شرکت مهندسی یاس ارغوانی

Yas Arghavani Engineering Company

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی مهندسی یاس ارغوانی
 شركت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در سال ۱۳۷۶ با سرمایه‌ای از تخصص و تجربه برخی از مدیران ارشد كشور در زمینه انفورماتیک، مدیریت و علوم سیستم فعالیت خود را آغاز نمود و به منظور پاسخ‌گویی به نیاز سازمان‌ها و مدیران كشور، مشاوره در زمینه‌های سطوح كلان انفورماتیك و مدیریت را به طور تخصصی در پیش گرفت.

آدرس مهندسی یاس ارغوانی
استان تهران، تجریش، خیابان نارنجستان ششم، پلاک ۱۷، پلاک ۶

رستم شاه گشتاسبی
مدیرعامل

ما در یکی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات در ایران، به دنبال ایجاد به روز ترین و موفق ترین کانون های همکاری هستیم. سرمایه انسانی در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برمبنای ایجاد تجربه‌ی خوشایند همکاری و کیفیت زندگی کاری تعریف می‌شود.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه