• بروزرسانی ۱۴۰۰/۱۲/۰۳
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام هلدینگ آفری

استخدام هلدینگ آفری

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام هلدینگ آفری (هویر)


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام هلدینگ آفری به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۰۵ تیر ۱۴۰۰
استخدام چند ردیف شغلی جهت هلدینگ آفری در تهران

آگهی استخدام هلدینگ آفری (هویر) در تهران هلدینگ معتبر آفری (هویر) جهت تکمیل کادر پرسنل خود در تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی توضیحات 1 منشی مدیر عامل ___ 2 مدیر فروش جنسیت: خانم و آقا 3 مترجم زبان انگلیسی ___ 4 وکیل جنسیت: خانم و آقا 5 حسابدار جنسیت: خانم 6 مدیر دفتر جنسیت: خانم و آقا 7 منشی جواب گوی تلفن ___ 8 گرافیست و طراح سایت جنسیت: خانم 9 کارشناس فروش جنسیت: خانم و آقا 10 کارمند اداری جنسیت: خانم و آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند با شما...

مشاهده بیشتر
۰۲ تیر ۱۴۰۰
استخدام مدیر دفتر جهت هلدینگ معتبر آفری در تهران

آگهی استخدام هلدینگ آفری (هویر) در تهران هلدینگ معتبر آفری (هویر) جهت تکمیل کادر پرسنل خود در تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی توضیحات مدیر دفتر جنسیت: خانم و آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ تیر ۱۴۰۰
استخدام گرافیست و طراح سایت خانم در هلدینگ هویر

آگهی استخدام هلدینگ آفری (هویر) در تهران هلدینگ معتبر آفری (هویر) جهت تکمیل کادر پرسنل خود در تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی توضیحات گرافیست و طراح سایت جنسیت: خانم متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ تیر ۱۴۰۰
استخدام کارمند اداری جهت هلدینگ آفری (هویر) در تهران

آگهی استخدام هلدینگ آفری (هویر) در تهران هلدینگ معتبر آفری (هویر) جهت تکمیل کادر پرسنل خود در تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی توضیحات کارمند اداری جنسیت: خانم و آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ تیر ۱۴۰۰
استخدام منشی مدیر عامل و جوابگوی تلفن در هلدینگ آفری

آگهی استخدام هلدینگ آفری (هویر) در تهران هلدینگ معتبر آفری (هویر) جهت تکمیل کادر پرسنل خود در تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی 1 منشی مدیر عامل 2 منشی جواب گوی تلفن متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ تیر ۱۴۰۰
استخدام مترجم زبان انگلیسی جهت هلدینگ آفری در تهران

آگهی استخدام هلدینگ آفری (هویر) در تهران هلدینگ معتبر آفری (هویر) جهت تکمیل کادر پرسنل خود در تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی 1 مترجم زبان انگلیسی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ تیر ۱۴۰۰
استخدام وکیل خانم و آقا جهت هلدینگ آفری در تهران

آگهی استخدام هلدینگ آفری (هویر) در تهران هلدینگ معتبر آفری (هویر) جهت تکمیل کادر پرسنل خود در تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی توضیحات وکیل جنسیت: خانم و آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ تیر ۱۴۰۰
استخدام حسابدار خانم جهت هلدینگ آفری (هویر) در تهران

آگهی استخدام هلدینگ آفری (هویر) در تهران هلدینگ معتبر آفری (هویر) جهت تکمیل کادر پرسنل خود در تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی توضیحات حسابدار جنسیت: خانم متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی