پیگیری ابهامات دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعات بیشتر

جزئیاتی از ابهامات در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش گفت: در مواردی که دفترچه با ابهاماتی همراه بوده پیگیری‌های لازم برای رفع آن انجام شد.

سید حسن حسینی مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ خبرنگار آموزش وپرورش باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص اما و اگرهایی که در دفترچه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش وجود داشت، گفت: دفترچه بدون اصلاحیه در اختیار متقاضیان قرار گرفته و چنانچه مشکلاتی برای گروهی از نظر ثبت نام وجود داشته باشد پس از بررسی‌های لازم ایرادات برطرف می‌شود.

وی پیرامون مشکل برخی افراد در ثبت رشته تحصیلی خود تحت عنوان مشاوره اظهار داشت: بررسی‌های لازم در این مورد انجام شده و با توجه به پیگیری‌ها امکان ثبت این رشته برای متقاضیان فراهم می‌شود.

حسینی ادامه داد: رشته‌های تحصیلی علوم تربیتی و روانشناسی و کلیه گرایش‌ها از جمله نیازهای آموزش و پرورش بوده و چنانچه مشکلی در ثبت اطلاعات متقاضیان با این رشته‌های تحصیلی وجود داشته باشد، براساس مذاکرات انجام شده با سازمان سنجش به زودی رفع می‌شود.

مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: افرادی که نسبت به محدوده سنی در نظر گرفته شده اعتراض داشتند و خواهان افزایش این بازه سنی هستند چنین امکانی وجود ندارد و تغییری انجام نمی‌شود.

حسینی بیان کرد: با توجه به شرایط موجود و اعلام زمان برای ثبت نام در آزمون استخدامی تمدید مهلت ثبت نام وجود ندارد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : sirvan

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۴ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۶:۰۶

  کد دیدگاه : 1145769

  سلام حضور ادمین محترم
  و دوستانی که دعوت به مصاحبه شدن اطلاع دقیقی دارید بالاخره کی اسامی نهایی اعلام میشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۵

  کد دیدگاه : 1137492

  سلام به مولا علی دارم اتیش میگیرم . جگرم داره میسوزه . من با نمره لالا قبول شدم و بهم میگن سه ماه اضافه سن داری و خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه نمیشه بعدشم حالا میان میگن نمیدونیم با طرفیت خالی خالی چه کنیم. ای خدا خودت ……

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهران خان

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۹:۵۱

  کد دیدگاه : 1133544

  سلام دوستان کمک کنید
  حدنصاب رو که اوردن پایین من لب مرز رسیدم
  حد نصاب هر شهر با شهر دیگه فرق می کنه
  من موقع ثبت نام انتخاب اولمو شهر بَزمان یکی از شهرهای س و ب رو زدم ولی سنجش تو کارنامم انتخاب دومم رو گذاشته انتخاب اولم (:cry:) انتخاب دومم یه شهر بهتر از لحاظ امکانات و پرطرفدار بوده من مطمینم انتخاب اولم حدنصابش پایین تر بوده ،پرینت ثبت ناممو هنوز دارم بنظرتون چیکار کنم؟؟؟؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...