• ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
  • 1k نظر «نمایش»

راهنمای جامع ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

راهنمای جامع ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۹ (نمایش)

نحوه ارزیابی تکمیلی (مصاحبه و گزینش) آزمون استخدام سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

به گزارش ایران استخدام: مصاحبه آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی با فرایندی به عنوان " ارزیابی تکمیلی" جایگزین شده است. بدین صورت که افراد پس از کسب حد نصاب تعیین شده، با وزن 40 درصد برای حیطه عمومی و 60 درصد برای حیطه تخصصی و اختصاصی به مرحله مذکور دعوت می‌شوند. در این صفحه با استناد بر اخبار منتشر شده، در خصوص مرحله ارزیابی تکمیلی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به تشریح جزئیات مهم اشاره خواهیم کرد.

ورود به صفحه اخبار و آگهی های استخدام سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه شرایط و ضوابط مدارک تحصیلی، بومی و قانون حمایت از خانواده

خبر 27 تیر 1402: اطلاعیه شرایط و ضوابط مدارک تحصیلی، بومی و قانون حمایت از خانواده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه شرایط و ضوابط مدارک تحصیلی، بومی و قانون حمایت از خانواده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی منتشر شد.
ضمن تبریک به آندسته ازداوطلبین پذیرفته شده در مرحله اول جهت ارائه و بررسی مدارک  ، با توجه به اطلاع رسانی مندرج در کارنامه دریافتی از سایت مرکزآزمون جهاد دانشگاهی موارد ذیل جهت راهنمائی وسهولت در بررسی مدارک باستحضار میرساند:
1- (مدرک تحصیلی ): 
پذیرفته شدگانی که فاقد اصل مدرک تحصیلی می باشند لازم است ضمن مراجعه به واحدهای محل تحصیل نسبت به برابر اصل نمودن  کپی مدرک تحصیلی خود که کمتر از شش ماه از  زمان صدور آن نگذشته باشد  اقدام نمایند. ( برابر اصل نمودن مدرک تحصیلی توسط دفترخانه های رسمی قابل پذیرش نیست )
تبصره : آندسته از داوطلبینی که بیش از شش ماه از صدور گواهی نامه های موقت  تحصیلی آنها گذشته است ، لازم است ضمن مراجعه به واحدهای دانشگاهی نسبت به ارائه گواهی دال بر  توضیح  دلیل عدم صدور دانشنامه اقدام گردد. 
تبصره 2- به هر جهت اصل گواهی نامه موقت  که از زمان صدور آن کمتر ازشش ماه نگذشته باشد و یا اصل دانشنامه تحصیلی در روز ارائه مدرک ضروری است. 
2- (مدارک بومی گزینی ):
به غیر از افرادی که  بر اساس شناسنامه ،  شهرستان محل تولد شان با شهرستان مورد تقاضا یکی است  و بومی گزینی آنها از طریق شناسنامه اثبات می شود ،  برای بقیه لازم است علاوه بر ارائه فرم استشهاد محلی ممهور به کلانتری شهرستان مورد تقاضا ،  نسبت به ارائه گواهی  تحصیلی از آموزش وپرورش شهرستان  محل سکونت مبنی  بر اشتغال به تحصیل فرد در مقاطع تحصیلی ابتدائی تا پایان متوسطه در همان شهرستان مورد تقاضا  اقدام گردد. 
3-(مدارک مربوط به قانون حمایت از خانواده وجوانی جمعیت ):
آندسته از داوطلبینی که متاهل ویا دارای فرزند بوده ودر کارنامه های دریافتی از این  بند از امتیاز مربوطه  بهره مند گردیده اند لازم است در هنگام مراجعه وارائه مدارک ، ضمن ارائه اصل وتصویر شناسنامه خود نسبت به ارائه اصل و تصویر شناسنامه همسر و فرزندان تحت تکفل را به همراه داشته باشند. 
توضیح کلی اینکه : مراجعه خود فرد درهنگام ارائه مدارک الزامی است.

زمان و مکان بررسی مدارک سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

 داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی که به مرحله بررسی مدارک معرفی شده اند، می توانند با مراجعه به سایت مجری آزمون (مرکز آزمون جهاد دانشگاهی) و ورود به پروفایل خود، زمان و مکان و مستندات مورد نیاز جهت بررسی مدارک را که از روز چهارشنبه 21 تیرماه در کارنامه بارگذاری شده است را مشاهده نمایند.

 نکته مهم: مسئولیت بررسی مدارک، مستندات و اطلاعات خوداظهاری داوطلبان بر عهده دستگاه اجرایی میباشد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در مفاد آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، ارزیابی تکمیلی و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود.

جدول امتیازدهی ارزیابی تکمیلی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

کانون ارزیابی بر اساس محورهایی که برای هر یک از حیطه های عمومی، اختصاصی و تخصصی در دفترچه راهنمای آزمون برای سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی اعلام شده امتیازدهی به شرکت کنندگان در مرحله ارزیابی تکمیلی را انجام می‌دهند.

حیطه ها محور ها شیوه سنجش سهم
حیطه عمومی روحیه خدمت به مردم مصاحبه گروهی %10
صداقت و مسئولیت پذیری مصاحبه گروهی %10
نظم پذیری مصاحبه گروهی %10
ویژگی های شخصیتی مرتبط با شغل آزمون روانشناختی %10
حیطه تخصصی و اختصاصی برنامه ریزی و هماهنگی مصاحبه گروهی %10
مهارت های ارتباطی مصاحبه گروهی %10
همت و سخت کوشی مصاحبه گروهی %10
روحیه کار تیمی مصاحبه گروهی %10
دانش و مهارت‌های تخصصی مرتبط با شغل مصاحبه گروهی %20
مجموع %100

نکته: منظور از مصاحبه گروهی، مصاحبه جمعی از مصاحبه گران متخصص در حوزه های گوناگون با یک داوطلب می‌باشد.

منابع مصاحبه و ارزیابی تکمیلی

واحد آموزش ایران استخدام جهت کسب آمادگی شما کاربران عزیز در جلسات ارزیابی تکمیلی (مصاحبه) کتاب‌هایی جامع شامل تمام مراحل مصاحبه‌های استخدامی را ارائه می نماید:

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2764698
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k