیگه بر میگرده به اینکه خود قوه قضاییه چه تصمیمی در این خصوص بگیره.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سروش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:46

   کد دیدگاه : 2345059

   آفرین به شما
   منم برداشتم همین بود.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:51

  کد دیدگاه : 2344535

  دوستان یک سر به سایت س برنامه بودجه بزنید.. مصاحبه امروز دکتر نوبخت که چند بخش بود همه را جداگانه روی سایت گذاشته اند غیر این استخدامی نامعلوم ما…! خدا بهمون رحم کند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:33

   کد دیدگاه : 2345152

   واقعا فکر کردید چرا!؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:33

  کد دیدگاه : 2344515

  یاد تیکه ای از فیلم برادرجان افتادم…حنیف به آراز گفت: “سر نخواستنت دعواس آراز”
  سر نخواستنمون دعواس بچه ها.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سروش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:49

   کد دیدگاه : 2345060

   اینجوریام نیس
   یه سر برو دادگستری شهرتون ببین چه خبره
   کارمندا چقدر سرشون شلوغه ؛متوجه میشید که اتفاقاً هم خیلی خواستنی هستیم.
   یکی از کارمندا می گفت همه شماها هم که بیاین باز هم به نسبت پرونده های جاری نیرو کم داریم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:11

  کد دیدگاه : 2344411

  و اقا بهزاد اگه امکانش هست از اشناتون سوال کنید تشکر.ماهم با تمام نوان و بیشتر از قبل پیگیری میکنیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:53

   کد دیدگاه : 2344538

   آقا بهزاد، آقای کرمی هر کدوم براتون مقدوره لطف کنید فردا از سازمان خبری بگیرید تا یک زره دوستان از این وضعیت رهایی یابند واقعا از اول این آزمون تا اینجا در بی خبری و بلاتکلیفی برای سایر مراحل طی شد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بهزاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:35

   کد دیدگاه : 2344590

   چشم حتما پیگیری میکنم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:10

  کد دیدگاه : 2344406

  اقای بازوند باز شما از چندجا و چند منبع موثق میتونین خبر بگیرین لطفا این کارو برامون انجام بدین ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی یک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:54

   کد دیدگاه : 2344539

   مثلا چیکار کردن؟حرفامونو جمع کردن گذاشتن تو سایتشون مه با کسی مصاحبه کردن نه ….

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:03

   کد دیدگاه : 2344549

   دستشون درد نکنه حرف دل 7228 نفر و زدند..

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:20

   کد دیدگاه : 2344566

   چقدر این متن حرف دل ما بود ولی بدون تاثیر.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : یاسوج

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:24

   کد دیدگاه : 2344573

   لینک این خبر رو بفرستید به همه نماینده ها

   پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:06

    کد دیدگاه : 2344737

    ایده ی خوبیست اگر بخونن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : امیر

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:00

     کد دیدگاه : 2346283

     شما بفرستید

     پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:28

   کد دیدگاه : 2344580

   (:cry:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : کرمی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:29

    کد دیدگاه : 2344689

    بهار جان چرا گریه می کنی؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:55

  کد دیدگاه : 2344379

  شکر که نفس می‌کشیم حتما قضا قدری هست که باید بسیار صبوری کنیم باید یاد بگیریم که هیچ چیز قابل اعتماد نیست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:46

  کد دیدگاه : 2344359

  دوستان میگم بیایید یک صد نفری ایمیل برای دکتر نوبخت بفرستیم شاید جوابی دادند که جریان مصاحبه امروز دقیق چیه… چون واقعا دو نوع تفسیر متضاد از این خبر الان وجود داره..

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:38

  کد دیدگاه : 2344336

  سلام هر کسی یک برداشتی از خبر امروز داشت و اما بر داشت من

  تا قبل از خبر امروز قوه قضاییه توپ را انداخته بوده توی زمین قوه مجریه یا دولتی ها که بوجه اختصاص نمی دهند ولی حالا قوه مجریه یا دولتی ها توپ انداختن توی زمین قوه قضاییه که ما بودجه می دهیم ولی محدود ، شما از بین اولویت هایتان را انتخاب کنید و اینکه حالا دست قوه قضاییه است که جذب خودمان برایشان مهم است یا کارهای دیگر و سرنوشت ما چی باشه الله و اعلم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:34

   کد دیدگاه : 2344588

   کاملا درسته. با نظر شما موافقم.
   دوستان به نظرم همه باید از طریق دادگستری استانمون پیگیر باشیم. بالاخره اونا یه نماینده دارن که به صورت حضوری یا تلفنی پیگیر وضعیت استخدامی ما باشند، فکر میکنم اینجوری موثرتره..

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فرهاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:12

   کد دیدگاه : 2344660

   مشکل حل نشده پیگیری رو شروع کنید پرسیدم من

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فرهاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:16

   کد دیدگاه : 2344667

   پیگیری رو شروع کنید یا علی

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...