• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت پارس پترو زاگرس

استخدام شرکت پارس پترو زاگرس

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی)


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت پارس پترو زاگرس به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۱۶ تیر ۱۴۰۱
استخدام مهندس فرآیند نفت و گاز در شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی)

شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی) فعال در پروژه‌های نفت و گاز در نظر دارد برای تکمیل کادر فنی خود نسبت به جذب مهندس فرآیند با شرح زیر در بخش های طراحی و MC در استان تهران اقدام نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مهندس فرآیند نفت و گاز آقا و خانم بصورت حضوری و تمام وقت شرح شغل: طراحی و تهیه مدارک فرآیندی نفت و گاز کنترل مدارک فرآیندی شبیه‌سازی فرآیندهای مختلف نفت و گاز ارتباط با دیسیپلین‌های مختلف مهندسی دارای مدرک دانشگاهی مهندسی شیمی با حداقل 5 سال سابقه کاری مفید متقاضیان واجد شرایط می توانند ر...

مشاهده بیشتر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام مهندس سیویل و سازه در شرکت پارس پترو زاگرس

شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی) در نظر دارد نسبت به جذب نیرو در عناوین شغلی زیر در بخش های طراحی و مدیریت طرح (MC) در تهران اقدام نماید. عنوان شغلی شرایط احراز مهندس سیویل (سیویل و سازه) مهندسی عمران7 تا 10 سال سابقه کار مقطع تحصیلی: کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری خواهشمند است در صورت تمایل رزومه خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل درج شده در آگهی ارسال و حتما در قسمت موضوع ایمیل، تخصص خود را مرقوم فرمایید.

مشاهده بیشتر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام مهندس ایمنی برای شرکت پارس پترو زاگرس در تهران

شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی) در نظر دارد نسبت به جذب نیرو در عناوین شغلی زیر در بخش های طراحی و مدیریت طرح (MC) در تهران اقدام نماید. عنوان شغلی شرایط احراز مهندس ایمنی مهندسی شیمی - فرآیند7 تا 10 سال سابقه کار مقطع تحصیلی: کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری خواهشمند است در صورت تمایل رزومه خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل درج شده در آگهی ارسال و حتما در قسمت موضوع ایمیل، تخصص خود را مرقوم فرمایید.

مشاهده بیشتر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام مهندس ابزار دقیق برای شرکت پارس پترو زاگرس در تهران

شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی) در نظر دارد نسبت به جذب نیرو در عناوین شغلی زیر در بخش های طراحی و مدیریت طرح (MC) در تهران اقدام نماید. عنوان شغلی شرایط احراز مهندس ابزار دقیق مهندسی برق – کنترل / الکترونیک7 تا 10 سال سابقه کار مقطع تحصیلی: کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری خواهشمند است در صورت تمایل رزومه خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل درج شده در آگهی ارسال و حتما در قسمت موضوع ایمیل، تخصص خود را مرقوم فرمایید.

مشاهده بیشتر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام مهندس برق (قدرت و مخابرات) در شرکت پارس پترو زاگرس

شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی) در نظر دارد نسبت به جذب نیرو در عناوین شغلی زیر در بخش های طراحی و مدیریت طرح (MC) در تهران اقدام نماید. عنوان شغلی شرایط احراز مهندس برق (قدرت و مخابرات) مهندسی برق – قدرت و مخابرات7 تا 10 سال سابقه کار مقطع تحصیلی: کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری خواهشمند است در صورت تمایل رزومه خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل درج شده در آگهی ارسال و حتما در قسمت موضوع ایمیل، تخصص خود را مرقوم فرمایید.

مشاهده بیشتر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام مهندس فرآیند برای شرکت پارس پترو زاگرس در تهران

شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی) در نظر دارد نسبت به جذب نیرو در عناوین شغلی زیر در بخش های طراحی و مدیریت طرح (MC) در تهران اقدام نماید. عنوان شغلی شرایط احراز مهندس فرآیند مهندسی شیمی - فرآیند7 تا 10 سال سابقه کار مقطع تحصیلی: کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری خواهشمند است در صورت تمایل رزومه خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل درج شده در آگهی ارسال و حتما در قسمت موضوع ایمیل، تخصص خود را مرقوم فرمایید.

مشاهده بیشتر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارشناس پایپینگ در شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی)

شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی) در نظر دارد نسبت به جذب نیرو در عناوین شغلی زیر در بخش های طراحی و مدیریت طرح (MC) در تهران اقدام نماید. عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس پایپینگ رشته مکانیک7 تا 10 سال سابقه کار مقطع تحصیلی: کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری خواهشمند است در صورت تمایل رزومه خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل درج شده در آگهی ارسال و حتما در قسمت موضوع ایمیل، تخصص خود را مرقوم فرمایید.

مشاهده بیشتر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام مهندس مکانیک (روتاری و فیکس) در شرکت پارس پترو زاگرس

شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی) در نظر دارد نسبت به جذب نیرو در عناوین شغلی زیر در بخش های طراحی و مدیریت طرح (MC) در تهران اقدام نماید. عنوان شغلی شرایط احراز مهندس مکانیک (روتاری و فیکس) رشته مکانیک7 تا 10 سال سابقه کار مقطع تحصیلی: کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری خواهشمند است در صورت تمایل رزومه خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل درج شده در آگهی ارسال و حتما در قسمت موضوع ایمیل، تخصص خود را مرقوم فرمایید.

مشاهده بیشتر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه در شرکت پارس پترو زاگرس

شرکت پارس پترو زاگرس (سطح الارضی) در نظر دارد نسبت به جذب نیرو در عناوین شغلی زیر در بخش های طراحی و مدیریت طرح (MC) در تهران اقدام نماید. عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه رشته صنایع 7 تا 10 سال سابقه کار مقطع تحصیلی: کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری خواهشمند است در صورت تمایل رزومه خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل درج شده در آگهی ارسال و حتما در قسمت موضوع ایمیل، تخصص خود را مرقوم فرمایید.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی