• ۱۴۰۳/۰۲/۰۵
 • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه شماره ۲ دانشگاه فرهنگیان درخصوص آغاز ثبت نام دوره مهارت آموزی

اطلاعیه شماره ۲ دانشگاه فرهنگیان درخصوص آغاز ثبت نام دوره مهارت آموزی

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۳ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اطلاعیه آغاز ثبت نام دوره مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان

 

به گزارش ایران استخدام و به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از آغاز ثبت نام مهارت آموزان پذیرفته شده تکمیل ظرفیت رشته ­های دبیری، آموزگاری، کد 19 (گزینش دبیری وآموزگار ابتدایی)، تاخیر گزینش­ هایآزمون سال 1400، مشمولین بند (و) و قهرمان ورزشی در دو مرحله از 8 اردیبهشت ماه خبر داد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان ضمن تبریک به پذیرفته شدگان فوق به اطلاع می رساند، تنها مرجع اطلاع رسانی در خصوص مسایل مرتبط با دوره مهارت آموزی، پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان و پورتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی است و این دانشگاه اخبار مندرج در سایر مراجع اطلاع رسانی: اعم از سایت­ های خبری و شبکه­ های اجتماعی را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برنامه ثبت نام مهارت آموزان فوق  دارای دو مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می­ گردد:

ثبت نام در دو مرحله غیرحضوری و حضوری انجام خواهد شد.

ثبت نام غیرحضوری :

معرفی شدگان فوق طی روزهای  1403/02/08 لغایت 02/10/ 1403 به آدرس سامانه مروارید سامانه آموزشی پذیرش مهارت ­آموزان دانشگاه فرهنگیان (سامانه مروارید) مراجعه و برای بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود اقدام نمایند.  

نام کاربری: شماره داوطلبی یا شماره پرونده و یا کد رهگیری می باشد و رمز عبور: کد ملی مهارت آموز می باشد.

مدارک مورد نیازجهت بارگذاری در سامانه مرواریدتوسط مهارت آموزان:

 • تصویر کلیه صفحات شناسنامه
 • تصویر  پشت و روی کارت ملی
 • تصویر عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون استخدامی
 • تصویر کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت برای برادران
 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 • تصویر گواهی ICDL (درصورت دارا بودن).
 • تصویر گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن)
 • فرم تعهد (در صورت دارا بودن)
 • مدارک ایثارگری (در صورت دارا بودن)
 • پرداخت شهریه

پرداخت شهریه

نکته: شهریه دو پودمان برای هر مهارت­ آموز 54/000/000 ( پنجاه و چهار میلیون ریال) می ­باشد که می بایست در فرآیند ثبت نام در سامانه مروارید در قسمت پرداخت شهریه نسبت به واریزآن اقدام شود.

نکته مهم:

شهریه پودمان اول 27/000/000 (بیست و هفت میلیون ریال) می ­باشد که مهارت آموز باید نسبت به پرداخت این مبلغ اقدام نماید در صورت عدم پرداخت امکان انتخاب واحد میسر نمی باشد. باقی مانده شهریه که مربوط به پودمان دوم می باشد مبلغ27/000/000 (بیست و هفت میلیون ریال)که جهت رفاه حال مهارت آموزان تا پایان دوره (قبل از آزمون اصلح) موظف به پرداخت آن در سامانه مروارید می باشند.

عدم ثبت نام غیرحضوری و بارگذاری مدارک تا پایان تاریخ تعیین­شده به معنی انصراف از دوره تلقی خواهدشد.

مسئولیت صحت و سقم ثبت­ نام، درج مشخصات و بارگذاری مدارک برعهده مهارت ­آموز است و در صورت تشخیص وجود مغایرت در مدارک ارائه­ شده تا پایان دوره، شرکت متقاضی در دوره مهارت ­آموزی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

ثبت نام حضوری:

ثبت نام حضوری مهارت­ آموزان فوق الذکر از تاریخ  1403/02/18  همزمان با شروع دوره در پردیس/مرکز محل آموزش مهارت­ آموزان انجام خواهد شد. مهارت­ آموزان موظف هستند در زمان ثبت ­نام حضوری شخصاً، اصل مدارک ثبت نامی را صرفا جهت تطبیق با مدارک بارگذاری شده درسامانه به همراه داشته باشند.

  تذکر 1: آن­ دسته از مهارت­ آموزان جامانده از سری­ های قبل که موفق به اتمام دوره نشده اند در صورت ارائه درخواست کتبی برای ادامه و اتمام دوره به پردیس محل آموزش خود می توانند در این دوره شرکت نمایند.البته مشروط به اینکه از معرفی آنها به دانشگاه بیش از یکسال نگذشته باشد ( استناد به بخشنامه شماره710/192043 مورخ 1402/8/24 ) وزارت آموزش و پرورش.

تذکر 2 : با توجه به پایین بودن تعداد معرفی­ شدگان در رشته کودکان استثنایی در برخی از استان­ ها این رشته در استان­ های ذیل تشکیل می­ شود. به صورت پیش فرض با توجه به هم جواری استان ها یکی از این استان ها برای مهارت ­آموز انتخاب شده است. در صورت نیاز به تغییر محل گذراندن پودمان مهارت آموز می ­­تواند با مراجعه به دانشگاه فرهنگیان استان خود نسبت به اخذ فرم انتقال و ثبت درخواست خود اقدام نماید.

استان­ هایی که در آن رشته آموزش کودکان استثنایی تشکیل می ­شود:

آذربایجان­ شرقی/ اردبیل/ اصفهان/ ایلام/ تهران/ چهارمحال ­وبختیاری/ خراسان­ رضوی/ خراسان شمالی/ خوزستان/ فارس/ کرمان/ کرمانشاه/ گیلان/ لرستان و یزد

تذکر 3: با توجه به پایین بودن تعداد معرفی­ شدگان در رشته  تربیت بدنی در اکثر استان ­ها این رشته در دو استان تهران و خراسان رضوی  تشکیل می­ شود. به صورت پیش فرض با توجه به هم جواری استان ها یکی از این دو استان برای مهارت ­آموز انتخاب شده است. در صورت نیاز به تغییر محل گذراندن پودمان مهارت آموز می ­­تواند با مراجعه به دانشگاه فرهنگیان استان خود نسبت به اخذ فرم انتقال و ثبت درخواست خود اقدام نماید.

دوره مهارت آموزی شامل دو پودمان می ­باشد که پودمان نخست آن از سه شنبه مورخ 1403/02/18  آغاز می ­شود. مهارت­ آموزان باید پس از ثبت نام براساس برنامه اعلامی سامانه مروارید در کلاس‌‌های پودمان شرکت نماید. در صورتی که مهارت آموز طبق مراحل مشخص شده اقدام نکند امکان شرکت وی در پودمان و امتحانات پایانی و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.

پودمان­ های اول و دوم این دوره به صورت حضوری برگزار می­ شود. درکنار آموزش حضوری بسته­ های یادگیری الکترونیکی که لینک آن در منوی اصلی پورتال سازمان مرکزی دانشگاه با عنوان (محتوی دوره مهارت آموزی ) ایجاد شده است در دسترس می­باشد.

تذکر 4: بدیهی است پاسخگویی به مشکلات پذیرفته شدگان برعهده استان محل برگزاری دوره می­ باشد لذا اکیداً از مراجعه حضوری یا تلفنی مهارت آموزان به سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان خودداری شود.

تذکر 5: تشکیل کلاس در روزهای  سه شنبه / چهارشنبه و پنج شنبه براساس برنامه اعلامی پردیس محل برگزاری دوره  می­ باشد.

تذکر6: نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می گردد.

تذکر 7: مهارت آموزانی که درخواست انتقال به استان­‌های دیگر را دارند به رابط مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان در استان خود مراجعه نمایند و فرم انتقال را از همکاران تحویل گرفته درخواست خود راثبت نمایند. بدیهی است انتقال یکبار و برای دو پودمان انجام می­‌گیرد و در صورت انجام انتقال به مبدا درخواستی امکان باز گشت وجود ندارد لذا از مهارت آموزان تقاضا می شود در این خصوص دقت کافی داشته باشند.

تذکر خیلی مهم: مهارت آموزان محترم  به هیچ وجه جهت فرایند انتقال به سازمان مرکزی دانشگاه مراجعه نفرمایید و همان طور که در بالا توضیح داده شد در این خصوص به دانشگاه فرهنگیان استان خود مراجعه نمایند.

 مشاهده صفحه جامع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 مشاهده صفحه جامع آخرین خبر از استخدام آموزش و پرورش

منبع: روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2854398
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k