دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 30 مرداد 98: خبر جذب کلیه پذیرفته شدگان کادر اداری سال 96 قوه قضاییه، در سال جاری (منبع: کانال سروش قوه قضاییه)

در راستای حل مشکل پذیرفته شدگان کادر اداری قوه قضاییه، غروب روز چهارشنبه جلسه‌ای در محضر ریاست محترم قوه قضائیه و با حضور دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کل کشور، دکتر انصاری رئیس محترم سازمان اداری و استخدامی کشور، دکتر آوایی وزیر محترم دادگستری و حجت الاسلام و المسلمین امینی معاون محترم منابع انسانی قوه قضائیه و مهندس فروزان‌مهر معاون محترم مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه برگزار گردید.

در این جلسه توافق شد، بودجه لازم در این خصوص تامین شود و کلیه پذیرفته شدگان، در سال ۹۸ جذب دستگاه قضا شده و مشغول خدمت شوند.


خبر 28 مرداد 98: پذیرفته‌شدگان قوه قضاییه به زودی تعیین تکلیف می‌شوند (منبع: اقتصاد آنلاین)

رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: قوه قضاییه در حال انجام اقدامات نهایی با سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، جمشید انصاری امروز یک شنبه ۲۷ مرداد ماه در نشست خبری با بیان اینکه امسال پانزدهمین دوره جشنواره رجایی مربوط به عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: برای این جشنواره دستگاه‌ها از دو منظر شاخص‌های عمومی که مربوط به برنامه ۱۰ گانه اصلاح نظام اداری می‌شود و شاخص‌های اختصاصی که مربوط به وظایف و ماموریت‌های اصلی دستگاه‌ها ناشی از تفاهم انجام شده بین سازمان اداری و استخدامی و دستگاه‌ها می‌شود، مورد ارزیابی علمی قرار گرفتند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به ارزیابی حقوق شهروندی در نظام اداری، افزود: ۴۷ درصد از مصوبه حقوق شهروندی را در سال ۹۶ اجرا کردیم که در سال ۹۷ این عدد به ۵۳ درصد رسید.

وی ادامه داد: ۱۸ درصد اهداف در سال ۹۶ در سطح استان‌ها اجرا شد که این عدد در سال ۹۷ به ۵۶ درصد افزایش یافت.

انصاری به شاخص سنجش رضایتمندی مردم از پاسخگویی نظام اداری اشاره کرد و گفت: در سال جاری تمام استان‌های کشور و ۲۳ دستگاه اجرایی اصلی بررسی شدند که ۶۹ درصد مردم از وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها ابراز رضایت کردند.

به گفته وی ۳ دستگاه سازمان ثبت احوال، شرکت‌های گاز استانی و شرکت‌های توزیع برق استانی و ۳ استان قزوین، خراسان جنوبی و سمنان بالاترین میزان رضایت را کسب کردند.

تعیین تکلیف پذیرفته شدگان قوه قضاییه به زودی

انصاری در ادامه در پاسخ به سؤالی در خصوص تعیین تکلیف ۶۴۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه در سال ۹۶ گفت: قوه قضائیه در سال ۹۶ از ما برای برگزاری آزمون استخدامی پرس‌وجو کرد و طبق مکاتباتی که با قوه انجام دادیم، میزان جذب را در سقف ۳۲۰۰ نفر و تأمین منابع اعتبار را از سازمان برنامه و بودجه اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که اعتباری تخصیص نمی‌دهد، افزود: طی مکاتبه‌ای که با قوه قضائیه انجام دادیم، اعلام کردیم که «می‌توانید خودتان تأمین اعتبار کنید» حال چطور شد که قوه قضائیه به این جمع‌بندی رسید که نیازی به بودجه و مجوز ندارد، باید از خودشان سؤال بپرسید.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: قوه قضائیه آزمون را برگزار کرد و پس از پذیرش قبول‌شدگان، به اینجا رسیدند که نیاز به مجوز و اعتبار دارند آن هم در سال ۹۸ که دولت مشکل جدی در بودجه دارد.

انصاری با بیان اینکه ما متناسب با تعداد شعب، نیروی اداری را جذب می‌کنیم، به جلسه اخیر کمیسیون قضایی مجلس در رابطه با پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: مطابق با آنچه که قوه قضائیه به کمیسیون قضایی مجلس ارائه کرد، اعلام شد که این نهاد می‌تواند حقوق ۴۰۰۰ نفر را از سرجمع اعتبارات خود تأمین کند و اگر سازمان برنامه و بودجه این موضوع را تائید کند، ما اعلام کردیم که آماده همکاری با قوه قضائیه را داریم.

انصاری تصریح کرد: در حال حاضر نیز قوه قضائیه با سازمان برنامه و بودجه در حال نهایی کردن کار هستند و ما منتظر اعلام نتیجه هستیم.

خبر 27 مرداد 98: خبر توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری اتمام مهلت یک ماهه به وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف وضعیت قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه، گفت: یک ماه گذشته در نشستی با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه بررسی و مقرر شد آوایی، وزیر دادگستری با پیگیری از طریق دولت طی یک ماه وضعیت این نیروها را تعیین تکلیف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 24 مرداد 98: 6 هزار نفر در صف استخدام دستگاه قضایی کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس قوه قضاییه گفت: کمبود نیروی اداری و قضایی در دستگاه قضایی کشور یکی از مهمترین دغدغه های این مجموعه است و به زودی تعدادی در دستگاه قضایی کشور جذب می شوند. آیت الله سیدابراهیم رئیسی گفت : در سال ۹۶ نیز شش هزار نفر در آزمون استخدامی دستگاه قضایی کشور شرکت کردند که با توجه به مشکل بودجه نتوانسته ایم تا کنون آنها را جذب کنیم و در صورتی که این اتفاق رخ دهد بسیاری از مشکلات کمبود نیروی انسانی رفع می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 مرداد 98: کمبود قاضی اصلی ‌ترین چالش‌ دستگاه قضایی استان تهران (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی،کمبود قاضی در استان تهران را یکی از اصلی‌ترین چالش‌های دستگاه قضایی دانست و گفت: قضات برخی از استان‌های کم جمعیت بیش از دو برابر قضات استان تهران است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مرداد 98: جذب سالانه 800 قاضی در دستور کار قرار دارد (منبع: خبرگزاری فارس)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، در رابطه با رفع کمبود قضات در کشور و جذب نیروهای جدید،‌گفت: طبق برنامه پنجم و ششم توسعه دیده شده که سالانه 800 قاضی جذب سیستم قضا شود. گاهی کم و گاهی زیاد اتفاق افتاده اما به طور متوسط این تعداد را جذب کرده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مرداد 98: بررسی وعده جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه سال 96 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مسئولان سه قوه وعده داده‌اند که تا یک ماه آینده تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول‌شده آزمون استخدامی سال ۹۶ دستگاه قضایی جذب شوند. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سال ۹۶ قوه قضاییه آزمون استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر از کارکنان قوه قضاییه را برگزار کرد و بنا شد افرادی که در آزمون کتبی و مصاحبه قبول می‌شوند تا سال ۹۷ به کار مشغول شوند، اما بعد از گذشت دو سال از برگزاری آزمون هنوز این افراد به کار گرفته نشده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: مهلت یک ماهه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون رییس قوه قضاییه آخرین وضعیت تعیین و تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه را تشریح کرد. وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه شنیده شده فقط ۴هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه تعیین و تکلیف خواهند شد و مابقی پذیرفته شدگان چه خواهند شد؟ گفت: در جلسه ای که ما با حضور رییس دادگستری و رییس حوزه ریاست و معاون اول رییس جمهور و وزیر دادگستری در سازمان امور استخدامی داشتیم مقرر شد که به میزانی که خود قوه قضائیه از اعتبارانش بتواند نیرو جذب کند نیرو را جذب کرده و رایزنی کند تا دولت بودجه آن قسمت را تامین کنند در کمیسیون قضایی مجلس هم در سه شنبه گذشته برگزار شد مقرر شد برای جذب افراد در یک ماه آینده پیگیری های لازم انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: قول وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف پذیرفته ‌شدگان قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به پذیرفته شدن حدود 7 هزار نفر در آزمون‌های قوه قضائیه گفت: وزیر دادگستری قول داد تا یک ماه آینده این افراد تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 تیر 98: فراهم شدن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده (منبع: خبرگزاری ایرنا)

– سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح اصلاح ماده ۲ قانون حمایت از خانواده با اصلاحات جزئی تصویب شد که به موجب آن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده فراهم خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 تیر 98: تعیین تکلیف 6400 نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از تعیین تکلیف ۶۴۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه خبر داد. حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس گفت: درباره زمان آغاز به کار پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه جلسه‌ای با حضور وزیر دادگستری، معاون استخدامی ریاست جمهوری، معاونانی از سازمان برنامه و بودجه و معاونان قوه قضائیه در مجلس برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین تکلیف بیش از 6 هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه طی روز های آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نماینده مردم لنگرود گفت: وزیر دادگستری و رئیس سازمان امور استخدامی قول دادند که مشکل ۶ هزار ۴۰۰ نفری که آزمون استخدامی قوه قضاییه را داده‌اند، در اسرع وقت حل شود. مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی اظهار کرد: بنده به عنوان سوال کننده در جلسه کمیسیون مذکور حضور یافتم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: جذب 7 هزار نیرو متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان‌)

وزیر دادگستری گفت: متناسب با اعتباراتی که وجود دارد، استخدام در قوه قضائیه را انجام خواهیم داد. علیرضا آوایی، وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت‌گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان‌، درباره ۷هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: اخیرا در ‌این‌باره با حضور دولت و قوه قضائیه جلسه‌ای برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

+ لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام قبول شدگان قوه قضاییه (17 تیر 98)
اعلام توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی 96 و تشریح جزئیات جذب قاضی در سال 98 (15 تیر 98)
+ خبر خوش برای 7 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه (15 تیر 98)
+ تشکیل هیأتی برای رفع موانع جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (14 تیر 98)
+ جذب 2 هزار نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی در قوه قضاییه (9 تیر 98)
تعیین ردیف در بودجه 99 برای جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (8 تیر 98)
خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (4 تیر 98)
+ آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (2 تیر 98)
تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (2 تیر 98)
کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (2 تیر 98)
شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (1 تیر 98)
+ جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (30 خرداد 98)
احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (28 خرداد 98)
پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (24 خرداد 98)
لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (22 خرداد 98)
عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (22 خرداد 98)
جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (21 خرداد 98)
بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (20 خرداد 98)
نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (19 خرداد 98) 
بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (15 خرداد 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (3 خرداد 98)
امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (29 اردیبهشت 98)
لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
+ بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (22 اردیبهشت 98)
لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (22 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (17 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (15 اردیبهشت 98)
+ جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (15 اردیبهشت 98)
لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (8 اردیبهشت 98)
سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ...

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:01

  کد دیدگاه : 2452030

  دوستان به وزارت دادگستری ایمیل بزنیم و گوشزد کنیم که مهلت یکماهه وزیر رو به اتمام هستش و وزیر باید به قولشان مبنی بر جذب همه تا پایان مردادماه عمل کنند و با توجه به اینکه این مهلت رو به اتمام هستش، وزیر محترم باید درباره عملکرد و قولشان به مجلس گزارش بدهند، آخر همین هفته مهلت وزیر تمام میشود.

  ایمیل وزارت دادگستری:
  info@justice.ir

  لطفا همگی ایمیل بزنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : به همه همکاران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:56

  کد دیدگاه : 2452027

  💢 مجلس هفته آینده در روزهای شنبه و یکشنبه جلسه علنی خواهد داشت

  ▫️قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

  ▪️به دلیل اینکه سه شنبه هفته آینده مصادف با عید غدیرخم است تصمیم هیئت رئیسه این بود که مجلس در روزهای شنبه و یکشنبه جلسه علنی داشته باشد.

  دوستان باید وزیر شنبه یا یکشنبه هفته بعد به مجلس گزارش بده ک چکار کرده تو این یکماه، پس به اعضای کمیسیون قضایی مجلس پیام بدیم ک مهلت یکماهه وزیر به پایان رسیده و درخواست گزارش عملکرد بکنن ازش طبق قولی ک در جلسه ۲۵ تیرماه داده(جذب همه تا پایان مردادماه)،، به بقیه نمایندگانم پیام بدیم ک مهلت وزیر تا ۲۵ مرداد بوده و باید گزارش بده به مجلس و اگه وزیر به قولش عمل نکرده ، اعمال ماده ۲۳۴ به جریان بیفته و مجلس از ابزارهای قانونی خودش استفاده کنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:58

   کد دیدگاه : 2452134

   به کجا پیام بدیم….شماره و ایمیل رو بزارین؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : به حسن

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:48

    کد دیدگاه : 2452859

    دوست عزیز شماره نمایندگان اینجا تایید نمیشه، تو گوگل سرچ شماره نمایندگان مجلس دهم

    پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:06

   کد دیدگاه : 2452153

   همه پیگیر باشید شاید اتفاقی بیفته همه همکاری کنید یک روز هم یک روزه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی چ ب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:02

  کد دیدگاه : 2451830

  با هزار امید وآرزو رفتیم ثبت نام آزمون.. بسم الله گفتیم و شروع کردیم به خوندن و تلاش کردن… روز آزمون با استرس واضطراب رفتیم سر جلسه ,بعد از کلی انتظار جواب آزمون اومد,و مطمعنن تلاشمون از چند هزارنفری که قبول نشدن بیشتر بود …خب تازه اول راه رسیدیم…. همه فهمیدن که فلانی تو آزمون قبول شده ومیخواد بره سرکار…اووووو چقد اینجاسوال پرسیدیم ,چند برابر ظرفیته؟ فلان استان چند نفر؟ فوق لیسانس دارم بگم یا نه؟ 😀حد نصاب چنده؟ درصدا چجوریه؟؟ ……بعد تحویل مدارک.. مصاحبه ها که دیگه هیچ 😭😂😀 مصاحبه و انواع سوالات تو صفحات… بعد از چندماه انتظار بریم سراغ گزینش و تحقیقات محلی و اونهمه استرس و نگرانی… نامه پزشک قانونی و پول های از دست رفته 😁 دوره های بدو خدمت و خوشحالی از اینکه دیگه اخر راهیم و همین امروز فردا سرکار و پشت میز 😎😏وقدم بعدی تعهدات… آزمون قرآن 😍 و وواااای رسیدیم به ازمون کامپیوتر,, ک بعضی از استانها مدارک فنی حرفه ای و جهادشون مجاز نبود و باید از اول ازمون میدادن برای دریافت مدرک (ازمون ما که در حد ازمون های ناسا بود 😀)….. فراموش نشه که فاصله برگزاری هر کدام از مراحل به چندین ماه هم رسید.. خب خداروشکر تموم شد و همین هفته،نه این ماه زنگ میزنن که تشریف بیارید سرکار… وای که کسی نمیدونست تازه باید دست بکار بشیم برای پیگیری و یاد بقیه بندازی که ماها یروزی توی آزمون قبول شدیم و دوسال از عمرمون رفت… و الان که تعدادی از دوستان سرکارن و بقیه طبق معمول بلاتکیف… کسی نیست ک از رفتن تعدادی از همکاران خوشحال نباشه اگر ناراحتی هست بخاطر بلاتکلیفی بقیه هست…خب حالا یه سوال تواین همه مدت کی بود که کارا رو روبراه کرد؟ کی بود که همه جوره هوامونو داشت؟ کی حواسش بهمون بود؟ اگه خدا و رحمت بی کرانش نبود ما کجای این داستانه بودیم…انتظار خیلی سخته ,بلاتکلیفی سختتر… خدای ما ارحم الراحمینه. لا تقنطوا من الرحمه الله (از رحمت خداوند ناامید نشوید) خدای من به خیلی از ماها داره سخت میگذره تو رو به این ماه عزیزت، تو رو به روز پر از فضیلت عرفه،به ماه زیارت واعیاد با برکتت ، همه ی گرفتارها رامورد لطف و رحمت خودت قرار بده، گره از کار ما بندگان گنه کار و شرمنده ت باز کن، خداجون عیدی ماهارو خبر شروع بکار هممون قرار بده 😍😍. (صرفا جهت تغییر روحیه)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:36

   کد دیدگاه : 2453476

   الهی آمین.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:09

  کد دیدگاه : 2451770

  اونایی ک میخان برن راهکار ولی نمیره.تو کادر اول شماره پرسنلی بزنید بعد تو کادر پایین انگلیسی بنویسید تست تا وارد شه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : الی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:02

   کد دیدگاه : 2452655

   Test????
   به ما گفتن کادر پایین شماره ملی بزنید
   شما حکم رو گرفتی؟چقدره خالص دریافتی؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:04

  کد دیدگاه : 2451764

  لطفا پیگیری کنید پیامک بدین چرا عین خیالتون نیس بابا کسی دلش به حالمون نمیسوزه.من بدبخت خسته کوفته از سر کار میام ار وقت استراحتم میزنم ک پیگیری کنم بعد شما عین خیالتونم نیس تو روخدا پیگیری کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:16

   کد دیدگاه : 2452174

   به امید یک ماه دیگه نباشید خودتان باید پیگیر کار خودتان باشید به فکر خودتان باشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : fafa

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:55

   کد دیدگاه : 2452632

   از این جهت نگران نباشین
   دوستان پیگیر هستند
   من خودم ب شخصه روزی نیست پیام یا ایمیل به نماینده یا خبرگزاری و … ندم اما اینجا هر روز اعلام نمیکنیم پیام دادیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : الیاس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:02

  کد دیدگاه : 2451762

  سلام دوستان من همه مراحل رو قبول شدم ولی واقعا برا جذب معلوم نیست کی اتفاق میوفته
  موندم آزمون علوم پزشکی رو ثبت نام کنم یا نه شما نظرتون چیه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : دنیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:56

  کد دیدگاه : 2451691

  سلام بچه ها در کنار پیگیری هاتون از سازمان برنامه و بودجه و خبرگزاری ها و نمایندگان مجلس و خود قوه و ….. لطفا پیگیری از مهمترین منبع یادتون نره ما عیدیمون تو این ایام میخوایم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:37

  کد دیدگاه : 2451662

  میشه در مورد حقوق و جذب شدها دیگه کامنت نزارین اونا تکلیفشون مشخص شده ما موندیم
  و اونایی ک درگیر مسائل حقوقشون هستن از مدیر مربوطه سوال کنن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ارمام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:45

   کد دیدگاه : 2452362

   دلیل نمیشه که چون شما هنوز دعوت به کار نشدی دوستان دیگه از حقوقشون حرف نزنن!!!! بزرگ شید لطفا

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:45

   کد دیدگاه : 2452612

   یه سفره ای پهنه داریم تجربیات همو در اختیار هم قرار میدیم شمام گوش بده بعدا به دردتون میخوره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : اجرا م

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:11

   کد دیدگاه : 2452677

   (:yes:) اینکه ناراحتی نداره بذار بگن شاید یه چیزیم به درد آینده ما خورد ، شما نیز خودتونو کنترل کنید سخته ولی خوب کاریش نمیشه کرد.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سهیلا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:44

  کد دیدگاه : 2451352

  سلام خسته نباشید.کسی میدونه مالیات از حقوق فرزندان جانباز بالای ۲۵٪ کم میشه یا نه؟؟ و اینکه وقتی پیامک صدور حکم بیاد آیا حقوق هم همین ماه واریز میشه؟؟ ممنون میشم کسایی ک اطلاع دارن جواب بدن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی اردبیل

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:23

   کد دیدگاه : 2451487

   وقتی حکم ریالی اومد از سر ماه همون ماه حقوق با معوقات (اگه باشه ) واریز میشه که البته در مورد شما جذب شدگان معوقه وجود نداره .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی یک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:10

   کد دیدگاه : 2451546

   بله این ماه حقوق همه کسانی ک جذب شدن رو میدن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : زهرا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:17

    کد دیدگاه : 2451558

    سلام
    شما مطمئنید؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : متصدی یک

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:29

     کد دیدگاه : 2451650

     بله شک نکنید

     پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:24

    کد دیدگاه : 2451565

    دوست متصدی اگه خبر موثق داری حقوق کلی یک آقا با پست متصدی مجرد و متاهل چقدرند؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : متصدی یک

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:30

     کد دیدگاه : 2451651

     متصدی با لیسانس مجرد اامروز زدن2990

     پاسخ دهید
     • نویسنده : محمود اراک

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:57

      کد دیدگاه : 2452762

      دوست عزیز وقتی حکم ریالی نخورده هنوز .چطور میگی این ماه حقوق میریزن

      پاسخ دهید
     • نویسنده : اسم جدید

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 16:18

      کد دیدگاه : 2452806

      اگه معوقات ازش کسر بشه، چقدر میشه ؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ارمان

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 16:43

       کد دیدگاه : 2456130

       ۲۵۰ تا ۳۰۰ کسر میشه دیگه..

     • نویسنده : متصدی

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 18:11

      کد دیدگاه : 2452997

      کمتر از بقیه شغل هاست متاسفانه ولی بازم شکر

      پاسخ دهید
  • نویسنده : سالار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:56

   کد دیدگاه : 2451605

   تو قانون مالیات اومده که فقط جانبازان…..اسمی از فرزندانشان برده نشده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : الی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:03

   کد دیدگاه : 2452660

   مگه برای صدور حکم پیامک میاد؟؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : به همه همکاران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:20

  کد دیدگاه : 2451312

  دوستان اول هفته بعد وزیر باید به مجلس گزارش عماکرد بده که تو این یکماه چکار کرده، پس خواهشا به اعضای کمیسیون قضایی و آقای حاجی دلیگانی پیام بدیم و گوشزد کنیم این موضوع رو ک وزیر که مهلت یکماهه وزیر آخر همین هفته ای تمام میشود و وزیر باید شنبه گزارش عملکرد بده که چه کرده در جهت عملی کردن قولش ( دوستان چون سه شنبه هفته بعد تعطیله، استثنائا شنبه جلسه علنی هستش و یکشنبه)، اگه بقولش عمل نکرده اعمال ماده ۲۳۴ را به جریان بندازن، به بقیه نمایندگان هم پیام بدین،،

  در ضمن به وزارت دادگستری هم ایمیل بزنیم که فرصت یکماهه ایشان درباره قولشان مبنی بر جذب همه تا پایان مردادماه داره تموم میشه و وزیر بابد گزارش عملکرد به مجلس بدهند (مهلت یکماهه تا ۲۵ مرادماه تمام میشود)
  ایمیل وزارت دادگستری:
  info@justice.ir

  خواهشا همه اینکارایی گفته شد رو انجام بدهند،، با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:39

   کد دیدگاه : 2452599

   من ایمیل فرستادم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ابلاغ

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:01

  کد دیدگاه : 2451020

  سلام لطفا اگه کتاب یا فایل آموزش سمپ سراغ دارید راهنماییم کنید لازم دارم شدید یاعلی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمود اراک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:06

   کد دیدگاه : 2451474

   داخل سروش هست کانال معاونت آموزشی قوه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حاج عباس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:43

   کد دیدگاه : 2451589

   سلام علیکم و رحمه الله
   اگر از کاربران سمپ هستید
   وقتی وارد برنامه میشید ( مثلا ثبت کل) در قسمت بالا و در سمت چپ در هر قسمتی که باشید یه گزینه به اسم راهنما هست که اگه اون رو کلیک کنید یه فایل پی دی اف باز میشه که همون قسمتی را که داخلش هستید براتون توضیح می ده
   اگر از هم از کاربران سمپ نیستید
   که باید صبر کنید تا جز کاربران سمپ بشید و از تو سیستم پیگیری کنید وگرنه راه دیگه ای نداره
   .
   .
   .
   در پناه خالق یکتا
   شاد باشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : امید ابلاغ

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:27

   کد دیدگاه : 2451989

   سلام…
   بابا جان کار با سمپ انقدر آسونه که تو چند روز راحت یاد میگیری خودتو زیاد درگیر نکن…
   حتی تو دوره ما کسی یادداشت هم از مبحث درسی سمپ بر نمی داشت…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ابلاغ

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:42

  کد دیدگاه : 2450969

  سلام دوستان عزیز لطفا اگه منبعی برای آموزش سمپ دارید لطفا بگذارید لازم دارم ضروریه با تشکر از آدمین محترم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پناه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:05

   کد دیدگاه : 2451537

   نمیشه اینجا آپلود کرد…

   پاسخ دهید
   • نویسنده : به پناه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:38

    کد دیدگاه : 2451580

    سلام فکرمیکنم اگه برای ادمین بفرستن ایشون میتونن لینک رو واسه مابزارن

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سحر_تهران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:32

   کد دیدگاه : 2451654

   سلام ،تو سروش کانال داره sapp.ir/hamyarsamp

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:31

  کد دیدگاه : 2450828

  دوستان طبق تجربه کارمندای قبل و جذب شده ها مرداد اگه بخاد خبری بشه عده ای بخان جذب شن یا همه جذب بشن
  معمولا هفته اخر ماه حکم هارو میزنن بخاد خبری بشه همین هفته میشه نخاد بشه هم میره تا اخر شهریور.خواشا پیگیری کنید فقط گره تو سازمان برنامه و بودجه است این شمارشه تماس تاثیرش از ایمیل بیشتره. تلفنخانه مركزي : ۳۳۲۷۱ ۰۲۱

  Email : dabir@mporg.ir

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:06

   کد دیدگاه : 2451273

   بخواد خبری بشه همیشه امکانش هست دوست عزیز. منظور از خبر صرفاً زدن حکم نیست.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمدرضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:22

    کد دیدگاه : 2451485

    با سلام خدمت مدیر محترم اصلاح میکنم منظورم همون زدن حکم بود .
    تشکر از زحمات شما

    پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی اردبیل

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:24

    کد دیدگاه : 2451490

    البته برای ما دیگه خبر همون زدن حکم هست بقیه مصاحبه ها یک ریال هم ارزش نداره …

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدوار*

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:25

  کد دیدگاه : 2450813

  سلام به دوستان عزیز و ادمین های سایت
  هفته خوب وخوشی رو براتون ارزومندم
  ان شالله که هفته خوبی برا تمام دوستان باشه و وعده ای که اقای وزیر دادن عملی بشه و تمام دوستان روز اول شهریور شروع به کار کنن

  اقای احمد زاده کامنت ها رو دیر تایید میکنید و این واقعان خسته کننده س
  از صبح چند بار سرزدم هیچ کامنتی تایید نشده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خانم متصدی تهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:09

  کد دیدگاه : 2450773

  دوستان از اینکه این مدت در کنار شما بودم خیلی خوشحالم.من گزینش قبول شدم ولی با توجه به شرایط قصد ادامه ندارمندارم.هم بدلیل شرایط خانوادگی وتایم کاری وهم این کش دادن قوه هم بی تاثیر نبود و میخوام برای آموزش و پرورش اقدام کنم.ممنون از مدیریت سایت وادمین های محترم ایشالا آموزش پرورش رو که قبول شدم تو اون صفحه در خدمتشون هستم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : روزگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:57

  کد دیدگاه : 2450616

  سلام ادمین محترم چرا امروز کامنت ها تایید نمیشند؟!!!! (:vava:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی چ ب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:51

  کد دیدگاه : 2450608

  ادمین جان چرا پیام های من هیچکدوم تایید نمیشه؟؟؟ از نظر قانون سایت هیچ اشکالی ندارند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی چ ب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:18

   کد دیدگاه : 2451196

   این مهم نبود تاییدش بقیه ش مهمتره (:fool:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : روزگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:50

  کد دیدگاه : 2450446

  https://www.yjc.ir/fa/news/7016384/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%88%D8%B9%D8%AF%D9%87-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%82%D8%A8%D9%88%D9%84-%D8%B4%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%82%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B6%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%DB%B9%DB%B6-%D9%85%D8%AD%D9%82%D9%82-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF
  سلام . دوستان علاوه بر پیگیری هاتون از طریق های مختلف. لطفا از خود باشگاه خبرنگاران جوان که این لینک مربوط به اونهاست و تاریخ انتشارش هم هفتم مردادماه بوده بخواهیم که مصاحبه ای را با وزیر دادگستری ارائه بده. ایمیل نمیخواد تو کامنتاتون بنویسید که زودتر مصاحبه ای با وزیر انجام بدند چون خیلی وقته از تاریخ انتشار این لینک و خبر که مربوط به هفتم مرداد بوده میگذره
  با تشکر از همه عزیزان و باشگاه خبرنگاران جوان و همچنین ادمین محترم (:bye:) (:bye:) (:bye:)
  ادمین محترم لطفا تایید کن (:bravo:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : fafa

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:18

  کد دیدگاه : 2450390

  برنامه پیگیری امروز چیه؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بازوند

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:12

  کد دیدگاه : 2450378

  سلام‌ و درود به همه شما امیدواریم اول شهریور همه شروع به کار کنیم همه از این سختی بلاتکلیفی انتظار بیکاری نجات پیدا کنیم دوستان بی شک این روزها همه به خاطره تبدیل میشن زیاد بد به دلتون راه ندین درست میشه همه چیز.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیدوار*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:00

   کد دیدگاه : 2450887

   سلام برادر بازوند عزیز
   خدا کنه مسولین به وعد ه ای که دادن عمل کنن
   خدا شاهده دیگه خسته شدیم واقعان خسته شدیم
   انتظار بلاتکلیفی …………………….
   منم امید دارم برا تمام دوستان
   شهریور ماه همگی شاهد جذب تک تک دوستان باشیم

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...