دانلود نمونه سوالات استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران


خبر 21 تیر 97: اعلام نتایج آزمون استخدام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی قبولین آزمون علمی درجه داری پیمانی نداجا 1397 اعلام شد.
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده اولیه داوطلبین استخدامی درجه داری پیمانی نداجا در سال 1397
داوطلبان می‌بایستی رأس ساعت 06:30 صبح تاریخ اعلام شده، با بهمراه داشتن مدارک ذیل به مدیریت گزینش و استخدام نداجا واقع در : تهران-میدان رسالت-انتهای خیابان نیروی دریایی-ساختمان مدیریت گزینش و استخدام نیروی دریایی ا.ج.ا مراجعه نمایند.
مدارک لازم:
1- همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی است.
2- عكس 4*3 رنگی به تعداد 12 قطعه پشت نويسي شده به همراه پاكت نامه.(هر6 قطعه درون یک پاکت پستی قرارگیرد)
3- اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه رو گرفت خوانا از تمام صفحات شناسنامه داوطلب 4سری به صورت شناسنامه ای منگنه شود.
4- اصل شناسنامه و کارت ملی والدین داوطلب و روگرفت تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی (پشت و رو) و والدین داوطلب یک سری (در صورت فوت والدین گواهی فوت ارائه گردد).
5- اصل مدرک تحصیلی (روغنی) یا اصل گواهی موقت آن(مهر شده باشد) و ریز نمرات و روگرفت مدارک قید شده 2 سری.
6- اصل کارت پایان خدمت(در صورت انجام خدمت نظام وظیفه) یا کارت معافیت غیر پزشکی بهمراه 3 سری روگرفت از آن (داوطلبانی که خدمت مقدس سربازی انجام نداده‌اند نامه وضعیت نظام وظیفه خود را از پلیس +10 اخذ و بهمراه داشته باشند) یادآور می‌گردد داوطلبانی که در حال انجام خدمت مقدس سربازی هستند از یگان خدمتی بایستی گواهی اشتغال به خدمت ارائه نمایند و همچنین داوطلبینی که به دلیل تحصیل در یک مقطع بالاتر از معافیت تحصیلی استفاده می کنند میبایست از حوزه نظام وظیفه یا دفاتر پلیس +10 معافیت تحصیلی دریافت و همراه داشته باشند .(داوطلبانی که غیبت سنواتی دارند و در حال طی دوره خدمت سربازی می‌باشند مجاز به ادامه مراحل استخدام نمی‌باشند).
7- جهت داوطلبین متولد نیمه دوم سال 1379 نیاز به ارائه مدرک وضعیت نظام وظیفه نمی باشد.
8- اصل مدارک لازم مبنی بر پدر نظامی، جانباز، شهید، ایثارگر، بسیج فعال و … و روگرفت آن 3 سری.
9- در صورت داشتن مدارک و تقدیر نامه‌های رشته‌های قرانی و مداحی و یا حکم قهرمانی و ورزشی، 2 سری روگرفت ارائه گردد.
10- همراه داشتن مشخصات کامل والدین، ، برادران، خواهران، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها شامل تنی و ناتنی (نام و نام‌خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، تاریخ و محل صدور، محل تولد و کد ملی، آدرس دقیق محل سکونت آنان)
11- تاریخ و آدرس محل سکونت از 10 سال پیش تا کنون.
12- همراه داشتن لباس و کفش ورزشی مناسب، خودکار آبی و دو عدد پوشه قرمز و آبی الزامی است.
13- مشخصات ضامن ،معرف ،سه نفر از دوستان خود که بیش از 5 سال شما را می‌شناسند ،سه نفر از همکلاسی های دوران دبیرستان و سه نفر همسایه یا معتمدین محل یا افرادی که در ارگان های انقلابی شاغل باشند (مشخصات شامل نام و نام خانوادگی ،نام پدر ،شغل ، نشانی محل سکونت و کار و شماره تلفن منزل می‌باشد)را در یک برگه یادداشت برداری نموده و به همراه آورده شود.
تذکرات مهم:
1. داوطلبین محترم می‌بایست کلیه مدارک بالا را بهمراه داشته و تاکید می‌گردد از پذیرش داوطلبینی که هریک از مدارک بالا بهمراه نداشته باشند، خودداری خواهد شد.
2. از آوردن همراه و بستگان در ایام گزینش خودداری گردد.
3. پیش بینی سه روز اقامت در تهران را داشته باشند.
4. همراه داشتن کارت بانکی به‌منظور پرداخت مبلغ 500000 ریال جهت انجام معاینات پزشکی الزامی است.
5. کسانی که تاکنون عمل جراحی انجام داده‌اند، شرح عمل مربوطه ممهور به مهربیمارستان محل انجام عمل جراحی را دریافت و پس از تایید بیمارستان ارتش شهر یا استان محل سکونت، با خود به‌همراه داشته باشند.
راهنمای مسیرهای منتهی به دفتر مرکزی گزینش و استخدام نداجا
ترمینال جنوب: ابتدا از ایستگاه مترو پایانه جنوب به سمت تجریش سوار شده و در ایستگاه امام خمینی تغییر مسیر داده و خط2 مترو را به سمت ایستگاه فرهنگسرا سوار می شوید سپس در ایستگاه جانبازان (گلبرگ) پیاده شده و پیاده به سمت شمال خیابان شهید مدنی حرکت کرده تا به میدان رسالت برسید و تاکسی های کوهک را سوار شوید و در انتهای خیابان نیروی دریایی پیاده شده و 200متر بالاتر سمت غرب خیابان«سمت چپ» به ساختمان گزینش و استخدام مراجعه نمایید.
ترمینال غرب: ابتدا در ایستگاه مترو آزادی«میدان آزادی» به سمت کلاهدوز سوار شده و در ایستگاه شادمان تغییر مسیر داده به خط2 به سمت ایستگاه فرهنگسرا سوار می شوید سپس در ایستگاه جانبازان (گلبرگ) پیاده شده و پیاده به سمت شمال خیابان شهید مدنی حرکت کرده تا به میدان رسالت برسید و تاکسی های کوهک را سوار شوید و در انتهای خیابان نیروی دریایی پیاده شده و 200متر بالاتر سمت غرب خیابان«سمت چپ» به ساختمان گزینش و استخدام مراجعه نمایید.
ترمینال بیهقی: ابتدا خط5 اتوبوس تندرو (BRT) را به سمت پایانه علم و صنعت سوار سپس ایستگاه میدان رسالت پیاده و در سمت شمال شرقی میدان تاکسی های کوهک را سوار شوید و در انتهای خیابان نیروی دریایی پیاده شده و 200متر بالاتر سمت غرب خیابان«سمت چپ» به ساختمان گزینش و استخدام مراجعه نمایید.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

 

استخدام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران – 5 اردیبهشت 97

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تکمیل کارکنان پایور(کادر) درجه داری یگان های تابعه خود از بین جوانان(پسر) متعهد و علاقمند به صورت پیمانی(5) ساله داوطلب می پذیرد.

شرايط عمومي
1- متدین به دین اسلام و دارای تابعيت جمهوري اسلامي ايران

2- ايمان به انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي و آمادگي برای فداكاري در راه تحقق اهداف انقلاب

3- اعتقاد و التزام عملي به ولايت مطلقهي فقيه

4- التزام عملي به احكام اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و رعايت موازين اخلاق اسلامي

5- عدم عضويت و هواداري از احزاب، گروهها و سازمانهاي سياسي

6- داشتن حسن شهرت و عدم سوء پيشينهي كيفري

7- نداشتن اعتياد به مواد مخدر و سابقة محروميت از خدمات دولتي

8- داشتن سلامت رواني و جسماني برابر گواهي ادارهي بهداشت و درمان نداجا (حداقل قد 165 سانتي¬متر و حداقل ديد چشم بدون عينك 10/8)

شرايط اختصاصي

1- دارا بودن مدرك تحصيلي ديپلم متوسطه در یکی از رشته های زیر با شرایط مورد اشاره:

الف) نظری (ریاضی فیزیک-علوم تجربی- علوم انسانی -علوم ومعارف اسلامی) با حداقل معدل كل 13 و حداقل معدل كتبي 10

ب) رشته های فنی وحرفه ایی با حداقل معدل كل13 و حداقل معدل كتبي 10

پ) رشته¬های مهارتی کاردانش با حداقل معدل كل 13

تبصره: داوطلبانی که بصورت عضویابی شناسایی خواهند شد، می‌بایست طبق دستورالعمل عضویابی درجه‌داری نداجا واجد شرایط باشند.

2- موفقيت در آزمايشهاي ورودي (علمي، عقيدتي، مصاحبة حضوري و ورزشي)

3- فقط از متولدين76/1/1 الي 79/12/29ثبت نام به عمل میآید.

تبصره 1: داوطلبانی که خدمت مقدس سربازي را انجام داده اند مدت آن دوره به حداكثر سن داوطلب اضافه ميشود.

تبصره 2: فرزندان معظم شهدا، جانبازان از کار افتاده کلی و آزادگان از کار افتاده کلی، برابر مدرک رسمی ارائه شده از شرط معدل و سن معاف می‌باشند.

موارد مهم

(1) استخدام مشمولان وظیفة عمومی مستلزم ارائه مدرکی دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از ادارة وظیفه عمومی است. ( استخدام مشمولان غایب و دارندگان کارت معافیت پزشکی ممنوع است.)

(2) فرزندان معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، نیروهای مسلح ، ايثارگران ، بسیجیان فعال و سربازان جمعی آجا در صورت احراز شرایط عمومی و اختصاصی از اولویت هایی برخوردار خواهند بود.

(3) حافظان كل قرآن كريم در صورت احراز شرايط عمومي و اختصاصي استخدام در اولويت مي باشند.

(4) داوطلبان، پیش بینی های لازم را براي حداقل سه روز اقامت در تهران به عمل آورند.

(5) آزمون ورودی از کتب عمومی و مشترک سه سال دبیرستان خواهد بود. «موارد امتحانی شامل:الف-احکام و معارف اسلامی(دین و زندگی) ب-زبان ادبیات فارسی، ج-رایانه، د-آزمون هوش و اطلاعات عمومی،ه-زبان انگلیسی»

(6) درصورتی که قبول شدگان نهایی مراحل گزینش، بیشتر از ظرفیت مورد نیاز باشند، داوطلبان براساس اولویت های شورای گزینش انتخاب خواهند شد.

(7) در هر مرحله ای از گزینش که مشخص شود داوطلب فاقد شرایط اعلام شده است، از ادامة مراحل گزینش وی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

(8) در صورت تکمیل سهمیه، ثبت نام متوقف خواهد شد.

(9) استخدام داوطلبان واجد شرایط، حسب اولویتهای سازمانی عمدتاً بهمنظورخدمت در مناطق و پایگاههای عملیاتی نداجا صورت میگیرد.

(10) با توجه به شبانه روزی بودن دورهي آموزشی لازم است داوطلبان مجرد باشند و تا پایان دوره آموزشی مجرد باقی بمانند(حداقل دوره 18 ماه می‌باشد)

(11) مدت قرارداد داوطلبان استخدام، پنج سال است و این مدت به منزلة انجام خدمت دورة ضرورت نیز محسوب میگردد و در صورتی قبل از خاتمه تعهد به هر علتی از مستعفی یا برکنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شدگفتنی است داوطلبان در طول مدت قرارداد در صورت تقاضای شخصی و داشتن شرایط لازم به استخدام رسمی تغییر وضعیت خواهند یافت.

(12) استخدام شدگان گروه هنر ( شاخه کاردانش) صرفاً در تخصص مربوط بهکار گرفته خواهند شد.

(13) فارغ التحصيلان رشته هاي دريايي هنرستان هاي دريايي دراولويت جذب قراردارند.

(14) در خلال دوره پیمانی،ارتقا درجه ،تغییر تخصص و پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر مجاز نخواهد بود

امتيازها

1- دورة آموزش داوطلبان در آموزشگاه بهصورت شبانه¬روزي بوده و كلية مخارج آنان از قبيل وسايل كمك آموزشي، خوراك، پوشاك، بهداشت و درمان به عهدة نيروي دريایي است و ماهيانه مبلغي به عنوان كمك هزينة تحصيلي نيز به آنان پرداخت خواهد شد.

2- داوطلبان پس از اتمام دورة آموزش برابر مقررات ارتش جمهوری اسلامی ایران، ترفیع میگیرند و از حقوق و مزاياي شغلي مربوط برخوردار می-شوند.

3- دانش آموختگان از تسهیلات مصوب، کارت اعتباری حکمت و سایر خدمات رفاهی برابر مقررات و ضوابط موجود برخوردار خواهند شد.

4- درصورت ازدواج داوطلبان پس از اتمام دوره آموزش اوليه ، همسر و فرزندان آنها بهعنوان افراد تحت تكفل منظور و از تسهيلات بيمه خدمات درماني و بيمه عمر برابر ضوابط برخوردار خواهند شد.

مدارك مورد نياز براي ثبت نام
1- عكس 4×3 دو قطعه (پشت نويسي شده)

2- اصل شناسنامه عکس‌دار

3- کارت ملی یا ابلاغیه شماره ملی

4- اصل مدرك ديپلم یا گواهی قبولی موقت دیپلم که به تایید آموزش و پرورش محل تحصیل رسیده باشد.

5- اصل و روگرفت ریز نمرات دیپلم که به تایید آموزش و پرورش محل تحصیل رسیده باشد.

6- خانواده های درجه یک شهدا ،جانبازان ،آزادگان،فرزندان کارکنان نیروهای مسلح و بسیجیان فعال هنگام ثبت نام اصل و رو گرفت معتبر از سازمان مربوطه را جهت برخورداری از امتیازهای مصوب ارائه نمایند در غیر اینصورت امتیازی محاسبه نمی شود.

7- اصل و روگرفت نامه اشتغال به خدمت یا معرفی نامه از کانون بازنشستگان ویا دفترچه‌ی خدمات درمانی نیروهای مسلح خود یا والدین (برای فرزندان کارکنان نیروهای مسلح)

8- مدرکی که مبین وضعیت نظام وظیفه باشد .مانند: اصل و رو گرفت کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به خدمت یا برگه اعزام به خدمت یا کارت معافیت دائم غیر پژشکی

9- واریز مبلغ 500/000 ریال (پانصد هزار ریال) به حساب1210،173،1029196،1 بانک حکمت ( به نام مدیریت گزینش واستخدام معاونت نیروی انسانی نداجا ) و ارائه اصل برگۀ واریزی در زمان ثبت نام (وجه واريزي به هيچ وجه قابل استرداد نمي باشد.)

نحوه ثبت نام

ثبت نام از داوطلبان به صورت حضوری انجام خواهد شد و به مدارکی که با پست ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبان واجد شرايط از تاريخ 97/2/22 تا تاريخ 97/3/21 فرصت دارند با در دست داشتن مدارك مورد نياز در بند (ج) و با توجه به محل سكونت خود به يكي از نشاني هاي زير برای ثبت نام مراجعه نمایند:

تهران: ميدان رسالت، انتهاي خيابان نيروي دريایي، مديريت گزينش و اسـتـخـدام نيروي دريایي، تلفن 02177226003

بندرعباس: جادة اسكله شهید باهنر، جنب درمانگاه تخصصي نيروي دريایي، شعبة استخدام، تلفن 07622423009

بوشهر: پایگاه نيروي دريایي، درب دوم دژبان، دفتر جذب و استخدام ، تلفن 07733444212

بندرجاسک: جنب میدان شهدا، منطقة دوم ولایت نیروی دریایی ارتش جمهوی اسلامی ایران،دایرة استخدام، تلفن 0765220458

چابهار: کنارک، منطقة سوم نیروی دریایی ارتش ج. ا. ا، جنب درب دژبان، دفتر جذب و استخدام ، تلفن 05431242006

نوشهر: خیابان شهید عمادالدین کریمی، دفتر استخدام دانشگاه علوم دريايي امام خميني (ره)، تلفن 01152353083

رشت: خیابان رسالت، انتهای منازل سازمانی نیروی دریایی، جنب مجتمع باران، دفتر جذب و استخدام ، تلفن 0133339975

خرمشهر: پايگاه نيروي دريايي، نیروی انسانی، شعبة استخدام، تلفن 06153531835

سيرجان: بلوار امام رضا(ع) ، آمادگاه ناوگان جنوب نداجا، درب لنگر، دفتر جذب و استخدام ، تلفن 0343203567

مشهد: انتهای كوه سنگي هشت، مجتمع تشریفاتی میلاد نداجا، دفتر جذب و استخدام ، تلفن 05138598811

شيراز: ميدان قائم (اطلسي)، نبش خيابان فروغي ، روبروي بانك سپه ، دفتر جذب و استخدام ، تلفن 07132286313

اصفهان: خيابان ارتش، سه راه حكيم نظامي، خ صفه، نرسيده به اتكاء جنب كانون بازنشستگان نيرو هاي مسلح، دفتر جذب و استخدام ، تلفن 03136202146

كرمانشاه: سه راه حافظيه، بلوار شهيد غيرتمند، نرسيده به بانك حكمت ايرانيان، دفتر جذب و استخدام ، تلفن 08338395093

تبريز: خيابان آزادي، جنب بيمارستان ارتش،دفتر جذب و استخدام، تلفن 04135414136

خرم‌آباد: خيابان60متري، پل مديريت، نبش افلاك 8 ، ساختمان بنياد ملی نخبگان (طبقه همكف) ، دفتر جذب و استخدام، تلفن،06633213586

سنندج: ميدان مولوي كرد، سه راه صفري، ساختمان شماره3 استانداري، طبقه اول، دفتر جذب و استخدام ، تلفن، 08733246646

گرگان: شهرک کیان شهر،کیان پنجم ، ساختمان شهرداری ناحیه یک ، دفتر جذب و استخدام ، 01732686023

شهرکرد: گودال چشمه، بلوار 13 آبان، سازمان دانش آموزی، دفتر جذب و استخدام.

یزد: امام شهر، بلوار کارگر، خیابان باهنر شمالی، پلاک 2، دفتر جذب و استخدام ، تلفن،03535236390

اراک: خیابان شهید بهشتی (عباس آباد) جنب امامزاده، دفتر جذب و استخدام ، تلفن ، 08632215852

سمنان: بلوار ولی عصر، روبروی پارک سنگی، دفتر جذب و استخدام، تلفن،02333331528

مكان و زمان برگزاري آزمون ورودي

1- محل برگزاری آزمون ورودي، همان شهری است که داوطلب در آن اقدام به ثبت نام نموده است.

2- تاریخ برگزاری آزمون ورودی، همزمان با ثبت نام به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سجاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:27

  کد دیدگاه : 1987296

  یادش بخیر پارسال هم ما اینجور شوق داشتیم…انشالله زودتر لشکرک تموم شه که بازه ی زمانی خیلی بدیه….زودتر بیاین رشت ما منتظریم….

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:40

  کد دیدگاه : 1976849

  سلام با ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگیتون امیدوارم که به حق ا قا امام زمان با دل خوش و و قلبی ارام برین و با سلامتی دورهاتون تموم کنین و شخصی مفید برا خودتون و خانواده و جامعتون باشین برای تک تک عزیزانم ارزوی موفقیت دارم و همگیتون و ازجمله پسرم را اول به خدا و بعد امانت دست اقا امام زمان میدم محکم و با اقتدار و با اراده تمام پیش ب سوی اینده ای بهتر
  دعای همه مادران و خانوادهاتون بدرغه راهتون
  مادر همه شما از بوشهر (:victory:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سلیمانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:17

   کد دیدگاه : 1985644

   ان شاالله خدا پشت و پناه همشون باشه.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:39

  کد دیدگاه : 1975979

  داداش من راست میگه مسخره نکن کی از لباس سربازی خوشش میاد ولی اونجا بدجور سرده شما تا بخوای اونجا بکنی دوباره بپوشی و سریع هم اماده مرتب بشی سخته چه کاریه خب از همینجا راحت با لباس نظامی میریم دیگه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : A

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:53

   کد دیدگاه : 1976632

   سلام داداش احسنت .بی خیال برار مسخره کنه خودش سختش میشه . (:heart:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:19

  کد دیدگاه : 1975640

  دوستان شماهم مشکل فاق شلوار دارین؟ چیکارکنیم😔😕

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:53

  کد دیدگاه : 1974853

  من شلوارمم تنگ چیکار کنم 😭

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:25

   کد دیدگاه : 1975690

   مال من ایقدر گشاد بود بردم نظامی فروشیا عوض کردم سایز،گرفتم یه چیزیم ازم گرفت بابت تعویض تو چرا دقت نکردی لباس گشاد میشه کاری کرد تنگو نه (:dash2:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سلیمانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:18

   کد دیدگاه : 1985647

   لباستو ببر عوض کن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : a

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:56

  کد دیدگاه : 1974738

  سلام داداشا به نظرم لباس بپوشیم بهتره اونجا تو شلوغی سخت میشه لباس عوض کرد کلی دنگ و فنگ داره لباس بپوشیم بهتره من خودم لباس می پوشم میرم 🙂

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:22

   کد دیدگاه : 1975689

   خوشت میات بپوش داداش (:sarcastic:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:51

  کد دیدگاه : 1974609

  سلام دوستان کیا دارن لباس شخصی میان و کیا دارن با لباس نیرو زمینی میان؟🤔با کدوم بیایم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:57

   کد دیدگاه : 1974950

   لباس شخصی برو احتمالا همون نیرو زمینی به ما که نیروزمینی همون یه دست لباس دادن بقیشم گفتن چن روز دیگ بهتون میدیم دمپایی شامپو صابون اینجور چیزا

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:26

   کد دیدگاه : 1975692

   شخصی داداش (:victory:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:53

  کد دیدگاه : 1974338

  سلام
  اگر لباس گشاد باشه اشکال داره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:23

   کد دیدگاه : 1974555

   نه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : .

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:25

   کد دیدگاه : 1974562

   بهتره که گشاد باشه . وقتی که از زیرش لباس گرم پوشیدی اندازت باشه. زمستون یکم سرد میشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:10

  کد دیدگاه : 1974096

  سلام دوستان کسی خبر داره به ما دوران آموزشی لشکرک هم حقوق میدن یانه ؟؟؟؟؟؟؟ 🙁 ما واقعا وضع مالیمون خرابه به بدبختی تونستم مخارج استخدام رو جور کنیم هر چی خدا بخواد انشاالله (:sorry:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سلیمانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:41

   کد دیدگاه : 1974302

   سلام.معمولا طول میکشه تا حقوقتون وصل شه.دوماه اول فکر نکنم چیزی بریزن واستون

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:23

    کد دیدگاه : 1974675

    خدا خیرتون بده ممنون بزرگوار از پاسخت هر چی خدا بخواد انشاالله

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:24

   کد دیدگاه : 1974560

   انشالله که خدا خودش تا اینجا اوردتت بقیشم کمکت میکنه این زمونه همه مشکل دارن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:24

    کد دیدگاه : 1974678

    زنده باشی داداش نوکرتم انشاالله

    پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:33

  کد دیدگاه : 1973139

  سلام ۲۱همین لباس هارو باید بپوشیم که به ما دادن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:29

   کد دیدگاه : 1973239

   شخصیم بری مشکل نداره داخل پادگان بپوش فقط لباسات اندازت باشن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:21

  کد دیدگاه : 1972058

  آقا من‌نیروزمینی ام رفتم لشکرک لباس گرم بیارین حتما خیلی سرده قشنگ‌نوک کوهه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : a

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:43

   کد دیدگاه : 1972606

   سلام داداش چجوری گوشی بردی؟؟؟ مگه خودشون دستکش و کلا و غیره نمیدن تو رو خدا بیشتر توضیح بده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امیر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:28

    کد دیدگاه : 1973237

    روز اول بود ما رفتیم‌اونجا لباس گرفتیم گوشیم بردیم گفتن دیگ حق ندارین بیارین لباس گرم فقط اور دادن دستکش کلا اینا بعدا فک‌کنم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : Vahid

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:19

     کد دیدگاه : 1973760

     الان شما لشکرگ گوشی دارید یا نه!؟اگه میشه تا ما هم بیاریم هههه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : امیر

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 02:24

      کد دیدگاه : 1974033

      الان لشکرک نیستم داداش خونه ام مرخصی دادن تاچن روز بعد اون گفتن اصلا گوشی نیارید بیارینم در دژبانی باید تحویل بدین اونم معلوم نیست رسید بهت بدن ندن

      پاسخ دهید
  • نویسنده : .

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:28

   کد دیدگاه : 1974571

   نوک کوه نیست . اگه دوربرتو قشنگ میدیدی قشنگ وسط دره هستش .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناسناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:56

  کد دیدگاه : 1969165

  دوستان لباس سربازیه نیروزمینی لباس به همراه پوتین کمربند و کلاه همین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:21

   کد دیدگاه : 1972057

   بابا همونم نمیدادن بازم خداروشکر

   پاسخ دهید
 • نویسنده : a

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:33

  کد دیدگاه : 1968950

  دوستان دیگه به کیا زنگ نزدن خبر نگرفتن از تهران دفتر گزینش؟ خودم باید فردا راهی تهران بشم حداقل 18 تهران باشم 🙁

  پاسخ دهید
 • نویسنده : a

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:03

  کد دیدگاه : 1968878

  چرا به ما زنگ نزدن خوب؟ ما سبستان بلوچستان حوزه کنارک هستیم ؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...