جزئیات بیشتر در مورد خبر

به زودی فراخوان جذب نیرو برای استان تهران اعلام می‌شود

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان شیلات ایران اینجا کلیک نمایید


خبر 10 مهر 97: جذب نیرو در سازمان شیلات استان تهران

معاون سازمان شیلات ایران گفت: حدود ۱۵۰ نفر در استانهای مرکزی و جنوبی کشور در سازمان شیلات ایران استخدام شده‌اند و بزودی فراخوان جذب نیرو برای استان تهران نیز اعلام می‌شود. حسین عبدالحی معاون توسعه آبزی‌پروری سازمان شیلات ایران امروز در همایش ملی تغذیه آبزیان با غذای زنده اظهار کرد: 480 هزار تن محصولات آبزی‌پروری در کشور تولید می‌شود و مجموعه تولید محصولات شیلاتی در کشور یک میلیون و 200 هزار تن است که سال گذشته 200 هزار تن ماهی گرمابی، 160 هزار تن ماهی قزل‌الا و 32 هزار و 500 تن میگو و 200 میلیون قطعه ماهی زینتی در کشور تولید شده و صادرات خوبی نیز داشته است.

معاون توسعه آبزی‌پروری سازمان شیلات ایران با اشاره به اینکه در بخش تولید ماهیان گرم‌ابی نیازمند تغییر رویکرد هستیم گفت: همکاران ما در دانشگاه‌ها می‌توانند این موضوع را مورد بررسی قرار دهند و دانشجویان روی این موضوعات کار کنند.

وی گفت: تعداد زیادی از فارغ‌التحصیلان این بخش (150 نفر) برای استانهای مرکزی و جنوبی کشور جذب شده‌اند و بزودی توسط سازمان سنجش شرایط استخدام در استان تهران نیز اعلام می‌شود.

عبدالحی در پایان گفت: دانشگاه‌ها می‌توانند سیاست‌های دولت و سازمان شیلات را محقق کنند که ما مهمترین موضوعی که در دستور کار داریم افزایش بهره‌وری در آب است که برای این مهم گروه‌هایی را نیز برای آموزش به سایر کشورها اعزام کرده‌ایم.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...