• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۰۹
  • 0k نظر «نمایش»

اعلام شرایط استفاده از سهمیه خانواده شهدا، ایثارگری و بهزیستی در آزمون شرکت کار و تامین

اعلام شرایط استفاده از سهمیه خانواده شهدا، ایثارگری و بهزیستی در آزمون شرکت کار و تامین

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
جزئیات بیشتر در مورد خبر

اعلام ضوابط استفاده از سهمیه ها در آزمون شرکت کار و تامین

خبر 9 تیر 1401: اعلام شرایط استفاده از سهمیه خانواده شهدا، ایثارگری و بهزیستی در آزمون شرکت کار و تامین

جذب ایثارگران از محل سهمیه‌های جذب از طریق شرکت در آزمون، رقابت بین تمام داوطلبان ایثارگر در هریک از سهمیه‌های «۲۵ درصد و ۵ درصد» در هریک از مجوز‌های کلی جذب نیرو بر اساس نمره مکتسبه در آزمون به میزان حداکثر ۳ برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه با رعایت ساز و کار‌های زیر انجام می‌شود.

در فرآیند جذب مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، جذب آنان مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام می‌شود.

با هماهنگی‌های به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، سهمیه مربوط به مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران در دفترچه آزمون مشخص و از سهمیه سایر داوطلبان مجزا شده است و داوطلبان ایثارگر تأیید شده مشمول این سهمیه، برای اعمال سهمیه مذکور تنها باید شغل محل‌های مشخص شده در سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد را انتخاب کنند.

ایثارگران متقاضی بهره مندی از سهمیه جذب ۲۵ درصد موضوع «ماده ۲۱» قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران برای ثبت نام و بهره مندی از سهمیه مذکور، الزام است ابتدا اطلاعات خود را در سیستم سجایا «سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران» ثبت کرده و بوسیله بنیاد شهید و امور ایثارگران تایید شود. در صورت عدم تایید بنیاد مذکور مجاز به انتخاب شغل محل‌های مشخص شده برای سهمیه یاد شده نیستند.

مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، مجاز به بهره مندی از سهمیه ۵ درصد سایر ایثارگران نیستند.

هر داوطلب ایثارگر می‌تواند در صورت مشمول بودن، تنها از یکی از سهمیه‌های مشخص شده بر اساس ضوابط مربوطه، استفاده کند؛ بنابراین مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، جهت استفاده از سهمیه اختصاصی خود، تنها باید مشاغل مشخص شده برای آنان را در دفترچه را انتخاب کنند.

پدر، مادر، همسر، برادر، خواهر و فرزندان آزادگان، شهدا، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و آزادگان ۱ سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

کسب حد نصاب نمره آزمون برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران تا سقف سهمیه «۲۵ درصد» الزامی نیست. بدیهی است در صورتیکه ایثارگران موضوع این سهمیه در شغل محل‌های سهمیه آزاد شرکت کنند کسب حد نصاب نمره امتحان در شغل مربوط الزامی است.

افراد معلولی که مایل به شرکت در آزمون هستند، باید معرفی نامه یا گواهی از سازمان بهزیستی برای تایید معلولیت خود داشته باشند. داوطلبان واجد شرایط معلولیت با کسب حد نصاب نمره باید با سایر داوطلبان معلول رقابت کرده و در صورت پذیرش به تعداد سه برابر ظرفیت برای مصاحبه معرفی می شوند.

جذب معلولین با ارائه معرفی نامه از اداره کل بهزیستی استان از محل سهمیه «۳ درصد قانون جامع حمایت از معلولان» تنها از طریق شرکت در آزمون ، کسب حد نصاب نمره و رقابت بین تمام داوطلبان معلول بر اساس نمره مکتسبه در آزمون «به میزان حداکثر سه برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه » و با رعایت ساز و کار‌های زیر انجام می‌شود.

معلولین مشمول سهمیه ۳ درصد جهت استفاده از سهمیه اختصاص یافته به خود، باید در زمان انتخاب شغل محل «از بین شغل محل‌های سهمیه آزاد»انتخاب کنند. بدیهی است انتخاب افراد برتر جهت استفاده از سهمیه یاد شده از طریق رقابت بین جامعه معلولین صورت خواهد پذیرفت.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شرکت کار و تامین
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی