دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 20 شهریور 98: آخرین خبر از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از آخرین پیگیری‌ها برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه خبر داد. وی افزود: بنا بر پیگیری‌های صورت گرفته امسال همه این افراد پذیرفته شده به کار گرفته می‌شوند و این جذب به صورت تدریجی خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 شهریور 98: فراخواندن وزیر دادگستری برای توضیح عدم استخدام پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

حجت‌الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: قرار است در هفته آینده که کمیسیون تشکیل جلسه می‌دهد سیدعلیرضا آوایی وزیر دادگستری را برای پاسخگویی در این باره و اجرای بعدی که 30، 40 روز پیش مبنی بر استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه داده بود احضار خواهیم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 شهریور 98: رفع مشکل استخدام قبول شدگان آزمون قوه قضائیه تا پایان سال (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به پیگیری مشکل جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در سال 96، گفت: ایشان مطرح کرد که در این رابطه نشست‌هایی را با دستگاه‌های اجرایی مربوطه داشته‌ایم و مشکل جذب 6 هزار نفر پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه تا پایان سال جاری مرتفع خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 مرداد 98: خبر جذب کلیه پذیرفته شدگان کادر اداری سال 96 قوه قضاییه، در سال جاری (منبع: کانال سروش قوه قضاییه)

در راستای حل مشکل پذیرفته شدگان کادر اداری قوه قضاییه، غروب روز چهارشنبه جلسه‌ای در محضر ریاست محترم قوه قضائیه و با حضور دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کل کشور، دکتر انصاری رئیس محترم سازمان اداری و استخدامی کشور، دکتر آوایی وزیر محترم دادگستری و حجت الاسلام و المسلمین امینی معاون محترم منابع انسانی قوه قضائیه و مهندس فروزان‌مهر معاون محترم مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه برگزار گردید.

در این جلسه توافق شد، بودجه لازم در این خصوص تامین شود و کلیه پذیرفته شدگان، در سال ۹۸ جذب دستگاه قضا شده و مشغول خدمت شوند.

خبر 28 مرداد 98: پذیرفته‌شدگان قوه قضاییه به زودی تعیین تکلیف می‌شوند (منبع: اقتصاد آنلاین)

رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: قوه قضاییه در حال انجام اقدامات نهایی با سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، جمشید انصاری امروز یک شنبه ۲۷ مرداد ماه در نشست خبری با بیان اینکه امسال پانزدهمین دوره جشنواره رجایی مربوط به عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: برای این جشنواره دستگاه‌ها از دو منظر شاخص‌های عمومی که مربوط به برنامه ۱۰ گانه اصلاح نظام اداری می‌شود و شاخص‌های اختصاصی که مربوط به وظایف و ماموریت‌های اصلی دستگاه‌ها ناشی از تفاهم انجام شده بین سازمان اداری و استخدامی و دستگاه‌ها می‌شود، مورد ارزیابی علمی قرار گرفتند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به ارزیابی حقوق شهروندی در نظام اداری، افزود: ۴۷ درصد از مصوبه حقوق شهروندی را در سال ۹۶ اجرا کردیم که در سال ۹۷ این عدد به ۵۳ درصد رسید.

وی ادامه داد: ۱۸ درصد اهداف در سال ۹۶ در سطح استان‌ها اجرا شد که این عدد در سال ۹۷ به ۵۶ درصد افزایش یافت.

انصاری به شاخص سنجش رضایتمندی مردم از پاسخگویی نظام اداری اشاره کرد و گفت: در سال جاری تمام استان‌های کشور و ۲۳ دستگاه اجرایی اصلی بررسی شدند که ۶۹ درصد مردم از وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها ابراز رضایت کردند.

به گفته وی ۳ دستگاه سازمان ثبت احوال، شرکت‌های گاز استانی و شرکت‌های توزیع برق استانی و ۳ استان قزوین، خراسان جنوبی و سمنان بالاترین میزان رضایت را کسب کردند.

تعیین تکلیف پذیرفته شدگان قوه قضاییه به زودی

انصاری در ادامه در پاسخ به سؤالی در خصوص تعیین تکلیف ۶۴۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه در سال ۹۶ گفت: قوه قضائیه در سال ۹۶ از ما برای برگزاری آزمون استخدامی پرس‌وجو کرد و طبق مکاتباتی که با قوه انجام دادیم، میزان جذب را در سقف ۳۲۰۰ نفر و تأمین منابع اعتبار را از سازمان برنامه و بودجه اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که اعتباری تخصیص نمی‌دهد، افزود: طی مکاتبه‌ای که با قوه قضائیه انجام دادیم، اعلام کردیم که «می‌توانید خودتان تأمین اعتبار کنید» حال چطور شد که قوه قضائیه به این جمع‌بندی رسید که نیازی به بودجه و مجوز ندارد، باید از خودشان سؤال بپرسید.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: قوه قضائیه آزمون را برگزار کرد و پس از پذیرش قبول‌شدگان، به اینجا رسیدند که نیاز به مجوز و اعتبار دارند آن هم در سال ۹۸ که دولت مشکل جدی در بودجه دارد.

انصاری با بیان اینکه ما متناسب با تعداد شعب، نیروی اداری را جذب می‌کنیم، به جلسه اخیر کمیسیون قضایی مجلس در رابطه با پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: مطابق با آنچه که قوه قضائیه به کمیسیون قضایی مجلس ارائه کرد، اعلام شد که این نهاد می‌تواند حقوق ۴۰۰۰ نفر را از سرجمع اعتبارات خود تأمین کند و اگر سازمان برنامه و بودجه این موضوع را تائید کند، ما اعلام کردیم که آماده همکاری با قوه قضائیه را داریم.

انصاری تصریح کرد: در حال حاضر نیز قوه قضائیه با سازمان برنامه و بودجه در حال نهایی کردن کار هستند و ما منتظر اعلام نتیجه هستیم.

خبر 27 مرداد 98: خبر توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری اتمام مهلت یک ماهه به وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف وضعیت قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه، گفت: یک ماه گذشته در نشستی با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه بررسی و مقرر شد آوایی، وزیر دادگستری با پیگیری از طریق دولت طی یک ماه وضعیت این نیروها را تعیین تکلیف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 مرداد 98: 6 هزار نفر در صف استخدام دستگاه قضایی کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس قوه قضاییه گفت: کمبود نیروی اداری و قضایی در دستگاه قضایی کشور یکی از مهمترین دغدغه های این مجموعه است و به زودی تعدادی در دستگاه قضایی کشور جذب می شوند. آیت الله سیدابراهیم رئیسی گفت : در سال ۹۶ نیز شش هزار نفر در آزمون استخدامی دستگاه قضایی کشور شرکت کردند که با توجه به مشکل بودجه نتوانسته ایم تا کنون آنها را جذب کنیم و در صورتی که این اتفاق رخ دهد بسیاری از مشکلات کمبود نیروی انسانی رفع می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 مرداد 98: کمبود قاضی اصلی ‌ترین چالش‌ دستگاه قضایی استان تهران (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی،کمبود قاضی در استان تهران را یکی از اصلی‌ترین چالش‌های دستگاه قضایی دانست و گفت: قضات برخی از استان‌های کم جمعیت بیش از دو برابر قضات استان تهران است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مرداد 98: جذب سالانه 800 قاضی در دستور کار قرار دارد (منبع: خبرگزاری فارس)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، در رابطه با رفع کمبود قضات در کشور و جذب نیروهای جدید،‌گفت: طبق برنامه پنجم و ششم توسعه دیده شده که سالانه 800 قاضی جذب سیستم قضا شود. گاهی کم و گاهی زیاد اتفاق افتاده اما به طور متوسط این تعداد را جذب کرده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مرداد 98: بررسی وعده جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه سال 96 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مسئولان سه قوه وعده داده‌اند که تا یک ماه آینده تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول‌شده آزمون استخدامی سال ۹۶ دستگاه قضایی جذب شوند. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سال ۹۶ قوه قضاییه آزمون استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر از کارکنان قوه قضاییه را برگزار کرد و بنا شد افرادی که در آزمون کتبی و مصاحبه قبول می‌شوند تا سال ۹۷ به کار مشغول شوند، اما بعد از گذشت دو سال از برگزاری آزمون هنوز این افراد به کار گرفته نشده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: مهلت یک ماهه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون رییس قوه قضاییه آخرین وضعیت تعیین و تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه را تشریح کرد. وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه شنیده شده فقط ۴هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه تعیین و تکلیف خواهند شد و مابقی پذیرفته شدگان چه خواهند شد؟ گفت: در جلسه ای که ما با حضور رییس دادگستری و رییس حوزه ریاست و معاون اول رییس جمهور و وزیر دادگستری در سازمان امور استخدامی داشتیم مقرر شد که به میزانی که خود قوه قضائیه از اعتبارانش بتواند نیرو جذب کند نیرو را جذب کرده و رایزنی کند تا دولت بودجه آن قسمت را تامین کنند در کمیسیون قضایی مجلس هم در سه شنبه گذشته برگزار شد مقرر شد برای جذب افراد در یک ماه آینده پیگیری های لازم انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: قول وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف پذیرفته ‌شدگان قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به پذیرفته شدن حدود 7 هزار نفر در آزمون‌های قوه قضائیه گفت: وزیر دادگستری قول داد تا یک ماه آینده این افراد تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 تیر 98: فراهم شدن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده (منبع: خبرگزاری ایرنا)

– سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح اصلاح ماده ۲ قانون حمایت از خانواده با اصلاحات جزئی تصویب شد که به موجب آن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده فراهم خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 تیر 98: تعیین تکلیف 6400 نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از تعیین تکلیف ۶۴۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه خبر داد. حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس گفت: درباره زمان آغاز به کار پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه جلسه‌ای با حضور وزیر دادگستری، معاون استخدامی ریاست جمهوری، معاونانی از سازمان برنامه و بودجه و معاونان قوه قضائیه در مجلس برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین تکلیف بیش از 6 هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه طی روز های آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نماینده مردم لنگرود گفت: وزیر دادگستری و رئیس سازمان امور استخدامی قول دادند که مشکل ۶ هزار ۴۰۰ نفری که آزمون استخدامی قوه قضاییه را داده‌اند، در اسرع وقت حل شود. مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی اظهار کرد: بنده به عنوان سوال کننده در جلسه کمیسیون مذکور حضور یافتم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: جذب 7 هزار نیرو متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان‌)

وزیر دادگستری گفت: متناسب با اعتباراتی که وجود دارد، استخدام در قوه قضائیه را انجام خواهیم داد. علیرضا آوایی، وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت‌گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان‌، درباره ۷هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: اخیرا در ‌این‌باره با حضور دولت و قوه قضائیه جلسه‌ای برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

+ لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام قبول شدگان قوه قضاییه (17 تیر 98)
اعلام توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی 96 و تشریح جزئیات جذب قاضی در سال 98 (15 تیر 98)
+ خبر خوش برای 7 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه (15 تیر 98)
+ تشکیل هیأتی برای رفع موانع جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (14 تیر 98)
+ جذب 2 هزار نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی در قوه قضاییه (9 تیر 98)
تعیین ردیف در بودجه 99 برای جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (8 تیر 98)
خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (4 تیر 98)
+ آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (2 تیر 98)
تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (2 تیر 98)
کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (2 تیر 98)
شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (1 تیر 98)
+ جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (30 خرداد 98)
احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (28 خرداد 98)
پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (24 خرداد 98)
لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (22 خرداد 98)
عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (22 خرداد 98)
جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (21 خرداد 98)
بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (20 خرداد 98)
نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (19 خرداد 98) 
بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (15 خرداد 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (3 خرداد 98)
امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (29 اردیبهشت 98)
لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
+ بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (22 اردیبهشت 98)
لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (22 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (17 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (15 اردیبهشت 98)
+ جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (15 اردیبهشت 98)
لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (8 اردیبهشت 98)
سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : امیدوار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:13

  کد دیدگاه : 2494982

  همه پذیرفته شده ها تا پایان سال 98 میرند سر پستاشون دیگه مطمئنا” ؟؟آره بچه ها؟؟؟؟چه جوریاست الان؟؟؟؟یعنی الان ما مطمئنیم که امسال مشغول کار میشیم،فقط بحث ما اینه که زودتر بریم آیا؟؟؟.؟،لطفا لطفا لطفا جواب بدید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : اذربایجان شرقی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:23

   کد دیدگاه : 2495028

   هیچی معلوم نیست دوست عزیز…………..گرفتاری شدیم بخدا
   کل زندگیمون رو هواس دوساله بلاتکلیفیم
   انشاالله تا پایان سال تعیین تکلیف بشیم البته من طاقت پایان سالم ندارم والا البته میدونم هیچ کدوم از بچه طاقت ندارن……ایشالا بحق این ماه محرم بحق سید الشهدا بحق ابوالفضل العباس اول مهر ماه همگی شروع بکار کنیم……..ای خدا خودت هوامونو داشته باش مسئولا اونجوری که باشن به فکر ما نیستن

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بیدار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:37

   کد دیدگاه : 2495578

   قولی که دادن
   امیدواریم مث قولهایی قبلی نباشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:49

   کد دیدگاه : 2496406

   در واقع هیچ کسی خبر نداره. انشالله که اینطور میشه. درسته قوه دیگه خیلی طول کشیده ولی کمتر ازمون استخدامی تا شرکت کننده رو دق ندن جذب میکنه. فکر میکنم میخوان میزان صبر ازمون دهنده رو بسنجن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : دوست

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:31

  کد دیدگاه : 2494502

  سلام کسی هست بخواد انتقالی بگیره واسه همدان؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حمید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:34

   کد دیدگاه : 2494878

   از کجا

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:59

  کد دیدگاه : 2494303

  باسلام
  دوستان درمورد ردی در گزینش میخواستم ببینم امیدی هست برای قبولی مجدد اگر اعتراض کنم ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ********

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:19

   کد دیدگاه : 2494590

   بله دوست عزیز، نگران نباشید با توکل بخدا در اعتراض قبول میشید، از گزینش بپرسید بخاطر چه مسائلی رد شدید، سعی کنید مدارک و مستنداتی در خصوص مواردی که امتیاز کم بهتون دادن جمع کنید، استشهادنامه ی محلی با امضای هیئت امنای مسجد محله، شورای شهر و حتما حتما مهر امام جمعه خیلی مهمه.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ********

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:51

    کد دیدگاه : 2494836

    این نکته رو هم یادم رفت بگم، متن لایحه ی اعتراضی که می نویسید خیلی مهمه، باید کاملا لفظ قلم و پرسوز و گداز باشه، حتما از یک وکیل یا قاضی کمک بگیرید.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:44

   کد دیدگاه : 2494637

   سلام. بله حتما اعتراض بزنید. تعدادی از دوستان جذب شده در مرحله اول بودن که در گزینش رد شدن و اعتراض زدن و قبول شدن و الان سر کارن.
   نگران نباشید ان شاءالله حل میشه.
   موفق باشید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : .•*☆ حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:28

  کد دیدگاه : 2494169

  یکی از کارای مسئول it دفتر اینه که سیستم سمپ و سایر نرم افزار های دفتر رو همیشه سالم و اماده به کار نگه داره و تحویل بقیه کارمندا بده.
  مسئول it دفترتون برای اینکه ایرادات سمپ رو برطرف کنه، حتما باید از سمپ سر در بیاره. به احتمال زیاد یا یه نسخه چاپی و یا یه نسخه پی دی اف ازش داره. بگید واستون کپی کنه یا ازش قرض بگیرید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:46

   کد دیدگاه : 2494644

   سلام. ضمن تشکر از نظرات شما که همیشه کاربردی و مفید هست.
   در کانال منابع انسانی، کتابچه pdfسمپ رو گذاشتن اگر دوستان خواستن می تونن استفاده کنن.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : .•*☆ حسین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:11

    کد دیدگاه : 2494888

    ممنون بابت لطفتون 🌹
    اینی که شما گفتید دیگه از همش بهتره‌. دوستان حتما دانلود کنید به دردتون میخوره

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:29

     کد دیدگاه : 2496526

     خواهش میکنم.

     پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:45

    کد دیدگاه : 2496025

    چه خوب میشد اگه یه لینک دانلود ازش میزاشتین.امکان نصب نرم افزار سروش رو ندارم.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : توکل بر خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:10

  کد دیدگاه : 2494006

  سلام دوستان با تعطیلی چند روزه مجلس نمایندگان محترم جهت رسیدگی به مشکلات مردم و سرکشی به حوزه ها و شهرهای خود برگشتن پس بهترین فرصت هست که از خبرگزاریهای شهرستان خود بخواهیم از نمایندگان در مورد جلساتی که با مسئولین داشتن توضیحاتی را بخوان…بخصون نمایندگان کمیسیون اجتماعی و قضایی (اقای نوروزی نماینده محترم رباط کریم .اقای ملکشاهی نماینده محترم کوهدشت.اقای عزیزی نماینده محترم خراسان شمالی و بقیه نمایندگان کمیسیونها که اگه از اینترنت سرچ کنید نام و حوزه انتخابیشون معلومه) پس دوستان نظاره گر نباشیم خواهشا فعال باشید (:bravo:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدوار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:03

  کد دیدگاه : 2493994

  مریم از شیراز،شما بگید مرحله بعد برا پیگیری چیکار کنیم،خسته شدیم از بلاتکلیفی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : من

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:34

  کد دیدگاه : 2493939

  خبر گزاری انتخاب زده
  رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: روابط قوه قضاییه و قوه مجریه بسیار خوب است و امشب روحانی میهمان رئیس قوه قضائیه است.
  محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در گفتگو با فارس با اشاره به تذکر ۱۰۵ نماینده مجلس که خواستار دقت بیشتر رئیس جمهور در موضوع تفکیک قوا شده اند، گفت: روابط قوه قضاییه و قوه مجریه بسیار خوب است و رئیس جمهور نیز امشب میهمان آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه است.
  خدا کنه آقای رییسی مشکل ما مطرح و حل نمایند.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : منتظران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:14

   کد دیدگاه : 2494891

   واقعا فرمایشتون بجا ومنطقی است بعضی ازدوستان بجای حل اصل مشکل ازحالا موارد انتقال و…. مطرح میکنند الان نزدیک یه ماه هم از قول جناب آوایی جهت جذب بقیه عزیزان سپری شده مثل اینکه دوستان یاخسته شدن ازپیگیری واتحادشون یاهم به یه جای مطمئن هستن عاجزانه ازطریق نماینده گان وخبرگزاری های اصل مشکل مون را ادامه بدیم انشاالله انتقال هم سرجای خودش حل میشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سوال

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:30

  کد دیدگاه : 2493926

  چون زمان استخدام زیاد شد دکترا میخواستم بخونم میخواستم ببینم از همکاران گیلانی کسی هست واسه دکترا حقوق اقدام کرده باشه؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:51

   کد دیدگاه : 2494660

   سلام. به نظرم اول کاری خودتون رو درگیر کار و درس با هم نکنید.(ان شاءالله به زودی میریم سر کار) ضمن اینکه اگر بخواین دانشگاه دولتی برین سخت تر هست (از جهت رفتن به دانشگاه و مرخصی عرض می کنم ).
   البته این نظر شخصی من هست. چون در مقطع ارشد این شرایط رو داشتم خدمتتون گفتم.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : جواد 22

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:41

    کد دیدگاه : 2495828

    دانشگاه دولتی معمولا کارمندا رو برای مصاحبه دکتری رد میکنن مگر ازاد یا پیام نور دکتری بخونی

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدوار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:26

  کد دیدگاه : 2493739

  امروز خبرگزاری ها هیچی در مورد ما نگفتن!!!!چقدر ناراحت کننده هست.حالا چیکار کنیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : هادی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:33

  کد دیدگاه : 2493442

  سلام دوستان منتظربه کار
  دردفاتر دادسراها کارکردن سخت است یا دفاتر دادگاهها
  من متصدی هستم احتمال داره تو دادسرا میافتم یا دادگاه
  کارمتصدی درهردوتا دادسرا ودادگاه است
  کادر دفتری دادسرا چیا هستش
  کادر دفتری دادگاه چیا هستش
  با تشکر
  از همگی شما التماس دعای خیردارم در ایام سوگواری امام حسین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : 65

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:24

   کد دیدگاه : 2494042

   اول بریم سر کار ؛ فعلا که هنوز تکلیفمون معلوم نشده این سوال ها برای الان نیست اول باید تکلیفمون معلوم بشه ادمین لطفا تایید کن …دوستان اول باید تکلیفمون معلوم شه بعد از حقوق و جابه جایی این چیزا بپرسین ما الان دو سال بلاتکلیف و خسته ایم خسته ….

   پاسخ دهید
   • نویسنده : منتظران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:15

    کد دیدگاه : 2494892

    احسن حرف حساب یعنی این

    پاسخ دهید
   • نویسنده : .•*☆ حسین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:33

    کد دیدگاه : 2494903

    احتمالا این دوستمون تکلیفشون مشخص شده و دعوت به کار شده. چون چندتا سوال دیگه هم قبلا پرسیده بودن.

    حرف شما کاملا درسته. من خودم همیشه سر میزنم و باهاتون همدردی میکنم اما به خدا دعوت به کار شده هایی هستن که به قبول نشده ها میخندن و عین خیالشون نیست که بقیه سر کار نرفتن.
    حتی گاهی اوقات دیدم اینایی که جذب شدن، خبر جذب مربوط به چند روز قبل رو بعنوان خبر جدید داخل گروه ها میفرستن تا جذب نشده ها فکر کنن خبر خوبی شده و مدتی منتظر بمونن و سکوت کنن. با این کار دیگه کسی اعتراض نمیکنه و موقعیت جذب شده ها هم به خطر نمی افته. از این دست کارا زیاد دیدم.

    یعنی بعضی جذب شده ها با جا زدن خبر های قبلی به جای خبر های جدید، الکی امیدوار میکنن بقیه رو تا مدتی سکوت کنن.

    خیلی حس بدی داره وقتی یکی زودتر از ادم توی این شرایط جذب بشه و خرش از پل بگذره و به جای همدردی و کمک بشینه بخنده به ادم و کارهایی که بالا گفتم رو انجام بده. حقتون رو بگیرید لطفا

    پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی اصفهان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:41

   کد دیدگاه : 2494417

   دوست عزیز به طور کلی کار دادگاه نظم بیشتری داره و هرروز تقریبا حجم کارت مشخص هست ولی دادسرا اینطوری نیست هر لحظه ممکنه با انبوهی از کار که از کلانتری میرسه مواجه بشی.
   و منم متصدی بودم و دادگاه افتادم البته شانس خیلی باهام یار بود اینطور که همکارا میگن احتمالش خیلی کمه که از اول کسی دادگاه بیفته.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : هادی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:56

    کد دیدگاه : 2495006

    خیلی ممنون

    پاسخ دهید
    • نویسنده : هادی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 08:59

     کد دیدگاه : 2495007

     دوست عزیز من خیلی ترس دارم که نتوانم توی دادسرا ودادگاه وظایفم رو انجام بدم اگه ممکنه توضیحاتی بدید تا آرام بگیرم

     پاسخ دهید
   • نویسنده : X

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:40

    کد دیدگاه : 2495586

    اینطور نیس من ۷ تا کارورزیم ۴ تا افتادن دادگاه ۳ تا دادسرا. هرجا نیاز باشه میدن همونجا. اینکه دادسرا بهتره یا دادگاه واقعا فرقی نداره متاسفانه این دید منفی هست یکی بهتر از یکیه. کار یکیه

    پاسخ دهید
 • نویسنده : اراک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:14

  کد دیدگاه : 2493033

  همه دست از پیگیری برداشتند و فقط کارشون شده جابجایی و حقوق و این کار بهتره یا اون‌کار….

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیدوار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:02

   کد دیدگاه : 2493991

   آخه چرا باید دست از پیگیری برداریم،بچه ها لطفا نا امید نشید،ما باید اونقدر پیگیریا رو ادامه بدیم تا نتیجه بگیریم و لاغیر

   پاسخ دهید
   • نویسنده : منتظران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:16

    کد دیدگاه : 2494893

    احسن

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:45

  کد دیدگاه : 2492866

  سلام.کسی هست که بخاد از شیراز با چهارمحال و بختیاری جا به جا کنه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عباس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:04

  کد دیدگاه : 2492792

  سلام کسی برای جابجایی از دادگستری تهران یا البرز یا قزوین هست برای کلاردشت؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : به همه همکاران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:06

  کد دیدگاه : 2492723

  🔶🔷🔶دوستان و همکاران عزیز فردا جلسه هئیت دولت هستش به خبرگزاری ها پیام بدین که از وزیر دادگستری در مورد اخرین تدابیر اخذ شده برای جذب قبول شدگان سوال بپرسن.
  💢متن ارسالی پیشنهادی💢
  (با سلام لطفا فردا در جلسه هئیت دولت از آخرین وضعیت وتدابیر جذب پذیرفته شدگان کادر اداری قوه قضائیه از وزیر دادگستری سوال بفرمایین. باتشکر)
  ❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️
  باشگاه خبر نگاران جوان ۱۰۰۰۱۹۱۵
  خبر گزاری تسنیم ۳۰۰۰۰۲۵
  خبرگزاری فارس ۳۰۰۰۱۱
  خبرگزاری انا ۱۰۰۰۶۰۰

  به همین چند خبرگزاری پیام بدین کفایت می کنه.ممنون از همه کسایی که بدون خستگی ومصمم پیگیر هستن خدا خیرتان دهد.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معصومه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:06

  کد دیدگاه : 2492534

  خداکنه این‌بار زمان دقیق جذبمون رو اعلام کنن
  به امید جذب همگیمون با هم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معصومه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:02

  کد دیدگاه : 2492526

  سلام دوستان. از نتیجه جلسه امروز چه خبر؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : گلستان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:38

  کد دیدگاه : 2492496

  سلام بچه ها امروز چیزی راجع به ما تو مجلس نگفتن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : من

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:07

  کد دیدگاه : 2492285

  خبری از این جلسه نیست؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ماشین نویس خوز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:06

  کد دیدگاه : 2492283

  از امروز عصر نمایندگان مجلس به مدت 18روز به مرخصی رفتن پس این جلسه کمیسیون قضایی مجلس که می گفتن ازوزیر دادگستری خواستن بره کمیسیون و پاسخگو باشه چیشد (:dash2:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم از شیراز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:12

  کد دیدگاه : 2491914

  خبر ۲۰:۳۰ ۳۰۰۰۲۰۳۰
  باشگاه خبرنگاران جوان ۱۰۰۰۱۹۱۵
  خبرگزاری تسنیم۳۰۰۰۰۲۵
  خبر گزاری فارس ۳۰۰۰۱۱
  خبرگزاری انا۱۰۰۰۶۰۰
  شبکه خبر ۱۰۰۰۶۰۱
  رادیو۳۰۰۰۰۶۱۰

  پیام

  لطفا با معاونت منابع انسانی قوه قضاییه مصاحبه کنید وبپرسید بعد دوسال بلاتکلیفی جذب پذیرفته شدگان کادر اداری ازمون ۹۶ قوه قضاییه از کی اغاز خواهد شد.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیدوار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:36

   کد دیدگاه : 2493611

   بچه ها لطفا پیامک بدید تا کارمون به نتیجه برسه،خسته شدیم از بلاتکلیفی

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...