• ۱۴۰۳/۰۲/۳۰
  • 1k نظر «نمایش»

شرایط استخدام شرکت پتروشیمی کردستان

شرایط استخدام شرکت پتروشیمی کردستان

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۱۶ (نمایش)

شرایط آزمون استخدامی پتروشیمی کردستان

 

کاربر گرامی: باتوجه به انتشار آگهی های استخدام شرکت پتروشیمی کردستان در طی سال های مختلف در این صفحه شرایط استخدام شرکت پتروشیمی کردستان به تفکیک سال ها گردآوری شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدام در هر سال این صفحه را تا انتها مطالعه نمایید.

استخدام شرکت پتروشیمی کرمانشاه - اسفند 96 (مشاهده)

آگهی 4 اسفند 96: استخدام شرکت پتروشیمی کردستان
شرکت پتروشیمی کردستان مطابق جدول پیوست آتش نشان و بهره بردار استخدام می نماید برای اطلاع از شرایط و نحوه پذیرش فایل ذیل را دانلود نمایید.

شرایط عمومی

1 .تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یکی از ادیان رسمی کشور. 
2 .دارا بودن مدرك تحصیلی فوق دیپلم رشته های پتروشیمی و برق
3 .عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه کیفری (سوء سابقه) برابر گواهی مراجع ذیصلاح.
4 .دارا بودن حداکثر 26 سال سن . (متولدین سالهای 1370 به بعد)

مشاهده متن کامل آگهی

استخدام شرکت پتروشیمی کرمانشاه - دی 92 (مشاهده)

آگهی 17 دی 92: استخدام شركت پتروشیمی کردستان
ایران استخدام مفتخر است به اطلاع برساند شركت پتروشیمی کردستان در دی ماه 92 جهت تکمیل نیروی انسانی خود از افراد علاقه مند در رشته های گوناگون در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد استخدام می نماید.
شركت پتروشیمی کردستان در استان کردستان، شهرستان سنندج واقع می باشد.
الویت با افراد  بومی استان کردستان و استانهای همجوار (بر اساس تعاریف مندرج درتوضیحات ذیل) است.
استخدام از طریق برگزاری آزمون كتبی؛ مصاحبه فنی/تخصصی، طب صنعتی و گزینش می باشد.

توضیحات

- طبق دستورالعملهای موجود؛ حداقل 50% جذب موضوع این آگهی به داوطلبان بومی استان کردستان (مطابق تعریف ذیل)؛ در صورت ثبت نام متقاضیان بومی و كسب امتیاز لازم در آزمون؛ به اینگونه افراد اختصاص خواهد یافت.

* تعریف بومی استان کردستان : نیروی بومی استان کردستان؛ شامل افرادی است كه دارای یكی از شرایط زیر باشند:
1- محل تولد یا صدور شناسنامه خود یا یكی از والدین آنها دراستان کردستان باشد .
2- سابقه حداقل 10 سال سكونت متوالی منتهی به زمان تقاضای كار ؛ به همراه خانواده و با تائید بخشداری محل در استان داشته باشد.

*تعریف استانهای همجوار: متولدین و یا دریافت كنندگان مدرك تحصیلی دیپلم استانهای (آذربایجان غربی ، همدان و کرمانشاه)

شرایط داوطلبان

1- شرایط عمومی:
1-1- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران ومتدین به دین مبین اسلام ویا یكی از ادیان رسمی كشور .
2-1- عدم سوء پیشینه كیفری .
3-1- داشتن تندرستی وتوانائی كامل جسمانی وروانشناختی .
4-1- دارا بودن برگ پایان خدمت یا معافیت دائم كامپیوتری برای داوطلبان درزمان ثبت نام .
5-1- عدم اشتغال و تعهد كار بصورت پیمانی؛ آزمایشی و رسمی درسازمانها و موسسات دولتی و مراكز وابسته به آن .

2- شرایط سنی :
1-2- حداكثر سن برای داوطلبان مقاطع كاردانی 24 سال ( متولدین 68/10/01 به بعد )؛ كارشناسی 28 سال (متولدین 64/10/01 به بعد) و كارشناسی ارشد 30 سال (متولدین 62/10/01 به بعد) می باشد .
2-2- مدت زمان خدمت سربازی به حداكثر سن داوطلب اضافه می شود .
3-2- مدت سابقه كار معتبر و مرتبط با مدرك تحصیلی و در زمینه صنعت نفت؛ گاز و پتروشیمی؛ حداكثر به میزان پنج سال به سقف سنی افزوده خواهد شد. ( ارائه گواهی سابقه كار معتبر الزامی است)
4-2- به حداكثر سن استخدام خانواده شهدا و مفقودالاثرها (همسر؛ فرزندان)؛ جانبازان و آزادگان تا میزان سه سال اضافه می شود.
توضیح: درهرحال و تحت هیچ شرایطی حداكثر سن با مراعات كلیه بندهای مندرج در ردیف 2 شرایط سنی از قسمت الف راهنمای آگهی برای كاردانی از 29 سال؛ كارشناسی از 33 سال و كارشناسی ارشد از 35 سال نباید بیشتر باشد .

3-شرایط معدل :
1-3- حداقل معدل برای داوطلبان با مدرك تحصیلی كاردانی و كارشناسی دانشگاه های دولتی 13 و دانشگاههای غیر دولتی 14 و برای مقطع كارشناسی ارشد 15 می باشد .
2-3- به داوطلبان شاغل كه به هنگام ثبت نام بصورت قراردادی تمام وقت (یا مدت معین) حسب ضوابط مصوب به خدمت گرفته شده اند به ازای هرسال سابقه خدمت درصنعت پتروشیمی 2% نمره و حداكثر 1 نمره درشرط معدل آنان تقلیل داده می شود.
3-3- شرط معدل برای جذب یكی از فرزندان كاركنان جانباز 25 % و بالاتر و آزاده صنعت پتروشیمی اعم از شاغل، فوت شده و عادی (در زمان فوت مشمول حالت اشتغال گردیده) یا از كارافتاده در مقاطع تحصیلی كاردانی؛ كارشناسی 12 و كارشناسی ارشد 14 می باشد .
تذكر 1 : شرط فوق فقط برای یكبار و صرفا به یكی از فرزندان كاركنان موصوف تعلق گرفته و در صورت استفاده یكی از فرزندان از سهمیه جذب؛ این امتیاز شامل دیگر فرزندان نمی گردد .
تذكر 2 : افرادی كه از مزایای این بند بهره مند می گردند؛ حق استفاده از مزایای سایر بندهای مربوط به تقلیل معدل ندارند.
5-3- بر اساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد (فرزند شهید/مفقودالاثر رعایت حداقل معدل برای فرزندان شاهد داوطلب استخدام الزامی نمی باشد. لیكن رعایت سقف معدل مورد پذیرش وزارت علوم؛ تحقیقات و فناوری الزامی است .
6-3- دارندگان مدارك تحصیلی رشته های فنی درمقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد دانشگاههای تهران؛ صنعتی شریف؛ صنعتی امیركبیر؛ صنعتی اصفهان؛ تربیت مدرس؛ شیراز؛ علم و صنعت؛ خواجه نصیرالدین طوسی و صنعت نفت ازتقلیل یك نمره درشرط معدل بهره مند می شوند .

4-شرایط مدرك تحصیلی :
1-4- دارا بودن مدرك تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل كه در آن مقطع ؛ رشته و گرایش تحصیلی؛ معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذكرشده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود .)
2-4-تائید مدارك فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مركزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از كشور از طرف وزارت علوم؛ تحقیقات و فن آوری الزامی است.
3-4-مدارك دانشگاهی كسانی برای شركت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است كه از طریق آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی یا آزاد و یا آزمون خاص سراسری دانشگاه جامع علمی– كاربردی كه از طریق سازمان سنجش برگزار می شود موفق به ورود به مراكز آموزش عالی برای دریافت مدارك رسمی شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از كشور؛ مدارك مورد تائید وزارت علوم؛ تحقیقات و فن آوری دریافت كرده باشند.
4 -4- مدارك تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مركزی دانشگاه مزبور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذكر معدل صادر گردیده باشد.
5-4- مدارك تحصیلی تحت عناوین معادل؛ دوره های فراگیر؛ آموزش باز؛ مكاتبه ای و پودمانی دانشگاهها و مراكز آموزش عالی با توجه به نحوه خاص پذیرش كه خارج از آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی است قابل پذیرش نمی باشد.
تذكر 1: فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده؛ مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پائین تر نخواهند بود. درصورت مشاهده بعنوان كتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
تذكر 2 : مدارك داوطلبانی كه تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا كارت معافیت دائم آنان بعداز تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

جدول نیازمندی ها

ب: جدول نیازمندیهای نیروی انسانی:

مقطع رشته تحصیلی گرایش تحصیلی جنسیت
مرد زن
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مكانیك همه گرایش ها بجزمهندسی دریا * --
مهندسی مواد متالوژی * --
مهندسی صنایع همه گرایش ها * --
مهندسی برق قدرت وكنترل * --
مهندسی الكترونیك ابزاردقیق * --
مهندسی شیمی صنایع پتروشیمی ؛ پلیمر وصنایع نفت * --
شیمی ترجیحا كاربردی ؛ آلی ومحض * *
ایمنی - * --
محیط زیست - * --
اداری كارشناسی مدیریت دولتی ؛ مدیریت صنعتی * *
حسابداری - * *
مخابرات مقطع كارشناسی * --
کاردانی مكانیك همه گرایش ها * --
برق همه گرایش ها * --
شیمی همه گرایش ها * --
نحوه ثبت نام
ثبت نام برای شركت در آزمون استخدامی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی انجام می گیرد. لذا داوطلبان درصورتی كه واجد شرایط در آزمون باشند می بایست اقدامات ذیل را انجام دهند :
1- داوطلب می بایست مبلغ 50000 ریال بابت هزینه ثبت نام به حساب جاری شماره 7370099926نزد بانك ملت شعبه چهار راه کالج به نام شرکت تعاونی اساتید و کارکنان دانشگاه امیر کبیر (قابل پرداخت در كلیه شعب بانك ملت سراسر كشور) واریز نماید.
2- فرم ثبت نام را بطور دقیق و واقعی تكمیل نماید.
تاریخ ثبت نام برای آزمون
داوطلبان پس ازمطالعه دقیق مفاد راهنمای آگهی استخدام و درصورت دارا بودن شرایط اعلام شده ؛ از ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 92/10/17  لغایت ساعت24روز دوشنبه مورخ 92/10/30 می توانند ثبت نام خود را از طریق پایگاه اینترنتی به آدرس فوق الذكر انجام دهند. لازم به ذكر است تاریخ ثبت نام به هیج وجه تمدید نمی گردد و امكان ثبت نام داوطلبان بعد از موعد مقرر مقدور نخواهد بود.
ضمناً آزمون كتبی روز جمعه مورخ 92/11/11 در شهرستان سنندج برگزار می گردد.
لذا داوطلبانی كه اطلاعات درج شده در برگه مجوز (كارت ورود به جلسه) آنها با مشخصات واقعی مطابقت دارد جهت پرینت کارت ورود به جلسه در مورخ 92/11/8 می توانند به پایگاه اینترنتی مربوطه مراجعه نمایند.
مواد آزمون
الف – مقطع تحصیلی كاردانی ؛ كارشناسی وكارشناسی ارشد :
1- دروس عمومی ( ادبیات فارسی ؛ زبان انگلیسی؛ كامپیوتر)
2- دروس تخصصی رشته مربوطه
نحوه تکمیل فرم ثبت نام

داوطلبان گرامی پیش از تكمیل فرم ثبت نام ؛ نكات بسیار مهم مندرج در بند ح راهنمای آگهی را به دقت مطالعه نموده و سپس براساس دستورالعمل ذیل نسبت به تكمیل آن اقدام نمایند.
تذكرات :
1- قبولی در آزمون كتبی منوط به صحت مندرجات فرم ثبت نام و كسب نمره لازم می باشد.
2- چنانچه داوطلب با ذكر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شركت در آزمون نماید با مشخص شدن عدم صحت مندرجات درمراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون واشتغال به كار)؛ موضوع استخدامی وی منتفی و مراتب از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری خواهد شد.
3- كلیه داوطلبانی كه قبلاً در شركتها و سازمانهای دولتی شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری شركتها و سازمانهای مربوطه اخراج شده اند؛ حق شركت در آزمون را نخواهند داشت.
4- مبلغ فیش پرداختی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد .
5-در مواردی كه قسمتی از سابقه كار به یك ماه كامل نمی رسد درصورت دارا بودن بیش از 15 روز سابقه كار؛ بعنوان یك ماه منظور گردد.

ز- الویت های ویژه :
الویتهای ویژه اجتماعی مربوطه طبق جدول شماره 3 می باشد، كه داوطلب در صورت دارا بودن شرایط می بایست در فرم ثبت نام اعلام نماید.

جدول شماره 3- اولویت های ویژه اجتماعی

ردیف عنوان
1 فرزند شهید / مفقود الاثر
2 فرزند جانباز ازكارافتاده كلی*
3 برادر شهید / مفقودالاثر
4 همسر شهید / مفقودالاثر
5 فرزند كاركنان از كارافتاده ویافوت شده ناشی از كار درصنعت نفت
6 فرزند كاركنان ( شاغل ؛ بازنشسته ؛ ازكارافتاده وفوت شده عادی) صنعت نفت
7 فرزند كاركنان شهید صنعت نفت
8 فرزند كاركنان آزاده شاغل صنعت نفت
9 فرزند كاركنان جانباز 25% وبالاترشاغل صنعت نفت
10 فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت
11 فرزند جانبازی كه قبل از فوت مشمول حالت اشتغال گردیده
12 بومی استان کردستان

* صرفاً فرزندان جانباز از كار افتاده كلی از امتیاز مربوطه بهره مندخواهند شد و فرزندان جانبازان عادی مشمول این امتیاز نمی گردند.
توضیح اینكه جانبازان از كارافتاده كلی؛ جانبازانی را شامل می شود كه درصد جانباز بودن آنان 65% و بالاتر می باشد.

نکات بسیار مهم
1- استخدام صرفاً در چارچوب قانون كار و تامین اجتماعی ( بصور قرارداد مدت معین) می باشد.
2- به ثبت نام داوطلبانی كه اطلاعات غیر واقعی ارائه نموده اند؛ ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه این موضوع در هر مرحله از استخدام برای شركت محرز گردد؛ افراد خاطی از طریق مراجع ذیصلاح قانونی تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
مدارک مورد نیاز
1- اصل و تصویر آخرین مدرك تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل كه در آن مقطع؛ رشته؛ گرایش تحصیلی؛ معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذكر شده باشد .
2- تصویر صفحات شناسنامه .
3- تصویر كارت پایان خدمت نظام وظیفه (دو طرف) و یا معافیت دائم كامپیوتری .
4- یك قطعه عكس 4*3 جدید با ذكر نام و نام خانوادگی در پشت آن.
5- اصل فیش بانكی مبلغ واریز شده بابت ثبت نام.
6- داوطلبانی كه دارای سابقه كار مرتبط با مدرك تحصیلی بصورت تمام وقت می باشند؛ لازم است گواهی سابقه كار كه درآن تاریخ شروع؛ خاتمه و نوع كار ذكر شده باشد (مطابق فرم شماره سه مندرج در راهنمای آگهی) همراه با مدارك پرداخت حق بیمه را پس از امضاء توسط مقام ذیصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت در زمان مقتضی كه متعاقباً اعلام خواهد شد به همراه داشته باشند (گواهی سابقه كار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل و همچنین در طول خدمت نظام وظیفه قابل قبول نخواهد بود)
7-تصویر صفحه اول شناسنامه والدین
8-گواهی سابقه حداقل 10 سال سكونت متوالی منتهی به زمان تقاضای كار؛ به همراه خانواده و با تائید بخشداری محل استان آذربایجان غربی
9-گواهی و مدارك معتبر برای آزادگان (با ذكر مدت اسارت و حضور در جبهه)؛ جانبازان (با ذكر درصد جانبازی و مدت حضور در جبهه و طول مدت درمان )؛ رزمندگان (با ذكر مدت حضور در جبهه)؛ فرزندان شهدا؛ مفقودین؛ جانبازان از كار افتاده كلی؛ افراد خانواده شاهد و مفقودالاثرها (همسر)؛ جانبازان ؛ آزادگان ؛ فرزندان كاركنان صنعت نفت (شاغل؛ بازنشسته و از كار افتاده؛ فوت شده عادی یا ناشی ازكار) فرزندان كاركنان شهید؛ آزاده و جانباز 25% و بالاتر درصنعت نفت.
تذكر 1 : گواهی فرزندان كاركنان صنعت نفت؛ باید از طریق امور اداری شركت محل خدمت والدین صادر شده باشد.
تذكر 2: با توجه به اینكه ثبت نام برای شركت در آزمون كتبی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی انجام می شود از داوطلبان تقاضا می گردد از ارسال هر گونه مدرك خودداری نمایند و صرفاً پذیرفته شدگان آزمون كتبی؛ و فرزندان عزیز شاهد و شاغلین حداقل 3 سال سابقه مستمر از طریق پیمانكاری درشرکت پتروشیمی کردستان؛ موظف به ارائه مدارك مورد نیاز در زمان مقتضی كه متعاقباً اعلام خواهد گردید می باشند.

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2853387
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k