• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۹/۲۰
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علمی کاربردی - ۱ آذر ۱۴۰۱

استخدام دانشگاه علمی کاربردی - ۱ آذر ۱۴۰۱

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام دانشگاه علمی کاربردی

تمدید مجدد مهلت ثبت نام

خبر 20 آذر 1401: تمدید مجدد مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام فراخوان جذب مدرس این دانشگاه تا 23 آذرماه 1401 تمدید گردید.

مشاهده اطلاعیه

تمدید ثبت نام

خبر 17 آذر 1401: تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تمدید فراخوان جذب مدرس این دانشگاه برای سال 1401 تا 22 آذرماه خبر داد. به گزارش بازارکار از دانشگاه جامع علمی کاربردی، اصغر کشت‌کار اعلام کرد: تمدید مهلت نام‌نویسی، با توجه به تقاضای متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام شد. در همین راستا متقاضیان واجد شرایط می‌توانند تا 22 آذرماه با مراجعه به سامانه جذب مدرسان اقدامات لازم برای مراحل ثبت نام را انجام دهند.

شرایط آگهی

آگهی 1 آذر 1401: با استعانت از درگاه خداوند متعال، به منظور تامین مدرسان آموزشی مراکز آموزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی سراسر کشور از بین افراد متخصص، مجرب، بومی و واجد شرایط ساکن هر استان، در رشته های مورد نیاز بر اساس شرایط مندرج در متن این فراخوان دعوت به ثبت نام مینماید.
علاقمندان واجد شرایط، برای کسب اطلاع از عناوین رشته های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان می توانند از تاریخ 1401/09/01 لغایت 1401/09/15 1401/09/22 1401/09/23به سامانه جامع جذب مدرسان مراجعه و پس از مطالعه دقیق متن فراخوان نسبت به انجام مراحل ثبت نام، اقدام نمایند.
ملاک ثبت نام متقاضیان در فراخوان، تکمیل اطلاعات و بارگذاری مستندات در سامانه، پرداخت وجه ثبت نام و اخذ کد رهگیری از سامانه جامع جذب مدرسان میباشد.
بدیهی است ثبت نام در سامانه هیچگونه حقی را برای بکارگیری متقاضیان به صورت حق التدریس ایجاد نمیکند بلکه پس از طی شدن فرآیند بررسی و تأیید نهایی صلاحیت علمی و عمومی متقاضیان، کد مدرسی به عنوان مجوز تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی توسط مرکز امور مدرسان دانشگاه صادر میگردد.
پس از دریافت کد مدرسی، تدریس مدرس مستلزم پذیرش مراکز آموزش علمی کاربردی است و دانشگاه هیچگونه تعهدی در این خصوص ندارد.

شرایط عمومی
الف- اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی
ب- تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی
ج- تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
د- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
ه- نداشتن سابقه کیفری و عدم محرومیت از تمام یا بعضی از حقوق اجتماعی که مستلزم محرومیت از تدریس باشد.
و- عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان
ز- عدم اشتهار به فسق و عمل به مناهی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی.
ح- دارابودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا برخورداری از معافیت قانونی
ط- تقوای دینی و التزام عملی به احکام اسلام (انجام واجبات و پرهیز از محرمات).
ی- عدم وابستگی به احزاب وابسته به رژیم گذشته، فراماسونری و عضویت در ساواک، عدم هواداری و عضویت در گروهک های معاند و الحادی، عدم عضویت در احزاب و سازمانها و فرقه های وابسته به بیگانه و نداشتن سابقه تبلیغ موثر به نفع دولت های بیگانه یا مکاتب ضد اسلامی.
تبصره 0 :اقلیت های دینی رسمی مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از بند (ج) مستثنی بوده ولی باید عملا متدین به ادیان خود باشند و در جامعه اسلامی در مقام تجاهر به فسق بر نیایند.
شرایط اختصاصی
الف - دارا بودن مدرک معتبر دکتری یا کارشناسی ارشد.
ب - دارا بودن شرایط سنی حداقل 28 و حداکثر 65 سال تا تاریخ فراخوان، (متولدین بعد از 1336/09/01 و قبل از
1373/09/01 مجاز به شرکت در این فراخوان میباشند).
 ج - جذب مدرس به صورت بومی میباشد و متقاضی صرفاً مجاز به شرکت در استان محل سکونت یا محل کار خود با ارائه مستندات لازم خواهد بود.
تبصره 2 :درصورت عدم ثبت معدل در آخرین مدرک تحصیلی ارایه شده، ریزنمرات معتبر (ممهور به مهر دانشگاه محل تحصیل) آن مقطع الزامی میباشد.
تبصره 3 :دارندگان مدارک مجازی و الکترونیکی، مدرک کمتر از کارشناسی ارشد یا مدارک معادل مجاز به ثبت نام فراخوان نبوده و پرونده این قبیل افراد با ارائه درخواست و درصورت حائز شرایط بودن بصورت خبره / تجربی در مرکز امور مدرسان مورد بررسی قرار میگیرد.
زمان ثبت نام
1 - متقاضیان واجد شرایط عمومی و اختصاصی از تاریخ 1401/09/01 لغایت 1401/09/15 با مراجعه به سامانه جامع جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی و اطلاع از عناوین دروس مورد نیاز مراکز آموزشی استان محل سکونت یا محل کار، به میتوانند نسبت به ثبت تقاضای تدریس، اقدام و کد رهگیرری دریافت نمایند.
2 -هزینه ثبت نام و بررسی پرونده متقاضیان مبلغ 2.000.000 ریال میباشد. متقاضیان باید پس از مطالعه دقیق شرایط فراخوان و اطمینان از احراز شرایط قید شده، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.
مراحل ثبت نام
1- متقاضیان قبل از ثبت نام لازم است نسبت به مطالعه دقیق شرایط فراخوان در سامانه و آماده نمودن فایل های علمی کاربردی الکترونیکی مستندات لازم مطابق فرم پیوست اقدام کنند.
2- متقاضیان تدریس پیش از انتخاب گروه درس آموزشی ،خود از بین گروه درس های مندرج در فراخوان می بایست نسبت به مطالعه سرفصل دروس برنامه های درسی مصوب علمی کاربردی موجود در پرتال دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی (منوی آموزش - سرفصل برنامه های مصوب) اقدام نموده و از تطبیق شرایط مجاز برای مدرس آن درس با مدارک تحصیلی ،خود اطمینان حاصل نمایند.
3- ثبت درخواست در سامانه ثبت نام به آدرس سامانه جامع جذب و مدرسان در یکی از گروه درس های اعلام شده.
4- واریز هزینه ثبت نام و دریافت کد رهگیری
5- در صورت دعوت به مصاحبه شرکت در مصاحبه علمی کارگروه های تخصصی در زمان مقرر اعلام شده از سوی دانشگاه الزامی است. بدیهی است عدم شرکت متقاضی در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و پرونده وی از دستور کار خارج خواهد شد و هیچگونه اعتراضی در این خصوص مورد پذیرش نخواهد بود.
نکات قابل توجه
1- هرگونه اطلاع رسانی به متقاضیان از طریق سامانه انجام میشود.
2 - ارائه اصل مدارک و مستندات بارگذاری شده در سامانه به صورت فیزیکی و در قالب کلیربوک (مطابق فرم پیوست) در روز مصاحبه الزامی است.
3- هرگونه مغایرت اطلاعات وارد شده با مستندات ارائه شده میتواند منجر به لغو درخواست متقاضی در هر مرحله از بررسی شود.
4- مدارک ناقص به هیچ عنوان قابل بررسی نمیباشد.
5- پذیرفته شدگان جهت امکان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی ملزم به شرکت در دوره تربیت مدرس " آشنایی با نظام علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی" می باشند.

اطلاعات آزمون

 

+ مشاهده کامل آگهی (PDF)
تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 23 آذر 1401

توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است

https://iranestekhdam.ir/?p=2664898
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi