اطلاعات بیشتر

 

 طبق مذاکرات میان آموزش و پرورش و ستاد کل نیروهای مسلح مقدمات اعزام سرباز معلمان سال جاری تا چند روز دیگر فراهم می‌شود.

جهت مشاهده اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک کنید


به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ، آموزش و پرورش فروردین امسال بخشنامه جذب سرباز معلمان را صادر کرد که براساس این بخشنامه صاحبان مدارک دیپلم، فوق‌دیپلم، لیسانس و فوق‌لیسانس در رشته‌های برق، الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک، معماری، عمران، راه و ساختمان، حقوق، ریاضی، فیزیک، شیمی، حسابداری، آمار، تربیت بدنی، زبان انگلیسی، زبان عربی و سایر رشته‌های مورد نیاز جذب می‌شوند.

برنامه وزارت آموزش و پرورش انتخاب مشمولانی بود که کسر خدمت نداشته باشند و قرار بود اعزام پذیرفته شدگان به مراکز آموزش نظامی در تاریخ اول تیر 95 صورت گیرد، اما طبق اعلام ستاد کل نیروهای مسلح به نیروهای سرباز معلم اعزام آنها با 4 ماه تأخیر و از آبان‌ انجام می‌شود.

طی روزهای اخیر برخی از سرباز معلمان طی تماس با خبرگزاری تسنیم اعلام کردند که ستاد کل نیروهای مسلح به آنها گفته است، اعزام آنها که قرار بود اول تیر ماه صورت بگیرد به اول آبان ماه موکول شده است این در حالی است که آموزش و پرورش نیز اعلام می‌کند در چنین شرایطی نمی‌تواند از آنها اول مهر برای کلاس‌های درس استفاده کند.

طبق اعلام مسئولان آموزش و پرورش، مذاکرات با ستاد کل نیروهای مسلح برای حل مشکل 4 هزار سرباز معلم در حال انجام است و آنگونه که مسئولان امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش می‌گویند: قول‌هایی برای حل مشکل اعزام سرباز معلمان طی چند هفته آینده داده شده است.

براین اساس امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با سردار کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح،‌ مقدمات اعزام سرباز معلمان سال جاری تا چند روز دیگر فراهم می‌شود.

پذیرفته شدگانی که برگه اعزام در تاریخ اول تیر 95 را در دست دارند به هیچ وجه در تاریخ مذکور اعزام نشوند و منتظر اعلام تاریخ اعزام جدید و دریافت برگه باشند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...