• ۱۴۰۲/۰۱/۱۵
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت رادان نام

استخدام شرکت رادان نام

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت رادان نام


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید

آرشیو آگهی های استخدام شرکت رادان نام

۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
دعوت به همکاری بازاریاب بیرونی با بیمه در شرکت رادان نام

شرکت رادان نام فعال در زمینه فروش خودپرداز و دستگاه های کارت خوان در تبریز برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: عنوان شغلی شرایط احراز بازاریاب بیرونی آقا و خانم دارای روابط عمومی بالا و فن بیان مذاکره قوی پر انرژی، با هوش، پیگیر و علاقمند به کار تیمی و حضور در بازار مسلط به فنون مذاکره حضوری و تلفنی توانمند در سیاست گذاری توسعه بازار و جذب مشتری توانمند در جذب و نگهداشت مشتری مسئولیت پذیر و متعهد قانون کار + بیمه + پورسانت عالی از علاقه مندان خواهشمندیم رزومه کاری خود را از طر...

مشاهده بیشتر
۱۲ بهمن ۱۴۰۱
استخدام بازاریاب دفتری (تلفنی) و بیرونی با بیمه در شرکت رادان نام

شرکت رادان نام فعال در زمینه فروش خودپرداز و دستگاه های کارت خوان در تبریز برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: عنوان شغلی شرایط احراز بازاریاب دفتری (تلفنی) و بیرونی آقا و خانم دارای روابط عمومی بالا و فن بیان مذاکره قوی پر انرژی، با هوش، پیگیر و علاقمند به کار تیمی و حضور در بازار مسلط به فنون مذاکره حضوری و تلفنی توانمند در سیاست گذاری توسعه بازار و جذب مشتری توانمند در جذب و نگهداشت مشتری مسئولیت پذیر و متعهد قانون کار + بیمه + پورسانت عالی شهر مورد نیاز: همه شهرها متقاضیا...

مشاهده بیشتر
۱۷ آذر ۱۴۰۱
استخدام مدیر فروش و بازرگانی با بیمه در شرکت رادان نام

شرکت رادان نام فعال در زمینه فروش خودپرداز و دستگاه های کارتخوان در تبریز (خیابان امام خمینی) برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: عنوان شغلی شرایط احراز مدیر فروش و بازرگانی آقا و خانم دارای روابط عمومی بالا و فن بیان مذاکره قوی پر انرژی، با هوش، پیگیر و علاقمند به کار تیمی و حضور در بازار مسلط به فنون مذاکره حضوری و تلفنی توانمند در سیاست گذاری توسعه بازار و جذب مشتری توانمند در جذب، نگهداشت و هدایت تیم فروش مسئولیت پذیر و متعهد با 3 سال سابقه کار موثر قانون کار + بیمه + پورسا...

مشاهده بیشتر
۰۹ آبان ۱۴۰۱
استخدام مدیر فروش و نیروی دفتری برای شرکت رادان نام در تبریز

شرکت رادان نام فعال در زمینه فروش سیستم های بانکی و تولید نرم افزار برای تکمیل کادر خود در آذربایجان شرقی (تبریز) به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مدیر فروش رشته مدیریت بازرگانی و رشته های مرتبط با فروش و بازاریابی توسعه و فروش نرم افزار آقا و خانم رشته مدیریت بازرگانی و رشته های مرتبط با فروش و بازاریابی فروش سیستم های بانکی آقا و خانم 2 نیروی فروش دفتری کارشناسی فروش دفتری خانم متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند....

مشاهده بیشتر
۱۸ مهر ۱۴۰۱
استخدام پشتیبان دفتری و نیروی اداری خانم در شرکت رادان نام

شرکت رادان نام فعال در زمینه فروش خودپرداز و دستگاه های کارت خوان برای تکمیل کادر خود در آذربایجان شرقی (تبریز) به تعدادی همکار با شرایط زیر نیاز دارد: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 پشتیبان دفتری خانم یک نفر فوق دیپلم کارمپیوتر با یکسال سابقه کار با روابط عمومی بالا 2 نیروی اداری خانم دو نفر فوق دیپلم به بالا آشنا به دستگاه های کارتخوان با یکسال سابقه کار متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۳ شهریور ۱۴۰۱
دعوت به همکاری بازاریاب بیرونی با حداقل مدرک کاردانی در شرکت رادان نام

شرکت رادان نام واقع در تبریز فعال در زمینه فروش خودپرداز و دستگاههای کارت خوان به تعدادی همکار با شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغل شرایط احراز بازاریاب بیرونی آقا/خانم پنج نفر فوق دیپلم به بالا متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۳ شهریور ۱۴۰۱
دعوت به همکاری نیروی فروش دفتری خانم در شرکت رادان نام

شرکت رادان نام واقع در تبریز فعال در زمینه فروش خودپرداز و دستگاههای کارت خوان به تعدادی همکار با شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغل شرایط احراز نیروی فروش دفتری خانم دو نفر فوق دیپلم به بالا متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۳ شهریور ۱۴۰۱
دعوت به همکاری مونتاژکار خانم در شرکت رادان نام در تبریز

شرکت رادان نام واقع در تبریز فعال در زمینه فروش خودپرداز و دستگاههای کارت خوان به تعدادی همکار با شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغل شرایط احراز مونتاژکار خانم دو نفر فوق دیپلم الکترونیک و کامپیوتر متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۵ دی ۱۴۰۰
استخدام همکار فنی با حداقل مدرک دیپلم در شرکت رادان نام

آگهی استخدام شرکت رادان نام شرکت رادان نام فعال در زمینه پشتیبانی دستگاه های خودپرداز برای تکمیل کادر خود در تبریز با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز همکار فنی رشته های تحصیلی فنی دیپلم و بالاتر همراه با آموزش (رایگان) متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۳ دی ۱۴۰۰
استخدام همکار فنی با حداقل مدرک دیپلم در شرکت رادان نام

آگهی استخدام شرکت رادان نام شرکت رادان نام فعال در زمینه پشتیبانی دستگاه های خودپرداز برای تکمیل کادر خود در تبریز با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز همکار فنی رشته های تحصیلی فنی دیپلم و بالاتر همراه با آموزش (رایگان) متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2608718
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد