دلفین اسپادانا

samaneh rahkare dolphin espadana

  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • اصفهان - اصفهان
  • 2lphin.com
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی دلفین اسپادانا

با بیش از یک دهه تجربه در هوشمندسازی و مدیریت ناوگان، این شرکت اکنون می‌تواند خدمات خود را با کیفیت بالاتری ارائه دهد و نیازهای مدیران حمل و نقل را بهتر درک کند. هدف این شرکت افزایش اثربخشی و بهره‌وری سازمان‌ها از طریق ایجاد پایگاه داده دقیق و به‌موقع و هوشمندسازی ناوگان خودرویی با تکنولوژی‌های نوین است. تلاش این شرکت بر همکاری نزدیک و حرفه‌ای با مشتریان متمرکز است تا نیازهای حال و آینده آن‌ها را برآورده کند. ارتباط صمیمانه و تیم‌های کاری مشترک، همکاری مثال‌زدنی را تضمین می‌کند.

آدرس دلفین اسپادانا

اصفهان، خیابان رباط، خیابان باهنر، پلاک ۴۰۲، طبقه ۵

مزایا و فرصت‌های شغلی در دلفین اسپادانا

دلفین اسپادانا با بیش از ۱۳ سال سابقه در حوزه مدیریت ناوگان، فرصت‌های شغلی متعددی از جمله کارشناس منابع انسانی، کارشناس کنترل کیفیت، کارشناس ارشد سئو، سرپرست تولید محتوا و .. ارائه می‌دهد. مزایای کار در این سامانه شامل  بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، و پاداش می‌باشد. سامانه راهکار دلفین اسپادانا در تلاش برای بهبود و گسترش فعالیت‌های خود، به دنبال جذب نیروهای متخصص در زمینه‌های مختلف است. جدیدترین آگهی‌های استخدامی  را می‌توانید در سایت ایران استخدام مشاهده کنید.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه