• ۱۴۰۲/۰۹/۰۵
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان

استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۷۶۸ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه فرآیند بررسی مدارک آزمون پیمانی سال 1402

خبر 5 آذر 1402: اطلاعیه فرآیند بررسی مدارک آزمون پیمانی سال ۱۴۰۲
داوطلبانی که در آزمون استخدام پیمانی مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ شرکت نموده و برای بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی فراخوان شده‌اند اطلاعات لازم را در این خبر مشاهده کنند.
به گزارش وب‌دا همدان، با توجه به اعلام نتیجه اولیه آزمون استخدامی پیمانی مورخ ۱۴۰۲.۰۸.۲ مدیریت منابع انسانی دانشگاه در اطلاعیه‌ای فرآیند بررسی مدارک این آزمون را به شرح زیر اعلام کرد:
ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای داوطلبان محترمی که بر اساس نتایج اولیه اعلام شده آزمون کتبی توسط جهاد دانشگاهی جهت فرایند بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی دعوت گردیده‌اند به آگاهی می‌رساند، جدول زمانبندی و محل تحویل مدارک متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
لذا مورد تاکید است داوطلبین مفاد مندرج در این اطلاعیه را با دقت مطالعه و نسبت به تهیه مستندات مربوطه اقدام مقتضی معمول نمایند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 1 آذر 1402: اطلاعیه بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام وزارت بهداشت
 ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای داوطلبان محترمی که بر اساس نتایج اولیه اعلام شده آزمون کتبی توسط جهاد دانشگاهی جهت فرایند بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی دعوت گردیده‌اند به آگاهی می‌رساند، جدول زمانبندی و محل تحویل مدارک متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. لذا مورد تاکید است داوطلبین مفاد مندرج در این اطلاعیه را با دقت مطالعه و نسبت به تهیه مستندات مربوطه اقدام مقتضی معمول نمایند.

مشاهده اطلاعیه

نیاز اورژانس همدان به ۱۰۰ نیروی تکنسین

خبر 19 شهریور 1402: اورژانس همدان نیازمند ۱۰۰ نیروی تکنسین است
رییس اورژانس پیش‌ بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: اورژانس استان نیازمند ۱۰۰ نیروی تکنسین است که بزودی ۳۵ نفر از این تعداد جذب می شوند.
محمدرضا شکوهی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اورژانس این استان با کمبود نیرو مواجه است با این وجود با برنامه ریزی های انجام شده خللی در خدمت رسانی به مردم ایجاد نشده است.
این مسوول همچنین گفت: اورژانس این استان برای تکمیل چارت خود حداقل نیازمند ۱۰۰ تکنسین فوریت های پزشکی است البته برای دست یافتن به استاندارد جهانی باید ۲۰۰ نیرو جذب شود.
وی اضافه کرد: هنوز مجوزی برای جذب نیرو به اورژانس همدان داده نشده است، هر چند به تازگی با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اورژانس کشور و سازمان امور اداری و استخدامی قرار است آزمونی در این رابطه برگزار شود.
رییس اورژانس پیش‌ بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار کرد: سهم اورژانس این استان از میزان نیروهایی که در آینده نزدیک از طریق آزمون استخدامی جذب می شوند ۳۵ نفر است.
شکوهی با بیان اینکه باید ما به ازای هر پایگاه ۹ نیروی تکنسین فعال باشند،اظهار کرد: حال حاضر ۴۸۰ نیرو در ۶۶ پایگاه اورژانس جاده ای و شهری استان همدان (به جر دانشکده اسدآباد) در حال خدمت رسانی به مردم هستند.
وی با بیان اینکه جذب ۳۵ نیروی جدید بخشی کمی از نیاز اورژانس همدان را رفع می کند،اظهار داشت: بسیاری از نیروهای اورژانس استان طرحی هستند و پس از پایان یافتن مدت طرح، از مجموعه جدا می شوند.
رییس اورژانس پیش‌ بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: دست کم می توان پس از پایان مدت زمان فعالیت نیروهای طرحی، تا زمان جذب نیروهای مورد نیاز، مدت زمان فعالیت این نیروها را سه تا چهار سال تمدید کرد که امیدواریم در این رابطه مجوزهای لازم به ما داده شود. شکوهی ادامه داد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موافق تمدید قرار داد نیروهای طرحی است اما نیازمند موافقت سازمان امور اداری و استخدامی نیز هستیم. وی تاکید کرد: انتظار می رود سازمان امور اداری و استخدامی متناسب با نیاز مجموعه مجوز جذب نیرو بدهد تا بتوان نیروهای شایسته، توانمند و زبده را در بدنه اورژانس جذب کرد.
استان همدان دارای ۶۶ پایگاه اورژانس شامل ۴۰ پایگاه جاده ای، ۲۵ پایگاه شهری و یک پایگاه امداد هوایی است.
هم اینک اورژانس همدان به جز اسدآباد که دارای دانشکده پزشکی مستقل است دارای ۹۸ دستگاه آمبولانس، چهار دستگاه موتورلانس، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک بالگرد است.

اعلام نتایج آزمون پیمانی

خبر 3 تیر 1402: اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی همدان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان اعلام شد.

نتایج آزمون

دعوت به همکاری دستیار پژوهش

آگهی 14 اردیبهشت 1402: دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی همدان
معاونت تحقیقات و فناوری، به منظور ارتقا سطح کمی و کیفی فعالیت‌های پژوهشی، توسعه علم و فناوری، دانش‌افزایی، استفاده از توانمندی دانش‌آموختگان، تشویق فارغ‌التحصیلان برتر علوم پزشکی و حمایت از اعضای هیأت علمی، برنامه جذب دستیار پژوهش در مراکز تحقیقاتی دانشگاه را در دستور کار قرار داده است. 
در همین راستا متقاضیان گرامی می‌توانند درصورت تمایل جهت همکاری، فرم‌ مربوطه را تکمیل نموده و به همراه رزومه تا تاریخ  31 اردیبهشت‌ماه به آدرس researchassistant.umsha@gmail.com ارسال فرمایند.
متقاضیان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاع از شرایط ثبت نام در این طرح، شیوه‌نامه جذب دستیار پژوهش در مراکز تحقیقاتی و اسامی اعضای هیأت علمی واجد شرایط در این دوره را ملاحظه فرمایند. 

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اعلام نتایج آزمون استخدام اسفند 1401

خبر 31 فروردین 1402: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ داوطلبان ثبت نامی در آزمون اسفند 1401 جهت مشاهده کارنامه ازمون به لینک مندرج در اطلاعیه مراجعه فرمایید.

مشاهده نتایج

استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان

آگهی 22 فروردین 1402: استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی همدان در نظر دارد ،تعداد۴۴نفر افراد واجدالشرایط را با اخذ امتحان کتبی و مصاحبه تخصصی در قالب استخدام پیمانی به شرح ذیل بکارگیری نماید.
مهلت ثبت نام تا 31 فروردین 1402 تا 8 اردیبهشت 1402 می باشد.

شرایط عمومی
1-1 .داشتن تابعیت ایران
1-2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1-3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1-4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
تبصره: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی کرده باشند، می توانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر تا یکسال پس از برگزاری آزمون موظف به ارائه گواهی پایان خدمت خود می باشند. درصورت عدم ارائه گواهی مربوطه در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی استخدام و به کارگیری آنها کان لم یکن تلقی میشود.
1-5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند (به تشخیص شورای طب کار یا کمیسیون پزشکی دانشگاه).
1-6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
1-7 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
1-8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.
1-9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاههای اجرایی باشند. 
تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی:
افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
1 -افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
4 -افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاههای اجرایی دارند.
5 -دارندگان مدارك تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
نکته: در صورتیکه داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر مرتبط یا غیرمرتبط با شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مدرك تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرك تحصیلی مربوطه پس از صدور حکم استخدامی خواهد بود.
شرایط اختصاصی
الف) شرایط سنی داوطلبان:
داشتن حداقل 20 سال و حداکثر 40 سال تمام (متولد شدگان از 1362/1/22 تا 1382/1/22) برای دارندگان مدرك تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و داشتن حداکثر 45 سال تمام برای دارندگان مدارك تحصیلی دکتری و بالاتر (متولد شدگان از 1357/1/22 به بعد) تا اولین روز ثبت نام.
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
1 -جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می باشند
2 -سایر مشمولین سهمیه 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مکلف به رعایت حداکثر سنهای اعلام شده در ذیل میباشند، در غیراین صورت از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد.
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
3 -سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال
4 -سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول).
5 -سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که به صورت غیرمستقیم و از طریق شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت ، به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 15 سال(طبق سابقه بیمه قابل قبول)
6 -سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که در سالهای گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در موسسات تابعه وزارت بهداشت و یا شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشتهاند و با موسسه قطع همکاری نمودهاند حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
نکته: در صورتیکه افراد در یکی از حالات شرکتی یا قراردادی شاغل بوده و براساس دستورالعمل های مربوطه به حالت اشتغال دیگری تبدیل وضع شده اند(اشتغال بصورت مستمر)، می توانند حداکثر از 15 سال ارفاق سن بهرمند گردند.
7 -داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف(اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند، به میزان انجام خدمت فوق.
8 -به استناد بند الف ماده 15 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 19/8/1400 مجلس شورای اسلامی و بخشنامه شماره 22932 مورخ 5/4/1401 سازمان اداری و استخدامی کشور، به ازاء تاهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر 5 سال به سقف محدودیت سنی اضافه می شود.
تبصره 1 -برخورداری از امتیازات مطروحه این بند مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه پدر یا فرزند بالای 5/2 نباشد که مبنای تعیین نرخ باروری آخرین اطلاعات اعلام شده از سوی وزارت کشور با همکاری مرکز آمار ایران قبل از برگزاری آزمون استخدامی می باشد.
تبصره2 -چنانچه زادگاه (محل تولد) فرزندان در شهرستان های مختلف باشد، در اعطای امتیازات مطروحه در این بند صرفاً برای فرزندان متولد شده در شهرستان های با نرخ باروری 5/2 و پایین تر مبنای محسبه قرار می گیرد.
ضمناً ملاك بهره مندی از این امتیاز تاریخ آخرین روز ثبت نام خواهد بود.
تذکر : با توجه به اینکه اعمال امتیازات و افزایش سن در نظر گرفته شده در این بند بر اساس اطلاعات خود اظهاری داوطلبان می باشد، در صورتی که در مرحله بررسی مدارك و مستندات، داوطلب فاقد مدارك مثبته باشد، از سایر فرآیند استخدام حذف و وضعیت این گروه از افراد متعاقباً در رقابت با سایر داوطلبان تعیین خواهد شد.
نکته: مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از 15 سال بیشتر نخواهد بود.
ب) ضوابط و مقررات پذیرش مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان:
1 -مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح «اجباری» میبایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.
تبصره 1 -مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی همدان میباشند، میتوانند صرفاً در آزمون استخدامی این دانشگاه شرکت نمایند. بدیهی است در صورت قبولی صدور ابلاغ استخدامی وحکم حقوقی بصورت پیمانی حین طرح امکان پذیر خواهد بود.
تبصره 2 -در خصوص داوطلبانی که نسبت به تمدید طرح آنان اقدام شده است، نیازی به ارائه گواهی «پایان طرح» نیست و گواهی «اشتغال به طرح» برای اینگونه افراد کفایت مینماید. ضمناً مشمولین مذکور در صورت اشتغال در سایر دانشگاههای علوم پزشکی میتوانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون این دانشگاه شرکت نمایند.
نکته: داوطلبان متعهد خدمت سایر دانشگاههای علوم پزشکی (تعهد خاص، قانون برقراری عدالت آموزشی و پزشکان متخصص مشمولین تعهدات «ضریب k «و ...) مجاز به شرکت در آزمون استخدامی این دانشگاه نمی باشند و تعیین محل خدمت داوطلبان متعهد خدمت به دانشگاه علوم پزشکی همدان در صورت شرکت در آزمون و پذیرش نهایی در مدت تعهد با توجه به مفاد سند تعهد اخذ شده برعهده دانشگاه علوم پزشکی همدان خواهد بود.
تبصره 3 -مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر شغل- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر 3 ماه باقی مانده باشد (ملاك عمل برای محاسبه حداکثر سه ‹3 ‹ماه، از تاریخ آخرین روز ثبت نام میباشد). بدیهی است صدور ابلاغ پذیرفته شدگان نهایی این بند منوط به ارائه گواهی پایان خدمات مورد تعهد پزشکان در مقطع تخصص می باشد.
2 -مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح «اختیاری» که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی میگذرانند در صورت قبولی ملزم به ارائه گواهی موافقت با انصراف از طرح در صورت پذیرش نهایی از دانشگاه محل انجام طرح خود در هنگام بررسی مدارك می باشند. 

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون

+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 8 اردیبهشت 1402 


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده آگهی در سامانه جذب نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی همدان کلیک نمایید

دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی همدان

آگهی 9 اسفند 1401: دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی همدان
معاونت تحقیقات و فناوری، به منظور ارتقا سطح کمی و کیفی فعالیت‌های پژوهشی، توسعه علم و فناوری، دانش‌افزایی، استفاده از توانمندی دانش‌آموختگان، تشویق فارغ‌التحصیلان برتر علوم پزشکی و حمایت از اعضای هیأت علمی، برنامه جذب دستیار پژوهش در مراکز تحقیقاتی دانشگاه را در دستور کار قرار داده است.
مهلت ثبت نام تا 25 اسفند 1401 می باشد.

توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

آگهی جذب نیروی شرکتی

آگهی 26 بهمن 1401: آگهی جذب نیروی شرکتی در دانشگاه علوم پزشکی همدان
دانشگاه علوم پزشکی همدان تعداد 87 نفر افراد واجد شرایط در رشته‌های شغلی عنوان شده در دفترچه راهنمای ثبت‌نام را در قالب شرکتی بکارگیری می‌نماید. به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از مدیریت نیروی انسانی دانشگاه، دانشگاه علوم پزشکی همدان در نظر دارد تعداد 87 نفر افراد واجد شرایط در رشته‌های شغلی عنوان شده در دفترچه راهنمای ثبت نام را در قالب شرکتی از طریق شرکت ستایش پرتو آریانفر برای خدمت در واحدهای تابعه دانشگاه طبق جداول قابل مشاهده در دفترچه راهنمای آزمون بکارگیری کند. 
همه داوطلبانی که در پیش ثبت نام، نام نویسی نموده اند می بایست جهت شرکت در آزمون اصلی مجدد ثبت نام نمایند. 
ثبت نام اطلاع‌رسانی در خصوص زمان انجام آزمون و اعلام نتایج صرفاً از طریق سامانه آزمون‌های دانشگاه انجام می‌پذیرد. اطلاعات بیشتر در مورد  آگهی جذب نیروی شرکتی را در فایل پیوست ملاحظه کنید.
مهلت ثبت نام تا 28 بهمن 1401 تا 30 بهمن 1401 می باشد.

توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اعلام نتایج آزمون

خبر 3 دی 1401: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ داوطلبان ثبت نامی در آزمون پائیز 1401 جهت مشاهده کارنامه آزمون به لینک زیر مراجعه فرمایید.

مشاهده نتایج

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=27123
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k