رایان سرو پویا نگار

rayan sarv pouya negar

  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • خراسان رضوی - مشهد
  • minns.cloud
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

شرکت رایان سرو پویا نگار، با رویکردی دانش بنیان به فعالیت در راستای نیازهای کشور و طراحی چندین سامانه ملی در حوزه پزشکی پرداخته است. در این مسیر به پشتوانه همراهی نیروهای نخبه در زمینه نرم افزار و فن آوری اطلاعات و بهره مندی از سطح دانش تیم و تکیه بر علم و منطق سعی داریم تکه‌ای از شاکله موفقیت بی انتهای این مرز و بوم باشیم.

سامانه مینس یک سامانه پزشکی است برای کمک به پزشکان برای مدیریت وضعیت بیماران و نوبت دهی آنلاین و رسیدگی به امور حسابداری و مالی و امکانات زیاد دیگری که شما میتوانید لیست آنها را در پایین بررسی کنید

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه