• ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
 • 1k نظر «نمایش»

استخدام نخبگان

استخدام نخبگان (خبر جدید)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۳۶ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

مهلت ثبت نام: ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ الی ۱۴۰۲/۱۱/۱۸

ارائه کارت آزمون: -

برگزاری آزمون: -

آخرین وضعیت: خبر جدید

استخدام نخبگان در دستگاه های اجرایی

جذب و استخدام نخبگان در دستگاه های اجرایی بمنظور تحول و ارتقای این دستگاه ها و سازمان ها انجام می گیرد. تا بدین لحظه 2 فراخوان جهت استخدام نخبگان منتشر شده و "ثبت نام فراخوان سوم نیز تا 15 بهمن ماه 1402"در جریان خواهد بود. به منظور اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های جذب نخبگان در دستگاه های اجرایی؛ این صفحه را همواره پیگیری نمایید.


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اعلام زمان فراخوان چهارم

خبر 22 خرداد 1403: زمان فراخوان چهارم جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی اعلام شد.
حسین عبادی‌، سرپرست دفتر پایش و شبکه‌سازی سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان با تاکید بر اینکه در هر مرحله از فرایند جذب و تکمیل پرونده، اطلاع‌رسانی به متقاضیان از طریق پیامک صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: فراخوان چهارم جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی تیر ماه اعلام خواهد شد و افرادی که به هر دلیلی نتوانستند در فراخوان سوم ثبت نام خود را تکمیل و نهایی کنند، می‌توانند در آن فراخوان نیز شرکت کنند.

ادامه خبر

اعلام فراخوان جدید در اردیبهشت ماه

خبر 5 اردیبهشت 1403: برنامه ریزی برای اعلام فراخوان جدید جذب نخبگان در اردیبهشت 1403
معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان با اعلام اینکه جذب هزار نفر از نخبگان در دستگاه های اجرایی تعیین تکلیف شده است، گفت: برای اعلام فراخوان جدید جذب در اردیبهشت در حال برنامه ریزی هستیم. قرار است در این فراخوان علاوه بر 18 دستگاهی که در فراخوان قبلی مشارکت داشتند، 15 دستگاه دیگر پای کار بیایند و در مجموع جذب نخبگان برای 3 هزار کدشغل در 33 دستگاه صورت خواهد گرفت.

ادامه خبر

اطلاعیه تکمیل و اصلاح مدارک

خبر 12 اسفند 1402: اطلاعیه تکمیل و اصلاح مدارک استخدام نخبگان در دستگاه های اجرایی
فرصت تکمیل و اصلاح مدارک برای متقاضیان جذب در دستگاه‌های اجرایی بر روی سامانه دانا فراهم شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای برگزاری سومین فراخوان جذب نخبگان و استعدادهای برتر فرصت تکمیل و اصلاح مدارک بر روی سامانه دانا فراهم شده است
متقاضیان تا 14 اسفندماه فرصت دارند با مراجعه به این سامانه ضمن بررسی مدارک بارگذاری شده، نسبت به تکمیل مدارک اقدام کنند.
شایان ذکر است: به منظور تحول در دستگاه‌های اجرایی و ارتقا نظام حکمرانی کشور، در این طرح نخبگان و استعدادهای برتر علاقه‌مند به فعالیت در دستگاه‌های دولتی، شناسایی و برای اشتغال به دستگاه‌های اجرایی معرفی می‌شوند.

تکمیل مدارک

تمدید مهلت ثبت نام

خبر 16 بهمن 1402: تمدید مهلت ثبت نام استخدام نخبگان در دستگاه های اجرایی
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام استخدام نخبگان در دستگاه های اجرایی تا 18 بهمن ماه 1402 تمدید گردید.

ادامه خبر

نحوه انتخاب کدشغل

خبر 4 بهمن 1402: اعلام نحوه انتخاب کدشغل برای استخدام نخبگان
معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان با اشاره به انتشار فراخوان سوم جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی، گفت: متقاضیان تا 15 بهمن بر اساس شرایط هر یک از کد مشاغل می‌توانند 3 گزینه را انتخاب کنند و ما بر اساس اولویت اول اقدام به ارزیابی آنها می‌کنیم، ضمن آنکه جایابی آنها برای مشاغل به صورت بوم گزینی است.

ادامه خبر

فراخوان جذب نخبگان

آگهی 30 دی 1402: انتشار دفترچه راهنمای استخدام نخبگان در دستگاه های اجرایی
بنیاد ملی نخبگان به منظور جذب در دستگاه های اجرایی کشور، شرایط و ضوابط سومین فراخوان مستقل استخدام استعدادهای برتر در دستگاه های اجرایی کشور را به شرح زیر اعلام می کند. مهلت ثبت نام در این فراخوان تا 15 بهمن 1402 می باشد.

 مقاطع تحصیلی مورد نیاز در این فراخوان

کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
نکته: مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل در دفترچه و همچنین مدارک معادل، برای شرکت در فراخوان و استخدام مجاز نمی باشد.

 شرایط سنی
حداقل 20 سال تمام و حداکثر 40 سال تمام
نکته: برای متخصصین با مدرک تحصیلی دکتری دارا بودن سن حداکثر 45 سال تمام مورد نیاز است.
توجه: ملاک عمل درخصوص سن متقاضیان، اولین روز ثبت درخواست در فراخوان (1402/10/30) می باشد.

 مراحل ثبت درخواست
مطالعه شرایط
آماده کردن مدارک مورد نیاز
شروع فرآیند ثبت درخواست
مهم: امکان اضافه کردن و ویرایش اطلاعات پس از پایان مهلت ثبت نام وجود ندارد.

 مراحل ارزیابی
ارزیابی عمومی - تخصصی جهت احراز صلاحیت نخبگی
ارزیابی شایستگی های شغلی - عمومی
ارزیابی تخصصی

 نحوه محاسبه حدنصاب
کسب حداقل 35 امتیاز در مقطع کارشناسی، 40 سال در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای، 50 امتیاز در مقطع دکترای تخصصی، تخصص و فوق تخصص

 دستگاه های شرکت کننده در این فراخوان

 • وزارت آموزش و پرورش
 • وزارت نیرو
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • معاونت حقوقی ریاست جمهوری
 • وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی
 • سازمان ملی استاندارد
 • مرکز ملی رقابت
 • وزارت صنعت، معدن و تجارت (سازمان زمین شناسی)
 • سازمان برنامه و بودجه کشور
 • وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
 • وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
 • وزارت دادگستری
 • سازمان اداری و استخدامی کشور
 • وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

طرح جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی کشور

به منظور ایجاد تحول در دستگاه‌های اجرایی و ارتقا نظام حکمرانی کشور، در طرح جذب جذب نیروی انسانی نخبه و استعداد برتر در دستگاه‌های اجرایی کشور، نخبگان و استعدادهای برتر علاقه‌مند به فعالیت در دستگاه‌های دولتی، شناسایی و برای اشتغال به دستگاه‌های اجرایی معرفی می‌شوند.

 ماجرای جذب نخبگان در دستگاه های اجرایی کشور

در اسفندماه سال 1400 هیات وزیران آیین نامه ای را برای جذب نخبگان در دستگاه های اجرایی کشور تصویب کردند.
این آیین نامه به منظور بهره گیری از ظرفیت و اثرگذاری نخبگان در بدنه اجرایی کشور، فرصتی مناسب را برای اشتغال و خدمت رسانی نخبگان فراهم می کند.

 چه افرادی امکان شرکت در این طرح را دارند؟

در این طرح افرادی که در حوزه های آموزشی، پژوهشی، مهارتی، فناورانه و فرهنگی اجتماعی دارای سابقه ویژه هستند و با روحیه جهادی و عرق ملی مایل به خدمت و تحول در کشور می باشند، می توانند شرکت کنند.
 لازم به ذکر است: این طرح با همکاری بنیاد ملی نخبگان، سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه حداقل دو بار در سال اجرا می شود.

 نحوه ثبت نام

برای ثبت نام کافیست که در زمان اعلام فراخوان به سایت بنیاد ملی نخبگان مراجعه کرده و از قسمت جذب در دستگاه های اجرایی پس از بارگذاری مدارک و مستندات مربوط به حوزه استعداد خود، کد شغل های مربوطه را انتخاب نمایید.
پس از آن منتظر باشید تا از طریق پیامک نتیجه ارزیابی اولیه شما اعلام شود.
در صورت تایید، شما به یکی از کانون های ارزیابی معرفی خواهید شد.
پس از تایید در این مرحله شما به سازمان اداری و استخدامی و سپس دستگاه مربوطه برای ارزیابی نهایی معرفی خواهید شد.

موشن‌گرافی | معرفی طرح جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی کشور

آخرین اخبار استخدام نخبگان

۲۰ تیر ۱۴۰۳
جذب 3 هزار دانش‌آموز نخبه در دانشگاه فرهنگیان

استخدام دانش آموزان نخبه عشایری در دانشگاه فرهنگیان علی تیرگیر ‌در گفت‌وگو با پانا به جذب دانش‌آموزان نخبه ‌رشته‌های مختلف در دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و گفت: «امسال وزارت آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه فرهنگیان تصمیم به جذب 3000 دانش‌آموز نخبه در زمینه‌های مختلف دارد که این موضوع فرصت مناسبی برای دانش‌آموزان نخبه و با‌استعداد است که ساکن مناطق کم‌برخوردار، مناطق عشایری و مناطق مرزی هستند.» وی ادامه داد: «در پایه دوازدهم، دانش‌آموزان بااستعدادی داریم که در زمینه‌های فرهنگی هنری، دینی، ورزشی...

مشاهده بیشتر
۰۹ تیر ۱۴۰۳
آغاز جذب نخبگان به عنوان هیأت علمی در وزارت بهداشت

جذب دانش آموختگان برتر به عنوان هیأت علمی اجرای طرح جهت بنیاد ملی نخبگان (جذب هیأت علمی از میان دانش آموختگان برتر) در وزارت بهداشت کلید خورد. به گزارش ایسنا، مرکز جذب و امور اعضای هیات علمی و نخبگان وزارت بهداشت اعلام کرد: جذب دانش آموختگان برتر به عنوان عضو هیأت علمی (طرح جهت) در وزارت بهداشت آغاز شده است. براساس فرآیند ثبت نام در طرح «جهت» بنیاد ملی نخبگان برای جذب دانش آموختگان برتر به عنوان عضو هیأت علمی خارج از فراخوان، متقاضیان می توانند اطلاعات و سوابق علمی خود را از طریق سامانه شناسای...

مشاهده بیشتر
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
صدور بیش از 7 هزار ردیف استخدامی برای نخبگان

بیش از هفت هزار ردیف استخدامی نخبگان صادر شد رئیس بنیاد ملی نخبگان، از صدور بیش از ۷ هزار ردیف استخدامی توسط سازمان امور اداری و استخدام برای نخبگان علاقه‌مند به جذب در دولت خبرداد.به گزارش بازارکار، روح الله دهقانی فیروزآبادی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به بررسی و تصویب سند ملی هوش مصنوعی، تأسیس سازمان ملی هوش مصنوعی جمهوری اسلامی ایران همچنین تشکیل شورای راهبری هوش مصنوعی در جلسه روز گذشته (سه شنبه ۲۹ خردادماه) توسط شورای‌عالی انقلاب فرهنگی، تاکیدکرد: شهید آیت الله سیدا...

مشاهده بیشتر
۳۰ خرداد ۱۴۰۳
نحوه جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی

اعلام جزئیات فرایند جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی فرایند بررسی پرونده‌های متقاضیان جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی در بنیاد ملی نخبگان در حال انجام است و به زودی افرادی که امتیازات لازم را کسب کنند، به سازمان اداری استخدامی معرفی می‌شوند. بر همین اساس، در فراخوان سوم جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی که بهمن ماه سال گذشته آغاز شد، تعداد ۹۱۷۱ نفر توانستند حد نصاب لازم را کسب و به مرحله بعدی یعنی بررسی پرونده وارد شوند که در این مرحله اگر پرونده فردی نقض داشته باشد، می‌تواند آن را رفع و ادامه فر...

مشاهده بیشتر
۲۲ خرداد ۱۴۰۳
زمان فراخوان چهارم جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی اعلام شد

اعلام زمان فراخوان چهارم جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی حسین عبادی‌، سرپرست دفتر پایش و شبکه‌سازی سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان با تاکید بر اینکه در هر مرحله از فرایند جذب و تکمیل پرونده، اطلاع‌رسانی به متقاضیان از طریق پیامک صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: فراخوان چهارم جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی تیر ماه اعلام خواهد شد و افرادی که به هر دلیلی نتوانستند در فراخوان سوم ثبت نام خود را تکمیل و نهایی کنند، می‌توانند در آن فراخوان نیز شرکت کنند. کتاب جامع مصاحبه استخدامی کتاب راهنمای مصاحبه ح...

مشاهده بیشتر
۱۰ خرداد ۱۴۰۳
ورود بدون کنکور 2 هزار استعداد برتر به دانشگاه فرهنگیان

ورود بدون کنکور نخبگان به دانشگاه فرهنگیان از مهرماه اجلاسیه مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان کرمان از امروز به میزبانی زرند در محل تالار فرهنگیان این شهرستان آغاز شد و تا فردا ادامه دارد. نخستین روز این گردهمایی با حضور ستاری فرد معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش، رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، حجت الاسلام شجاعی امام جمعه، حسینی نژاد فرماندار زرند و سایر مسئولان برگزار شد. صادق ستاری فرد معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در این آیین استان کر...

مشاهده بیشتر
۰۹ خرداد ۱۴۰۳
دریافت مجوز استخدام سه هزار نخبه در دستگاه‌های اجرایی

استخدام 700 نفر نخبه در دستگاه‌های اجرایی تا پایان سال معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان ایران گفت: مجوز سه هزار ردیف و کد رشته استخدامی برای جذب و به کارگیری نخبگان دریافت شده و این افراد مشغول طی کردن آخرین مرحله فرآیند اشتغال و ورود به حوزه و سیستم اجرایی کشور هستند. به گزارش ، یاسین کیخا روز چهارشنبه در آیین افتتاحیه اولین رویداد گفتاورد ملی نخبگان و در جمع خبرنگاران در یاسوج اظهار کرد: بر اساس مصوبه دولت در سال ۱۴۰۰ در راستای جذب نخبگان در دستگاه های اجرایی، دو فراخوان برگزار و افرا...

مشاهده بیشتر
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
آگهی جذب نیروی امریه در بنیاد نخبگان استان تهران

فراخوان جذب سرباز امریه در بنیاد نخبگان تهران آگهی جذب سرباز امریه آگهی 25 اردیبهشت 1403: آگهی جذب سرباز امریه در بنیاد نخبگان تهران بنیاد نخبگان استان تهران جهت انجام امور اداری و اجرایی خود در شهر تهران آمادگی جذب مشمولان خدمت نظام وظیفه در قالب امریه سربازی را دارا است. متقاضیان میتوانند خلاصه سوابق خود را تا تاریخ 15 خرداد ماه 1403 جهت بررسی به رایانامه tehran@ bmn.ir ارسال کنند. در صورت دارا بودن شرایط مذکور از داوطلبان برای انجام مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد. شرایط عمومی 1. اولویت با نخب...

مشاهده بیشتر
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
جذب بدون آزمون 3 هزار استعداد برتر ملی در دانشگاه فرهنگیان

ورود سه هزار استعداد برتر به دانشگاه فرهنگیان به گزارش روابط عمومی به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، رضا مرادصحرایی روز پنجشنبه در نشست با مسوولان موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) قم افزود: در استخدام‌های جدید آموزش‌ وپرورش به دنبال این هستیم کسانی معلم شوند که امانت ملت که اصلی‌ترین و ارزشمندترین امانت است را به خوبی و درستی امانتداری کنند. وی با بیان این‌که تقویت دانشگاه فرهنگیان سیاست اصلی ما است، اضافه کرد: امروز دانشگاه فرهنگیان پردیس اختصاصی تربیت مربی...

مشاهده بیشتر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
پیگیری جدی جذب نخبگان با همکاری سازمان اداری و استخدامی

موضع گیری جدی استخدام نخبگان روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناروی ریاست جمهوری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج در رابطه با روند جذب نخبگان در دستگاه های دولتی گفت: در شرایط کنونی منتظر یک مصوبه هستیم تا سپس به نحو جدی تری در حوزه جذب نخبگان موضع گیری کنیم. در این رابطه، مساله اصلی این است که سازمان اداری و استخدامی در رابطه با نخبگانی که در دولت جذب می شوند، پیشنهادیه ای را قرار داده که قبل از برنامه جذب خود یک دوره یک یا دو ماهه را بگذارنند. این موضوع یکسری مشکلات دارد. وی گ...

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=245875
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k