استخدام استانداری اردبیل

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی‌استانداری ادبیل
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی 

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری اردبیل در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۲۶ مهر ۹۵: استخدام ادارات اردبیل بعد از پیش‌بینی اعتبار حقوق انجام می‌شود (منبع : خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: استخدام ادارات استان بعد از پیش‌بینی اعتبار لازم برای به کار گیری نیرو انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ شهریور ۹۵ : اشتغال ۲۲۰ نفر در شهرستان سرعین  (منبع : خبرگزاری ایرنا)

فرماندار سرعین گفت: در هفته دولت بیش از ۳۰ طرح تولیدی و گردشگری با ۴۱۰ میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان به بهره برداری رسید و برای ۲۲۰ نفر زمینه اشتغال فراهم شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ شهریور ۹۵ : اشتغال بیش از ۵۰ هزار نفر در منطقه آزاد تجاری اردبیل (منبع : خبرگزاری تسنیم)

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه منطقه آزاد تجاری اردبیل بعد از تکمیل و راه‌اندازی و آغاز فعالیت خود به صورت جدی می‌تواند برای بیش از ۵۰ هزار نفر در منطقه اشتغال ایجاد کند، افزود: منطقه آزاد تجاری این ظرفیت را دارد که بعد از شروع فعالیت خود زمینه اشتغال پایدار را ایجاد کند که در همین راستا در استان اردبیل تخمین زده می‌شود بعد از آغاز به کار منطقه آزاد تجاری شاهد ایجاد اشتغال برای بیش از ۵۰ هزار جوان بیکار در منطقه بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۱ مرداد ۹۵ : ایجاد اشتغال برای بیش از ۳ هزار نفر در اردبیل  (منبع : باشگاه خبرنگاران)

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل، گفت: این پروژه ها در سطح ۷ هزار و ۶۷۴ هکتار از اراضی کشاورزی استان اجرا می شود که بیش از ۴۲ میلیارد و ۱۳۲ میلیون تومان برای اجرای آنها سرمایه گذاری شده و بهره برداری از آنها زمینه اشتغال مستقیم برای ۳ هزار و ۸۱۵ نفر را ایجاد می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ مرداد ۹۵ : ایجاد اشتغال برای ۴۰۰ نفر در اردبیل (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به عملیات اجرایی سد عمارت گرمی و سد احمد بیگلو مشگین شهر اظهار کرد: سد عمارت با اشتغال ۴۰۰نفر و پیشرفت فیزیکی قابل قبول در دست اجراست و ان شاالله سال آینده به مرحله آبگیری می رسد و سد احمد بیگلو هم با پیشرفت خوبی در حال اجرا است .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ مرداد ۹۵ : ایجاد اشتغال برای بیش از ۷۰ هزار جوینده کار در اردبیل (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

ایجاد اشتغال پایدار برای بیش از ۷۰ هزار بیکار در استان اردبیل در کنار برنامه ریزی سازنده و راهبردی ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به این حوزه را نیز می طلبد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ مرداد ۹۵ :  زمینه اشتغال ۵۲۷۰ نفر در اردبیل فراهم می‌شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با اختصاص ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار و هماهنگی‌های انجام شده و تلاش دستگاه‌های مختلف اجرایی استان زمینه اشتغال بیش از ۵ هزار و ۲۷۰ نفر در اردبیل فراهم می‌شود

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۹ تیر ۹۵ : ایجاد اشتغال برای ۶ هزار نفر در اردبیل  (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

فرماندار شهرستان بیله سوار گفت: سطح زیر کشت صیفی‌جات در شهرستان بیله سوار، بیش از۱۰۵۰هکتار برآورد شده است که این مزارع شامل گوجه‌فرنگی، هندوانه، خربزه و خیار است،که۶۰تن در هر هکتار محصول برداشت می شود که این آمار بالاتر از میانگین کشوری در هر هکتار است و در مجموع برای ۶هزار نفر بصورت فصلی در این مزارع اشتغال فراهم می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ تیر ۹۵ : سیاه‌نمایی استخدام‌های شهرداری اردبیل برای تحمیل نیرو است  (منبع : خبرگزاری مهر)

شهردار اردبیل گفت: سیاه‌نمایی در استخدام‌های شهرداری اردبیل برای تحمیل نیرو و هزینه است و شهرداری اردبیل به هیچ فرد خاصی امتیازی قائل نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ خرداد ۹۵ : فراهم شدن اشتغال ۲ هزار و ۷۱۵ نفر در اردبیل (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

فرماندار شهرستان اردبیل گفت: در سال گذشته با ارائه ۲۲ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال تسهیلات زمینه اشتغال برای ۲ هزار و ۷۱۵ نفر در شهرستان اردبیل فراهم شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ اردیبهشت ۹۵ : شورای اردبیل کسی را استخدام نکرده است (منبع : خبرگزاری مهر)

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: بر خلاف نشر اکاذیب در شبکه‌های مجازی هیچ یک از اعضای شورای شهر اردبیل فردی را استخدام نکرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اسفند ۹۴ : پنج هزار فرصت شغلی برای جوانان در اردبیل ایجاد می‌شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت:با تکمیل کارخانه تسنیم نوش، کارخانه سبلان خودرو، پالایشگاه و نیروگاه، دو کارخانه لبنیات، دو کارخانه دارو سازی،کارخانه فراوری میوه و سبزیجات، کارخانه کنسانتره و کارخانه نساجی پنج هزار فرصت شغلی در اردبیل ایجاد می‌شود.
منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل با بیان اینکه معیار انتخابات رأی مردم است و در این راستا نهادهای دولتی و شبه‌دولتی در اردبیل از مهندسی و کارگردانی انتخابات هفتم اسفندماه پرهیز کنند اظهار داشت: با توجه به اینکه در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران مردم می‌توانند با شرکت در همه‌پرسی انتخابات نماینده مورد نظر خود را به مجلس معرفی کنند اما متأسفانه برخی ادارات و موسسه‌هایی که به نحوی از بیت‌المال استفاده می‌کنند که این امر غیرقانونی و منافی با قانون اساسی است.
وی با اشاره به اینکه استان اردبیل هنوز در مسیر توسعه صنایع در سیر صعودی قرار نگرفته است، گفت: با توجه به اینکه اینجانب در تلاش‌های مستمر مجوز احداث پالایشگاه را گرفتم اما متاسفانه مسئولان هیچ اقدامی برای واگذاری زمین مورد نیاز برای احداث این پالایشگاه انجام نداده و با توجه به مستندات موجود دست به تبلیغات نامزد خاصی زده‌اند که این امر برخلاف قانون است.
حقیقت‌پور با بیان اینکه  با تکمیل کارخانه تسنیم نوش، کارخانه سبلان خودرو،  پالایشگاه و نیروگاه، دو کارخانه لبنیات، دو کارخانه دارو سازی،کارخانه فراوری میوه و سبزیجات، کارخانه کنسانتره و کارخانه نساجی  پنج هزار فرصت شغلی در اردبیل ایجاد می‌شود، تصریح کرد: با پیگیری‌های مستمر در کنار اخذ مجوز برای احداث ۵۶ پروژه در سطح ملی، با ایجاد ارتباط سازنده با خیران قول کمک ۵۰ میلیارد تومانی را در راستای ساخت کتابخانه، مدرسه، مسجد و حسینیه را گرفته‌ام چراکه استفاده از خیران برای عمران و آبادانی شهرستان اردبیل بسیار حایز اهمیت است.
وی با اشاره به عملیات انجام شده در تأسیس دانشگاه‌ فناوری نوین، تأسیس پارک علم و فناوری، نواحی و شهرک‌های صنعتی و راه‌اندازی اورژانس هوایی در اردبیل بیان کرد: اختصاص ۵۰ میلیون متر مکعب آب برای دشت اردبیل از قزل اوزن نیز از جمله اقداماتی است که در پرونده کاری ما ثبت شده است که امیدواریم با تداوم برنامه‌های در دست اجرا، موانع و مشکلات سد راه را برداشته و افقی روشن برای توسعه اردبیل در آینده‌ای نزدیک رقم بزنیم.
نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایام انتخابات هفتم اسفندماه اظهار کرد: بهتر این است مسئولان ارشد و مدیران ادارات دولتی و موسسه‌ها در این راستا به مردم اعتماد کنند و  از دخالت در تبلیغات انتخاباتی بر علیه یا نفع نامزد انتخاباتی خاصی پرهیز کنند که در این صورت شاهد کاهش تنش و ایجاد آرامش در بین مردم خواهیم بود چرا که بر اساس قانون اساسی و بیانات مقام معظم رهبری میزان رأی مردم است و منتخب اصلی باید مردم باشد.


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه سوالات استخدامی‌استانداری (سال ۹۰) کلیک نمایید  اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۰۳ فروردین ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۰:۴۹

  کد دیدگاه : 722120

  سلام
  اگر امکان دارد مطالبی در خصوص آزمون نظام مهندسی از قبیل تاریخ آزمون و مواد امتحانی و ظرفیت ها در سایت قرار دهید احتمالا مورد توجه قرار گیرد
  با سپاس فراوان

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نسیم

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۰

  کد دیدگاه : 674312

  سلام،ببخشید اگه ممکنه تاریخ استخدامی اداره امور مالیاتی رو بگید منظورم اینه ک کی اگهی میزنن.ممنونم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شاهین فرزانه

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۶ فروردین ۹۴

  ساعت ارسال : ۱۱:۱۴

  کد دیدگاه : 292496

  سلام خسته نباشیدخواستم بپرسم وببینم سوالات رایگان راچطوری دانلودکنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خود قضاوت کنید؟

  تاریخ ارسال : دوشنبه ۱۶ تیر ۹۳

  ساعت ارسال : ۲۰:۳۸

  کد دیدگاه : 101756

  وقتی آقای نوبخت می فرمایند ما در بودجه ی سال 93 دوهزار و دویست میلیارد تومان جهت تسهیل اشتغال زایی اختصاص دادیم از اون یک ذرش به اردبیل نمیرسه بابا شما دیگه کی هستید این جوری به هوش وفهم خودم شک میکنم خدا آخر و عاقبت مارو به خیر کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۰۱ بهمن ۹۲

  ساعت ارسال : ۱۵:۵۲

  کد دیدگاه : 39558

  چرا خبرهاي قديميو دوباره الكي ميزنين تو سايت؟؟؟؟ مثلا ميخاين جلب توجه كنيد/؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۰۱ بهمن ۹۲

   ساعت ارسال : ۱۵:۵۹

   کد دیدگاه : 39560

   با سلام
   دوست گرامی خبر جدید در پیج گذاشته شده است>>خبر3 دی 92

   پاسخ دهید
 • نویسنده : شهره

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۲

  ساعت ارسال : ۱۲:۴۲

  کد دیدگاه : 32073

  سلام
  میخواستم از مدیریت درخواست کنم اگه اطلاعاتی درمورد پست سازمانی “ﮐﺎﺭﺷﻧﺎﺱ ﺭﺍﻫﺑﺭی ﺍﺳﻧﺎﺩ ﺍﺩﺍﺭی ﻭ ﻣﺩﺭﺍک” میدونین لطف کرده و برام توضیح بدین(مطالبی که در روزنامه بازار کار نوشته شده بود رو مطالعه کردم اگه اطلاعات بیشتری دارین ممنون میشم راهنماییم کنین)
  ممنون از اینکه همیشه به سوالا پاسخگو بودین
  موفق باشین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۲

   ساعت ارسال : ۱۲:۵۰

   کد دیدگاه : 32077

   با سلام
   نه متأسفانه دوست عزیز بنده اطلاعات کامل تری در این باره ندارم.
   موفق باشید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...