اطلاعات بیشتر

مبحث مشورت و تبادل نظر پذیرفته شدگان وزارت نیرو سال 1397

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
آگهی استخدامی شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان، به اطلاع می رسانیم؛ که تمامی اخبار مربوط به اعلام نتایج آزمون استخدام وزارت نیرو در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت مشاهده صفحه استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی وزارت نیروجهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی وزارت نیرو در سال 1396 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی وزارت نیرو در سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی وزارت نیرو در سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی وزارت نیرو در سال 1391 اینجا کلیک نمایید


خبر 14 آذر 97: اطلاعيه وزارت نیرو درخصوص اعلام نتایج اولیه داوطلبان آزمون استخدامي شركت هاي وابسته (غيردولتي) توزيع نيروي برق، آب و فاضلاب شهري و مديريت توليد برق (نيروگاه) سال 1397 و نحوه ارائه مدارک برای سیر سایر مراحل استخدام

بدین وسیله به اطلاع كليه داوطلبان معرفی شده براساس اعلام نتایج مندرج در کارنامه آزمون استخدامي مورخ 97/07/26 شركت هاي وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق می رساند که به منظور سیر سایر مراحل استخدام از تاريخ 97/09/18 لغايت 97/09/22 برای تطبیق و تأیید مدارک با در دست داشتن اصل و كپي مدارك ذيل به محل شركت متقاضي استخدام مراجعه نمايند. متذکر می گردد درصورت عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده، پذیرش وی لغو و به منزله انصراف از ادامه فرآیند تلقی می گردد و از سایر داوطلبان دعوت به عمل خواهد آمد.

– آخرين مدرك تحصيلي مندرج در دفترچه راهنما

– كارت ملي

– شناسنامه

– كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دايم (ويژه آقایان)

– مدارك دال بر ايثارگري مورد تائيد مراجع قانوني ذيربط

– مدارك دال بر معلوليت (ارايه گواهي معلوليت از سازمان بهزيستي)

– مدارك دال بر بومي بودن (حسب مورد براساس هريك از موارد ذكر شده در بندهاي ده گانه آگهی استخدام)

– مدرک مبنی بر جبران کثرت سن موضوع بند 2-1 آگهی استخدام منتشره

– مستندات مربوط به جدول شماره یک مندرج در آگهی استخدام منتشره

ضمناً درخاتمه اضافه می نماید داوطلبان گرامی براساس مشاهده نتیجه مندرج درکارنامه آزمون درصورت هرگونه سوال یا اعتراض می توانند حداکثر تا تاریخ 97/09/25 درخواست خود را صرفاً به صورت کتبی به شركت متقاضي استخدام، اعلام نمایند. بدیهی است نتیجه رسیدگی نیز ازطریق شركت متقاضي استخدام دریافت خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

دریافت فایل اطلاعات تماس و نشانی شرکتها فرمت PDF


خبر 26 مهر 97: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت نیرو تا یک ماه آینده به سازمان های مربوط (منبع خبرگزاری صدا وسیما)

آزمون استخدامی وزارت نیرو با حضور 928 نفر داوطلب در دانشگاه سمنان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نماینده تام الاختیار برگزاری آزمون استخدامی وزارت نیرو در دانشگاه سمنان گفت : 80 درصد این افراد آقایان و بقیه داوطلبان خانم ها هستند.
پرویز ملک زاده افزود: نتایج اولیه آزمون تا یک ماه آینده به سازمان های مربوطه اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


نتایج آزمون استخدام وزارت نیرو در سال 97:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اعلام نتایج آزمون استخدام وزارت نیرو در سال 97 با رعایت موارد زیر خواهد بود:

– معرفی داوطلبان استخدامی برای انجام مصاحبه تخصصی ( آزمون مهارتی ) حداکثر به میزان دو برابر ظرفیت اعلام شده، از میان افرادی که حد نصاب لازم تعیین شده را کسب کرده به اند، به ترتیب بالاترین نمره آزمون کتبی ( مجموع نمره آزمون عمومی و تخصصی ) انجام و اسامی آنان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد .
ـ در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی رشته غیر مرتبط (رشته و گرایش ) و یا پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده آگهی، در آزمون شرکت نماید، از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.
– افرادی که دارای مدرک تحصیلی مرتبط یا غیر مرتبط در مقطع کارشناسی و بالاتر باشند، اجازه شرکت در رشته آزمون های شغلی تکنسینی و کمک کارشناسی را ندارند و در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن هر گونه حق اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.
– انتخاب نهایی شدگان پس از قبولی در آزمون کتبی (عمومی و تخصصی ) و طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر می باشد اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تایید مراجع صلاح، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال (اعلام )مدارک به صورت ناقص، بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام است، از انجام مراحل بعدی ممانعت به عمل می آید و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.
– داوطلبانی که به هنگام ثبت نام سهمیه نام، اطلاعات نادرست و جعلی (بخصوص در موارد مربوط به ها و ضوابط بومی) ارایه نموده و یا واقعیتی را کتمان نموده باشند و به سبب این اطلاعات پذیرفته شوند، هر زمان که غیر واقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی آنها شده لغو و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد .لذا ضرورت دارد داوطلبان دقت لازم را در زمان ثبت نام برای درج و ارایه اطلاعات به عمل آورند..

جهت مشاهده صفحه استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید


خبر 28 آذر 96: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت نیرو

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج آزمون استخدامي شركت هاي وابسته (غيردولتي) وزارت نيرو (تاريخ 96/2/22) اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۴  مرداد ۹۶: اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت نیرو
از كليه پذيرفته شدگان دو برابر ظرفيت آزمون شركت­هاي وابسته (غيردولتي) زيرمجموعه شركت‌هاي مادر تخصصي توانير و مهندسي آب و فاضلاب كشور (آزمون مورخ ۹۶/۲/۲۲) دعوت مي‌شود از تاريخ ۹۶/۵/۹ لغايت ۹۶/۵/۱۲ با در دست داشتن اصل و كپي مدارك ذيل به محل شركت متقاضي استخدام (طبق آدرسهاي ذيل) مراجعه نمايند. متذکر می‌گردد در صورت عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده پذیرش وی لغو و به منزله انصراف از ادامه فرآیند تلقی می‌گردد و از داوطلبان ذخیره دعوت به عمل خواهد آمد .
– آخرين مدرك تحصيلي مندرج در دفترچه راهنما
– كارت ملي
– شناسنامه
– كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دايم ( ويژه برادران )
– مدارك دال بر ايثارگري مورد تائيد مراجع قانوني ذيربط
– مدارك دال بر معلوليت ( ارايه گواهي معلوليت از سازمان بهزيستي )
– مدارك دال بر بومي بودن ( حسب مورد بر اساس هر يك از موارد ذكر شده در بندهاي ده گانه آگهی استخدام )
– مدرک مبنی بر جبران کثرت سن موضوع بند ۲-۱ آگهی استخدام منتشره
– مستندات مربوط به جدول شماره یک مندرج در آگهی استخدام منتشره

جهت دریافت نشانی شرکت های توزیع اینجا کلیک نمایید
جهت دریافت نشانی شرکت های آب و فاضلاب اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 18 تیر ۹۶: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام وزارت نیرو:

پیگیری “ایران استخدام” در خصوص زمان اعلام نتایج آزمونهای استخدامی وزارت نیرو و تأمین اجتماعی:

با توجه به درخواست های متعدد شما کاربران گرامی در خصوص پیگیری تیم ایران استخدام از بابت تاریخ اعلام نتایج آزمونهای استخدامی وزارت نیرو و تأمین اجتماعی، تماسی از سمت همکاران ما در این رابطه برقرار شد.

لطفاً توجه نمایید که تمامی زمانهای اعلام شده به ایران استخدام به صورت حدودی و تقریبی است و قطعیتی در گفته مسئولین مربوطه نبوده است.

 طبق اعلام مسئولین مربوطه در هر دو سازمان به پشتیبان سایت ایران استخدام ، زمان احتمالی اعلام نتایج این آزمونهای استخدامی مذکور تا آخر تیر ماه می باشد.

با آرزوی موفقیت ایران استخدام


امکان مشاهده کارنامه فراهم شد:

داوطلبان آزمون آبان ماه سال 1393 برای مشاهد کارنامه خود اینجا کلیک نمایید


خبر 1394/4/23: برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان استخدامی شرکت آبفار لرستان

به گزارش خبرآنلاین،مصاحبه با پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۳۰/۸/۹۳ در سالن جلسات شرکت ابفار استان با حضور کلیه اعضای کمیته مصاحبه شوند ونماینده شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور با ۳۸نفر در هشت رشته شغلی حقوق – کارشناس شبکه – کارشناس طراحی از تاسیسات و تجهیزات آب وفاضلاب -کارشناس اداری – کارشناس حسابداری – کارشناسی حسابرسی – کارشناس مشترکین -وکارشناس بهره برداری از تاسیسات و تجهیزات آب وفاضلاب انجام و نتیجه به شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور ارسال گردید که هریک از پذیرفته شدگان دارای نمره عمومی و اختصاصی بوده و پس از جمع با امتیاز مصاحبه یک و نیم برابر نفرات برتر جهت انجام مرحله گزینش معرفی می گردند.


خبر 1394/02/15: اطلاعیه شرکت سهامی آب منطقه ای سیستان و بلوچستان

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامیسال 93 میرساند ، لطفاً با در دست داشتن مدارک ذیل از روز 1394/2/19 لغایت1394/2/21 به دفتر بهبود مدیریت شرکت آب منطقه ای مراجعه فرمائید. ضمناً تاریخ مصاحبه متعاقباً اعلام خواهد.
پایان نامه
مستندات مربوط به طی دوره های کار آموزی و کارورزی
دوره های آموزشی طی شده
دوره های ICDL
نرم افزارهای آموزش دیده
دوره های زبان خارجی
مقالات ارائه شده در سمینارها و مجلات معتبر
سوابق کار قبلی
گواهی جهت فرزندان همکاران متوفی، حادثه دیده و بازنشسته


 خبر 17 اسفند 93: اطلاعیه جدید: جزئيات مربوط به زمان و مکان مراجعه

به اطلاع داوطلبان محترم پذيرفته شده 3 برابر ظرفيت در آزمون استخدامی 30/8/93 وزارت نيرو می رساند که بررسی مدارک، از روز شنبه مورخ 23/12/93 شروع خواهد شد و جزئيات مربوط به زمان و مکان مراجعه از طريق ارسال پيامک اطلاع رسانی می شود. درصورت ضرورت، فقط با مجری آزمون ( استان و شرکت مربوط ) ارتباط برقرار نموده و از تماس با ساير مراکز خودداری نماييد زيرا ارائه هر گونه پاسخی امکان پذير نمی باشد.


خبر اسفند 93: (پیگیری ایران استخدام در رابطه با زمان از سر گیری روند استخدامی وزارت نیرو):

طبق درخواست شما کاربران گرامی ایران استخدام، تماسی با یکی از بخش های مربوطه در رابطه با زمان از سرگیری روند استخدامی وزارت نیرو گرفته شد و طبق گفته مسئول مربوطه:
تأخیر خاصی در ادامه روند این استخدامی موجود نبوده و وجود چنین فواصل زمانی بین مراحل مختلف استخدامی طبیعی است. ایشان شایعات مبنی بر عدم از سرگیری روند استخدامی به دلیل وجود مسائل مالی را قویاً رد کرده و روال را عادی بیان کردند.
به گفته ایشان به زودی از پذیرفته شدگان جهت تحویل مدارک دعوت به عمل خواهد آمد که به احتمال زیاد این دعوت قبل از شروع سال جدید خواهد بود اما این مورد قطعی نبوده و احتمال اینکه از سر گیری این روند بعد از شروع سال جدید باشد نیز وجود دارد.

با آرزوی موفقیت- ایران استخدام


اطلاعیه جدید وزارت نیرو در خصوص زمان و مکان مراجعه برای ارایه مدارک و انجام مراحل بعدی:
 به اطلاع قبول شدگان 3 برابر ظرفيت در آزمون استخدامی 30/8/93 وزارت نيرو می رساند که جزئيات مربوط به زمان و مکان مراجعه برای ارايه مدارک و انجام مراحل بعدی،پس از مشخص شدن از سوی وزارت نیرو از طريق همين سايت اطلاع رسانی شده و حتماٌ با پذيرفته شدگان تماس لازم نيز گرفته خواهد شد. مؤکداٌ درخواست می شود از برقراری ارتباط با ساير مراکز خودداری نماييد. ( تاريخ اطلاعيه 29/11/93 ).


نتایج اعلام شد:
ضمن آرزوی موفقیت ایران استخدام خدمت یکیایک شما همراهان گرامی به اطلاع میرسانیم که نتایج اعلام شد:

جهت مشاهده نتیجه آزمون خود اینجا کلیک کنید


خبر جدید 23 آذر ماه 93: پگیری ایران استخدام
طبق درخواست شما کاربران گرامی مبنی بر تماس و پیگیری، طی امروز تماسی از طرف ایران استخدام با بخش مربوطه در وزارت نیرو گرفته شد. طبق گفته ی مسئول مربوطه دلیل تأخیز در اعلام آماده نبودن نتایج بوده و طبق زمان برآورد شده نتایج حداکثر تا 30 آذرماه اعلام خواهد شد.
با آرزوی موفقیت – ایران استخدام


اطلاعیه جدید سامانه آزمون وزارت نیرو:
نتایج آزمون استخدامی 30/8/93 وزارت نیرو به زودی از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان محترم رسانیده خواهد شد.


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود با ما همراه باشید.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما- سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:43

  کد دیدگاه : 2076442

  سلام میخواستم بپرسم اگه کسی توی بیمارستان اعصاب و روان بستری شده باشه و بعد با نظر پزشک از بیمارستان مرخص شده باشه و بعد از مرخص شدن از بیمارستان هر ماه طبق نظر پزشک برای ویزیت به بیمارستان مراجعه کنه و داروهاش رو هم مرتب بخوره ، اگه موقع مصاحبه ، از بیمارستان اعصاب و روان که اونجا بستری بوده نامه بستری بودن خودشو بگیره و موقع مصاحبه تحویل بده ، آیا نامه بستری کمکی به استخدامش میکنه؟ یا به ضررشه؟خواهش می کنم لطفا جواب بدین.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:28

   کد دیدگاه : 2079081

   ده بار جواب شما را دادند
   باز میپرسید

   خب نگید دیگه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:59

   کد دیدگاه : 2079305

   قابل توجه دوستانی که قبول نشدن هیچ ناراحت نباشین دستگاه اجرایی چندر روز دیگه میخواد آزمون برگزار کنه از الان شروع کنین که انشالله قبول شید (:bravo:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:59

  کد دیدگاه : 2076386

  ادمین سلام
  اگه اطلاعی از عبارت غیر دولتی تو این استخدامی دارین می شه بگین،می خوام ببینم حقوق مزایای این سازمان با خود وزارت نیرو فرق می کنه؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:34

   کد دیدگاه : 2076428

   سوالتون کلی است دوست عزیز. وزارت نیرو به دو بخش دولتی و غیر دولتی تقسیم میشه. بخش غیر دولتی همان شرکتهای طرف قرارداد/پیمانکاری وزارت نیرو هستن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Hossin

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:21

  کد دیدگاه : 2076019

  سلام ادمین‌من امتحان برا استخدامی و وزرات نیرو دادم حالا میخام نتایج ازمون رو ببینم تو سایت شماره پرونده کدملی شماره دواطلبی رو میزنه خطا رخ داده میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان دو (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:27

   کد دیدگاه : 2076032

   سلام با اعداد انگلیسی وارد نمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد جواد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:59

  کد دیدگاه : 2075622

  من امروز با شرکت برق مشهد تماس گرفتم. چقدر خوش برخورد و باحوصله و مودب به تمام سوالاتم جواب دادن و گفتن به خاطر اینکه شما رفت و امد غیر ضرور نداشته باشید سایت را طراحی کردیم. منم همه مدارکم را توی سایت گذاشتم گفتن برای اصل مدارک تماس ميگيريم.
  خیلی خوشم اومد. فک کنم شرکت خیلی با کلاسیه.
  خدا کنه قبول شم. خیلی دوست دارم تو همجین شرکتی کار کنم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سمیه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:26

   کد دیدگاه : 2076226

   اره منم تماس گرفتم خیلی عالی بود با دقت و حوصله به همه سوالام جواب دادن.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حمید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:29

   کد دیدگاه : 2076228

   من که امروز برای تحویل مدارک رفتم برق شیراز یه روز تمام وقتم گرفته شد اخرشم کارم انجام نشد فردا دوباره باید برم…..خدا به خیر کنه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امير علي

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:05

  کد دیدگاه : 2075148

  سلام .. يه سؤال از دوستاني ك تجربه ش رو دارن!! معمولا چن مدت بعد پايان تاريخ تحويل مدارك مدارك رو بررسي ميكنن.. و اينكهً در مصاحبه اب و فاضلاب چجوري ميپرسن تخصصي يا چي!؟لطفا راهنماييم كنيد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:50

  کد دیدگاه : 2074576

  با سلام
  سایت ایران استخدام از شما کاربران گرامی خواهشمند است جهت تجمیع نظرات و تجربیات کاربران آزمون استخدام؛ لطفا به صفحه اصلی استخدام وزارت نیرو مراجعه نمایید.
  جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید
  آرزوی موفقیت

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:06

  کد دیدگاه : 2074272

  با سلام… من با میانگین 42 درصد رشته قدرت قبول شدم خدا رو شکر…. کسی میدونه مدارک دال بر بومی بودن چیه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:18

   کد دیدگاه : 2076957

   هرمدرکی که ثابت کنه شما در محل موردنظر ساکن هستین ومحل صدورشناسنامه ازهمه بهتره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:49

  کد دیدگاه : 2073810

  دوستان من دعوت به مصاحبه شدم با درصد کل ۵۳
  منتهی رشته‌ی من ۲تا میخاد سهمیه آزاد
  ولی اشتباه کردم ۱۲ماه جبهه بابامو زدم (سهمیه پنج درصد )میگم
  الان قبولی منو زده سهمیه پنج درصد

  مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ف.دانیال

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:18

  کد دیدگاه : 2073636

  کسی میدونه برای اعتراض به نتیجه آزمون کتبی فرمی هست یا ن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:03

   کد دیدگاه : 2079310

   آقا دانیال منم برا اعتراض رفتم سازمان آب.فرم نداره باید درخواست بنویسی ببری دبیرخونش شماره بزنی و بدی به مسئولش شماره تماس هم بنویسی بعد میگن جوابش رو بهت اطلاع میدیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:56

  کد دیدگاه : 2072972

  سلام بچه های برق قدرتی که قبول شدن میشه لطفا منم راهنمایی کنین که چه منابعی رو خوندین که آزمون بعدی بتونم نمره بیارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:01

  کد دیدگاه : 2072578

  سلام،می خواستم بپرسم اگه کسی تو بیمارستان اعصاب و روان بستری شده باشه و بعد با نظر پزشک از بیمارستان مرخص بشه و بعد از مرخص شدن از بیمارستان هر ماه طبق دستور پزشک برای ویزیت به بیمارستان مراجعه کنه و داروهاش رو هم مرتب بخوره، اگه موقع مصاحبه ازبیمارستان اعصاب و روان که اونجا بستری بوده نامه ی بستری بودنش رو بگیره و موقع مصاحبه تحویل بده ، آیا نامه بستری کمکی بهش میکنه یا به ضررشه؟ خواهش می کنم لطفا جواب بدین.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نیک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:52

   کد دیدگاه : 2072964

   اینکارو نکن به ضررت میشه/میگن سالم نیست رد میکنند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : افسانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:57

  کد دیدگاه : 2071831

  دوستانی که کارشناس نرم افزار قبول شدن میسه لطفا بگن از چه منابعی اختصاصی خوندن؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مجتبی الفبا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:20

  کد دیدگاه : 2071621

  سلام ادمین جان لطفا یک شماره تلفن موثق از سازمان سنجش میخوام؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرشید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:14

  کد دیدگاه : 2070598

  دوستان باتجررربه چند روز طول می‌کشه واس مصاحبه دعوت کنند؟؟؟؟؟؟؟؟ (:crazy:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:36

  کد دیدگاه : 2070449

  سلام من درصد عمومی هام ۲۷/۲۴ودرصد تخصصی ۱۴بود با سهمیه 25درصد جانبازی وسهمیه بومی (غیر بومی زده بودنند).قبول نشدم.به نظرتون اشتباه شده ،نمیدونم به خدا دیگه به همه چیز مشکوک شدم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بی نام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:00

   کد دیدگاه : 2072855

   سلام ی سوال دارم تو کادر سهمیه قبولی برای شما چیزی نوشته شده؟من کادر ثبت نامی فقط نوشته فرزندجانباز ولی تو کادر سهمیه قبولی چیزی ننوشته

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...