• ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
  • 0k نظر «نمایش»

فراخوان تاسیس موسسه میانجی گری - سال ۹۷

فراخوان تاسیس موسسه میانجی گری - سال ۹۷

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی فراخوان تاسیس موسسه میانجی گری

جهت ورود به صفحه جامع فراخوان تاسیس موسسه میانجی گری اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 1400: اعلام نتایج آزمون بدو خدمت دوره میانجی گری

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون بدو خدمت دوره میانجی گری اعلام گردید. شرکت کنندگان در این آزمون جهت اطلاع از نتیجه کسب شده با مراجعه به فایل pdf پیوستی ذیل این خبر می توانند نمرات خود را مشاهده کنند.
گفتنی است در لیست اعلامی چون نمرات تمامی حاضرین (هم قبول شدگان و هم مردودی ها) قید شده، نام و نام خانوادگی درج نگردید و فقط کدملی و نمرات و وضعیت داوطلبین آورده شده است.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر 10 اسفند 99: شروع کلاس‌های اولین دوره آموزش بدو خدمت میانجی‌گران - اطلاعیه شماره 3 (منبع: سایت مرکز توسعه حل اختلاف)

به اطلاع پذیرفته‌شدگان مرحله اول میانجی‌گری می‌رساند؛ کلاس‌های اولین دوره آموزش بدو خدمت میانجی‌گران از تاریخ 1399/12/07 شروع و در تاریخ 1400/2/15 پایان خواهد پذیرفت.
ضمن تبریک میلاد باسعادت امیر مؤمنان حضرت علی علیه السلام، به اطلاع پذیرفته‌شدگان مرحله اول میانجی‌گری می‌رساند؛ کلاس‌های اولین دوره آموزش بدو خدمت میانجی‌گران از تاریخ 1399/12/07 شروع و در تاریخ 1400/02/15 پایان خواهد پذیرفت، پذیرفته شدگان مرحله اول میانجی‌گری که هزینه شرکت در دوره های آموزشی را پرداخت و فیش واریزی را به رابطین میانجی‌گری در استان مربوطه ارائه نموده‌اند، می‌توانند از روز پنجشنبه1399/12/07 به سامانه موک مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران مراجعه نموده و با وارد کردن نام کاربری ( کدملی 10 رقمی) و رمز عبور(کدملی 10 رقمی) نسبت به مشاهده دروس مربوط به میانجی‌گری براساس زمانبندی اقدام نمایند.
لازم به ذکر است شرکت در آزمون نهایی منوط به مشاهده تمامی ویدئوهای آموزشی در بازه زمانی مشخص شده می‌باشد.
سوالات آزمون نهایی از محتوای ویدئوهای آموزشی ارائه شده در این سامانه طرح گردیده ، تاریخ و جزئیات برگزاری آزمون نهایی ، در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد گردید.
راهنمای ورود به سامانه موک دانشگاه تهران
1-ابتدا با وارد  سامانه موک دانشگاه تهران شده به صفحه دفتر آموزش های حرفه ای و تخصصی (موک سازمانی) دانشگاه تهران وارد می شوید.
2-با توجه به اینکه برای میانجی‌گران از قبل اکانت تعریف شده است لذا نیازی به ساختن اکانت جدید ندارید و این گزینه را نادیده بگیرید.
3-با وارد نمودن نام کاربری( کدملی 10 رقمی) و رمز عبور (کدملی 10 رقمی) به صفحه اصلی سامانه وارد می شوید.
4-دراین صفحه قسمت بالا سمت چپ نام شما نشان داده می شود با کلیک برروی عکسی که کنار نام شما قراردارد منوی مشخصات فردی را انتخاب کنید.
5- در قسمت مشخصات فردی نسبت به ویرایش پروفایل خود اقدام نمایید: حتماً نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، و شماره تلفن همراه خود را بررسی و درصورت مغایرت ، اصلاح نمایید و با انتخاب گزینه بروز رسانی مشخصات فردی، تغییرات انجام شده را ثبت نمایید.
6-توصیه می شود نام کاربری و رمز عبور خود را تغییر ندهید تا در صورت فراموشی و اشتباه، با مشکلات بعدی مواجه نگردید. با این وجود درصورت مشکل در نام کاربری و رمز عبور، گزینه فراموشی را انتخاب نمایید تا نام کاربری و رمز عبور به ایمیل شما ارسال گردد.
7-سوالات و مشکلات احتمالی را با رابطین محترم استان خود مطرح نمایید و از تماس با مرکز حل اختلاف و مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران خودداری نمایید.
8- لیست بسته دروس ارائه شده در منوی دوره های آموزشی من مشخص شده است ، درحال حاضر بسته دروس حقوق کیفری،آئین میانجیگری، مهارتهای حل اختلاف و صلح و سازش قابل مشاهده می باشند، سایر دروس در اثناء دوره بارگذاری خواهند شد.
9-دقت فرمایید دروس هربسته به ترتیب بازخواهد شد، لذا تا درس اول را مشاهده نکرده باشید درس بعدی برای شما باز نخواهد شد.

جهت ورود به سامانه موک اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 6 اسفند 99: شروع دوره های تخصصی آموزش مسئولین داوری، میانجی گری و بازرسی (منبع: سایت مرکز توسعه حل اختلاف)

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه حل اختلاف امروز (چهارشنبه۹۹/۱۲/۶) دوره های تخصصی آموزش مسئولین داوری، میانجی گری و بازرسی که به مدت دو روز خواهد بود در محل سالن همایش های مجتمع اقامتی شهید بهشتی قوه قضاییه و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جناب دکتر صادقی افتتاح و کار خود را شروع کرد.
در ابتدای این همایش رییس محترم مرکز توسعه حل اختلاف ضمن خوش آمدگویی به مسئولین داوری، میانجی گری و بازرسی تاکید کرد: حاضرین این کارگاه دو روزه را جدی گرفته و در کار اجرایی کنند.
در ادامه دکتر صادقی در مورد جایگاه والای معنوی خدمت در شوراهای حل اختلاف صحبت کرد و از خدمتگزاران عرصه صلح و سازش خواست تا با دیدگاهی مثبت و معنوی به کار خود نگاه کنند و کار در شوراهای حل اختلاف را فقط به عنوان یک شغل مادی و دنیوی نبینند.
در ادامه گروه مسئولین داوری و میانجی گری با مدیریت آقای دکتر محبی و در محل سالن آمفی تئاتر و گروه مسئولین بازرسی با مدیریت آقای شمس ارمندی و در محل سالن جلسات مجتمع شهید بهشتی کارگاه های خود را به صورت تخصصی شروع کردند


 

خبر 22 مهر 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون موسسه میانجیگری (منبع: سایت مرکز توسعه حل اختلاف)

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان و پذیرفته شدگان مرحله اول میانجیگری میرساند؛ با عنایت به واگذاری امور میانجیگری به مرکز توسعه حل اختلاف و برنامه ریزی های انجام شده؛
1-افراد پذیرفته شده در مصاحبه و گزینش از طریق ارسال پیامک جهت گذراندن دوره های آموزشی تا پایان آذرماه سال جاری دعوت خواهند شد.
2-افرادی که مراحل مصاحبه و گزینش را انجام نداده اند، از طریق ارسال پیامک، تا پایان آبان ماه سال جاری جهت انجام فرایند مصاحبه و گزینش دعوت خواهند شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 14 دی 99: اطلاعیه ثبت نام دوره های آموزش بدو خدمت میانجی گران (منبع: مرکز توسعه حل اختلاف)
بنا بر ضرورت و اهمیت برگزاری دوره های آموزشی ویژه میانجی گران و با استناد به تبصره های 1و2 ماده 12 آیین نامه میانجی گری در امور کیفری مصوب سال 1395 هیات وزیران، مدیریت آموزش و امور فرهنگی مرکز توسعه حل اختلاف با همکاری مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران، اقدام به برگزاری اولین دوره آموزش بدو خدمت میانجی گران نموده است.
متقاضیان پذیرفته شده در مرحله اول میانجی گری، جهت شرکت در این دوره های آموزشی، فرصت دارند از تاریخ 99/10/11 لغایت 99/10/16، مبلغ 2/000/000 ریال به حساب 0106327374009 بانک ملی ایران به نام مرکز توسعه حل اختلاف واریز نمایند و تصویر فیش واریزی را به رابطین میانجی گری در استان مربوطه ارائه نمایند. هرگونه پرداخت دیگری در خصوص دوره های آموزشی منوط به اطلاع رسانی مرکز توسعه حل اختلاف خواهد بود، لذا میانجی گران از هرگونه پرداخت به دانشگاه مربوطه خودداری نمایند. زمان و آغاز و نحوه شرکت در دوره آموزشی و سایر جزئیات در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد گردید.
لازم به ذکر است شرکت در این دوره های آموزشی و کسب حدنصاب لازم در آزمون نهایی، ملاک اعطای پروانه میانجی گری خواهد بود.


خبر 15 مهر 98: اعلام نتایج اولیه تاسیس موسسه میانجی‌گری در امور کیفری (منبع: سایت میانجی گری)

بدین وسیله به اطلاع ثبت‌نام کنندگان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری می‌رساند نتایج مرحلۀ اوّل واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری براساس اطلاعات اعلامی داوطلبان (مدرک تحصیلی، سوابق تجربی مرتبط و ایثارگری) استانهای اردبیل، اصفهان، ایلام، زنجان، سمنان، قزوین، کردستان،کرمانشاه، مازندران، مرکزی و همدان اعلام شد. نتایج مورد نظر به تفکیک هر استان از لیست زیر قابل دسترسی است. لازم به ذکر است مرحلۀ دوم اعلام نتایج در شهریور ماه سال 98 انجام خواهد شد.

جهت اطلاع از چگونگی فرآیند انتخاب و انجام مراحل بعد، متن کامل اطلاعیه را از اینجا دریافت نمایید.
پذیرفته‌شدگان مرحلۀ اوّل فرم شمارۀ یک را از اینجا دریافت نموده و پس از تکمیل، تصویر آن را به ایمیل Takmil@Mianjigari.org ارسال نمایند.
مهلت قانونی اعتراض به اتمام رسیده است.
جهت اطلاع از زمان مصاحبه، تقویم برگزاری مصاحبۀ کلیۀ استان‌ها را از اینجا دریافت نمایید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 26 مرداد 98: اعلام نتایج اولیه تاسیس موسسه میانجی‌گری استان خراسان رضوی (منبع: سایت میانجی گری)

بدین وسیله به اطلاع ثبت‌نام کنندگان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری می‌رساند نتایج مرحلۀ اوّل واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری براساس اطلاعات اعلامی داوطلبان (مدرک تحصیلی، سوابق تجربی مرتبط و ایثارگری) اعلام شد. نتایج مورد نظر به تفکیک هر استان از لیست زیر قابل دسترسی است. لازم به ذکر است مرحلۀ دوم اعلام نتایج در شهریور ماه سال 98 انجام خواهد شد.

جهت اطلاع از چگونگی فرآیند انتخاب و انجام مراحل بعد، متن کامل اطلاعیه را از اینجا دریافت نمایید.
پذیرفته‌شدگان مرحلۀ اوّل فرم شمارۀ یک را از اینجا دریافت نموده و پس از تکمیل، تصویر آن را به ایمیل Takmil@Mianjigari.org ارسال نمایند.
مهلت قانونی اعتراض به اتمام رسیده است.
جهت اطلاع از زمان مصاحبه، تقویم برگزاری مصاحبۀ کلیۀ استان‌ها را از اینجا دریافت نمایید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 17 تیر 98: اعلام نتایج اولیه تاسیس موسسه میانجی‌گری استان البرز (منبع: سایت میانجی گری)

بدین وسیله به اطلاع ثبت‌نام کنندگان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری می‌رساند نتایج مرحلۀ اوّل واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری براساس اطلاعات اعلامی داوطلبان (مدرک تحصیلی، سوابق تجربی مرتبط و ایثارگری) اعلام شد. نتایج مورد نظر به تفکیک هر استان از لیست زیر قابل دسترسی است. لازم به ذکر است مرحلۀ دوم اعلام نتایج در شهریور ماه سال 98 انجام خواهد شد.

جهت اطلاع از چگونگی فرآیند انتخاب و انجام مراحل بعد، متن کامل اطلاعیه را از اینجا دریافت نمایید.
پذیرفته‌شدگان مرحلۀ اوّل فرم شمارۀ یک را از اینجا دریافت نموده و پس از تکمیل، تصویر آن را به ایمیل Takmil@Mianjigari.org ارسال نمایند.
مهلت قانونی اعتراض به اتمام رسیده است.
جهت اطلاع از زمان مصاحبه، تقویم برگزاری مصاحبۀ کلیۀ استان‌ها را از اینجا دریافت نمایید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 5 تیر 98: آغاز مصاحبه پذیرفته ‌شدگان مرحله اول واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری استان قم (منبع: کانال قوه قضائیه)

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، زمان مصاحبه اختبار پذیرفته‌شدگان مرحله اول واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری استان قم از مورخ 1398/04/06 آغاز می‌گردد. شایان ذکر است، به همراه داشتن مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه علمی الزامی می‌باشد.

 
 

خبر 21 خرداد 98: اعلام زمان مصاحبه داوطلبان تاسیس مؤسسه میانجی‌گری استانها (منبع: سایت میانجی گری)

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه ای زمان مصاحبه، تقویم برگزاری پذیرفته ‌شدگان مرحله اول واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری کلیه استان ها را اعلام کرد.

جهت مشاهده زمان مصاحبه کلیه استانها اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 23 اردیبهشت 98: اعلام جزئیات مصاحبه داوطلبان تاسیس مؤسسه میانجی‌گری تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه ای زمان مصاحبه اختبار پذیرفته‌شدگان مرحله اول واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری استان تهران را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضائیه به شرح زیر است:

«مصاحبه اختبار پذیرفته‌شدگان مرحله اول واجدینتأسیس مؤسسه میانجی‌گری استان تهران از روز چهارشنبه ۹۸/۰۲/۲۵ آغاز خواهد شد و پذیرفته‌شدگان استان تهران از طریق تماس تلفنی به مصاحبه دعوت می‌شوند.
به پذیرفته‌شدگان توصیه می‌شود تا تعیین زمان دقیق مصاحبه از مراجعه حضوری و تماس تلفنی اکیداً خوداری نمائید.
شایان ذکر است، به همراه داشتن مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه علمی الزامی می‌باشد.
مدارک لازم برای تشکیل پرونده در روز مصاحبه علمی:
۱- فرم تکمیل شده شماره یک موضوع بند الف مندرج در سامانه ثبت‌نام متقاضیان میانجی‌گری
2- دو قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ که در سال جاری گرفته شده است
۳- اصل و تصویر کارت ملی
۴- مدارک تحصیلی (کارشناسی یا سطح ۲ و بالاتر)
* توجه: فرم ارزیابی و مدرک استخدامی جایگزین مدرک تحصیلی نیستند و مورد قبول، واقع نمی‌شوند. همچنین لازم به ذکر است، برای دانش‌آموختگان سطوح ۳و ۴ حوزوی دارا بودن مدرک علمی معتبر الزامی است و صرف ارائه گواهی اتمام پایه (بدون ارائه پایان نامه) کافی نیست.
۵- گواهی اشتغال به تحصیل برای داوطلبان در حال تحصیل
۶- گواهی لازم از کانون وکلای دادگستری یا مرکز امور مشاوران و وکلا قوه قضائیه برای وکلا
۷- گواهی تدریس با قید مدت فعالیت آموزشی
۸- گواهی مشاوره با قید مدت آن
۹- گواهی سوابق استخدامی
۱۰- گواهی فعالیت به عنوان امام جمعه یا امام جماعت
۱۱- گواهی فعالیت در شوراهای حل اختلاف
۱۲- گواهی فعالیت در دفاتر اسناد رسمی
۱۳- ارائه گواهی ایثارگری
تذکر ۱: همه مدارک می‌بایست در قطع A4 تهیه و تحویل شوند.
تذکر ۲: در صورت نقص مدارک مورد اشاره در روز مصاحبه علمی از تشکیل پرونده ممانعت به عمل خواهد آمد و داوطلب حق شرکت در مصاحبه علمی را نخواهد داشت.
تذکر ۳: ملاک احراز شرایط عمومی و اختصاصی، موارد ادعایی هنگام ثبت نام اولیه می‌باشد، لذا مسئولیت صحت وسقم اطلاعات ثبت شده در سایت میانجیگری به عهده داوطلب است. بنابراین کسانی که شرایط لازم را ندارند، باید از ادامه مراحل جذب انصراف نمایند، در غیر این صورت در مراحل بعدی حذف خواهند شد و مبلغ دریافتی مسترد نخواهد شد.

 
 

خبر 11 اردیبهشت 98: اعلام نتایج اولیه تاسیس موسسه میانجی‌گری در امور کیفری (منبع: معاونت نیروی انسانی قوه قضائیه)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج مرحلۀ اوّل واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری براساس اطلاعات اعلامی داوطلبان (مدرک تحصیلی، سوابق تجربی مرتبط و ایثارگری) اعلام گردید. لازم به ذکر است مرحلۀ دوم اعلام نتایج در شهریور ماه سال 98 انجام خواهد شد.

جهت اطلاع از چگونگی فرآیند انتخاب و انجام مراحل بعد، متن کامل اطلاعیه را از اینجا دریافت نمایید.
پذیرفته‌شدگان مرحلۀ اوّل فرم شمارۀ یک را از اینجا دریافت نموده و پس از تکمیل، تصویر آن را به ایمیل Takmil@Mianjigari.org ارسال نمایند.
جهت هرگونه اعتراض به نتیجۀ اعلام شده، پس از مطالعۀ دقیق بند 6 اطلاعیه، فرم شمارۀ دو را از اینجا دریافت نموده و پس از تکمیل، تصویر آن را به ایمیل Eteraz@Mianjigari.org ارسال نمایید.
نتایج سایر استان‌ها، ظرف ده روز آینده به‌مرور اعلام خواهد شد لذا خواهشمند است از مراجعۀ حضوری و تماس تلفنی اکیداً خودداری فرمائید.
مهلت اعتراض و ارسال فرم تکمیل اطلاعات افراد پذیرفته شده تا پایان اردیبهشت 98 است.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 13 آذر 97: شرایط ثبت نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، دفتر میانجی‌گری در امور کیفری قوه قضائیه در اجرای ماده ۸۴ قانون آیین دادرسی کیفری و بر اساس آیین نامه میانجی‌گری در امور کیفری مصوب 95/8/5 هیأت محترم وزیران از متقاضیان واجد شرایط برای تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری دعوت به همکاری می‌نماید.

داوطلبان واجد شرایط ذیل می‌توانند از تاریخ ششم آذرماه لغایت ۲۶ ام آذرماه سال جاری با مراجعه به سایت اینترنتی اقدام به ثبت نام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 4 آذر 97: آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

دفتر میانجی‌گری در امور کیفری قوه قضائیه در اجرای ماده ۸۴ قانون آیین دادرسی کیفری و بر اساس آیین نامه میانجی‌گری در امور کیفری مصوب ۵ /۸ /۹۵ هیأت محترم وزیران از متقاضیان واجد شرایط برای تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری دعوت به همکاری می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، داوطلبان واجد شرایط ذیل می‌توانند از تاریخ ۹۷/۰۹/۰۶ لغایت ۹۷/۰۹/۲۶ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
بدیهی است نسبت به درخواست‌های ارائه شده خارج از این سامانه و مهلت تعیین شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
در اجرای آیین نامه مورد اشاره ، شرایط احراز داوطلبان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری بشرح ذیل می باشد:
۱- وثاقت
۲- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۳- فقدان سابقه محکومیت مؤثر کیفری
۴- حداقل سن ۲۵ سال تمام شمسی
۵- دارا بودن مدرک دانشگاهی در یکی از رشته‌های مددکاری اجتماعی، علوم تربیتی، روان شناسی ، جامعه شناسی، حقوق و فقه و مبانی حقوق
۶- کارکنان شاغل در قوه قضائیه اعم از قضایی و اداری و همچنین ضابطان دادگستری نمی توانند میانجی‌گر و یا متقاضی ایجاد مؤسسه میانجی‌گری شوند.

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2442069
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد