آوک

Avak

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

شرکت سرزمین کودکان یادگیرنده که با برند آوک شناخته می‌شود، پس از ماه‌ها فعالیت و پژوهش، سرانجام در اواخر سال ۱۳۹۹ به‌صورت رسمی تأسیس شد.

نرم‌افزار جامع آوک انواع محتواهای متنی و ویدیویی مربوط به حوزه رشد و تربیت فرزند را به‌صورت هوشمند و شخصی‌سازی‌شده به کاربران ارائه می‌دهد. مقاله‌های آموزشی و ویدیوهای آموزشیِ بازی‌محور، دو بخش اصلی محتوای نرم‌افزار ما هستند.

رویکرد اصلی تیم ما در تهیه‌ی محتوای آوک، کمک به والدین ایرانی برای ارتقای متوازن مهارت‌های فرزندان‌شان، در پنج حوزه‌ی جسمی، شناختی، اجتماعی-عاطفی، زبانی و سلامتی بوده است.

محتوای این نرم افزار، عصاره تحقیقات دانشمندان و متخصصان دانشگاه استنفورد آمریکا است. این مطالب در آوک به زبان فارسی برگردانده شده و متناسب با مختصات فرهنگی جامعه ایرانی، بومی‌سازی شده است.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه