جزئیات بیشتر در مورد خبر

در زمینه ورزش کارگران خانم تمهیداتی اندیشیده شده است

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی استانداری خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار اشتغال بانوان اینجا کلیک نمایید


خبر 19 بهمن 96: حدود 13.5 میلیون کارگر در سطح کشور اشتغال به کار دارند

رئیس فدراسیون ورزش‌های کارگری گفت: حدود 13.5 میلیون کارگر در سطح کشور وجود دارد که با احتساب خانواده‌هایشان به 40 میلیون نفر می‌رسند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس از بیرجند، امیر حسینی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی، ضمن گرامیداشت دهه فجر، اظهار داشت: روزی که امام خمینی(ره) کودتای نظامی اعلام کردند و گفتند از خانه‌ها بیرون بیایید کسی مفهوم ایشان را درک نمی‌کرد چرا که امام خمینی(ره) مصداق اخلاصی بود که خدا راه‌های رحمت خود را به رویش می‌گشاید.

وی به وجود 800 مکان تاریخی ثبت شده در آثار ملی و سه اثر ثبت شده در آثار جهانی خراسان‌جنوبی اشاره کرد و بیان داشت: علی‌رغم مشکلات کم آبی پیشرفت‌های خوبی در این استان حاصل شده است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های کارگری، محصولات استراتژیک و وجود 10 هزار دانشجو را از دیگر قابلیت‌های خراسان‌جنوبی عنوان کرد و افزود: این استان ظرفیت‌های خوبی در راستای راه‌اندازی کسب و کارهای جدید را دارا است.

حسینی به حضور خود در شورای اشتغال استان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد و گفت: در این جلسه وزیر قول‌هایی نظیر پیگیری بیمه قالی‌بافان استان و اعطای تسهیلات بیشتر به استان را داد.

وی با بیان اینکه ورزش ایران، بیرجند را به نام ورزش باستانی می‌شناسد، تصریح کرد: زمانی که مسؤولیت جهانی‌سازی ورزش باستانی را عهده‌دار بودم از ظرفیت‌های این استان بهره زیادی بردم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های کارگری از فعال بودن 22 زورخانه در خراسان‌جنوبی خبر داد و تبیین کرد: همچنین 7 زورخانه جدید در این استان در دست احداث است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های کارگری از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور طی دو روز در خراسان‌جنوبی خبر داد و یادآور شد: امسال حدود 5 هزار نفر در مسابقات قهرمانی کشور شرکت می‌کنند که بخشی از مسابقات در بیرجند برگزار می‌شود.

حسینی از کسب 150 مدال توسط کارگران در مسابقات بین‌المللی خبر داد و گفت: حدود 13.5 میلیون کارگر در سطح کشور وجود دارد که با احتساب خانواده‌هایشان به 40 میلیون نفر می‌رسند.

رئیس فدراسیون ورزش‌های کارگری به افزایش امید به زندگی و کاهش سن مرگ و میر در کشور اشاره و مطرح کرد: کشور ایران جزو کشورهایی است که از لحاظ نرم امید به زندگی سطح بالا و قابل قبولی دارد.

حسینی با بیان اینکه جمعیت کشور ایران به سمت سالمندی پیش می‌رود و این به آن معنا است که در آینده با جمعیت کهنسالی روبرو خواهیم شد، اظهار داشت: در این نقطه ورزش سالمندی اهمیت زیادی دارد.

وی اعلام کرد: همچنین در زمینه ورزش کارگران خانم تمهیداتی اندیشیده شده که نیاز است توسط کارفرمایان تسهیلاتی فراهم شود تا بانوان در محیط کاری خود به ورزش بپردازند.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...