آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام وزارت نیرو (اطلاعیه مصاحبه)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۲۰,۷۸۸ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۱ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام وزارت نیرو

با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام وزارت نیرو” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت "آخرین اخبار" و "منابع استخدامی" وزارت نیرو هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام وزارت نیرو مطلع شوید.
✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید
✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید


 

لینک های مفید و مرتبط
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی وزارت نیرو (مدیریت تولید برق) سال 1400 اینجا کلیک نمایید
+
جهت دانلود اصل سوالات آزمون های استخدامی سال 99 اینجا کلیک نمایید


خبر 21 مهر 1400: برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی نیروگاه رامین (منبع: سایت نیروگاه رامین)

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز ، ویدا صادقی دهکردی سرپرست معاونت منابع انسانی در این خصوص اظهار داشت : آزمون استخدامی نیروگاه رامین از طریق فراخوان عمومی و  با حضور ۵۰۱ نفر در تیر ماه سال جاری  برگزار شد و نهایتا ۲۶ نفر پس از بررسی و کسب امتیاز لازم ، از سوی شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی جهت انجام مصاحبه استخدامی به نیروگاه رامین معرفی  شدند.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مهر 1400: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق ویژه نیروگاه رامین

ضمن آرزوی سلامت برای شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت مدیریت تولید برق رامین که در تاریخ 25 تیرماه سال جاری در حوزه شهر اهواز برگزار گردید به اطلاع می رساند برنامه زمانبندی مصاحبه به شرح جدول زیر (لینک) اعلام میشود. از داوطلبان محترم خواهشمند است به جهت رعایت پروتکلهای بهداشتی و جلوگیری از ازدحام، صرفاً در ساعت اعلام شده به شرکت مدیریت تولید برق رامین )نیروگاه رامین اهواز( مراجعه نموده و اصل و کپی کلیه مدارک مربوط به مقالات علمی، زبان انگلیسی، مهارتهای کامپیوتر، کارآموزی و تجارب کاری مرتبط و افتخارات علمی (ثبت اختراع و ...) را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند

جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر 14 مهر 1400: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق ویژه نیروگاه رامین

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی شرکتهای وابسته شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی - ویژه نیروگاه رامین که در تاریخ 1400/04/25 در حوزه شهر اهواز برگزار گردید اعلام شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

دعوت به همکاری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه - 2 شهریور 1400

شرکت توانیر در راستای راهبرد شایسته‌گزینی وزارت نیرو در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت‌گزاری، از متخصصین داوطلب واجد شرایط برای همكاری در سمت «مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه» دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید. مهلت ثبت نام تا 12 شهریور 1400 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 1400: اطلاعیه دوم زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) (منبع: موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق)

داوطلب محترم پذیرفته شده درآزمون کتبی استخدامی در شرکت‌های وابسته شرکت مادر تخصصی برق حرارتی، برنامه زمان‌­بندی برگزاری مصاحبه­‌های تخصصی استخدامی شرکت مدیریت تولید برق سیستان و بلوچستان (نیروگاه­‌های بمپور-ایرانشهر-کنارک)، شرکت بهره‌برداری نیروگاه طرشت (نیروگاه شیروان)، شرکت مدیریت تولید برق کرمان (نیروگاه شهید سلیمانی) و شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح (نیروگاه شهید مفتح) به شرح زیر اعلام می­‌شود. خواهشمند است جهت انجام مصاحبه در زمان تعیین شده، با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر به شرکت اعلام شده در جدول مراجعه نمایید.
تذکر مهم
متقاضیان محترم، لطفا اصل و کپی کلیه مدارک مربوط به مقالات علمی، زبان انگلیسی، مهارت‌های کامپیوتر، کارآموزی و تجارب کاری مرتبط و افتخارات علمی (ثبت اختراع و ...) را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید‌.
برنامه زمان‌بندی مصاحبه متقاضیان پذیرفته شده در سایر نیروگاه‌ها متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت مشاهده اسامی و جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید


خبر 30 اردیبهشت 1400: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) (منبع: موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق)

داوطلب محترم پذیرفته شده درآزمون کتبی استخدامی در شرکت‌های وابسته شرکت مادر تخصصی برق حرارتی،برنامه زمان­بندی برگزاری مصاحبه­‌های تخصصی استخدامی نیروگاه‌های شازند اراک، شهید رجایی قزوین، لوشان و نکا به شرح زیر اعلام می­‌شود. خواهشمند است جهت انجام مصاحبه در زمان تعیین شده، با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر به شرکت اعلام شده در جدول مراجعه نمایید.
تذکر مهم
متقاضیان محترم، لطفا اصل و کپی کلیه مدارک مربوط به مقالات علمی، زبان انگلیسی، مهارت‌های کامپیوتر، کارآموزی و تجارب کاری مرتبط و افتخارات علمی (ثبت اختراع و ...) را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید‌.

برنامه زمان‌بندی مصاحبه متقاضیان پذیرفته شده در سایر نیروگاه‌ها متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت مشاهده اسامی و جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اردیبهشت 1400: اطلاعیه در خصوص مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون کتبی استخدامی در شرکت‌های وابسته (نیروگاه‌ها) (منبع: موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق)

ضمن آرزوی موفقیت و سلامت برای داوطلبان گرامی، به اطلاع می­‌رساند با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ و لزوم رعایت کلیه پروتکل‌­های بهداشتی، برنامه­‌ریزی جهت برگزاری مصاحبه­‌های تخصصی استخدامی در دست اقدام است و تاریخ آن متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.


 

خبر 21 فروردین 1400: اطلاعیه تطبیق مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) (منبع: موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق)

ضمن آرزوی موفقیت و سلامت برای داوطلبان محترم به اطلاع می­‌رساند، داوطلبان پذیرفته شده در آزمون کتبی، از ساعت ۸ صبح روز سه­‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ الی ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ با در اختیار داشتن اصل و تصویر مدارک مورد نیاز (شامل: مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه، مدارک معلولیت، ایثارگری و همکار صنعت و عکس ۴*۳ به تعداد ۳ عدد و مدارک اثبات بومی بودن مطابق شـرایط دفترچه راهنما) به شرکت مورد تقاضا مراجعه و مدارک خود را تحویل نمایند. لازم به ذکر است عدم ارائه مدارک فوق‌­الذکر در مهلت مقرر، به منزله انصراف داوطلب تلقی خواهد شد.


 

خبر 17 فروردین 1400: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) (منبع: موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) اعلام گردید. 

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اسفند 99: اطلاعیه لغو آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) در اهواز (منبع: موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق)

آزمون استخدامی در شرکت‌های وابسته (نیروگاه‌ها) شرکت مادر تخصصی برق حرارتی در حوزه شهر اهواز، به دلیل شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، آزمون فوق در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ صرفاً در شهر اهواز، برگزار نمی‌شود. تاریخ جدید برگزاری آزمون برای این دسته از داوطلبان متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

آگهی آزمون تغییر حالت اشتغال (به کار) در شرکتهای توزیع نیروی برق - 10 اسفند 99

در اجرای سیاستهای شایسته گزینی، ساماندهی، ارتقاء کارآمدی و تامین نیروی انسانی با رعایت عدالت استخدامی و به استناد مجوزهای استخدامی صادره و براساس موافقت مجمع عمومی، شرکتهای توزیع نیروی برق سراسر کشور تعداد 454 نفر را از محل فرآیند تغییر حالت اشتغال (به کار) و از طریق برگزاری آزمون عمومی کتبی، مصاحبه، امتیازات خاص و گزینش پس از کسب نمره حدنصاب به ترتیب بالاترین نمرات اخذ شده به قراردادی تغییر حالت اشتغال میدهند. مهلت ثبت نام تا 22 اسفند 99 تا 15 فروردین 1400 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

 استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) در سال 99 - 21 بهمن 99

شرکتهای مدیریت تولید برق (نیروگاه) در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و به استناد مجوزهای استخدامی صادره و بر اساس موافقت مجمع عمومی شرکتهای وابسته (غیردولتی)، تعداد 164 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را، از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه و گزینش پس از کسب نمره حد نصاب، به ترتیب بالاترین نمرات اخذ شده در آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و مصاحبه، با شرایط مندرج در این آگهی، بصورت قراردادی استخدام می نماید.
مهلت ثبت نام تا 28 بهمن 99 تا 30 بهمن 99 می باشد.

> شرایط عمومی

1 . داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2 . التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3 . اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4 . انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان
5 . عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
6 . نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
7 . داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی انجام کار
8 . دارا بودن شرایط احراز شغل برای شغل محل مورد تقاضا
9 . عدم منع قانونی برای استخدام و نداشتن تعهد خدمت به دیگر سازمانها و شرکتها (داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا کارکنان مدت معین/دائم شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیر مجموعه صنعت آب و برق و یا بازخرید خدمت از دستگاهها یا شرکتهای مزبور باشند.)
10. احراز صلاحیت های عمومی به تایید گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه
11. دارا بودن شرایط سنی مطابق دفترچه
12. کسب حد نصاب نمره تعیین شده آزمون

> شرایط اختصاصی

1 -داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعلام شده در جدول شماره 1.
2- داشتن شرایط سنی به شرح زیر:
– حداکثر 28 سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از 1371/12/14)
– حداکثر 30 سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از 1369/12/14)
تبصره 1: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و سن داوطلبان،
روز برگزاری آزمون (1399/12/14) می باشد.
تبصره 2 :مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت 24 ماه، به شرط ارائه تأییدیه معتبر از مراجع ذی صلاح به حداکثر سن افزوده می شود.
تبصره 3 :در صورت داشتن سابقه کار مرتبط (مشروط به پرداخت حق بیمه)، تا سقف 2 سال به حداکثر سن مجاز افزوده می شود.
ﻻزم ﺑﻪ ذﻛﺮ اﺳﺖ ﮔﻮاهی ﻓﺮاﻏﺖ از ﺗﺤﺼﻴﻞ داوﻃﻠﺒﺎن، ﻛﺎرت ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ وﺿﻌﻴﺖ ﻧﻈﺎم وﻇﻴﻔﻪ و ﺗﺎﻳﻴﺪﻳﻪ ﻫﺎى ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﺳﻬﻤﻴﻪﻫﺎى ﻗﺎﻧﻮنی، ﺑﺎﻳﺴتی ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ روز ﺑﺮﮔﺰارى آزﻣﻮن آﻣﺎده و ﺻﺎدر ﺷﺪه ﺑﺎﺷﺪ و ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه ﺳﺎﻳﺮ ﺗﺎﻳﻴﺪﻳﻪ ﻫﺎ در روز ﺗﻄﺒﻴﻖ ﻣﺪارک اراﺋﻪ ﮔﺮدد.
3- ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ، ﺑﺮاﺳﺎس ﻛﺪ ﺷﻐﻞ ﻣﺤﻞﻫﺎى ﻗﻴﺪ ﺷﺪه در ﺟﺪول ﺷﻤﺎره 2 ﺗﻌﻴﻴﻦ میﮔﺮدد.

> امتیازات و سهمیه های قانونی

1) امتیاز بومی بودن
1-1-نمره داوطلبان بومی استان با ضریب یک و یک دهم (1/1) و بومی شهرستان با ضریب یک و دو دهم (2/1 ) در نمره مکتسبه آزمون کتبی لحاظ میگردد.
1- 2 – داوطلبان بومی (اعم از بومی استان یا شهرستان) متقاضی استخدام برای شغل محل های شرکت هایی که محل خدمت آنها در مرکز استان قرار دارند، صرفاً از امتیاز یک ویک دهم (1/1) برخوردار خواهند شد.
3-1- افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند، داوطلب بومی استان تلقی می گردند:
استان محل تولد داوطلب یا همسر وی، با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
– همسر و فرزندان کارکنان رسمی و پیمانی شاغل در دستگاه های اجرایی و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) و شرکتهای تابعه (دولتی) و وابسته (غیردولتی) زیر مجموعه وزارت نیرو که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
– داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یامتناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
– داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
– پدر، مادر و یا همسر داوطلب، حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
1 – 4- افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی شهرستان تلقی میگردند.
– شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی، با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
– همسر و فرزندان کارکنان رسمی و پیمانی شاغل در دستگاه های اجرایی و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) و شرکت های تابعه (دولتی) و وابسته (غیردولتی) زیر مجموعه وزارت نیرو که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
– داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
– داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد
– پدر، مادر و یا همسر داوطلب، حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
توجه: داوطلبان موضوع این بند، لازم است در صورت قرار گرفتن در فهرست سه برابر ظرفیت، مستندات و مدارک بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقباً از سوی شرکت متقاضی استخدام اعلام خواهد شد، ارائه نمایند. بدیهی است عدم ارائه تاییدیه در موعد مقرر به منزله حذف از فرایند جذب در سهمیه مزبور میباشد.
2) سهمیه ایثارگران
1-2- تا سقف سی درصد (30%) از کل نیازهای استخدامی (در صورت کسب حد نصاب نمره لازم) به ایثارگران مشمول “قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران” به شرح زیر اختصاص مییابد که افراد واجد شرایط می بایست در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت بپردازند.
2-2- بیست و پنج درصد (25%) از ظرفیت استخدامی به جانبازان، آزادگان فاقد شغل، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان با مدت اسارت یک سال و بالای یک سال اسارت، پدر و مادر، خواهر و برادر شهید به ترتیب نمره مکتسبه اختصاص مییابد.
3-2- پنج درصد (5% ) از ظرفیت استخدامی به رزمندگان (با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها)، همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت به ترتیب نمره مکتسبه اختصاص می یابد.
4-2- فرزندان ایثارگر همکار وزارت نیرو پس از کسب حد نصاب لازم، از ضریب 3/1 (یک ممیز سه دهم) در آزمون کتبی برخوردار میشوند و در سهمیه انتخابی (25%یا 5%) با سایر ایثارگران به رقابت می پردازند.
2-5 – مرجع صدور تاییدیه معتبر برای ایثارگران (جانبازان و آزادگان و فرزندان و همسران آنها، همسر و خانواده شهدا) بنیاد شهید و امور ایثارگران و برای رزمندگان، معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان خود، معاونت نیروی انسانی بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل، معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران می باشند. متقاضیان باید تاییدیه مربوطه را در روز بررسی مدارک ارایه نمایند. بدیهی است عدم ارائه تاییدیه در موعد مقرر به منزله حذف از فرایند جذب در سهمیه مزبور می باشد.
3) سهمیه معلولین
3-1 – تا سقف سه درصد (3%) ظرفیت استخدامی به معلولان عادی مشروط بر دارا بودن شرایط احراز شغل و برخورداری از توانایی جسمی متناسب با شغل مورد نظر به ترتیب نمره مکتسبه اختصاص می یابد.
3-2 -ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط، برای معلولان عادی در زمان بررسی مدارک الزامی است.
جدول شماره 3 توزیع سهمیه ها در مشاغل را نشان میدهد.

> امتیازات خاص

1-4- به منظور ایجاد و حفظ انگیزه در همکاران متخصص و متعهد صنعت آب و برق، ضرایبی در نمرات آزمون مشمولین زیر، پس از کسب حد نصاب لازم، لحاظ میگردد و سپس با مشمولین آزاد به رقابت میپردازند.
2-4- فداکاران صنعت و همچنین کارکنان صنعت آب و برق که به صورت مستقیم با حوزه ستادی، موسسات و مراکز آموزشی و پژوهشی/ شرکت های تابعه (دولتی) / وابسته (غیردولتی) وزارت نیرو همکاری می نمایند در صورتیکه در حین مأموریت و یا حوادث ناشی از کار فوت نموده باشند و یا دچار ازکار افتادگی شوند، همسر یا یکی از فرزندان ایشان در صورت شرکت و قبولی و کسب حد نصاب لازم در آزمون، از ضریب 1/2 (یک و دو دهم) در آزمون کتبی عمومی و تخصصی برخوردار و با داوطلبان آزاد به رقابت خواهد پرداخت.
3-4- فرزند کارکنان شاغل و بازنشسته موسسات و مراکز آموزشی و پژوهشی و شرکتهای تابعه (دولتی) / وابسته (غیردولتی) زیر مجموعه وزارت نیرو که حداقل 20 سال سابقه آخر خدمت آنان در صنعت آب و برق طی شده باشد، در صورت شرکت در آزمون (پس از کسب حد نصاب لازم) از ضریب 1/1 (یک ممیز یک دهم) در آزمون عمومی و تخصصی برخوردار و باداوطلبان آزاد به رقابت خواهد پرداخت.
تذکر: مرجع صدور تأییدیه برای بندهای فوق آخرین شرکت محل خدمت همکار و با ارائه سوابق بیمه تأمین اجتماعی قابل قبول می باشد.

> مواد آزمون

به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سؤالات عمومی و یک دفترچه سؤال اختصاصی داده خواهد شد.
الف- مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:
1- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)
2- ریاضی و آمار مقدماتی
3- زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش
4- معارف اسلامی*
5- زبان انگلیسی عمومی
6- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی
7- هوش و استعداد شغلی
*- اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف بوده و در اینصورت، نمره مکتسبه این داوطلبان براساس مجموع تراز شده سایر سؤالات محاسبه خواهد شد.
ب- مواد آزمون تخصصی برای هر یک از رشته های شغلی، در جدول شماره 4 مشخص شده است.

جدول شماره 4. مواد آزمون کتبی تخصصی

ردیف عنوان شغل مواد آزمون
1 تکنسین ایمنی و بهداشت حرفه ای نیروگاه اصول ایمنی
ایمنی در برق
بهداشت محیط کار
عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار
مدیریت ایمنی و ریسک
2 تکنسین شیمی شیمی تجزیه و آزمایشگاه
شیمی آلی و آزمایشگاه
شیمی فیزیک و شیمی معدنی
تصفیه آب و آزمایشگاه
اصول ایمنی و بهداشت در آزمایشگاه
3 تکنسین بهره برداری نیروگاه (برق) مدار های الکتریکی
ماشین های الکتریکی (مبانی، ماشین های
AC و  DC و ترانسفورماتورها)
اندازه گیری الکتریکی
الکنرونیک کاربردی و کنترل ابزار دقیق
تولید انرژی الکتریکی
4 تکنسین تعمیرات نیروگاه (مکانیک) استاتیک و مقاومت مصالح
مکانیک سیالات
ترمودینامیک و انتقال حرارت
حرارت مرکزی با هوا و آب گرم، تهویه مطبوع تابستانی، سیستم های کنترل تاسیسات

> نحوه محاسبه ضرایب دروس و نمره کل

1-5-نمره کل دروس عمومی و دروس اختصاصی با ضریب یک (1 )محاسبه خواهد شد.
5-2-حد نصاب لازم برای قبولی کسب 50درصد نمره کل میباشد.
تبصره1:ضریب مربوط به داوطلبان بومی، سهمیه ایثارگران و امتیازات مشمولین خاص فقط در نمره نهایی موثر است و در تعیین حدنصاب لحاظ نخواهد شد.
3-5-نمره نهایی پس از اعمال ضرایب مربوطه در نمره کل بدست می آید.
4-5-داوطلبان بر اساس نمره نهایی به میزان سه برابر ظرفیت در کد شغل محل با توجه به سهمیه مندرج در دفترچه برای انجام مراحل مصاحبه معرفی خواهند شد.
5-5-ملاک انتخاب قبول شدگان نهایی امتیازات آنان شامل 70درصد از نمره نهایی(50درصد آزمون تخصصی و 20درصد آزمون عمومی و ) 30 درصد امتیاز مصاحبه خواهد بود.
5-6-انتخاب قبول شدگان نهایی ، بترتیب بالاترین امتیاز مکتسبه با توجه به موارد مذکور در بند 5-5 و در هر یک از سهمیه ها خواهد بود.

> زمان ثبت نام، برگزاری آزمون، اعلام نتایج و تطبیق مدارک

1-6-داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی میتوانند از روز دوشنبه 1399/11/20 ساعت22 لغایت ساعت 24 روز سه شنبه مورخه 1399/11/28 از طریق سایت موسسه آموزشهای تخصصی صنعت آب و برق به آدرس اینترنتی موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق در آزمون ثبت نام نمایند.
تبصره1:داوطلبان میبایست مبلغ 700,000ریال (هفتصدهزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون ازطریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام (سامانه خرید کارت ثبت نام) پرداخت نمایند.
تبصره2 : پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، در صورت انصراف و یا عدم قبولی،وجه واریزی مسترد نمیگردد.
تبصره3: پس از انجام کامل و دریافت کد رهگیری ضروری است،کلیه داوطلبان این کد را یادداشت نموده و در حفظ آن دقت نمایند.
تبصره4:ارائه کارت ورود به جلسه آزمون(چاپ شده برروی کاغذ ) و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار هنگام ورود به حوزه الزامی است؛ درغیر اینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهدشد.
2-6-برگزاری آزمون، روز پنج شنبه مورخ 1399/12/14 و زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون به صــورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ 1399/12/11 لغایت روزچهارشــنبه مورخ 1399/12/13 ازطریق وبســایت موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق انجام می گردد.
3-6- ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، کد رشته محل انتخابی میباشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
تبصره 5: صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، ابتدا توسط شرکت متقاضی استخدام مربوط و سپس به صورت متمرکز در شرکت مادرتخصصی ذیربط بررسی خواهد شد.
4-6 -رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط داوطلبان، در زمان برگزاری آزمون الزامی است.
5-6-نتایج و قبول شدگان در آزمون (سه برابر ظرفیت نهایی پذیرفته شده) روز یکشنبه مورخ 1400/01/15 از طریق وبســایت موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق اعلام می گردد.
6-6-زمان تطبیق مدارک و سایر مراحل همزمان با اعلام نتایج تعیین خواهد شد.
تبصره1: کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد.
تبصره2: اصل و تصویر مدارک پذیرفته شدگان شامل: مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه و عکس 4*3 به تعداد 3 عدد و مدارک اثبات بومی بودن که در شـرایط ثبت نام قید گردیده اسـت، حداکثر 5 روز پس از اعلام نتایج آزمون کتبی می بایسـت ارایه گردد و عدم ارائه مدارک فوق الذکر در مهلت مقرر به منزله انصراف وی تلقی خواهد شد. محل تحویل مدارک متعاقباً از طریق وب سایت  (موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق) اعلام میگردد.
6-7-پذیرفته شدگان 3 برابر ظرفیت پس از تطبیق و تکمیل پرونده طی برنامه زمانی وارد فرآیند مصاحبه می شوند.

> راهنمای ثبت نام

7-1- داوطلبان پس از ورود به سایت آزمون، ابتدا باید اقدام به خرید کارت ثبت نام از طریق سامانه مربوطه نمایند و پس از خرید کارت، با توجه به شماره سریال 14 رقمی که در اختیار ایشان قرار میگیرد، اقدام به ثبت نام نمایند.
تبصره 1: خرید کارت به منزله ثبت نام نهایی نمیباشد و داوطلبان باید مراحل ثبت نام را به طور کامل انجام دهند.
7-2- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
7-3- هنگام درج اطلاعات، کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد.
7-4- از زدن کلید Enter در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر از کلید فاصله (Space) استفاده نمایید.
7-5- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
7-6- کد ملی خود را به صورت کامل (با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
7-7- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی 4×3 (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)، با فرمتjpg  و با حجم حداکثر 70 کیلوبایت استفاده نمایید. عکسهای غیر پرسنلی ارسالی به هیچ وجه مورد قبول نخواهد بود.
اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300*200 پیکسل و حداکثر 400*300 پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره 1: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره 2: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره 3: درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.
تذکر مهم: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام میشود، رخ داده است، تاکید میگردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
8-7 – در انتهای فرم ثبت نام، فیلد مربوط به شماره بازیابی که از نوع عددی و 5 رقمی میباشد را به دلخواه تکمیل و آن را یادداشت نمایید. در صورت فراموش کردن شماره رهگیری ثبت نام، با استفاده از این شماره به همراه کد ملی و شماره شناسنامه میتوانید شماره رهگیری خود را بازیابی نمایید. لذا تا پایان مراحل آزمون از این شماره کاملاً مراقبت نمایید.
9-7- پس از تکمیل اطلاعات، شماره رهگیری ارائه شده را یادداشت نمایید. ضمناً امکان چاپ اطلاعات نیز وجود دارد.

> سایر موارد

1-8- در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جداول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها و یا مقطع بالاتر یا پایین تر امکان پذیر نمی باشد. در مورد رشته های تحصیلی که گرایش ذکر نگردیده است، منظور رشته تحصیلی بدون گرایش می باشد.
2-8- پذیرش داوطلبان با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد.
مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
3-8- در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفاً برای یک شغل محل در یک شرکت ثبت نام نماید.
4-8- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارایه ناقص مدارک بر عهده داوطلب می باشد و چنانچه در هر کدام از مراحل امتحان، مصاحبه و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، قبولی ایشان ملغی بوده همچنین به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد.
5-8- به داوطلبان توصیه می شود که شخصاً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع ثبت نام اینترنتی، آگهی، نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز را دقیقاً مطالعه نمایند. درصورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاع رسانی لازم از طریق پایگاه اینترنتی شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) به عمل خواهد آمد. ضمناً پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.
6-8- داوطلبان گرامی جهت سهولت در فرایند ثبت نام بهتر است ثبت نام را به روزهای آخر موکول ننمایند و در صـورت وجـود اشکال در مراحل ثبت نام، مانند واضح نبودن عـکس ارسالی و یا سایر موارد اصـلاحی، بعد از ثبت اطلاعات خود، در اسرع وقت مجـدداً به صـفحه ثبت نام خود مراجعه نموده تا از وضـعیت تایید اطلاعات اطمینان حاصل نماید.
7-8- افرادی که حائز بالاترین نمرات آزمون شده باشند، سه برابر ظرفیت به عنوان پذیرفته شدگان آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) تعیین و اعلام خواهند شد.
8-8- قبولی د رآزمون کتبی به هیچ وجه به منزله بکارگیری قطعی نمی باشد بلکه قبولی نهایی پس از پذیرش در آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و کسب حدنصاب نمره مصاحبه و انجام مراحل بعدی شامل معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح میباشد. لازم به تاکید است احراز صلاحیت های عمومی با تایید گزینش نهایی از بین داوطلبان واجد شرایط انجام خواهد شد.
9-8- پذیرفته شدگان نهایی می بایست آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرهای استان حوزه فعالیت شرکت مورد نظر که در جداول نیازهای استخدامی تعیین شده است را داشته باشند.
10-8- در صورت وجود هر گونه ابهام در ساعت اداری باشماره 44171961-021 داخلی 149 تماس حاصل نمایید.

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) مورخ 21 بهمن 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط شرکتهای مدیریت تولید برق (نیروگاه) در سال 99 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی صنعت آب و برق اینجا کلیک نمایید

 استخدام شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی - 8 بهمن 99

پیرو ابلاغ دستورالعمل نیازسنجی، تامین و ساماندهی نیروی انسانی در شرکت‌های وابسته وزارت نیرو، شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در نظر دارد بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز  خود در شرکت‌های وابسته  غیر دولتی (نیروگاه‌ها) را از بین فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های برتر، مطابق ضوابط و مقررات و از طریق مصاحبه تخصصی تامین کند.
بدین وسیله از علاقه‌مندان واجد شرایط ذیل دعوت می‌شود نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایند:

> شرایط عمومی

- داشتن تابعیت ایران
- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان
- نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
- دارا بودن شرایط احراز شغل مطابق ضوابط و مقررات
- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی لازم
- نداشتن منع قانونی برای استخدام و تعهد خدمتی به دیگر سازمان‌ها
- احراز صلاحیت‌های عمومی به تایید گزینش پس از پذیرش در مصاحبه

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 30 بهمن 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام وزارت نیرو (منبع: سایت وزارت نیرو)

امور اداری وزارت نیرو، طی اطلاعیه‌ای از معرفی‌شدگان هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی (وزارت نیرو) خواست تا بر اساس جدول زمانبندی مشخص شده، برای انجام مصاحبه استخدامی در حوزه ستادی این وزارتخانه حضور یابند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
«پیرو اطلاعیه مورخ 98/10/15 بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که بر اساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج در سایت سازمان سنجش جهت بررسی مدارک به وزارت نیرو معرفی گردیده و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها مورد بررسی و تایید قرار گرفته است می‌رساند: ضمن توجه به نکات ذیل برابر جدول زمانبندی مشخص شده جهت انجام مصاحبه استخدامی در حوزه ستادی وزارت نیرو حضور یابند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 26 بهمن 98: اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی به منظور انجام مصاحبه استخدامی (منبع: سایت سازمان سنجش)

 پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ 98/10/15، بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی كه در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده‌اند می‌رساند که كارنامه نتایج بررسی مدارک داوطلبان تا ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 98/11/27 در سایت سازمان ‌سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. داوطلبان درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان برای شركت در مصاحبه به هر یك از دستگاه‌های اجرایی می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی در تاریخ 98/11/27 به آدرس سایت دستگاه مورد نظر به شرح جدول ذیل مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

جهت ورود به صفحه تجربیات گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 17 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدام وزارت نیرو (منبع: سایت وزارت نیرو)

امور اداری وزارت نیرو، طی اطلاعیه‌ای، زمان مراجعه معرفی شدگان مرحله نخست هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی (وزارت نیرو) را اعلام کرد.
«بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند: آن دسته از افرادی که در مرحله نخست هفتمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی شرکت نموده و اسامی آنها به‌عنوان معرفی شده مرحله اول در سایت سازمان سنجش اعلام گردیده است، جهت ارائه و بررسی مدارک خود به شرح ذیل از تاریخ 98/10/21 لغایت 98/10/25 طبق جدول زمان‌بندی اعلامی، به حوزه ستادی وزارت نیرو به آدرس: خیابان ولی‌عصر، ابتدای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی( نیایش)، روبروی درب جنوبی پارک ملت، ساختمان وزارت نیرو مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


. - سوالات متداول

استخدام در وزارت نیرو از طریق آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی و یا فراخوان های دستگاه مربوطه انجام می گیرد. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام وزارت نیرو از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید) و از طریق اینستاگرام ایران استخدام (اینجا کلیک نمایید)

استخدام در وزارت نیرو در دو بخش دولتی و بخش شركتهای وابسته (غيردولتی) انجام می گیرد.

شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران، شرکت سهامی مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال وتوزیع نیروی برق ایران (توانیر)، شركت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، شرکت های مدیریت تولید برق (نیروگاه)، شركت مادرتخصصي مديريت ساخت و تهيه كالاي آب و برق - ساتكاب

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، حداقل معدل، جنسیت و رشته تحصیلی می باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی وزارت نیرو (اینجا کلیک نمایید)

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی وزارت نیرو (اینجا کلیک نمایید)


لینک های مفید و مرتبط
لیست صفحات مفید
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی   کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
لیست صفحات مرتبط
صفحه اخبار استخدام شرکت های توزیع نیروی برق  صفحه اخبار استخدام شرکت های مدیریت تولید برق (نیروگاه)
صفحه اخبار استخدام شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور  صفحه اخبار استخدام شركت های آب و فاضلاب شهری
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد