اطلاعات بیشتر

 

عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی گفت: باید هرجه سریع‌تر لایحه‌ای که دولت قرار است به مجلس ارائه شود و وضعیت استخدامی شهرداران و کارکنان آن معلوم و مشخص شود.

جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، صدیف بدری که به همراه تعدادی از نمایندگان و مسؤولان استانی با معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها صبحت‌ می‌کرد، اظهار کرد: اگر لایحه استخدامی شهرداری‌ها به مجلس بیاید در کنار لایحه مدیریت یکپارچه شهری و درآمدهای پایدار شهرداری‌ها ما پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم تا هرچه سریع‌تر تکمیل شده و بخش عظیمی از مشکلات شهرداری‌های برطرف شود.
وی ضرورت حمایت از شهرداری های کوچک، تامین ماشین آلات مورد نیاز شهرداری‌ها، را ضروری اعلام کرد.
عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی گفت: باید هرچه سریع‌تر لایحه‌ای که دولت قرار است به مجلس ارائه شود وضعیت استخدامی شهرداران و کارکنان آن معلوم و مشخص شود.
بدری ضرورت تامین درآمدهای پایدار برای شهرداری‌ها،  ضرورت واگذاری قیر برای آسفالت معابر، تقویت آتش‌نشانی‌ها، تبدیل وضعیت استخدامی شهرداران و کارکنان شهرداری‌ها را بسیار ضروری اعلام کرد.
عضو کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: امیدواریم با پیگیری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بخش عظیمی از مشکلات شهرداران که با کمبود منابع اعتباری روبه‌رو هستند و درآمد پایداری نیز برای آنها پیش‌بینی نشده بتوانند دغدغه‌ها و آسیب‌های احتمالی را برطرف کنند.
در این نشست مباحث کلان بخش‌های مدیریت شهری و روستائی و برنامه‌های عمده دولت، وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به منظور تقویت و حمایت از شهرداری‌ها توسط خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و راحتی قائم مقام سازمان بیان شد و دستورات لازم برای رفع برخی کاستی‌ها و مشکلات صادر شد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...