اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی استانداری ایلام
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی 

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری ایلام در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶: افزایش ۳۶ درصدی صادرات صنایع دستی در سال گذشته (منبع:خبرگزاری مهر)

ایلام-معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از افزایش ۳۶ درصد صادرات صنایع دستی به خارج از کشور در سال گذشته خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۶: ۳۸۰ نفر امسال در آموزش و پرورش ایلام استخدام می شوند (منبع: خبرگزاری ایرنا)
ایلام – ایرنا – مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: امسال ۳۸۰ نفر در حوزه دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه شهید رجایی و آزاد این اداره کل استخدام می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۶: ایجاد اشتغال ۲۵۰ نفری در بیمارستان تامین اجتماعی ایلام (منبع:خبرگزاری مهر)

ایلام-مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: بیمارستان تامین اجتماعی ایلام با ۲۵۰ کادر درمانی، تخصصی، اداری و تاسیساتی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه خواهد داد.به گزارش خبرنگار مهر، کریم لاله ماژین روز دوشنبه در مراسم افتتاح این مرکز درمانی اظهار داشت: ۱۲۵ میلیارد ریال برای تکمیل این مرکز هزینه شده که ۵۵ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات و ۷۰ میلیارد ریال برای ساخت آن بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر  ۱۶ فروردین ۹۶: حل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال، نیازمند عزم ملی (منبع: ایسنا)

استاندار ایلام گفت: دلیل عمده‌ی به نتیجه نرسیدن فعالیت‌های اشتغال‌زایی عدم تعامل بین دستگاه‌ها است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ شهریور ۹۵ : اشتغالزایی ۲۵۰ نفردر شهرستان مهران بابهره برداری از۲۲طرح (منبع : خبرگزاری تابناک)

فرماندارمهران با بیان اینکه با بهره برداری از این تعداد طرح زمینه اشتغالزایی ۲۵۰ نفر در شهرستان مهران فراهم شده است، گفت: مهمترین طرح ها شامل کلنگ زنی واحد تولید قطعات بتنی، بازسازی قلعه کنجانچم و محوطه کمپینگ گردشگری و بهره برداری از چندین طرح کشاورزی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ خرداد ۹۵ :  تکلیف استخدامی ۱۹۸ کارگر در مجموعه نفت و گاز ایلام مشخص شود (منبع : خبرگزاری مهر)

 محمدرضا مروارید ظهر دوشنبه در دیدار با ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، افزایش ضریب اشتغال با بهره گیری از مزیت های نسبی را مهمترین برنامه دولت در استان ایلام برشمرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱ اردیبهشت ۹۵: ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی با ساخت نیروگاه پتروشیمی مهران (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

ینی گفت: با ساخت این نیروگاه برای یک هزار و ۵۰۰ نفر فرصت شغلی مستقیم در منطقه ایجاد می شود.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛محمدرضا مروارید در حاشیه آیین امضا قرارداد ساخت نیروگاه پتروشیمی شهرستان مهران استان ایلام بین شرکت مجری پتروسامان فراگستر و شرکت چینی تامین کننده سرمایه (فاینانسر) سی ان تی آی سی (CNTIC) اعلام کرد: نیاز به حمل و نقل مواد اولیه و تولیدی این طرح پتروشیمی، تعداد زیادی اشتغال غیرمستقیم نیز ایجاد می کند.
مروارید با بیان اینکه محصولاتی که در قالب این طرح تولید می شوند علاوه بر تامین نیاز داخلی در بازارهای خارجی نیز تقاضا دارند افزود: شهرستان مهران ۱۰ کیلومتر با مرز عراق فاصله دارد که همین امر ظرفیت خوبی برای صادرات محصولات این طرح پتروشیمی فراهم کرده است.
استاندار ایلام با اشاره به تاکید وزیر نفت بر راه انداری شهرک پتروشیمی در استان ابراز امیدواری کرد که بزودی یک شهرک صنعتی با محوریت طرح های پتروشیمی در این منطقه راه اندازی شود تا علاوه بر ایجاد چند صنعت مادر و صنایع پایین دستی نفت و گاز، زمینه صادرات به عراق و سایر کشورها نیز فراهم شود.
مروارید هزینه قرارداد طرح پتروشیمی شهرستان مهران را یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون یورو عنوان کرد و گفت: ۸۵ درصد از این مبلغ به صورت فاینانس از سوی طرف چینی و ۱۵ درصد باقی مانده توسط شرکت مجری ایرانی تأمین و تضمین های لازم نیز از طرف دولت و بانک های عامل یا بانک مرکزی داده خواهد شد.
وی با بیان اینکه عملیات ساخت پتروشیمی مهران تا دو ماه آینده آغاز می شود پیش بینی کرد که احداث این طرح تا ۴۰ ماه زمان ببرد.
مروارید محصولات این نیروگاه پتروشیمی را متنوع ذکر کرد و افزود: در این طرح زنجیره مختلفی از محصولات شامل پلی اول، متانول، فنول، آکریلیک اسید، ال پی جی و بنزین را تولید خواهد کرد که هر کدام از آن ها مورد استفاده بازارهای داخلی و خارجی است.


خبر ۳۰ فروردین ۹۵ : بسته جدید اشتغال در ایلام (منبع : خبرگزاری مهر)

 یکی از مهمترین برنامه های مسئولان استان ایلام در سال برای اشتغال در استان، کشت پسته بوده، به همین منظور قرار است ۱۲ هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان به پسته اختصاص یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، شاید نام پسته در کنار استان کوهستانی و سردسیر ایلام سخت باشد، ولی طی سالهای گذشته مسئولان جهاد کشاورزی اقدام به کشت نهال پسته در استان کردند که این مهم با توجه به شرایط آب و هوایی استان به ثمر نشست.

همین مسئله باعث شده مسئولان ارشد استان بعد از اجرای موفقیت کشت پسته در استان ایلام برای رونق این محصول در استان و البته اشتغالزایی برنامه های بسیار خوبی پیش بینی کنند.

طی سالهای گذشته ۳۰ هکتار از زمین های استان به صورت الگویی به باغ ویژه این محصول اختصاص یافت که سرانجام پس از پرورش و گذران دوره باردهی برای نخستین بار  سال گذشته پسته از آنها برداشت شد، مکان هایی که ۷۰۰ تا یک هزار و ۲۰۰ متر از سطح دریا بلندی دارد از بهترین شرایط برای کشت پسته و باغ های این محصول برخوردار است که به این منظور مناطقی در شهرستان های ایلام، ملکشاهی، سیروان، چرداول و ایوان تاکنون شناسایی شده اند.

یکی از مهمترین برنامه مسئولان استان اختصاص ۱۲ هزار از زمین های کشاورزی استان برای کشت پسته است چراکه هر هکتار باغ پسته ۷۰ میلیون تومان درآمد دارد، حال به نظر می رسد با توجه به شرایط کشاورزی استان این محصول در آینده حرف های زیادی برای گفتن در استان ایلام داشته باشد.

حال اگر درآمد خالص برای تمامی این ۱۲ هزار هکتار در نظر گرفت، درآمدهای میلیاردی نصیب مردم استان می شود که این مهم البته نیازمند مدیریت، آموزش و تروج این بخش است.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزی ايلام در این رابطه با بيان اينكه ايلام دارای ظرفيت های مناسبی در حوزه باغداری به ويژه توسعه باغات پسته است، گفت: ۱۴ نقطه استان كه دارای پتانسيل مناسب برای توليد اين محصول باشد شناسایی شده است.

سيد اسكندر صيدایی تاكيد كرد: اين نقاط در قالب ۱۲ هزار هكتار زمين است كه بر اساس بررسی های انجام گرفته در صورت ايجاد باغ پسته هر هكتار آن ۷۰۰ ميليون ریال درآمد خالص خواهد داشت.

وی همچنين يكي از رويكردهای تحقق اقتصاد مقاومتی را مشاركت مردم و برون سپاری فعاليت ها به آنها اعلام كرد و افزود: در اين زمينه طرح های عمرانی نيمه تمامی كه دولت با منابع محدود پيش برده به مردم واگذار می شوند.

وی يادآور شد: ۴۰ طرح عمراني نيمه تمام استان به ويژه در حوزه ورزش شناسایی شده و آماده واگذاری به بخش خصوصی هستند.

صيدایی، پرورش ماهي در قفس، كشاورزي گلخانه ای به علت صرفه جویی در منابع آب و توسعه توليد صنايع دستی را از جمله طرح های اولويت دار سال جاری در استان اعلام كرد كه با تحقق آنها چشم انداز مناسبی برای استان پيش بينی می شود.


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه سوالات استخدامی‌استانداری (سال ۹۰) کلیک نمایید  اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...