جزئیات بیشتر در مورد خبر

جزئیات برگزاری آزمون استخدام آتش نشان در سراسر کشور

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان آتش نشانی لرستان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید


خبر 12 تیر 98: خبر جذب 40 نفر در آتش نشانی های لرستان

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری لرستان گفت: ۴۰ نفر نیروی مورد نیاز آتش نشانی های استان از طریق برگزاری آزمون جذب می شوند.

سیاوش سپهوند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آزمون استخدام آتش نشان در سراسر کشور توسط جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود و سهم لرستان در این راستا ۴۰ نفر است.

وی اظهار داشت: علاقه مندان و افراد واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت مربوطه تا ۱۹ تیرماه برای اطلاع از جزئیات آزمون و نام نویسی اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه آزمون ۱۸ مرداد برگزار می‌شود بیان کرد: در این راستا آزمون علمی و عملی برای جذب ۴۰ نفر آتش نشان، کاردان آتش نشان، راننده و کارشناس مرد در استان برگزار می‌شود که در اعلام نتایج اولیه تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش، اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: برای متقاضیان دیپلم و فوق دیپلم شرط سنی حداقل ۱۸ و حداکثر ۳۰ و متقاضیان مقطع کارشناسی و بالاتر حداکثر ۳۵ سال لحاظ شده است.

سپهوند با بیان اینکه منابع اختصاصی این آزمون در سایت ثبت نام بارگذاری شده است، اضافه کرد: نیروهای فعلی آتش نشانی‌های که شرایط استخدام قراردادی دارند می‌توانند با شرکت در این آزمون و قبولی، نسبت به تبدیل وضعیت خود اقدام کنند.

به گفته وی پذیرفته شدگان آزمون فوق، امسال بکارگیری می‌شوند.

منبع: خبرگزای ایرنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...