قوانین سایت
 • 2,023 دیدگاه

اخبار استخدام وزارت آموزش و پرورش سال 1393

استخدام آموزش و پرورش1 زمان استخدام آموزش و پرورش در سال 93

اخبار استخدام آموزش و پرورش در سال 93:

خبر ۲۹ تیر ۹۳:

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کاشمر از کمبود ۶۷ نفری نیرو در مقطع ابتدایی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، کاظم شیردل صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش کاشمر اظهار کرد: بر اساس آمار استخراج شده تنها ۴۶ نیروی موجود می‌توانند در کلاس درس مقطع ابتدایی حاضر شوند و این در حالی است که برای تامین نیروی مورد نیاز ۵۴۳ کلاس درس با ۶۷ نفر کمبود مواجه هستیم.
وی با بیان اینکه پایه تعلیم و تربیت در دوره ابتدایی شکل می‌گیرد، افزود: بر اساس اطلاعات آماری که در هفته‌های اخیر استخراج شد مشخص شد ۶۵ درصد نیروهای آموزش ابتدایی خانم و ۳۵ درصد آقا هستند و این نشان دهنده نبود تطابق جنسیت دانش‌آموز و معلم در مدارس ابتدایی کاشمر است.
معاون آموزش ابتدایی کاشمر با تاکید بر اینکه نبود تطابق بحث جامعه‌پذیری و فرهنگ‌سازی دانش‌آموز را خدشه‌دار می‌کند، یادآور شد: دانش‌آموز پسر باید با روحیات مردانه و دانش‌آموز دختر با روحیات زنانه آموزش ببیند.

وی با بیان اینکه باید حضور معلم در کلاس از روی میل و علاقه باشد، خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود نیرو در آموزش ابتدایی به دنبال ایجاد انگیزه و فراهم کردن شرایط و زمینه‌ای هستیم که معلمان با میل و علاقه وارد دوره ابتدایی شوند.
شیردل تصریح کرد: امیدواریم با افزایش ۲۰ درصدی فوق‌العاده شغل در دوره ابتدایی شاهد ایجاد انگیزه در معلمان برای تدریس در مقطع ابتدایی و برطرف شدن کمبود نیرو در این حوزه باشیم.
معاون آموزش ابتدایی با انتقاد از کمبود فضای آموزشی در مجموعه مسکن مهر کاشمر گفت: اگر چه در سال‌های اخیر فضاهای جدیدی به مجموعه آموزش و پرورش کاشمر اضافه نشده اما افزایش جمعیت سبب ایجاد کمبود فضای آموزشی در این شهرستان شده است.


 

خبر ۲۳ تیر ماه ۹۳ : 

مرداد زمان برگزاری آزمون جذب مدرس آموزش خانواده در فارس
رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس گفت: آزمون جذب متقاضیان آموزش خانواده در فارس مرداد ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی‌آموزش و پرورش فارس، صدرالله جعفری اظهار داشت: آموزش خانواده یکی از راهکارهای اساسی و موثر در کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه است.
وی افزود: در همین راستا اداره کل آموزش و پرورش فارس از بین فرهنگیان واجد‌الشرایط از طریق برگزاری آزمون اقدام به انتخاب مدرسین آموزش خانواده برای تدریس مباحث تربیتی ویژه اولیا می‌کند.
جعفری ادامه داد: اساتید عضو هیات علمی‌رسمی‌یا پیمانی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان نیز می‌توانند متقاضی مدرسی آموزش خانواده در آموزش و پرورش براساس شیوه‌نامه شوند.
رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس اضافه کرد: تمام متقاضیان باید به کارشناسی‌های انجمن اولیا و مربیان ادارات آموزش و پرورش سراسر استان مراجعه و مدارک و مستندات مربوطه را ارائه دهند.
به گفته جعفری، مواد امتحانی این آزمون شامل موضوعات تحکیم و بنیان خانواده از دیدگاه اسلام، روانشناسی تربیتی، اصول تربیت، رفتارهای تربیتی در کودکان و نوجوانان و خانواده متعادل است.
وی تصریح کرد: لیست کتب مربوطه امتحانی و شرایط و ضوابط شرکت ‌کنندگان نیز در بخشنامه‌ای برای ادارات آموزش و پرورش سراسر استان اعلام شده است.
رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس متذکر شد: آزمون مدرسین آموزش خانواده ساعت ۱۰صبح روز جمعه ۱۷ مرداد برگزار خواهد شد که مکان و حوزه آزمون متعاقبا اعلام می‌شود.


آخرین وضعیت برگزاری آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ دولت هنوز مجوز استخدامی‌را برای برگزاری آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی صادر نکرده است همچنین زمان برگزاری این آزمون نیز مشخص نیست.
عبدالرسول عمادی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش ” وضعیت برگزاری آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی به کجا رسید؟ و آیا تاریخی برای برگزاری این آزمون مشخص شده است؟” اظهار داشت:‌ هنوز تاریخی برای برگزاری آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی تعیین نشده است و همچنان بحث به روند پیشین ادامه دارد.
وی افزود:‌ دولت هنوز مجوز استخدامی‌برای برگزاری این آزمون را صادر نکرده است. هر زمان که مجوز استخدام از سوی دولت ارائه شود ما آماده هستیم تا ظرف مدت دو ماه آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی را برگزار کنیم.
به گزارش تسنیم،‌عبدالوحید فیاضی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که نماینده مجلس در کمیته سه نفره آموزش و پرورش، معاونت راهبردی ریاست جمهوری و مجلس برای پیگیری آزمون مربیان پیش دبستانی است،‌در گفت‌وگو با تسنیم عنوان کرد: هنوز در رابطه با برگزاری زمان آزمون مربیان پیش دبستانی به نتیجه‌ای نرسیده‌‌ایم.
وی افزود: معاونت سرمایه انسانی ریاست جمهوری اعلام کرده که سهمیه‌ای برای استخدام ندارد و برای استخدام بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری اقدام خواهند کرد یعنی به ازای هر سه نفر بازنشسته از آموزش و پرورش یک نفر استخدام شود. دولت در رابطه جذب نیروهای پیش دبستانی و شرکتی به دنبال این است که به ازای افراد بازنشسته در سال‌های اخیر یک سوم ردیف استخدامی‌به آموزش و پرورش بدهد.
** آموزش و پرورش مجوز استخدام ندارد
به گزارش تسنیم، عمادی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در تاریخ ۱۸ تیر نیز به تسنیم گفته بود:‌ زمانی می‌توانیم آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی را برگزار کنیم که ردیف استخدامی‌از سوی دولت به ما اعطا شود. به عنوان مثال معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری اعلام می‌کند که آموزش و پرورش امسال می‌تواند از طریق برگزاری آزمون دو درصد استخدام داشته باشداما این مجوز برای سال ۹۳ وجود ندارد.
وی افزود:‌ آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی به یک مطالبه در آموزش و پرورش تبدیل شده است. این نیروها چند سال در آموزش و پرورش و در دوره پیش دبستانی فعالیت کرده‌اند بنابراین توقع استخدام دارند،‌ آموزش و پرورش نیز پیگیر برگزاری این آزمون است. علت اینکه آموزش و پرورش تاریخ ۱۷ مرداد را برای برگزاری آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی اعلام کرد به این دلیل بود که امید داشتیم تا بتوانیم مجوز استخدام را از دولت دریافت کنیم.
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه از سوی وزارت آموزش و پرورش به این مرکز اعلام شد که مقدمات لازم را برای برگزاری آزمون فراهم کنند،‌گفت:‌ در جلساتی که بدین منظور برگزار شد اعلام کردیم که قرار است این آزمون برای استخدام چند نفر برگزار شود؟‌ برای این موضوع نیاز به ردیف استخدامی‌داریم اما هم‌اکنون این مجوز استخدامی‌موجود نیست.
وی در پاسخ به این پرسش “نمایندگان مجلس عنوان می‌کنند که به آموزش و پرورش پیشنهاد داده‌اند تا آزمون مربیان پیش دبستانی را برگزار کند و افراد پذیرفته شده را به صورت حق التدریس جذب کند تا بتواند مجوز استخدام را از دولت دریافت کند”،‌ افزود:‌ صرف برگزاری آزمون مهم نیست. زمانی می‌توانیم آزمون را برگزار کنیم که بگوییم افرادی که در این آزمون پذیرفته شده‌اند امتیاز استخدام در آموزش و پرور ش را دارند اما وقتی مجوز استخدامی‌را از دولت دریافت نکرده‌ایم اگر هم آزمون را برگزار کنیم افراد پذیرفته شده در این آزمون در مقایسه با افرادی که پذیرفته نشده‌اند چه امتیازی دارند وقتی پشتوانه استخدام ندارند.


 خبر 21 تیر 93:

آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی قانون مجلس است و حتما اجرا می‌شود

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: آموزش و پرورش تمهیداتی برای استفاده از نیروهای مازاد در بخشنامه ساماندهی نیروی انسانی اندیشیده است.

عمادی ادامه داد:‌ مجرای ورود نیرو به آموزش و پرورش از طریق دانشکاه فرهنگیان است ولی در ارتباط با استخدم مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی که از کانال دانشگاه فرهنگیان عبور نکرده‌اند احتیاج به ردیف استخدامی‌داریم.

وی در پاسخ به این پرسش “نمایندگان مجلس عنوان می‌کنند که به آموزش و پرورش پیشنهاد داده‌اند تا آزمون مربیان پیش دبستانی را برگزار کند و افراد پذیرفته شده را به صورت حق التدریس جذب کند تا بتواند مجوز استخدام را از دولت دریافت کند”،‌ افزود:‌ صرف برگزاری آزمون مهم نیست. زمانی می‌توانیم آزمون را برگزار کنیم که بگوییم افرادی که در این آزمون پذیرفته شده‌اند امتیاز استخدام در آموزش و پرور ش را دارند اما وقتی مجوز استخدامی‌را از دولت دریافت نکرده‌ایم اگر هم آزمون را برگزار کنیم افراد پذیرفته شده در این آزمون در مقایسه با افرادی که پذیرفته نشده‌اند چه امتیازی دارند وقتی پشتوانه استخدام ندارند.

آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی قانون مجلس است و حتما اجرا می‌شود
محمد دیمه‌ور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش نیز در این زمینه به تسنیم گفت‌: آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی با توجه به اینکه قانون مجلس است حتما اجرا خواهد شد اما برای برگزاری آن به مجوز استخدامی‌دولت نیاز داریم چرا که جذب این افراد در آموزش و پرورش بار مالی به همراه دارد.

وی افزود: صرف برگزاری آزمون مشکلی را حل نمی‌کند ما تلاش می‌کنیم تا با کسب مجوز استخدام از سوی دولت، افرادی را که در این آزمون پذیرفته می‌شوند در اولویت استخدام آموزش و پرورش قرار دهند.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: از برگزاری آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی استقبال می‌کنیم چرا که می‌توانیم افراد پذیرفته شده در این آزمون را به عنوان نیرو در مقطع ابتدایی جذب کرده و بخشی از کمبود آموزگار در مقطع ابتدایی را جبران کنیم.


 خبر 16 تیر 93:

عبدالرسول عمادی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران در خصوص برگزاری آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی گفت: برگزاری هر آزمون استخدامی‌فرع بر وجود مجوز استخدام است و ما برای برگزاری این آزمون نیازمند دریافت ردیف‌های استخدامی‌از سوی معاونت منابع انسانی ریاست جمهوری هستیم که متعاقب دریافت مجوز استخدام نسبت به برگزاری آزمون اقدام می‌نماییم.

وی در ادامه افزود: به دلیل اینکه هنوز مجوز استخدام برگزاری آزمون دریافت نشده کار برگزاری آزمون فعلاً متوقف است و در صورتی که ردیف‌های استخدامی‌به وزارت آموزش و پرورش داده شود تمهیدات مربوط به برگزاری آزمون را انجام می‌دهیم.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که آیا آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی 17 مرداد برگزار می‌شود گفت: 17 مرداد تاریخ پیشنهادی از سوی وزارت آموزش و پرورش بود و زمانی این تاریخ پیشنهاد شد که زمان معقولی برای برگزاری آزمون پیش بینی شده بود اگر در آن زمان مجوز دریافت می‌شد ما آزمون را در تاریخ 17 مرداد برگزار می‌کردیم اما درحال حاضر که به 17 مرداد نزدیک می‌شویم و هنوز مجوز برگزاری آزمون و استخدام دریافت نشده بنا بر این برگزاری آزمون استخدامی‌در17 مرداد بعید به نظر می‌رسید.
وی همچنین ادامه داد: از نظر ما که متولی بر اجرای آزمون هستیم اگر مجوز استخدام و برگزاری آزمون زمان اندکی پس از 17 مرداد هم دریافت شود آزمون را برگزار می‌نماییم بنابر این همه چیز در گرو دریافت این مجوز است.
عمادی در پاسخ به این سوال که آیا معاونت منابع انسانی ریاست جمهوری نسبت به برگزاری آزمون نظر و تمایل دارد تصریح کرد: این موضوع مورد علاقه‌ی همکاران در وزارت آموزش و پرورش است و در تعاملاتی که بین وزارت آموزش و پرورش و معاونت منابع انسانی ریاست جمهوری هست هنوز مجوز استخدامی‌ردیف‌های معینی دریافت نشده و به محض دریافت مجوز نسبت به برگزاری آزمون در یک زمان معقولی که بتوانیم تمهیدات لازم را برای اطلاع رسانی ،‌ معرفی منابع، طراحی سوال و تهیه زمینه‌های امنیتی مربوط به برگزاری آزمون اقدام می‌نماییم اما همچنان رایزنی وزارت آموزش و پرورش با معاونت منابع انسانی تداوم دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا آموزش و پرورش نیاز به استخدام نیرو دارد افزود: این پرسش را مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش می‌بایست پاسخ دهد امان به دلیل عدم توازنی که در نیروی انسانی آموزش و پرورش وجود دارد یعنی هم کمبود و هم مازاد نیروی انسانی دیده می‌شود و همیشه امکان اینکه نیروی مازاد را بتوان به طور کامل از مناطق دارای نیروی مازاد به مناطق مورد نیاز انتقال داد وجود ندارد و از طرفی دیگر نیروهایی که هرساله بازنشسته می‌شوند و زمینه‌ی ورود نیروی جدید را فراهم می‌کنند این الزام را برای آموزش و پرورش ایجاد می‌کند که نسبت به جذب نیروی جدید اقدام نماید.

عمادی همچنین اضافه کرد: ورودی‌های دانشگاه فرهنگیان به مجموعه‌ی نیروی انسانی آموزش و پرورش هم با یک تاخیری صورت می‌گیرد و بنابر این تا دانشگاه فرهنگیان نیروی مورد نیاز آموزش و پرورش را تربیت کند می‌بایست از درگاه برگزاری آزمون استخدامی‌نیروی مورد نیاز را تامین کرد و در نتیجه به نظر من آموزش و پرورش نیاز به استخدام نیروی جدید دارد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که درصورت دریافت مجوز استخدامی‌مرکز سنجش چقدر زمان تا برگزاری آزمون نیاز دارد گفت: معمولاً دو ماه را برای برگزاری آزمون پیش بینی می‌نماییم ولی اگر این مجوز امروز دریافت شود این زمان کوتاه‌تر می‌گردد و تا زمان شروع سال تحصیلی 94-93 جذب نیروی انسانی انجام می‌پذیرد.


 

خبر 15 تیر 93:

فعلاٌ آزمون استخدامی‌مربیان پیش‌دبستانی برگزار نخواهد شد و برگزاری این آزمون در ۱۷ مرداد امسال منتفی است.

رئیس مرکز سنجش وزارت آ موزش و پرورش گفت: فعلاٌ آزمون استخدامی‌مربیان پیش‌دبستانی برگزار نخواهد شد و برگزاری این آزمون در ۱۷ مرداد امسال منتفی است.

عبدالرسول عمادی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که «آیا آزمون استخدامی‌مربیان پیش‌دبستانی در تاریخ مورد نظر برگزار خواهد شد؟»، اظهار داشت:

این آزمون فعلاٌ برگزار نخواهد شد تا کسب مجوز از معاونت راهبردی ریاست جمهوری انجام شود.

وی افزود: مجوز برگزاری آزمون را معاونت راهبردی ریاست جمهوری صادر می‌کند و هنوز این مجوز صادر نشده است.

عمادی در پاسخ به این پرسش که «آیا آموزش و پرورش آماده برگزاری این آزمون است؟»، خاطرنشان کرد: هرگاه این آزمون بخواهد برگزار شود آمادگی برای آن نیز وجود خواهد داشت.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: برگزاری آزمون مربیان پیش‌دبستانی در تاریخ ۱۷ مردادماه منتفی است و نمی‌توانیم زمان دیگری را تا کسب مجوز برای آن اعلام کنیم.

وی با بیان اینکه برگزار کننده آزمون استخدامی‌مربیان پیش‌دبستانی مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش است، تصریح کرد: مرکز سنجش آموزش و پرورش برای برگزاری این آزمون حداقل دو ماه زمان نیاز دارد؛ یعنی از زمانی که تاریخ دقیق آزمون مشخص شود دو ماه زمان برای برگزاری آن نیاز داریم.

عمادی تصریح کرد: اطلاع‌رسانی آزمون، مشخص شدن طراحان سؤال، تهیه سؤالات آزمون و برقراری امنیت آزمون زمان کافی نیاز دارد.


خبر 14 تیر 93:

تلاش برای افزیش حقوق 20  درصدی معلمان ابتدایی و تلاش برای اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان

نمایندگان تشکل صنفی معلمان به مدت سه ساعت با وزیر آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش شاپرک به نقل ازروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به مدت سه ساعت با نمایندگان تشکل صنفی معلمان در دفتر خود دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار نمایندگان تشکل‌های صنفی معلمان دیدگاه و نظرات خود را در خصوص مسائل رفاهی، معیشتی، قضایی، طرح رتبه بندی و مطالبات مطرح نمودند.
وزیر آموزش و پرورش با استقبال از طرح دیدگاه‌ها و نظرات مطرح شده مسئولان آموزش و پرورش را نیازمند آگاهی از دیدگاه‌های مختلف دانست و گفت: مسئولیت سخنان افراد مسئول بسیار سنگین تر از افراد عادی است .
فانی با اشاره به مسائل و مشکلات رفاهی و معیشتی معلمان افزود: «ایجاد سازمان رفاهی معلمان» از برنامه‌هایی است که وزارت آموزش و پرورش به منظور پاسخگویی به بخشی از مشکلات رفاهی معلمان در دستور کار خودقرار داده است و ما تلاش‌های زیادی را انجام داده ایم تا 20 درصد افزایش حقوق معلمان ابتدایی و اولویت استخدام فرهنگیان تحقق پیدا کند.

فانی با اشاره به اختصاص 250 میلیارد تومان به بحث «کیفیت بخشی» به مدارس اظهار کرد:این اولین بار است که در تاریخ آموزش و پرورش برای بهبود شرایط آموزش و «کیفیت بخشی» مدرسه در بودجه ردیف مستقل پیش بینی می شود و امیدواریم بتوانیم با «تعالی مدارس» و استفاده از ظرفیت دانشگاه فرهنگیان نیروهای متخصص و زبده در سطح کارشناسان ارشد برای بخش‌های ستادی آموزش و پرورش تربیت کنیم.
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر گسترش پژوهش سراهای دانش آموزی در سطح استان‌ها و مناطق افزود: برنامه ما این است که این
پژوهش سراها از 300 به 400 پژوهش سرا ارتقا پیدا کنند تا توان علمی و پژوهشی دانش آموزان را تقویت کنیم.فانی با بیان این که در آموزش و پرورش یک راه، مشکل را حل نمی کند بلکه مجموعه ای از روش‌ها و راهکارها در کنار هم می تواند آموزش و پرورش را به سرانجام مناسب برساند، ادامه داد: «خرید خدمات آموزشی» ازجمله این برنامه‌هاست که با اجرای این سیاست می توان بخشی از هزینه تمام شده آموزشی هر دانش آموز را در اختیار مدارس غیردولتی قرار داد و از این طریق هم کیفیت آموزشی را می توان بالا برد و هم از تراکم دانش آموزی در مدارس دولتی کم کرد و هم از ظرفیت خالی مدارس غیردولتی که سرمایه ملی ما می باشند، بهره ببریم.
وزیرآموزش و پرورش درباره بیمه طلایی خاطرنشان کرد: شرکت بیمه گذار قبلی
حق بیمه ای به مراتب بیشتر از شرکت فعلی از آموزش و پرورش مطالبه کرد و با رایزنی‌های فشرده ای که صورت گرفت، قرار داد جدید با کمترین سقف حق بیمه نهایی شد.


خبر 14 تیر 93:

بررسی زمان آزمون استخدام مربیان پیش‌دبستانی در جلسه فردا
مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برگزاری آزمون استخدامی‌مربیان پیش‌دبستانی قانون است، گفت: در این خصوص فردا جلسه‌ای برگزار می‌شود.

جعفر بابایی، مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که «گفته می‌شود قرار نیست آزمون استخدامی‌مربیان پیش‌دبستانی در تاریخ 17 مرداد ماه برگزار شود، نظر شما چیست؟»، اظهار داشت: جلسه‌ای فردا داریم که این موضوع مشخص خواهد شد.

وی افزود: در این جلسه مشخص می‌شود که این آزمون 17 مرداد ماه برگزار می‌شود یا خیر.

بابایی در پاسخ به این پرسش که «آیا برگزار نشدن آزمون در موعد مقرر به دلیل صادر نشدن مجوز از سوی معاونت راهبردی ریاست جمهوری است؟»، خاطرنشان کرد: به نوعی می‌شود گفت که صادر نشدن مجوز بوده است.

مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «مشکل خاصی در خصوص برگزاری این آزمون وجود دارد؟»، تصریح کرد: خیر، این قانون است و طبق قانون مکلف به اجرای آزمون هستیم و ممکن است زمان آن تغییر کند.

وی در پاسخ به این پرسش که «با توجه به اینکه فردا در این خصوص جلسه‌ای دارید، احتمال برگزار نشدن آن در 17 مرداد ماه است؟»، عنوان کرد: نمی‌دانم؛ باید ببینیم از محتوای جلسه چه چیزی بیرون می‌آید.

بابایی گفت: اسامی‌و افراد شرکت کننده در آزمون مشخص شده است.


خبر 8 تیر 93:

آموزش و پرورش در برگزاری آزمون استخدام مربیان پیش‌دبستانی تعلل می‌کند
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: به نظر می‌آید وزارت آموزش و پرورش در برگزاری آزمون استخدام مربیان پیش دبستانی یک مقداری تعلل می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص وضعیت برگزاری آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش باید قانون را اجرا کند که به نظر می‌آید مقداری در این خصوص تعلل می‌کند و باعث نگرانی افراد ذینفع شده است.

وی با تأکید بر اینکه باید این آزمون هرچه زودتر برگزار شود، ادامه داد: از وزارت آموزش و پرورش انتظار داریم اقدامات لازم را انجام دهد و قانون نیز باید در این خصوص اجرا شود و معطل کردن قانون به مصلحت آموزش و پرورش، کشور و مردم نیست.

به گزارش فارس، وزیر آموزش و پرورش در خصوص برگزاری آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی چندی پیش گفت: دستورالعمل این آزمون تهیه شده و نیازمند هماهنگی نهایی با معاونت توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری است.

وی، زمان پیشنهادی برای برگزاری این آزمون را 17 مردادماه 93 اعلام کرده‌ بود.


خبر ۳۱ خرداد ۹۳:

استخدام‌های آموزش و پرورش دور زدن قانون بود
رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی‌از استخدام‌های انجام شده در وزارت آموزش و پرورش در دولت دهم انتقاد کرد و گفت: این استخدام‌ها غیر قانونی بود و ما به دنبال ابطال آن هستیم.“محمدعلی پورمختار” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه همدان، با اشاره به استخدام‌های اخیر وزارت آموزش و پرورش دولت دهم افزود: استخدام‌های اخیر آموزش و پرورش مشکل دارند و ما منتقد آن هستیم، اداره کل‌های آموزش و پرورش با مدارک لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم به عنوان خدمت‌گذار در مدارس به کار گرفته شده‌اند. اما قانون را دور زده‌اند و در یک چشم به هم زدن این نیروها را آموزشی کرده و معلمان قدیمی‌را از کار بیکار یا به مرکز استان فرستاده‌اند.

پورمختار تصریح کرد: فرد صفر کیلومتری که آموزشهای لازم را ندیده چطور می‌تواند کلاس و مدرسه را مدیریت کند. باید با این روند منتظر این باشیم که سطح آموزش افت کند.

وی اعلام کرد: کمیسیون اصل نود به دنبال این است که این استخدامها را ابطال کند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ با بیان اینکه تبعیض ناروایی در به کارگیری این نیروها وجود داشته است، اظهارکرد: در منطقه بهار و کبودرآهنگ نیروی آموزشی داشتیم ولی از مرکز استان نیرو برای این دو شهرستان به کار گرفته اند.

وی درباره استانی شدن انتخابات نیز گفت: استانی شدن انتخابات محاسن و معایبی دارد ولی معایب آن بیشتر است، علت این است که همه نمایندگان یک استان نماینده کل استان می‌شوند و مقداری نگاه منطقه‌ای را از دست می‌دهند و ممکن است ظرفیت نمایندگان در مرکز استان جمع شوند.

پورمختار اضافه کرد: از طرفی چون حد نصابی رعایت نمی‌شود لذا ممکن است از یک محل یا منطقه تعداد بیشتری نماینده انتخاب شود.

وی رفع نگاه تعصب آمیز محلی و منطقه ای را از محاسن این طرح دانست و گفت: نمایندگان خود را نماینده کل استان می‌دانند و با هم برای پیشرفت استان قدم برمی‌دارند، هم اکنون هر کدام از نمایندگان تلاش می‌کند، حوزه انتخابیه خود را نجات دهد.

پورمختار یادآور شد: این اتفاق کار را برای تبلیغات و بعد از انتخابات سخت می‌کند چرا که باید کل استان را پوشش دهند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ با اعلام اینکه فاز اول سیستم خنک کننده تر به خشک نیروگاه مفتح فعلا تعطیل است، افزود: فاز اول بیش از ۹۰ درصد پیشرفت داشته ولی به خاطر عدم تامین بودجه بلاتکلیف مانده است، پیگیری‌هایی در دولت قبل داشته‌ام هر بار مسؤولان دولتی قول داده و به آن عمل نکرده اند.

پورمختار اعلام کرد: ملاقاتی با وزیر نیروی دولت یازدهم خواهم داشت تا اعتبار لازم برای اجرای فاز اول را جذب کنیم.

وی یادآور شد: برای فاز اول این سیستم ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده و به کمتر از چهار میلیارد تومان برای اتمام نیاز دارد. البته با توجه به اجرای هر کدام از دو فاز بعدی به ۹۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.


 خبر ۳۱ خرداد ۹۳:

برگزاری آزمون استخدامی‌شرکتی‌ها و پیش دبستانی‌ها قطعی شد

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی‌در جلسه خود، وزیر آموزش و پرورش را موظف کرد تا آزمون شرکتی‌ها و پیش دبستانی‌ها را برگزار کند.

عبدالوحید فیاضی عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی‌در این باره به ایسنا گفت در جلسه ای که وزیر آموزش و پرورش حضور داشت،سوالاتی در مورد آزمون شرکتی‌ها و پیش دبستانی‌ها مطرح شد و نهایتا وزیر آموزش و پرورش موظف شد این آزمون را برگزار کند.

وی تصریح کرد : البته وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد در این زمینه ردیف بودجه ای نداریم اما کمیسیون به وی اعلام کرد بر اساس قانون باید این آزمون را برگزار کند.


 

خبر تکمیلی 12 خرداد  سال 93: (17 مرداد ماه تاریخ برگزاری آزمون استخدامی‌است)

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت معلم شهید جواد نوروزی که در ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، در جمع خبرنگاران در خصوص آزمون استخدامی‌فرهنگیان و اینکه چه زمانی برپا خواهد شد، اظهار داشت:‌ دستورالعمل آن آماده شده است و همانطور که قبلاً اشاره کرده‌ام، یک هماهنگی نهایی با معاونت توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری داریم که امیدواریم این هماهنگی انجام شود.
وی اضافه کرد: در آن چیزی که ما تهیه کرده‌ایم، 17 مرداد ماه تاریخ برگزاری آزمون استخدامی‌است؛ البته ممکن است در جلسه هماهنگی، تاریخ و محتوای آن تغییر کند؛ به همین دلیل اجازه دهید اظهارنظری نکنم تا قطعی شود.
فانی افزود: این آزمون استخدامی‌طبق قانون شامل مربیان پیش‌دبستانی در یک شرایط خاص و معلمان خرید خدمات آموزشی است که اجازه می‌خواهم نهایی شده آن را اعلام کنیم که بعداً انتظار و توقعی در مخاطبین ایجاد نشود.
فانی در خصوص تعداد شرکت‌کنندگان نیز گفت: بستگی دارد که تعریف ما چه باشد و متناسب با تعریف، آمار عوض می‌شود و اجازه می‌خواهم تا هماهنگی نهایی چیزی را اعلام نکنم.


خبر 7 خرداد ۹۳: (زمان برگزاری آزمون 17 مرداد سال 93 اعلام شده)

علی اصغر فانی (وزیر آموزش و پرورش ) زمان پشنهادی برای برگزاری آزمون مربیان پیش دبستانی را ۱۷ مرداد سال ۹۳ اعلام کرد.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص برگزاری آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی گفت:دستورالعمل این آزمون تهیه شده و نیازمند هماهنگی نهایی با معاونت توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری هست تا ابلاغ گردد. جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ خرداد ۹۳:

گزینش هر ساله معلمان مدارس غیر دولتی/ حقوق تمام معلمان مدارس غیردولتی یکسان‌سازی می‌شود
ـــــــ
مرضیه گُرد در نشست خبری که امروز در ساختمان زنده‌یاد علاقه‌مندان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از سیاست‌های وزیر آموزش و پرورش توسعه مشارکت‌های مردمی‌است اظهار داشت: بخشی از مشارکت‌های مردمی‌در دل توسعه آموزش‌های مدارس غیردولتی صورت می‌گیرد.

گُرد با اشاره به این نکته که بعد از انقلاب اسلامی‌ایران برخی از مدارس سه یا چهار نوبته بودند، گفت: در حال حاضر مدارس چند نوبته کشور کاهش پیدا کرده است و تعدادی از مدارس ایران دو نوبته هستند.

وی به کیفیت‌بخشی برنامه‌های آموزش و پرورشی در مدارس غیردولتی و هیأت امنایی اشاره کرد و ادامه داد: کیفیت‌بخشی در منابع انسانی و به روزآوری و توانمندسازی نیروی انسانی از برنامه‌هایی است که در نظر داریم اجرا کنیم و در بخش حمایتی نیز بسته‌های حمایتی در اختیار مدیران مراکز غیردولتی و آموزش از راه دور قرار خواهد گرفت.

معاون وزیر آموزش و پرورش به صدور مجوز برای مراکز غیردولتی اشاره کرد و اظهار داشت: برای تسهیل صدور مجوز مراکز غیردولتی بخشی فعال شده است و کمیته‌ای نیز این موضوع را پیگیری می‌کند.

* الگوی تعیین شهریه مدارس غیردولتی سلیقه‌ای نیست

گُرد در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس، در خصوص شهریه مدارس غیردولتی اظهار داشت: الگوی شهریه مدارس غیردولتی به استناد قانون چند پارامتر دارد و مدارس بر اساس آن پارامترها و شاخص‌ها می‌توانند شهریه خود را افزایش دهند.

وی با بیان اینکه اگر مدرسه‌ای ادعا دارد که رقم شهریه آن ۱۷ یا ۱۸ میلیون است باید سند داشته باشد یعنی برای آموزش دانش‌آموزان هزینه‌هایی را انجام داده باشد.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی‌و خانواده آموزش و پرورش اضافه کرد: الگوی تعیین شهریه مدارس غیردولتی، الگوی شفاف و روشن است که سلیقه‌ای نیست و هیچ مدرسه‌ای نمی‌تواند بیشتر از آن چه در این الگو پیش‌بینی شده است از خانواده‌ها شهریه دریافت کند.

وی افزود: در دو، سه مورد مطلع شدیم که مدیران مدارس شهریه‌ای را از خانواده‌ها دریافت کردند که آنها را مکلف کردیم تا این شهریه را باز گردانند حتی در برخی موارد چک دریافت شده بود که به خانواده‌ها بازگردانده شد.

* یکسان‌سازی حقوق معلمان مدارس غیردولتی کشور

گُرد با بیان اینکه امسال برنامه نظارتی دقیقی برای مدارس غیردولتی داریم، اضافه کرد: در بخش پرداخت حقوق معلمان دستورالعمل‌هایی در حال تدوین است که در حال پیگیری در کمیسیون اجتماعی هستیم تا یکسان‌سازی حقوق معلمان مدارس غیردولتی در سطح کشور انجام گیرد؛ در بحث بیمه معلمان مدارس غیردولتی نیز طرحی در حال پیگیری است.

وی با تأکید بر این نکته که هیچ مدرسه غیردولتی نباید از معلمان بدون صلاحیت استفاده کنند، افزود: استفاده از معلمان بدون صلاحیت موجب کاهش کیفیت مدرسه و شکایت خانواده‌ها خواهد شد.

معاون وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: شاخص‌های متعددی برای اندازه‌گیری کیفیت آموزش و پرورش مدارس غیردولتی پیش‌بینی شده است ضمن اینکه تمام مدارس غیردولتی موظف هستند از لحاظ آموزشی و پرورشی مانند مدارس دولتی عمل کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی از مدارس غیردولتی اجازه حضور بازرسان را در مدارس نمی‌دهند، افزود: اگر مدرسه‌ای اجازه حضور بازرس را ندهد باید برای مدیر آموزش و پرورش آن منطقه تأسف خورد؛ اگر احساس کنیم حقی از کسی به ناحق ضایع شده است حتماً با این موضوع برخورد خواهیم کرد.

گُرد به طرح خرید خدمات آموزشی اشاره کرد و افزود: این موضوع در قانون بودجه سال ۹۳ دیده شده است به این معنی که ممکن است مدیر آموزش و پرورش منطقه مشاهده کند که در یک کلاس درسی تراکم بیش از حد دانش‌آموز وجود دارد که حتی تا ۵۰ نفر در یک کلاس نیز گزارش شده است؛ در این طرح از حق سرانه دانش‌آموزی استفاده می‌شود و مدیر مدرسه فوق، توافق‌هایی با مدیر مدرسه غیردولتی خواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که انتخاب دانش‌آموزان برای تحصیل در مدرسه غیردولتی بر چه اساسی است، بیان داشت: اعلام ظرفیت خالی هر مدرسه، اعلام نیاز و تقاضا از سوی دانش‌آموز مدنظر است ضمن اینکه مدیر مدرسه با شورای نظارت استان هماهنگ کرده و پس از تأیید آنها بر اساس فرم‌ها با توجه به رضایت اولیا و شاخص‌هایی در نظر گرفته شده، دانش‌آموزان را از مدارس دولتی به غیردولتی انتقال می‌دهند.

گُرد با تأکید بر اینکه تمام معلمان مدارس غیردولتی از ضوابط گزینش آموزش و پرورش برخوردارند و باید ‌آموزش‌های ضمن خدمت را بگذرانند، اظهار داشت: امسال آموزش‌های ضمن خدمت در تابستان برای معلمان مدارس غیردولتی به خصوص آن گروه که برای تدریس کتاب‌های جدیدالتألیف دارند، پیش‌بینی شده است.

وی تصریح کرد: مدیران مدارس غیردولتی باید هر سال، فهرست ۱٫۵ برابر ظرفیت معلمان مدرسه را به گزینش منطقه ارائه دهند و معلمان هر سال باید تحت گزینش قرار گیرند.

معاون وزیر آموزش و پرورش در خصوص تبلیغات برخی مدارس غیردولتی افزود: اگر تبلیغات مدرسه غیردولتی با عملکرد ‌آن سازگاری نداشته باشد می‌توانیم بررسی کنیم


خبر ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۳:

آموزش و پرورش خراسان شمالی در سال تحصیلی جدید یک هزار نفر نیروی معلم کم دارد.

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: آموزش و پرورش این استان در سال تحصیلی جدید یک هزار نفر نیروی معلم کم دارد.

قنبرعلی خوش‌آئینه در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار کرد: این میزان نیرو برای حدود ۱۵ هزار ساعت آموزش حق التدرسی است که باید جبران شود.
وی با اشاره به اینکه امسال هیچ مجوزی برای استخدام نیروی معلم نداریم افزود: مدارس شهرستان راز و جرگلان و مانه و سملقان بیش از سایر مدارس استان با کمبود معلم روبه رو هستند و حدود ۸۰ درصد از نیازها نیز مربوط به نیروی آموزشی در مقطع ابتدایی است.
وی افزود: در مقطع متوسطه نیروی آموزشی در رشته شیمی‌و زیست کمبود مشاهده می‌شود.
خوش آئینه درباره برنامه‌های جذب نیروی آموزشی در آموزش و پرورش استان گفت: یک هزار نفر نیروی آموزشی در سال‌های ۹۵ تا ۹۸ جذب می‌شوند که ۸۰ درصد آنان در مقطع ابتدایی به کار گرفته می‌شوند.
معاون توسعه پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی تصریح کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده، در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ و ۹۶-۹۷ حدود ۷۰۰ نفر و در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ نیز ۱۸۰ نفر نیروی آموزشی در آموزش و پرورش استان جذب می‌شوند.
وی با اشاره به استقبال اندک فرهنگیان در خدمت در مناطق محروم استان گفت: معلمان برای خدمت در مناطق محروم مزایای ویژه ای دریافت می‌کنند و امسال نیز در تلاش هستیم تا مناطق بیشتری از شهرستان‌های راز و جرگلان و مانه و سملقان شامل مزایای مرزی شده و معلمان از آن بهره مند شوند.
خوش آئینه اظهارکرد: علاوه بر آن تعریف پست‌های معاون و مدیر در مدارس مناطق مرزی و افزایش حقوق از این قبل، از دیگر مزایایی است که می‌تواند معلمان را به خدمت در مناطق محروم ترغیب کند.


خبر 23 اردیبهشت 93:

وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمین پس از آموزش در دانشگاه فرهنگیان استخدام آموزش و پرورش می‌شوند.

علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در پاسخ به سؤال وضعیت استخدام فارغ‌التحصیلان رشته‌ی دبیری وزارت علوم گفت: دانشگاه فرهنگیان طبق مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی است و این دانشگاه در سراسر کشور نزدیک به 100 شعبه و پردیس دارد.

وی در ادامه افزود: وزارت آموزش و پرورش از طریق کنکور سراسری به جذب معلمین می‌پردازد و پس از آموزش در دانشگاه فرهنگیان نسبت به استخدام آنان اقدام می‌نماید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دانشگاه فرهنگیان تنها راه جذب در آموزش و پرورش است.


خبر 15 اردیبهشت 93:

وضعیت برگزاری آزمون استخدامی‌نیروهای خرید خدماتی
خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش در خصوص برگزاری آزمون استخدامی‌ویژه مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدماتی گفت: اطلاعات نیروهای خرید خدماتی درآموزش و پرورش وجود دارد به همین دلیل اطلاعات آنها را از استان‌ها نخواسته‌ایم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم تقدیر از معلمان نمونه شهرستان‌های استان تهران در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی براینکه هم اکنون آموزش و پرورش در حال جمع آوری مدارک مربیان پیش دبستانی برای برگزاری آزمون استخدامی‌است اما اقدامی‌در رابطه با نیروهای خدماتی انجام نمی‌شود در حالی که طبق قانون این آزمون باید برای مربیان پیش دبستانی و نیروی خرید خدماتی برگزار شود، اظهار داشت: اطلاعات نیروهای خرید خدماتی در آموزش و پرورش وجود دارد به همین دلیل اطلاعات این افراد را از استان‌ها نخواسته‌ایم.
وی افزود: با آقای عسگری آزاد معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری درخصوص برگزاری آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدماتی مذاکره کرده‌ایم.
وی در خصوص برنامه آموزش و پرورش برای سامندهی 58 هزار نیروی مازاد افزود: بخشنامه ساماندهی نیروی انسانی آماده ابلاغ است و ظرف امروز و فردا به استان‌ها ابلاغ می‌شود که جزئیات آن در آینده اعلام خواهد شد.با تمهیدات پیش بینی شده در این بخش نامه بخش عمده‌ای از این نیروهای مازاد به کار گرفته می‌شوند.
وزیر‌آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که امسال سه هزار نیرو در آموزش و پرورش بازنشسته می‌شوند برای جبران این نیروها چه برنامه‌هایی دارید گفت: آموزش و پرورش هیچ جزب و استخدامی‌ندارد و هرگونه جذب این نیرو تنها از طریق دانشگاه فرهنگیان انجام می‌شود.
فانی در خصوص ثبت نام دانش آموزان گفت: ثبت نام دانش آموزان از اول خرداد آغاز می‌شود و تلاش می‌کنیم که ثبت نام‌ها هرچه زودتر تمام شود تا اطلاعات و آمار لازم در اختیار ما قرار بگیرد و بتوانیم براساس این اطلاعات ساماندهی نیروی انسانی را انجام دهیم.


خبر 14 اردیبهشت 93:

زمان برگزاری آزمون مربیان پیش دبستانی
وزیر آموزش و پرورش گفت : زمان برگزاری آزمون استخدام مربیان پیش دبستانی به زودی اعلام میشود. به گزارش واحد مرکزی خبر، علی اصغر فانی افزود : طبق مصوبه مجلس و با دستور العمل وزارت آموزش و پرورش هماهنگی‌های لازم برای برگزاری این آزمون انجام شده است.


خبر 14 اردیبهشت 93:

جذب ۶۰ هزار معلم در کشور ضروری استنیازمند جذب بیش از ۶۰ هزار معلم در سطح کشور هستیم.

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس دیروز در گفت وگو با فارس در رشت با اشاره به تصویب قانون جذب معلمان پیش دبستانی در سال ۹۰ افزود: ما این قانون را در بین جار و جنجال‌هایی که برای جذب مربیان پیش دبستانی و خرید خدمات آموزشی و بهداشت به پا شده بود تصویب کردیم.وی با بیان اینکه طبق مصوبه مذکور قانون موظف است در مدت دو سال این نیروها را ساماندهی کند، ادامه داد: اکنون این دو سال تمام شده و یک بخشنامه خلاف این قانون از سوی وزارتخانه جدید ابلاغ شده است.نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی‌با اشاره به اینکه در بخشنامه جدید سوابقی در نظر گرفته شده که در قانون گذشته مورد نظر قانونگذار نبوده است، ادامه داد: خرید خدمات و بهداشت در این بخشنامه حذف شده است.عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی‌تصریح کرد: آموزش و پرورش در سطح کشور به ۱۰ هزار مربی بهداشت و بالغ بر ۶۰ هزار معلم نیاز دارد در حالی که طبق بخشنامه مذکور این معلمان در مجموع کمتر از ۲۰ هزار نفر هستند.وی گفت: این گروه از معلمان در سراسر کشور در نقاط محروم و غیر محروم نگران وضعیت خود هستند.کوچکی نژاد متذکر شد: قرار شد یکشنبه آینده وزیر آموزش و پرورش برای بازخوانی قانون و اصلاح بخشنامه در مجلس حاضر شود.وی با بیان اینکه بیشتر این معلمان دارای تحصیلات دانشگاهی در مقاطع تکمیلی و متاهل هستند، خاطرنشان کرد: اگر استخدام این افراد از نظر قانونی اشکالی نداشته باشد می‌توانند در آزمون استخدامی‌شرکت کنند. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی‌به اختصاص اعتبار لازم برای برطرف شدن مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان اشاره کرد و گفت: کاهش اعتبار سرفصل رفاه فرهنگیان در بودجه ۹۳ آموزش و پرورش مهم ترین دلیل بروز این مشکل است.وی به مطرح شدن گلایه بسیاری از فرهنگیان درباره حذف بیمه دندان پزشکی اشاره کرد و گفت: از آنجا که بیمه طلایی فرهنگیان مصوبه مجلس نیست قانون تلقی نمی‌شود و کمیسیون نیز نمی‌تواند در این راستا اقدام کند.


خبر 14 اردیبهشت 93:

سهمیه استخدام فرزندان فرهنگیان در مجلس در حال بررسی است
خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی‌گفت: سهمیه استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش به‌عنوان یکی از حقوق تضعیف‌شده فرهنگیان در فراکسیون فرهنگی مجلس در حال بررسی و تعیین تکلیف است.  به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، امیر خجسته در آئین سی‌امین یادواره بزرگداشت مقام معلم و استاد شهید مرتضی مطهری، معلمان را تحول‌گرا و اثرگذار دانست و اظهار کرد: در فراکسیون فرهنگی مجلس دنبال مسائل مالی، حقوقی و جایگاهی معلمان هستیم و با توجه به اینکه پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی به‌سبب شرایط اقتصادی کشور با تأخیر پرداخت می‌شود با جلب موافقت رئیس جمهور تخصیص‌ها امسال به‌صورت ۱۰۰ درصد انجام می‌شود.
وی با بیان “از حقوق فرهنگیان تا جایی که اطلاع پیدا کنیم، دفاع می‌کنیم” افزود: در برخی وزارتخانه‌ها و بانک‌ها سهمیه‌ای برای استخدام فرزندان کارکنان در نظر می‌گیرند و با توجه به اینکه فرهنگیان عمر خود را هزینه تعلیم و تربیت می‌کنند، در این راستا باید سهمیه استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش نیز تعیین تکلیف شود.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس تصریح کرد: به‌منظور تکریم مقام شامخ معلم بحث استخدام فرزندان فرهنگیان به‌عنوان یکی از حقوق تضعیف‌شده آنها در فراکسیون فرهنگی مجلس در حال بررسی است تا سهمیه فرهنگیان در استخدام آموزش و پرورش جایگاه خود را پیدا کند.
تنها راه ایجاد اشتغال در همدان فراهم کردن زیرساخت‌هاست
نماینده مردم همدان و فامنین عنوان کرد: با وجود اینکه ۳۶ سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد وضعیت صنعت استان همدان به‌گونه‌ای است که جوانان برای کسب شغل و استخدام به استان‌های صنعتی اراک، زنجان و قزوین می‌روند، با توجه به این شرایط تنها راه ایجاد اشتغال در استان همدان فراهم کردن زیرساخت‌ها است.


خبر ۷ اردیبهشت ۹۳:

بخشنامه استخدام دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان صادر شد

تسنیم،‌ دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۰ پس از ابلاغ اساسنامه آن توسط محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور وقت فعالیت خود را آغاز کرد. با شکل‌گیری این دانشگاه جذب ۲۵ هزار دانشجوی متعهد خدمت از طریق آزمون سراسری سال ۱۳۹۱ در دستور کار قرار گرفت و این دانشجو معلمان از همان ابتدا به استخدام آموزش و پرورش درآمدند.

بهمن سال ۹۲ بود که اخباری مبنی بر بروز مشکلاتی برای استخدام دانشجویان ورودی جدید دانشگاه فرهنگیان منتشر شد و دانشجو معلمان از بلاتکلیفی در وضعیت استخدامی‌خود گلایه داشتند.

برخی از کارشناسان نیز معتقد بودند که اگر تعهد خدمت و بورسیه دانشجو معلمان حذف شود این موضوع باعث می‌شود تا دانشجو معلمان انگیزه خود را از دست دهند و این همانند قبض روح دانشگاه فرهنگیان خواهد بود.

در همان زمان از گوشه و کنار اخباری به گوش می‌رسید که وزارت آموزش و پرورش موفق به اخذ مجوزهای لازم از دولت برای استخدام ۱۷ هزار دانشجو معلم ورودی بهمن ماه دانشگاه فرهنگیان نشده است و اگر قرار باشد مجوزی صادر شود برای تمام ۱۷ هزار نفر نخواهد بود.

محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در تاریخ ۲۱ اسفند ۹۲ در حاشیه مراسم رؤسای پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیت استخدام دانشجو معلمان این دانشگاه اظهار داشت: ردیف استخدامی‌برای این افراد گرفته شد و آن‌گونه که معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش به ما گزارش داده است مشکلی برای صدور احکام وجود ندارد، البته این امر قدری با تأخیر اتفاق می‌افتد، اما جای نگرانی نیست.

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در تاریخ ۳ اردیبهشت ۹۳ در مراسم دیدار استادان، معلمان، دانشجویان و بانوان فرهیخته دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در پردیس دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد، گفت: در کوتاه‌ترین زمان تکلیف اعضای هیئت علمی‌و صدور احکام آنها انجام می‌شود. دانشجویانی که از بهمن ماه سال قبل وارد این دانشگاه شده‌اند نیز تا دو هفته دیگر کار صدور احکام استخدامشان انجام می‌شود.

اما طبق آخرین اخبار مشکل استخدام دانشجو معلمان حل شد و در تاریخ ۳۱ فروردین ۹۳ بخشنامه‌ای از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر مجوز استخدام دانشجویان ورودی بهمن دانشگاه فرهنگیان صادر شده است که متن بخشنامه در ذیل قابل مشاهده است.

139302061556322322611445.png 83x150 زمان استخدام آموزش و پرورش در سال 93


خبر ۳ اردیبهشت ۹۳ :

صدور احکام استخدامی‌ورودیان بهمن دانشگاه فرهنگیان تا دو هفته آینده
وزیر آموزش و پرورش از صدور احکام استخدامی‌ورودیان بهمن دانشگاه فرهنگیان تا دو هفته آینده خبر داد.
به گزارش خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، دکتر علی‌اصغر فانی در دیدار با اساتید، معلمان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان که در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان مشهد برگزار شد، ادامه داد: طبق جلسه‌ای که با وزیر علوم، ‌تحقیقات و فناوری داشتم، بسیاری از گره‌های دانشگاه فرهنگیان باز شد و بر اساس آن امور مربوط به مدرسین و اعضای هیات علمی‌دانشگاه فرهنگیان در یک هیات ممیزه خاص آموزش و پرورش در داخل آموزش و پرورش مورد بررسی و رسیدگی جدی قرار خواهد گرفت.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در کوتاه‌ترین زمان ممکن تکلیف اعضای هیئت علمی‌دانشگاه فرهنگیان مشخص و احکام مربوط به آنان صادر خواهد شد.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان یک سازمان راهبردی است، افزود: وزارت آموزش و پرورش خود را مکلف می‌داند که با همه امکانات در خدمت این سازمان راهبردی باشد.
وی همچنین گفت: در سال آینده جذب نیرو در آموزش و پرورش و در دانشگاه فرهنگیان تحت عنوان طرح بوم به بوم اجرا خواهد شد.


خبر ۲ اردیبهشت ۹۳ :

تهیه لایحه استخدام فرزندان فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه اولویت استخدام فرزندان فرهنگی در آموزش و پرورش تهیه و تقدیم مجلس می‌شود.

به گزارش تسنیم، علی‌اصغر فانی دقایقی پیش در جمع معلمان خراسان رضوی در محل فرهنگسرای مصلی‌نژاد، اظهار کرد: باید برای معلمان زمینه‌هایی فراهم شود تا نظرات و پیشنهاداتشان را به دستگاه تعلیم و تربیت منتقل کنند، وزیر آموزش و پرورش نباید خود را بی‌نیاز از مشارکت معلمان ببیند.

وی افزود: در حوزه افتتاح پارلمان معلمان باید گفت یکی از سیاست‌های بنده توسعه مشارکت بوده که این مسئله نیز به توسعه مشارکت تاکید دارد، این مشارکت‌ها باید در بخشهای مختلف از جمله برنامه‌ریزی‌های مدرسه و حتی برنامه‌ریزی‌های آموزش و پرورش، تالیف کتب درسی و اظهار نظر در آئین‌‌نامه‌ها باشد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امیدواریم اساسنامه پیشنهادی برای پارلمان معلمان و فرهنگیان تدوین شود، گفت: این اساسنامه به این دلیل باید تدوین شود که دقیقا بدانیم در این پارلمان در چه حوزه‌هایی کار می‌وشد و معلمان در چه حوزه‌هایی نظر و پیشنهاد می‌دهند و در چه زمینه‌هایی می‌توانند تصمیم‌سازی کنند چرا که در این قالب پارلمان معلمان دارای ابهامی‌در ماموریت و نقش آن بوده و شاید بدون تدوین اساسنامه تعریف روشنی از وظایف پارلمان معلمان نداشته باشید اما کلیتش مورد تایید بوده و ما به این پارلمان نیاز داریم. چرا که باید در برنامه‌های آموزش و پرورش نظرات معلمان را داشته باشیم.

فانی خاطر نشان کرد: اساسنامه از این حیث باید تدوین شود که در قالب این اساسنامه و آئین‌نامه مشخص شود صفر تا صد کار کجاست و این پارلمان باید چه کارهایی انجام دهد.

وی خراسان رضوی را پیشتاز افتتاح پارلمان فرهنگیان یاد کرد و افزود: آمادگی داریم پیشنهاد پارلمان خراسان رضوی را در برنامه‌‌ریز‌ی‌های آموزش و پرروش بگیریم و نهایتا نتیجه آن این باشد که معلمان احساس و ادراک کنند که آموزش و پرورش متعلق به آنها بوده و با علاقه از پیشنهادات آنها استقبال می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: بنده از ماه‌ها پیش در رسانه‌ها مطلب اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان را در آموزش و پرورش پیشنهاد دادم، امیدواریم که لایحه آن را تهیه و از طریق مجلس پیگیری می‌کنیم، این مسئله به معنی آن نبوده که ما با این کار می‌خواهیم یک گام در مسیر معیشت فرهنگیان برداریم بلکه فرزندان فرهنگیان با ساختار سازمان آشناترند و تلاش می‌کنیم لایحه اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان را در آموزش و پرورش تهیه و از طریق مجلس پیگیری کنیم.

وی خاطرنشان کرد:‌ در دفترچه شماره دو دانشگاه فرهنگیان بوم‌هایی تعریف شده که سهمیه هر بوم را از همان بوم و برای همان بوم تعریف کرده‌ایم و پس از فارغ‌التحصیلی در همان بوم استخدام نیروها صورت می‌گیرد. فانی با اشاره به جایگاه بارز و والای معلمان بازنشسته تاکید کرد: تلاش کردیم از تجربه معلمان بازنشسته به عنوان سرمایه‌های آموزش و پرورش استفاده کرده و این سرمایه را به آموزش و پرورش برگردانیم و در قالب معلمان و مشاوران راهنما و یا بازرسان تخصصی آموزش و پرورش استفاده کنیم.

وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: انتظار بنده از همه فرهنگیان این است که تلاش کنیم در دولت تدبیر و امید دانش‌آموزان را از برکات وجودی فرهنگیان متنعم کنیم، بارها گفته‌ام بزرگترین سرمایه اجتماعی آموزش و پرورش امید، علاقه و حضور در صحنه معلمان است و با همین سرمایه می‌توانیم آموزش وپرروشی بهتر داشته باضیم.

وی عنوان کرد: امیدوارم که این دوره که جنسی از خود شما که خدمتگزاری این وزارتخانه را عهده‌دار بوده بتواند نکته درخشانی را در این وزارتخانه به ثبت رسانده و در تاریخ آموزش و پرورش، معیار قرار گیرد.


خبر 30 فروردین 93:

آخرین وضعیت استخدام و افزایش حقوق معلم‌ها

وزیر آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی گفت: در هفته جاری جلسه‌ای را با معاونت توسعه نیروی انسانی ریاست جمهوری برگزار و جزئیات آزمون را مشخص می‌کنیم.

به گزارش مهر، علی اصغر فانی در حاشیه برگزاری مراسم روز زن در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره تعیین تکلیف آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی توضیح داد: هر استخدامی‌باید به تایید نهایی این معاونت برسد و پس از اینکه هماهنگی‌های لازم انجام شد جزئیات آن را اطلاع رسانی می‌کنیم.

فانی با بیان اینکه منابع اعتباری استخدام مربیان پیش دبستانی تامین می‌شود، درباره افزایش حقوق معلمان نیز گفت: تصمیم گیری درباره این موضوع نیز در این هفته به نتیجه می‌رسد تا بتوانیم بخشی از زحمات این معلمان را پاسخ دهیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر ایجاد معاونت اقتصادی که یکی از برنامه‌های عنوان شده در اوایل وزارتش بود، گفت: آموزش و پرورش احکامی‌را به نمایندگان مجلس پیشنهاد داده‌ است که مورد تصحیح مجلس قرار گرفته و بسیاری از این احکام در راستای ارتقای اقتصاد آموزش و پرورش است که از جمله می‌توان به توسعه مشارکت اشاره کرد و اینکه بتوان خدمات آموزشی را از بخش خصوصی خریداری کرده و اقدامی‌در جهت اقتصاد آموزش و پرورش انجام داد.

به گفته وزیر آموزش و پرورش،اجرای طرح هزینه فایده برای نیم درصد از مدارس در سال جاری بخشی از این برنامه‌هاست که در راستای ارتقای اقتصاد آموزش و پرورش است که به تصویب نمایندگان مجلس نیز رسیده است.همچنین باید بتوانیم در آموزش و پرورش تسهیلاتی را برای توسعه بخش خصوصی مدارس قائل شویم. فانی درباره برنامه‌هایش مبنی بر پر کردن صندلی‌های خالی مدارس غیر دولتی گفت: تلاش‌های زیادی طی هشت ماه گذشته با این هدف انجام شده که در سال تحصیلی۹۴-۹۳ اجرا می‌شوند.

وزیر آموزش و پرورش درباره کتاب‌های درسی آموزش و پرورش نیز توضیح داد: بسیاری از کتاب‌های مهر ۹۳ از چاپ خارج شده و در انبارها هستند. با برنامه ریزی صورت گرفته امسال هیچگونه مشکلی برای توزیع کتاب‌های درسی در سراسر کشور نداریم .چند کتاب در پایه چهارم جدید التالیف است و تغییرات کمتری در کتابهای چهارم ابتدایی ایجاد شده اما کتاب‌های پایه هشتم دارای تغییرات کلی است و مسئولین سازمان پژوهش‌ها و برنامه ریزی و دفتر توزیع تولید کتاب‌های آموزشی، کتاب‌ها را به موقع در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند.

وزیر آموزش و پرورش درباره مشکلاتی که در باره مشکلات محتوای ویرایشی در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ وجود داشت، گفت: جلسه‌ای را با فرهنگستان داشتیم و مقرر شد دستور العمل ویرایش فرهنگستان برای کتب درسی اجرا شود تا ایرادات کتابهای درسی کمتر از گذشته باشد.

وی در پاسخ به خبرنگاری برای اجرایی شدن بیمه طلایی فرهنگیان گفت: بیمه طلایی قبلی فرهنگیان تا زمان صدور کارت جدید آنها تا پایان اردیبهشت ماه مهلت دارد. ضمن آنکه تغییراتی در بیمه طلایی فرهنگیان داده شده که پس از صدور کارت آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد


خبر 28 فروردین 93:

کمبود ۵۶۰۰ نیرو در آموزش و پرورش استان اصفهان
خبرگزاری تسنیم: استاندار اصفهان گفت: کمبود ۵۶۰۰ نیروی آموزش و پرورش در دوره متوسطه و ابتدایی استان اصفهان معضلاتی را در سطح استان ایجاد کرده و تمام تلاش خود را برای دریافت مجوز استخدام آنها انجام می‌دهیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی‌استانداری اصفهان، رسول زرگرپور در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار کرد: با توجه به حساسیت ویژه آموزش و پرورش به عنوان جایگاه نیروهای فکری جامعه و با عنایت به سیاست‌های دولت تدبیر و امید، لازم است تغییر و تحولات در این مجموعه بر مبنای اعتدال، دوری از تند روی و عقلانیت باشد.

وی بر لزوم شایسته سالاری در آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود: نیروهای کاردان ، مدیر و مدبر باید در کنار هم و به صورت هم افزا تعامل داشته باشند.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان باید انتخاب مدیران بر اساس شایستگی را مد نظر خود قرار دهد، بیان کرد: انتخاب مدیران باید در کمال آرامش و منطق ویژه صورت گیرد که این امر رشد و توسعه ی آموزش و پرورش را به همراه دارد.

وی به شرایط دانش‌آموزان استثنایی اشاره کرد و افزود: خانواده‌های این دانش آموزان در شرایط سختی قرار دارند و باید به این افراد نگاه ویژه ای داشته باشیم و کمک به آن‌ها حل یک معضل بزرگ در جامعه است.

زرگرپور با تاکید بر اینکه کسری مالی موجود برای ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی باید تامین گردد؛ تصریح کرد: مزایده اموال مازاد باید به تصویب شورا رسیده شود تا در کارگروه ماده 5 استان اقدامات لازم در این زمینه صورت گیرد.

وی با اشاره به کمبود 5600 نیرو در دوره متوسطه و ابتدایی در استان، گفت: این امر معضلاتی را در سطح استان ایجاد کرده و تمام تلاش خود را برای دریافت مجوز استخدام و همچنین راه کارهای تشویقی برای استفاده از نیرو‌های موجود برای حل این معضل به کار می‌بندیم.


 خبر 27 فروردین 93:

بررسی وضعیت برگزاری آزمون استخدامی‌مربیان پیش دبستانی در مجلس

جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه کمیته آموزش و پرورش مجلس اظهار داشت: در این جلسه مجددا مباحث مربوط به فعالیت‌های پرورشی و تربیت بدنی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا اعتبار 20 میلیارد تومانی که توسط مجلس به فعالیت‌های تربیتی و پرورشی اختصاص یافته، محقق شود.

وی درخصوص ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: در این جلسه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش حضور داشت که در رابطه با نیروهای مازاد در آموزش و پرورش به صورت کلی صحبت شد و مقرر شد تا مباحث به صورت جزئی‌تر در جلسه بعد بررسی شود.

کوچکی نژاد افزود:‌سوال اعضای کمیته آموزش و پرورش مجلس این است که قانونی که به آموزش و پرورش دو سال فرصت داده تا نیروهای خرید خدمات آموزشی و مربیان پیش دبستانی را تعیین تکلیف کند رو به اتمام است و این وزارتخانه برای برگزاری آزمون استخدامی‌چه برنامه‌ای دارد؟ که در جلسه روز گذشته عنوان شد بخشنامه این موضوع صادر شده است و قرار شده تا نیازها برآورد شود و سپس برای این گروه آزمون برگزار شود.

به گزارش تسنیم، مجلس شورای اسلامی‌در تاریخ 17 مرداد 91 مصوب کرد که از تاریخ تصویب این قانون آموزش و پرورش موظف است حداکثر ظرف دو سال تمام مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمت آموزشی خود را که با آموزش وپرورش همکاری داشته اند، از طریق برگزاری آزمون و با در نظر گرفتن شرایط مندرج در مواد 2 و 3 قانون تعیین تکلیف استخدامی‌حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش مصوب 15 مهر 1388 و اصلاحات بعدی آن، مدرک و رشته تحصیلی، جنسیت، نیاز منطقه ای و سنوات همکاری با آموزش و پرورش در اولویت استخدام قرار دهند.

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش از استخدام برای مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی تا مهر سال آینده خبر داد. علی اصغر فانی بیان کرد : دستورالعمل نحوه این استخدام در حال تدوین است و با برگزاری این آزمون تکلیف استخدام این نیروها مشخص خواهد شد.


ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان محترم، به اطلاع میرسانیم که تمام اخبار استخدامی‌مرتبط با آموزش و پرورش در طی هر سال در این صفحه خدمت شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت مشاهده شرایط استخدام در آموزش و پرورش (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

تمامی‌اخبار در رابطه با استخدام آموزش و پرورش در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید

+جهت مشاهده سایت رسمی‌ وزارت آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام2,023 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 108655     زمان ارسال دیدگاه : 01:00

  salam be admin
  man ba not es dadam ke zabane shirine farsi brash nasb nashodeh khodaee azmoni bra ma ke na sabegheye tadris va na parti darim mojod ast

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ تیر 31م, 1393 02:10:

  باید منتظر انتشار اخبار تکمیلی و شرایط استخدامی بود.
  در رابطه با تایپ بر طبق قوانین سایت باید سعی کنید به صورت فارسی تایپ کنید.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 2. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 108456     زمان ارسال دیدگاه : 18:04

  azmone che tarikhi bargozar mishavad
  lesanse adabiyate farsi daram

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ تیر 30م, 1393 18:26:

  لیسانس ادبیات فارسی دارید و فینگلیش تایپ میکنید دوست من؟
  زمان برگزاری آزمون هنوز مشخص نشده است. میتونید در همین صفحه پیگیر آخرین اخبار باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 3. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 107662     زمان ارسال دیدگاه : 04:00

  برای رشته های حسابداری هم جا در آموزش پرورش است؟ زمان ثبت نام برای آزمون کیه؟ جواب لطفا

  [پاسخ]

  دوست پاسخ در تاريخ تیر 30م, 1393 09:56:

  تاپنج شش روزاینده همه شرایط ازمون مشخص میشه درحال حاضر همه فقط میدانند که ازمون برگزارمیشه

  [پاسخ]

 4. فوق لیسانس بیکار میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 107458     زمان ارسال دیدگاه : 20:07

  باسلام
  توروخدابگین که منظورازفرزندان فرهنگی فقط فرزندان فرهنگی بازنشسته است یاشامل تمام فرزندان فرهنگی میشه که شرایطشو دارن من فوق لیسانس شیمی هستم پدرومادرم هردو فرهنگی هستند پدرم 28سال سابقه کارداردتورو خدا اگه کسی چیزی میدونه در این رابطه بهم بگید اخه امسال اخرین فرصت منه ممنون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ تیر 30م, 1393 17:01:

  واقعا با فوق لیسانس شیمی بیکار موندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  فوق لیسانس بیکار پاسخ در تاريخ تیر 31م, 1393 13:01:

  دوست عزیزمعلومه ازدنیا عقبی دکتراش هم بیکارن یه سر تودانشگاه ها بزنی بد نیست

  [پاسخ]

 5. خبر فوری میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 107398     زمان ارسال دیدگاه : 18:34

  سلام دوستان..نه مطمعن باشید خبرش صحت داره...من امروز از ریس اموزش و پرورش شهرمون پرسیدم.قراره تا هفته بعد زمان ازمون را اعلام کنند..فرزندان فرهنگی هم چه خوشبختانه .چه متاسفانه با ما ازمون میدن..ولی مربیان پیش دبستانی به ازای چند سال خدمتشون امتیاز دارند.

  [پاسخ]

 6. عفت میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 107350     زمان ارسال دیدگاه : 17:15

  ایا اموزش وپرورش از نیروهای ازاد مدارس غیردولتی رشته اموزش ابتدایی نیرو جذب می کند واین ها می توانند در ازمون استخدامی شرکت کنند

  [پاسخ]

  فریبا پاسخ در تاريخ تیر 29م, 1393 18:08:

  سلام زمان ثبت نام کی هستش؟

  [پاسخ]

 7. غفاریزاه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 107345     زمان ارسال دیدگاه : 17:13

  سلام به خدای علی قسم پدرم 30 ساله معلمه هیچ این حقش نیست اگر از ایران بریم شاید بهتر باشه حرف دلمو میگم .

  [پاسخ]

1 47 48 49

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
استخدام بانک سپه