نوآوران تجهیزات ایمن برق (نتیب)

NATIB

۲.۰ دسته: تولیدی و صنعتی
۲.۰
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

اين شركت با بیش از دو دهه سابقه در ارائه خدمات فنی و بازرگانی به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و دریایی، پایه فعالیت خود را بر اساس ارتقاء ایمنی در مناطق خطر (مخلوط هوا با گازها و یا بخارات مواد قابل اشتعال) و همچنین تأمین تجهیزات تخصصی برق صنعتی ضد انفجار و ضد آب و غبار متمرکز نموده و در این راستا از همکاری نزدیک با بسیاری از سازندگان معتبر جهان بهره می برد.

در راستای اهداف والای توسعه دانش فنی و تکنولوژی مدرن در صنایع حیاتی کشور و همچنین در پیروی از سیاست اشتغال زایی و بهره گیری از نیروی توانمند کارکنان داخلی، مسیر احداث واحد صنعتی در سال ۱۳۸۸ و در قالب کارگاه مونتاژ مورد تأیید شرکای اروپایی وقت آغاز گشته، و پس از فراهم آوردن شرایط لازم و تجهیز ماشین آلات و امکانات صنعتی و آزمایشگاهی ضروری، نسبت به ثبت واحد تولیدی واقع در تهران اقدام نموده، و در سال ۱۳۹۲ اخذ پروانه تولید وزارت صنایع میسر گردید.

این شرکت بر اساس نیازمندی صنایع داخلی، مطابق با معیارهای ویژه بین المللی و استانداردهای مرتبط نسبت به طراحی مدرن و ساخت انواع تجهیزات ضد انفجار و ضد آب و غبار شامل تجهیزات روشنایی، اتصالات برقی، جعبه تقسیم و تابلو برق صنعتی اقدام نموده است.


ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه