جزئیات بیشتر در مورد خبر

پرداخت بخشی از مطالبات کارگران آذرآب اراک توسط کارفرما

 جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط به کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید 

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی استانداری مرکزی اینجا کلیک نمایید 

جهت ورود به صفحه اصلی خبار استخدامی شهرداری اراک اینجا کلیک نمایید 


خبر 27 تیر96: پرداخت بخشی از مطالبات کارگران آذرآب اراک به زودی (منبع: خبرگزاری جوان)

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ حاجی پور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی با اشاره به اینکه مشکلات کارگران کارخانه آذرآب اراک در جلسات متعدد در حال پیگیریست گفت: بخشی از مطالبات کارگران در روز‌های آینده پرداخت می‌شود.

حاجی پور افزود: در صحبت با مدیر عامل آذرآب مقرر شد با پیگیری‌هایی که انجام می‌شود و کمک‌هایی که مجموعه سازمان صنعت، معدن وتجارت و مجموعه وزارتخانه خواهد داشت ظرف روز‌های آینده با تزریق منابع مالی مقداری از مطالبات کارگران را از طریق کار فرما پرداخت کنیم.

وی با بیان اینکه جلسات متعدد برای پیگیری و رفع مشکل آذرآب برگزار شدافزود: در جلسه پیگیری مصوبات سال گذشته آذرآب قرار شد هفته آینده در جلسه ای با حضور مسولان وزارت کشور و سازمان امورمالیاتی و بانک‌های عامل نسبت به پیگیری مصوبات و تلاش‌ها در جهت حل مشکل کارگران و مجموعه آذرآب اقدام شود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی ادامه داد: در ۲۰ روز گذشته هم ۳ جلسه با مدیران آذرآب برگزار شده و شخصا در بازدید از این مجموعه از نزدیک درجریان مشکلات این کارخانه قرارگرفتم.

وی تصریح کرد: همچنین با توجه به مشکل تامین اجتماعی و مالیاتی کارگران قرار شد جلسه‌ای با حضور مدیران امورمالیاتی و تامین اجتماعی داشته باشیم.

اعتراض کارگران آذرآب به پرداخت نشدن مطالباتشان

یک شنبه 25 تیر ماه امسال جمعی از کارگران شرکت صنایع آذرآب اراک در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق وانجام نشدن تعهدات از سوی کارفرما از میدان صنعت تا میدان شهدا راهپیمایی و در میدان شهداتجمع کردند که با حضور فرماندار اراک و قول مساعد تجمع پایان یافت .

اواخر اردیبهشت ماه امسال هم جمعی از کارگران کارخانه آذر آب در اعتراض به دریافت نکردن ۳ ماه دستمزد خود، دست از کار کشیده و در میدان صنعت اراک تجمع کردند.

صنایع آذرآب جزء پیشروان ساخت تجهیزات پروژه‌های پتروشیمی، پالایشگاه‌های نفت و گاز و سازنده بخش‌های مختلف کارخانجات سیمان و نیروگاه‌های برق در کشور است و تا کنون برج‌ها، تجهیزات پتروشیمی و پالایشگاهی و نیروگاهی مختلف را برای صنایع و پتروشیمی‌های سراسر کشور و پروژه پارس جنوبی ساخته است.

شرکت آذرآب اراک از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات کارخانه سیمان، بویلر، مبدل‌های حراراتی، شیر‌های سرچاهی و انواع تجهیزات فولادی است.

منبع: خبرگزای جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...