لایک تک

Parsa Afzar LikeTech

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی شرکت لایک تک

شرکت نرم افزاری تکنولوژی توسعه سیستم پارسا افزار (با علامت تجاری لایک تک) با سابقه بیش از ۲۵ سال در بخش تولید و طراحی نرم افزارهای مالی و حسابداری برای شرکت ها و کارخانجات مشغول به فعالیت می باشد.
با توجه به برنامه بلند مدت و تعهد اعضای شرکت، در پایان ۵ سال آتی، با سهم نسبی بازار بیش از ۵۰ درصد در ایران، اقدام به آغاز بین المللی سازی منطقه ای برندهای محصول خواهد کرد. در پایان ۵ سال آتی، این شرکت جزو سودآورترین شرکت های حوزه های فناوری اطلاعات در ایران خواهد بود که نامی آشنا در حفظ ارزش های مشتری و حقوق مصرف کننده است.

آدرس شرکت لایک تک

تهران – خیابان آزادی – ضلع جنوب غربی تقاطع توحید – شماره ۲۱۰ – طبقه دوم – واحد ۶


ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه