سامان انرژی

samanenergy

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی سامان انرژی

شرکت سامان انرژی، تأسیس ۱۳۸۱، با بیش از ۲۵ سال تجربه در خدمات مهندسی انرژی، با فعالیت در مشاوره، نظارت، بهینه‌سازی انرژی، و پروژه‌های EPC در صنایع فلزی، معدنی، نفت، گاز، پتروشیمی و برق، به عنوان بازوی عملیاتی مورد اعتماد شناخته می‌شود. این شرکت با بهره‌گیری از دانش ۶۵۰ نیروی متخصص، به حل مشکلات فنی و تأمین نیازهای صنعت ایران پرداخته و در مسیر خودکفایی و ارزش‌آفرینی کشور گام برمی‌دارد.

آدرس دفتر مرکزی سامان انرژی
 اصفهان - بلوار کشاورز - تقاطع پل شهید مفتح و بزرگراه شهید میثمی - برج آزاد - طبقه هفتم

آدرس دفتر تهران سامان انرژی
تهران - خیابان سهروردی شمالی - خیابان خرمشهر - نبش خیابان مهتاب - طبقه دوم - شماره ۲

محور های فعالیت سامان انرژی 

  • خدمات پیمانکاری و اجرایی
  • خدمات طراحی و مشاوره مهندسی
  • خدمات مدیریت طرح و نظارت
  • خدمات مشاوره و مدیریت انرژی
  • خدمات تأمین کالا
  • خدمات آموزش

استخدام سامان انرژی
شرکت سامان انرژی با بهره‌گیری از نخبگان و افراد باتجربه صنعتی، طرح‌ها و فرآیندهای صنعتی را با دقت و سرعت بالا و با توجه به حفظ محیط زیست و منابع انرژی، با بهترین کیفیت طراحی و اجرا می‌کند. فعالیت‌های این شرکت منجر به ایجاد پیوندهای قوی با صنایع و سازمان‌های تخصصی کشور شده و به عنوان یک "بنگاه حل مساله" نقش مؤثری در حل چالش‌های آن‌ها و توسعه پایدار ایفا کرده است. هدف نهایی این شرکت ایجاد ظرفیت‌های انسانی، اجتماعی و اقتصادی برای بهره‌مندی صنعت کشور و دیگر ذینفعان است.

نقش پر رنگ زنان در سامان انرژی
یکی از سیاست‌های جدی شرکت سامان انرژی، ارتقای جایگاه زنان در محیط کاری و حذف هرگونه تبعیض علیه این قشر از همکاران است.حضور گسترده بانوان در این شرکت نشان‌دهنده سهم و نقش مؤثر آنان در ماهیت و اقتصاد شرکت است. شرکت سامان انرژی با توجه به جایگاه و مقام زن، نمونه‌ای برجسته محسوب می‌شود. امروزه با پیشرفت علم و کسب مهارت‌های لازم توسط زنان پرتلاش، نگاه‌ها به حضور و جایگاه زن در جامعه تغییر کرده است.

سید مهدی حسینی
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سامان انرژی
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه