جزئیات بیشتر در مورد خبر

مجلس قانون سختی کار رانندگان مسافربری را تصویب کند

جهت ورود به صفحه اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک کنید


خبر 14 فروردین 96: تصویب قانون سختی کار رانندگان مسافربری (منبع: ایلنا)

عضو هیات مدیره انجمن صنفی رانندگان مسافربری کشور : مجلس قانون سختی کار رانندگان مسافربری را تصویب کند

عضو هیات مدیره انجمن صنفی رانندگان مسافربری کشور می گوید اصلی ترین مطالبه رانندگان مسافربری تصویب نهایی قانون اعطای سختی کار رانندگان در صحن علنی مجلس است.

«غلامرضا جان افشان» عضو هیات مدیره انجمن صنفی رانندگان مسافربری کشور در گفت و گو با ایلنا، اظهار داشت: اصلی ترین مطالبه رانندگان مسافربری  تصویب قانون سختی کار در مجلس است.

وی گفت: طرح سختی کار رانندگان بار و مسافر درون‌شهری و برون‌شهری کشور  در آذر ماه سال 95 به تصویب کمیسیون اجتماعی مجلس رسید اما و در انتظار تصویب در صحن علنی مجلس شورای اسلامی است.

جان افشان افزود:  با توجه به اینکه کارفرمای رانندگان مسافربری مشخص نیست دراین طرح مصوب کمسیون اجتماعی مجلس پیش بینی شده است که مسئولیت پرداخت 4 درصد سهم کارفرمایان نیز مانند سایر هزینه های بیمه ای به عهده خود رانندگان محول شود.

این فعال صنفی رانندگان مسافربری کشور با بیان اینکه رانندگان مسافربری همواره دغدغه به خطر افتان جان  مسافران را دارند، تصریح کرد: رانندگان این صنف در جاده هایی که هر چند دقیق یک نفر در آن کشته می شوند با وسائل نقلیه سنگین خود اقدام به جا به جایی مسافران می کنند، حال شایسته نیست که در این شرایط نتوانند با استفاده از مزایای قانون سختی و زیان آور بازنشست شوند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...