• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
  • 1k نظر «نمایش»

سفارش کتاب های استخدامی ایران استخدام

سفارش کتاب های استخدامی ایران استخدام

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

معرفی بهترین کتابهای استخدامی

پکیج جامع منابع دروس عمومی ایران استخدام
پکیج جامع کتابهای آمادگی برای بخش عمومی آزمون های استخدامی سایت ایران استخدام شامل  هر دو جلد کتاب نمونه سوالات عمومی همراه با پاسخنامه تشریحی و کتاب درسنامه توضیحی دروس عمومی آزمون های استخدامی می باشد.

آیا به دنبال منابع جامع دروس عمومی جهت کسب آمادگی در آزمون های استخدامی هستید؟

از خصوصیات بارز این پکیج میتوان به کامل بودن آن و عدم نیاز به مطالعه سایر کتب و منابع جهت کسب آمادگی در بخش عمومی آزمون استخدامی و همچنین تخفیف سفارش آن اشاره کرد.

سفارش پستی پکیج عمومی ایران استخدام 

کتاب آموزشی دروس عمومی استخدامی سایت ایران استخدام

کتاب درسنامه عمومی ایران استخدام حاوی توضیح گام به گام و آموزش مباحث مهم دروس عمومی آزمونهای استخدامی است. کارشناسان ایران استخدام در این کتاب مانند یک جزوه کارآمد و کاربردی با توجه به محتوای آزمونهای استخدامی اقدام به توضیح گام به گام و فصل به فصل مباحث 7 درس عمومی نموده اند. و به جهت اینکه خواننده کتاب در پایان هر مبحث بتواند میزان تسلط خود را در خصوص مبحث آموزش داده شده بسنجد نمونه سوالات مرتبط با مبحث مذکور از آزمونهای استخدامی قرار داده شده است.

آیا به دنبال یک کتاب جامع آموزشی جهت کسب آمادگی در آزمون های استخدامی هستید؟

از خصوصیات بارز این کتاب میتوان به توضیح گام به گام مباحث مهم و کلیدی 7 درس عمومی به همراه آموزش تصویری مباحثی که نیاز به توضیح دقیق تر دارند اشاره کرد، همچنین درسنامه های کتاب با اصل سوالات آزمون های استخدامی به همراه پاسخنامه (20 الی 30 سوال برای هر درس) همراه شده است.

سفارش پستی کتاب آموزشی ایران استخدام 

 
کتاب جامع نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام

کتاب جامع نمونه سوالات ایران استخدام برخلاف اکثر نمونه های مشابه آن که عموماً برگرفته از نمونه سوالات غیر استخدامی از جمله نمونه سوالات آزمونهای کنکوری و دانشگاهی می باشند؛ حاوی اصل نمونه سوالات استخدامی (جدید ترین آزمونهای چند سال اخیر) به همراه پاسخنامه تشریحی آنها به تضمین سایت ایران استخدام می باشند.

توجه مهم: در ویرایش جدید کتاب علاوه بر سوالات سالهای قبل، سوالات جدیدترین آزمونهای استخدامی نیز موجود می باشد.

از خصوصیات بارز این کتاب میتوان به گردآوری سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی با تعداد بالغ بر بیش از 2 هزار سوال استخدامی به همراه ذکر نام سازمان برگزار کننده و سال برگزاری آزمون در روبروی هر سوال اشاره کرد. تمامی نمونه سوالات موجود در این کتاب برگرفته ازسوالات آزمون های استخدامی سالهای گذشته بانک ها و سازمان ها به همراه پاسخنامه تشریحی آنها می باشند.

 سفارش پستی کتاب نمونه سوالات ایران استخدام 

 
کتاب های تخصصی آزمون های استخدامی

کتاب های تخصصی آزمون های استخدامی آرشیوی کامل و جامع با تنوع موضوعی دروس مهم است که با توجه به درخواست کارجویان گرامی، واحد آموزشی ایران استخدام با همکاری فروشگاه آنلاین آوا کتاب اقدام به معرفی بهترین منابع و کتب کمک تحصیلی و تخصصی در زمینه استخدامی از ناشران معتبر را نموده است.

عناوین کتاب های تخصصی: ریاضی و آمار، زبان انگلیسی، معارف اسلامی، اطلاعات عمومی و قانون اساسی، فرهنگ و معارف اسلامی، مهندس نرم افزار، ICDL سطح یک و دو، بانکدار، روانشناسی، مهندسی نفت، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی کامپیوتر، حسابداری و حسابرسی
آموزش و پرورش:
دبیر تربیت بدنی، دبیر عربی، دبیر زیست، دبیر ادبیات، دبیر معارف اسلامی، دبیر شیمی، دبیر علوم اجتماعی، نکته و تست آموزگار ابتدایی، استخدام یار آموزگار ابتدایی، دبیر ریاضی، دبیر هنر، دبیر جغرافیا
وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی: 
مجموعه اتاق عمل، پرستاری، مامایی، بهداشت، علوم آزمایشگاهی
قوه قضاییه: متصدی امور دفتری
شهرداری ها، بانک‌ها، تأمین اجتماعی و بیمه، سردفتری اسناد رسمی، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی، آتش نشانی و خدمات ایمنی

 سفارش پستی کتاب های تخصصی آزمون های استخدامی

 
کتاب ویژه راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش سایت ایران استخدام

کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش ایران استخدام حاصل تحقیق و مطالعه یک ساله گروه کارشناسی ایران استخدام بر روی روند گزینش و مصاحبه استخدامی سازمانهای دولتی می باشد، در این کتاب به صورت جامع به تشریح روند گزینش و توضیح مباحث مهم عقیدتی و سیاسی پرداخته ایم. سعی گروه کارشناسی ایران استخدام در گردآوری مباحث کتاب بر این بوده است که به صورت خلاصه وار و کامل و با توجه به مباحث و سوالاتی که در مصاحبه های عقیدتی و سیاسی مرحله گزینش استخدامی سازمانهای دولتی مطرح میشود، کارجویان عزیز را از مطالعه هر نوع منبع دیگری بی نیاز نماید.

از خصوصیات بارز این کتاب میتوان به محتوای آن که حاصل چندین سال تحقیق و بررسی سوالات مصاحبه های استخدامی کارجویان و گردآوری اصل سوالات مطرح شده در مصاحبه های مرحله گزینش استخدامی سازمانهای دولتی شکل گرفته است، اشاره نمود.

 سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری ایران استخدام

سوالات متدوال

کتابهای معرفی شده عمومی و تخصصی برای تمامی آزمونهای استخدامی دولتی و غیر دولتی، شامل سازمانها و ارگانهای مختلف از جمله آموزش و پرورش، و وزارت بهداشت و بانکها و تأمین اجتماعی و شهرداری ها و استانداریها و قوه قضاییه و صنایع فولاد و پتروشیمی و همه سازمانهای دولتی دیگر قابل استفاده می باشد.

اکثر کتابهای موجود در این زمینه شامل یک سری نمونه سوالات تألیفی و گردآوری شده از آزمونهای کنکور همراه با پاسخنامه تستی آنها می باشند، اما واحد آموزشی ایران استخدام برای اولین بار در سطح کشور اصل نمونه سوالات آزمونهای استخدامی 10 سال اخیر را در این کتاب گردآوری کرده است، به شکلی که در روبروی هر سوال نام سازمان و سال برگزاری آن درج شده است و همچنین پاسخنامه سوالات آن به صورت تشریحی می باشد.

بله؛ علاوه بر کتابهای ایران استخدام، کتابهای مختلفی از ناشران مختلف فعال در حوزه منابع استخدامی گردآوری و معرفی شده اند.

شامل آزمونهای استخدامی: استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (تمامی سالهای برگزار شده) و آموزش و پرورش (تمامی سالها از سال 89 تا به بعد) و وزارت نیرو (سالهای 93، 94، 96، 97) و قوه قضاییه (سال 96) و علوم پزشکی (سالهای 96 و 98) و تامین اجتماعی (سالهای 93 و 94) و بانک مهر (سال 98) و بانک ملت (سال 94) و بانک صادرات (سال 94) و بانک مهر (سال 94) و بانک سپه (سال 93) و پست بانک (سال 93) و دستیاران ستادی (سال 94) و دیوان محاسبات کشور (سال 94) و راه آهن (سال 94) و ثبت اسناد (سال 93) و دانشگاه فرهنگیان (سالهای 93 و 91) و شهرداری ها (سالهای 90 و 91 و 92) و استانداری (سال 91) و نفت و گاز (سال 89)و آتش نشانی (98) و..

شامل مجریان آزمونهای های استخدامی مختلف، از جمله سازمان سنجش، جهاد دانشگاهی، ایران آزمون و... می باشد.

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی