تابش ابزار پارس

Tabesh Abzar Pars

  • ۵۱ تا ۲۰۰ نفر
  • تهران - تهران
  • taptools.ir
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

شرکت تابش ابزار پارس از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه واردات و تامین ابزارآلات ماشینکاری در دو بخش تراشکاری، فرزکاری و سوراخکاری آغاز نمود.

پتانسیل های فنی و بازرگانی تابش ابزار تمایل بسیاری از تولید کنندگان جهانی را برای آغاز همکاری دو جانبه برانگیخت و شرکت بر اساس خط مشی خود که همانا تامین ابزارآلات با کیفیت مورد نیاز صنعت کشور می باشد، به نام ترین آنان را با انعقاد قراردادهای نمایندگی رسمی به عنوان شریک تجاری خود برگزید.

اکنون نیز تابش ابزار پارس با هدف گسترش فعالیت های سازمان خود در جستجوی سرمایه های انسانی توانمندی است که علاقه مند باشند تا در کنار همکاران نخبه فعلی سازمان، آینده را رقم بزنند.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه