جزئیات بیشتر در مورد خبر

 اعلام نتایج آزمون آتش نشانی برای جذب این نیروها تا یک ماه آینده

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان آتش نشانی زنجان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید


خبر 30 مرداد 98: 14 نیرو در سازمان آتش‌نشانی استان زنجان جذب شدند

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان از جذب 14 نیرو در آتش‌نشانی زنجان خبر داد و گفت: نتیجه آزمون برگزار شده برای جذب این نیروها تا یک ماه آینده اعلام می‌شود.

مجید امیرفضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به جوان‌سازی نیروهای آتش‌نشانی زنجان اظهار کرد: نیروهای سازمان جوان سازی شده‌اند، اما کمبود نیرو در آتش‌نشانی زنجان محسوس است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان افزود: با توجه به جمعیت شهری زنجان به 100 نیروی دیگر برای تکمیل چارت سازمانی خود نیاز داریم و تعداد نیروها باید به بیش از 200 نفر برسد.

وی با اشاره به اینکه 18 مردادماه آزمون استخدامی مربوط برای جذب نیروهای آتش‌نشانی برگزار شد، اضافه کرد: راننده خودروهای تندروی سنگین آتش‌نشانی، آتش‌نشان، کاردان و کارشناس آتش‌نشانی از موارد استخدامی مربوط بود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه با برگزاری این آزمون 14 نفر در آتش‌نشانی زنجان جذب خواهد شد، گفت: از این تعداد 12 نفر نیروی عملیاتی و دو نفر هم نیروی ستادی مشغول به کار خواهند شد.

وی تصریح کرد: آزمون عملی از بین قبول‌شدگان با سه برابر ظرفیت پذیرش برگزار می‌شود که زمان آزمون عملی بعد از اعلام نتایج مرحله اول اطلاع‌رسانی خواهد شد.

امیرفضلی ادامه داد: با توجه به افزایش ایستگاه‌های آتش‌نشانی در حال حاضر آتش‌نشانی زنجان بیش از 100 نیرو کم دارد و باید تعداد آنها به 230 نفر برسد که در این زمینه نیز رایزنی‌هایی با شهردار زنجان انجام شده که تا پایان سال این کمبود جبران شود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه بیشترین نیاز آتش‌نشانی مربوط به نیروهای عملیاتی است، تصریح کرد: تقریبا 95 درصد نیروهای مورد نیاز عملیاتی بوده و 5 درصد ستادی خواهد بود.

به گزارش فارس، جذب نیرو در سازمان آتش‌نشانی‌ها طبق مجوز استخدامی 711304 تاریخ 19 اسفند سال قبل، سازمان استخدامی و اداری کشور و مصوبه 67215 تاریخ 27 اسفند سال قبل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور 35 نفر از واجدین شرایط را در مقاطع دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری را از طریق برگزاری آزمون عملی و علمی انجام می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...