• ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور- شهریور ۹۸

استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور- شهریور ۹۸

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور

جهت مشاهده صفحه اصلی مهندسین باختر مشاور اینجا کلیک نمایید


خبر 19 آذر 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور (منبع: سایت مهندسین باختر مشاور)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور در رشته های شغلی کارگر برقکار، سیمبان راننده، راننده پایه یکم، نگهبان، نگهبان تلفنچی، راننده جرثقیل مربوط به آزمون 98/08/03 استان همدان اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 19 آبان 98: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور (منبع: سایت آزمون نیرو)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت مهندسین باختر مشاور اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 29 مهر 98: دریافت کارت آزمون استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور (منبع: سایت آزمون نیرو)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت مهندسین باختر مشاور در استان همدان فعال گردید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مهر 98: اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام و تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور (منبع: سایت باختر مشاور)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام تا تاریخ 98/07/27 تمدید گردید، صدور کارت از روز یکشنبه مورخ 98/07/28 تا روز چهارشنبه مورخ 98/08/01 و برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 98/08/03 می باشد.


استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور در همدان - 17 شهریور 98

شرکت مهندسین باختر مشاور(مباشر) به منظور تأمین نیروی مورد نیاز خود در تعدادی از شهرستانهای استان همدان (مطابق اطلاعات مندرج در دفترچه آزمون) در سال جاری اقدام به جذب نیروی انسانی در مشاغل کارگر برقکار،سیمبان راننده ، راننده پایه یکم ، نگهبان ،نگهبان تلفنچی ، راننده جرثقیل(مرد) و بایگان (زن/مرد) جمعاً به تعداد 22 نفر واجد شرایط در چارچوب قانون کار و از طریق برگزاری آزمون کتبی ، آمادگی جسمانی (مشاغل فنی و نگهبان) ، مصاحبه و گزینش به کار گیری می نماید.

> شرایط عمومی

1 )داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 )اعتقاد به دین مبین اسالم یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران
3 )التزام به قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران
4 )عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
5 )نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
6 )عدم وجود هرگونه رابطه استخدامی رسمی، ثابت ، پیمانی و یا کار مشخص با دستگاههای اجرایی در زمان ثبت نام

> شرایط اختصاصی

1.2 .شرایط تحصیلی:
داشتن مدرک تحصیلی مطابق با مقطع ، رشته و گرایش اعلام شده در جدول شماره یك
الف- داوطلبان صرفاً در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که رشته ، گرایش و مقطع تحصیلی آنان با عنوان رشته ، گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل دفترچه راهنمای ثبت نام مطابقت داشته باشد و عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه درج شده باشد. در غیر اینصورت حذف خواهند شد.
ب- ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل ، کارت پایان خدمت و سن داوطلبان ، زمان برگزاری آزمون در مورخ 26/ 07/ 98 می باشد.) ملاک فراغت ازتحصیل تاریخ مندرج درگواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
ج- در هر یك از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول شماره یك) صرفاً فارغ التحصــیالن همان مقطع و رشته و گرایش عنوان شده می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته های غیر مرتبط امکان پذیر نمی باشد در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.
د- پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع و رشته تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صـورت می پذیرد. مسئولیت صحت و سقم این مواردوارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.

2.2. شرایط نظام وظیفه:
انجام خدمت دوره نظام وظیفه یا معافیت قانونی دائم مشروط به اینکه علت معافیت پزشکی مانعی در انجام وظایف محوله ایجاد ننماید.

تذكر: دارندگان معافیت پزشکی می بایست در صورت قبولی در آزمون نسبت به تکمیل فرم معاینات پزشکی پیوست دفترچه اقدام نموده و فرم مذکور را پس از تایید پزشک معتمد در زمان تطبیق مدارک ارائه نماید. تاریخ ترخیص از خدمت یا تاریخ معافیت مندرج در کارت باید قبل از روز برگزاری آزمون کتبی باشد.

2.3. شرایط سنی:
الف. داشتن شرایط سنی حداکثر 28 سال تمام (متولدین بعد از تاریخ 70/07/26)
ب. ملاک محاسبه حداکثر سن تاریخ آزمون (98/07/26) می باشد. داوطلبین توجه داشته باشند که بجز مـوارد عنوان شده ذیل، سن ایشان به هیچ عنوان نباید از حداکثر سن مقرر تجاوز نماید. لازم به ذکر است موارد زیر با ارائه تاییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده میشود.
• سابقه کار حداکثر به مدت 5 سال (60 ماه) مشروط به ارائه تاییدیه از سازمان مربوطه و گواهی پرداخت حق بیمه به سازمان های بیمه معتبر ممهور به مهر بیمه
• مدت انجام خدمت ضرورت نظام وظیفه به حداکثر سن مقرر در آگهی اضافه می شود.
ج. در هر صورت حداکثر سن از 35 سال تجاوز نخواهد کرد.

2.4. شرایط ایثارگران:
الف. جانبازان، آزادگان، فرزندان ذکور شهدا و فرزندان ذکور جانبازان 25% به بالا و فرزندان ذکور آزادگانی که حداقل یکسال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
ب. افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر و برادر) تا میزان 5 سال
ج. رزمندگان کمتر از 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه
د. رعایت شرط کسب حد نصاب نمره آزمون برای مشمولین سهمیه 25% ایثارگران الزامی نمی باشد.
ه. جذب ایثارگران در سهمیه مشخص شده صرفاً از طریق شرکت در آزمون و رقابت با سایر داوطلبان ایثارگر می باشد.

تذكر: ایثارگران سهمیه بیست و پنج درصد و پنج درصد:
ایثارگران سهمیه بیست و پنج درصد: شامل جانبازان، آزادگان، فرزندان ذکور شهدا و فرزندان ذکور جانبازان 25% به بالا و فرزندان ذکور آزادگانی که حداقل یکسال و بالاتر سابقه اسارت دارند و برادران شهدا می باشند.
ایثارگران سهمیه پنج درصد: شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و فرزندان ذکور آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت می باشند.

نکته مهم:
** تنها معرفی نامه های تایید شده از مراکز ذیل قابل قبول می باشد و سایر مراجع مورد تایید قرار نمی گیرد.

1- معاونت نیروی انسانی هریک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان خود
2- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی
3- معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
4- بنیاد شهید و امور ایثارگران
2.5. بومی بودن:
داوطلبان بومی شهرستان مورد تقاضا در اولویت جذب می باشند.
لذا داوطلبانی که دارای یکی از ویژگی های ذیل باشند بومی شهرستان می باشند.
الف. همسر و فرزندان کارمندان رسمی، پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا آنان یکی باشد.
ب. شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا یکی باشد.
ج. داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی (دبیرستان یا دانشگاه) را بصورت متوالی یا متناوب و در شهرستان مورد تقاضا طی کرده باشد.
د. داوطلب حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان مورد تقاضا را داشته باشد.

تذكر: مبنای شهرستان و استان برای تعیین بومی بودن داوطلب، آخرین تقسیمات کشوری اعلام شده توسط وزارت کشور در زمان ثبت نام می باشد.

بومی شهرستان بومی استان
ضریب 1/25 1

تذکر مهم: داوطلب گرامی در صورت داشتن یکی از شرایط فوق الذکر بومی شهرستان محسوب می شوید در غیر اینصورت بومی استان می باشید.
داوطلبین بومی استان های دیگر حق شركت در این آزمون را ندارند.

> سایر شرایط

3.1. کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و در موعد مقرر ارائه گردد. در صورت عدم ارائه کارت، گواهی خدمت نظام وظیفه در زمان اعتبار قابل قبول بوده و متقاضی مکلف است پیش از پایان مرحله گزینش نسبت به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی اقدام نماید.
3.2. داوطلبان پذیرفته شده در رشته کارگر برقکار و سیمبان راننده پس از قبولی در مصاحبه مکلف به گذراندن دوره فن ورز شبکه های هوایی و ایمنی در برق مورد تایید وزارت نیرو از موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی صنعت آب و برق یا سازمان فنی و حرفه ای می باشند.
***دارندگان گواهینامه های فوق از گذراندن دوره معاف می باشند.

***داوطلبان رشته سیمبان راننده باید دارای گواهینامه معتبر حداقل پایه 2 باشند.

3.3. انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه حداکثر به میزان 2 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون تعیین شده را کسب نموده اند، به ترتیب بالاترین مجموع نمرات آزمون با لحاظ ضریب بومی بودن انجام خواهد شد.
داوطلبان پذیرفته شده در رشته کارگر برقکار و سیمبان راننده و نگهبان و نگهبان تلفنچی باید دارای شرایط ذیل باشند:
الف: داشتن حداقل 170 سانتی متر قد و وزن متناسب با استاندارد
ب: عدم ضعف در بینایی و عدم استفاده ازعینک
ج: عدم ضعف درشنوایی
در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی غیر مرتبط مندرج در آگهی، در آزمون شرکت نماید از ادامه اشتغال وی در هر مرحله حتی پس از عقد قرارداد ممانعت به عمل خواهد آمد.
3.4. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آمادگی جسمانی، مصاحبه و گزینش میسر میباشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب و سایت شرکت مهندسین باختر مشاور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
3.5. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی به عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت بکارگیری، قرارداد وی لغو و بلا اثر میگردد.
3.6. پذیرفته شدن کلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیکی مورد نیاز برای مشاغل مربوطه می باشد.
3.7. ملاک محدوده های جغرافیایی، آخرین تقسیمات کشوری اعلام شده می باشد.

> مراحل ثبت نام

4.1. داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می بایست از روز شنبه مورخ 98/06/23 تا تاریخ 98/07/27 به سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب ب و یا سایت شرکت مهندسین باختر مشاور مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
4.2. داوطلبان میبایست مبلغ 850000 ریال را بعنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند داشتن رمز دوم و کد CVV2 اقدام نمایند.
هشدار: چون وجه واریزی قابل استرداد نمی باشد از داوطلبان گرامی درخواست می گردد قبلا دفترچه آزمون را به دقت مطالعه نمایند و در صورت نداشتن شرایط از واریز وجه خودداری نمایند.
4.3. پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگـزاری آزمـون از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب و سایت شرکت مهندسین باختر مشاور الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب میباشد.
4.4. ثبت نام در روز های اولیه و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بـهـتر اسـت ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.
4.5. ارائه کارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ) و کارت ملی هنگام ورود به حوزه الزامی است در غیر اینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.
تذكر: در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون اطلاع رسانی لازم از طریق پایگاه اینترنتیمجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب و سایت شرکت مهندسین باختر مشاور بعمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن، رعایت و انجام آن ها می باشند.

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت كارت شركت در آزمون

کارت شرکت در آزمون  از روز یکشنبه مورخ 98/07/28 تا روز چهارشنبه مورخ 98/08/01 برروی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب قابل دریافت می باشد. آزمون در روز جمعه مورخ 98/08/03 در شهر همدان برگزار خواهد شد.
ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده است و از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب اطلاع رسانی می گردد.

> نحوه اعلام نتیجه

6.1. تعیین حد نصاب علمی: شرط لازم (و نه کافی) انتخاب داوطلبان جهت معرفی به مصاحبه و سایر مراحل، کسب حد نصاب لازم در آزمون کتبی بوده و مطابق قواعد زیر می باشد.
6.2. پس از برگزاری آزمون نمرات داوطلبان به تفکیک حیطه های عمومی (ضریب 2) و تخصصی (ضریب 3) محاسبه و حد نصاب آزمون معادل 50% بالاترین نمره مکتسبه در شهرستان و رشته شغلی مورد تقاضا در آن آزمون مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می گیرد.
6.3. پس از تعیین حد نصاب در هر آزمون، داوطلبان فاقد حد نصاب، از سایر مراحل حذف می گردد. کسب حد نصاب نمره علمی لازم در آزمون هیچگونه حق جذبی برای داوطلب ایجاد نمیکند.
6.4. اعلام لیست اولیه 2 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک
6.5. اعلام تاریخ و زمان مصاحبه و تست آمادگی جسمانی به داوطلبان
6.6. انجام مصاحبه حضوری
6.7. معرفی به گزینش (نفرات برتر): پس از برگزاری مصاحبه و آمادگی جسمانی، بر اساس مجموعه نمره کل نهایی خواهد بود.
6.8. در صورت حذف داوطلبین 2 برابر ظرفیت در مرحله تطبیق مدارک اسامی جایگزین به ترتیب از بین دارندگان بالاترین نمره در آزمون اعلام خواهد شد.

> سایر موارد

7.1. قبولی در آزمون به منزله بکارگیری قطعی نمی باشد بلکه انجام مراحل بعدی شامل مصاحبه و آمادگی جسمانی، گزینش، مـعاینات پزشکی، گواهی سلامت و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح نیز الزامی می باشد.
7.2. پذیرفته شدگان نهایی بعد از بکارگیری می بایست آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرهای استان حوزه فعالیت شرکت برابر قرارداد را داشته باشند.
7.3. پذیرفته شدگان این آزمون برای همکاری با شرکت مهندسین باختر مشاور و در قالب قرارداد منعقده در چارچوب ضوابط و مقررات قانون کار انتخاب می شوند.
7.4. دارندگان مدارک تحصیلی پایینتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک تحصیلی معادل حق شرکت در آزمون را ندارند.
بدیهی است عقد قرارداد با پذیرفته شدگان بر اساس مقاطع تحصیلی مندرج در آگهی میباشد.
7.5. با توجه به اینکه مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی توسط نماینده مجری آزمون و نماینده شرکت بررسی خواهد شد لذا در صورتی که مدارک داوطلبان به ویژه بومی بودن و سابقه اشتغال غیر رسمی برای محاسبه حداکثر سن، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نام باشد، هیچگونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نشده و در هر مرحله از آزمون شامل اعلام نتیجه اولیه، مصاحبه، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب از سایر فرآیند جذب حذف شده و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب مینماید.
7.6. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب بوده و در هر مرحله از آزمون و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده است و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مرحله بـعدی محروم گردیده و در صورت عقد قرارداد، قرارداد لغو و بلا اثر میشود. **داوطلبان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر صرفاً با شماره تلفن 38236486-083 تماس حاصل فرمایند.

جدول شماره 1:
جدول شغل محل های امتحانی

دیف شهرستان سهمیه عادی سهمیه ایثارگری رشته شغلی مدرک تحصیلی و گرایش جنسیت
25% 5%
1 اسدآباد 1 0 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
2 بهار 1 0 0 بایگان دیپلم در تمامی رشته ها مرد- زن
3 بهار 1 0 0 سیمبان راننده دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
4 تویسرکان 1 1 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
5 رزن 2 1 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
6 فامنین 1 0 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
7 کبودر آهنگ 1 1 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
8 ملایر 1 0 0 راننده پایه یک دیپلم در تمامی رشته ها + گواهینامه پایه یک مرد
9 ملایر 1 1 1 سیمبان راننده دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
10 ملایر 1 0 0 نگهبان دیپلم در تمامی رشته ها مرد
11 نهاوند 1 0 0 بایگان دیپلم در تمامی رشته ها مرد- زن
12 نهاوند 1 0 0 راننده جرثقیل دیپلم در تمامی رشته ها+ گواهینامه ویژه مرد
13 نهاوند 1 0 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
14 امور 1 همدان 1 0 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
15 امور 1 همدان- قهاوند 1 0 0 نگهبان تلفنچی دیپلم در تمامی رشته ها مرد
16 همدان 1 0 0 نگهبان دیپلم در تمامی رشته ها مرد

جدول شماره 2:
دروس آزمون

ردیف رشته شغلی دروس عمومی تعداد سوالات
1 کلیه گرایش ها اطلاعات عمومی 12
توانمندی های ذهنی 12
مبانی کامپیوتر 12
ریاضیات 12
2 سوالات تخصصی مشاغل
کارگر برقکار و سیمبان راننده
مبانی برق 12

جمع سوالات عمومی: 48 سوال
جمع سوالات تخصصی: 12 سوال (ویژه کارگران برقکار، سیمبان راننده)
مدت پاسخگویی: 100 دقیقه
مدت پاسخگویی ویژه کارگران برقکار، سیمبان راننده: 120 دقیقه
هر پاسخ غلط یک چهارم نمره منفی دارد.

جهت مشاهده متن آگهی استخدام در سایت آزمون نیرو اینجا کلیک نمایید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=1590165
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد